انگلستان

درباره کشور انگلستان و هزینه های آن بیشتر بدانیم؟

کشور انگلستان

کشور انگلستان کشوری است که از دیرباز در بین بهترین و محبوب ترین کشورهای دنیا برای مهاجرت جای داشته است. کشور انگلستان عضواتحادیه اروپا می باشد اما عضو اتحادیه شنگن نیست و افرادی که در اغلب کشورهای عضو شنگن زندگی می کنند برای ورود به انگلستان باید ویزای انگلستان اخذ کنند. انگلستان در قسمت جنوبی بریتانیا قرار دارد و یکی از چهار بخش بریتانیای کبیر می باشد، پایتخت انگلستان شهر لندن می باشد. کشور انگلستان از لحاظ سطح رفاه اجتماعی و سطح کیفیت زندگی و آموزشی در سطح بالایی نسبت به دیگر کشورهای اروپایی قرار دارد.

همچنین شهروندان انگلستان حقوق اولیه ای دارند که شاید در خیلی از کشورهای اروپایی این امکانات و این شرایط برای شهروندانشان وجود نداشته باشد. مردم انگلستان اخلاق های خاصی دارند به عنوان مثال بیشتر از این که به تفریح و سرگرمی اهمیت دهند سمت گزینه هایی مثل کتابخانه های عمومی و تحصیل و تحقیق میروند و بسیار اهل علم و دانش هستند، به همین دلیل است که دانشگاههای انگلستان معتبرترین دانشگاههای جهان می باشند.

کشور انگلستان کشوری است که زبان رسمی مردمش انگلیسی است و مهد تجارت و بیزنس می باشد و دانشگاه‌های انگلستان در رشته های مالی و بیزنس بهترین ومعتبرترین دانشگاههای دنیا می باشند.

در زیر یک سری اطلاعات مربوط به اقتصاد و سایر موراد مربوط به انگلستان آورده شده است:

  • درآمد سرانه انگلستان:۳۸ هزار و۲۰۰ دلار
  • نرخ بیکاری انگلستان:۷٫۸ درصد
  • میزان امید به زندگی در انگلستان:۸۱ سال
  • مالیات شخصی در انگلستان: تقریبا ۴۰ درصد
  • تعداد ایرانی های مقیم انگلستان: تقریبا ۸۰ هزار نفر
  • نظام حقوقی انگلستان: کامن لا

هزینه زندگی در انگلستان

هزینه زندگی در انگلستان بستگی به نحوه زندگی افراد دارد و موضوعی کاملا نسبی است و برای هر فرد با فرد دیگر متفاوت است. کشور انگلستان نسبت به اغلب کشورهای دیگر اروپایی تقریبا گران‌تر می‌باشد البته این بحث زمانی ملموس است که افراد از ایران ساپورت مالی شوند زیرا واحد پول انگلستان که پوند می‌باشد یکی از گران‌ترین پول‌های جهان می‌باشد، اما زمانی که افراد درآمدشان از انگلستان باشد دیگر هزینه زندگی در انگلستان معنای خاصی ندارد زیرا افراد پوند هزینه می‌کنند و پوند هم درآمد خواهید داشت.

اکنون دیگر بر کسی پوشیده نیست که انگلستان به‌واقع یکی از باکیفیت‌ترین کشورهای دنیا برای زندگی و همین‌طور قطبی تعیین‌کننده در اقتصاد جهانی است. جدای از راه‌های سخت گیرانِ جهت اخذ این کشور، بسیاری از عزیزان کنجکاوند بدانند هزینه زندگی در انگلستان به چه اندازه و در چه سطحی است. با توجه به وجود انواع نژادها و تشکل‌ها اجتماعی در این کشور، می‌توان گفت در هر بخش هزینه زندگی در انگلستان متفاوت است؛ اما برای داشتن یک زندگی متوسط با در نظر گرفتن ارزش بالای واحد پول انگلستان، شخص مقیم و یا تبعه از پس مخارج و هزینه زندگی در انگلستان به‌راحتی بر خواهد آمد.

معرفی کلی کشور انگلستان

کشور انگلستان و قسمتی از بریتانیای کبیر پادشاهی متحد که از چهار بخش تشکیل‌شده است. سه بخش آن کشورهای انگلستان، اسکاتلند، ولز و بخش چهارم آن ایرلند شمالی است که در جزیره ایرلند قرار دارد.

کشور انگلستان در قاره‌ی اروپا واقع‌شده است که از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز هم‌مرز است و مهم‌ترین و عمده‌ترین جزء تشکیل‌دهنده‌ی کشور بریتانیا است.

مساحت کشور انگلستان دویست و چهل‌وسه هزار و ششصد و ده هزار کیلومتر است.

پایتخت کشور انگلستان شهر بزرگ لندن است.

بیش از ۵۴ میلیون نفر در این کشور زندگی می‌کنند.

دین مسیحیت (لازم به ذکر است که ادیان مختلف به‌طور کامل و آزادانه در این کشور زندگی می‌کنند)

نوع حکومت: ملکه الیزابت و نخست‌وزیر ترزا می

تولید ناخالص داخلی: بیش از ۱٫۵ تریلیون دلار

زبان رسمی: انگلیسی

واحد پول پوند است رینگ (GPP)

دامنه اینترنت UK

پیش‌شماره تلفن +۴۴

جهت رانندگی چپ

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

به این نوشته امتیاز بدهید post

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *