شرایط ویزای استرالیا

 شرایط ویزای استرالیا

اولین قدم برای مهاجرت به استرالیا دریافت ویزای این کشور است. با توجه به نوع مهاجرت شما ویزاهای متفاوتی وجود دارد که هر کدام دارای مزایایی هستند. در این مقاله قصد داریم در مورد هر کدام از این ویزاها اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.با ما همراه باشید.

خواندن ادامه

هزینه ویزای کار در استرالیا

هزینه ویزای کار در استرالیا

یکی از کشورهای بزرگ و مهاجر پذیر در دنیا استرالیا است که مهاجرت به استرالیا از طریق کار در اولویت انتخاب سازمان اشتغال این کشور و همچنین محبوب بین متقاضیان مهاجر و اخذ اقامت دائم است. مهاجرت به استرالیا از طریق کار بنا به حرفه و تخصص افراد انجام پذیر است.در این مقاله قصد داریم در مورد هزینه های اخذ ویزای کار استرالیا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

خواندن ادامه

دریافت ویزای کاری در استرالیا و کانادا

دریافت ویزای کاری در استرالیا و کانادا

ویزای کاری در استرالیا و کانادا یکی از متداول‌ترین راه‌ها برای اخذ اقامت دائم در این کشورهاست. دولتهای کانادا و  استرالیا سیاست‌های خود را در راستای جذب نیروهای متخصص تنظیم کرده و فرصت‌های شغلی و شرایط زندگی مناسبی برای این گروه از مهاجران فراهم کرده است.
ویزای کار استرالیا در انواع و ساب کلاس های متفاوت در نظر گرفته شده اند که هر کدام شرایط مخصوص به خود را خواهد داشت و منجر به اقامت استرالیا می باشد.

خواندن ادامه

ویزای جستجوی کار آلمان

ویزای جستجوی کار آلمان

اگر ویزای job seeker  آلمان را داشته باشید، دولت این کشور تنها 6 ماه این فرصت را در اختیارتان قرار داده است که به دنبال کاری مناسب برای خود باشید. پس از آنکه موفق به پیدا کردن شغلی مناسب برای خود شدید و با کارفرمای خود قرارداد را امضا نمودید.

این امکان وجود دارد که ویزای خود را از ویزایjob seeker آلمان به ویزای کار آلمان تبدیل نموده و بعد از حدودا 3سال اقامت دائم خود را دریافت نمایید.طبق آمار بدست آمده رشد جمعیت کشور آلمان رو به منفی است.

به همین دلیل این دولت سعی دارد که از طریق ویزای job seeker آلمان فقط نیروکار هایی که در زمینه های مختلف مهارت و متخصص هستند را جذب نمایند و بعد ویزای خود را به ویزای کار آلمان تغییر دهند.

خواندن ادامه