اسپانیا, خرید ملک

خرید ملک در اسپانیا

خرید ملک در اسپانیا

خرید ملک در خارج از کشور مسئله‌ای است که بسیاری از متقاضیان مهاجرت به دنبال آن هستند. در این مقاله سعی بر آن داریم که خرید ملک در اسپانیا را توضیح دهیم و شرایط اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک را به‌طور کامل شرح دهیم.

اسپانیا کشوری زیبا در اروپاست و طبیعت سرسبز آن و مشهور بودن آن به کشور کم‌هزینه و ارزان سبب شده است که بسیاری به فکر مهاجرت به اسپانیا با هدف‌های متفاوت باشند. برخی برای تحصیل و برخی دیگر به سرمایه‌گذاری در این کشور می‌اندیشند.

اسپانیا یکی از قطب‌های گردشگری و صنعتی در اروپا محسوب می‌شود و به دلیل جاذبه‌های گردشگری و آب و هوای خوبی که دارد همیشه مورد توجه سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی این کشور قرار داشته است.

خانه یکی از مواردی است که برای سرمایه‌گذاری به آن اندیشیده می‌شود زیرا خانه موردی است که هیچ گاه از لحاظ ارزش سقوط نمی‌کند و این موضوع تنها در ایران نیست بلکه در کشورهای اروپایی مثل اسپانیا نیز همین‌طور است.

خرید خانه به عنوان مطمئن‌ترین راه برای اقامت در اسپانیاست. اسپانیا کشوری است که به تازگی شرایط رکود را پشت سر گذاشته است و وارد دوران تازه‌ای از پیشرفت اقتصادی شده است بنابراین بهترین راه و کم ریسک‌ترین آن برای دریافت اقامت در اروپا، کشور اسپانیا است.

قیمت ملک در اسپانیا بعد از بحران‌های اقتصادی در این کشور، به صورت تدریجی رشد کرده و هم‌اکنون به رشد8% دست پیدا کرده است. با خرید خانه در اسپانیا می‌توان با یک تیر سه نشان را هدف گرفت.

ابتدا ایجاد سرمایه گذاری لازم در این کشور، دوم ایجاد جایی برای زندگی و سوم تضمین اقامت خود و خانواده‌تان در یک کشور اروپایی، که شاید هدف بسیاری از افراد باشد.

خرید ملک در اسپانیا

خرید ملک در اسپانیا چه مزایایی دارد؟

در اسپانیا شما می‌توانید با داشتن ملک و خانه، حسابی بانکی باز کرده و کارت‌های اعتباری دریافت کنید. همچنین می‌توانید شماره شخصی مالیات در اسپانیا گرفته و اخذ اقامت اسپانیا را به دست بیاورید.

شما می‌توانید مالک صد در صدی ملک خود در اسپانیا شوید و در اخذ ویزای کشورهای دیگر اروپایی و آمریکا از سهولت بیشتری برخوردار شوید. زندگی در یک کشور امن و زیبا با آب و هوای کم‌نظیر برای شما می‌تواند شرایط خوبی را فراهم کرده و با برخورداری از خدماتی که در این کشور ارائه می‌شود، مثل خدمات تحصیلی و درمانی و برخورداری از سبک زندگی مفید و بالا، برای خودتان بهترین شرایط را رقم بزنید.

برای خرید خانه در این کشور، شهرک‌های بسیاری ساخته شده است که هریک دارای مزایای مخصوص به خود هستند، اغلب این شهرک‌ها که جنبه توریستی دارند، خانه‌های خود را پیش فروش می‌کنند. افراد متقاضی خرید خانه می‌توانند تحقیق کرده و زمینه را برای پیش‌خرید ملک خود فراهم کنند.

این شهرک‌های توریستی در یک موقعیت تجاری در کشور اسپانیا قرار گرفته‌اند و با سراسر اروپا در ارتباط هستند. آب و هوا در این شهرک‌ها بسیار عالی بوده و با داشتن خانه‌های لوکس و مدرن بهترین شرایط را برای متقاضیان این مناطق ایجاد می‌کنند.

برای خرید خانه در این مناطق با قیمت کمتر از ۲۰۰ یورو می‌توان وارد عمل شده و خانه‌های موجود در این شهرک‌ها را پیش خرید کرد. در این شهرک‌ها همه امکاناتی که یک خانواده ممکن است نیاز داشته باشند از پیش در نظر گرفته شده است. این شهرک‌های زیبا دارای رستوران، کافی‌شاپ، امکانات تفریحی، کلوپ های ورزشی، زمین گلف، استخر و مراکز آموزشی پیشرفته با دسترسی‌های آسان به راه‌های اصلی مرکز شهرهای بزرگ اسپانیا هستند.

طریقه خرید ملک در اسپانیا

اگر قصد خرید خانه در اسپانیا را دارید بهتر است با افرادی که در این زمینه خبره هستند مشورت کرده و از مشاورین و متخصصین این امر که پشتوانه‌ای چندین ساله دارند کمک بخواهید. این افراد با مناطق مختلف و امکانات شهرهای توریستی اسپانیا آشنایی دارند و می‌توانند شما را در انتخاب بهترین خانه در لوکس‌ترین جای اسپانیا راهنمایی کنند و خانه مورد نظر شما را قیمت‌گذاری کرده و میزان بیعانه که باید بپردازید را مشخص کنند. مبلغ مورد نظر برای این منظور به احتمال زیاد۶هزار یورو تخمین زده می‌شود.

اگر خانه مورد نظر شما که انتخاب کرده‌اید، پیش فروش باشد باید ۱۰% و یا در نهایت ۳۰% آن عنوان پیش پرداخت برای شما در نظر گرفته شود تا ساخت آن پایان یابد و اگر خانه تکمیل شد خانه خود را پس از پرداخت بیعانه تا سه ماه بعد، در یک محضر معتبر تحویل گرفته و برای اطمینان از خرید خود از اداره پلیس، شماره شخصی دریافت کنید. طریقه‌های دیگری برای دریافت حق شهروندی و اقامت در اسپانیا وجود دارد اما برای افرادی که توان پرداخت بیعانه را ندارند خرید خانه بهترین راه گرفتن اقامت است. با خرید خانه در این کشور اقامت خود را ۱۰۰% خواهید کرد.

بهترین املاک در اسپانیا

برای دست‌یابی به اطلاعات بهتر در زمینه ملک و خانه در اسپانیا بهتر است این مطالب را خوانده و علاوه بر این، در مورد شهرها و شهرک‌های توریستی اسپانیا مثل: بارسلونا و دیگر شهرها نیز تحقیق کنید. برای مثال در اسپانیا استانی به نام کاستا دل سول وجود دارد.

بسیاری این نام را نمی‌شناسند و برایشان غریب است، این استان جزو جاهایی است که خرید ملک در آن به عنوان سرمایه‌گذاری، نتیجه‌بخش خواهد بود. ماربیا از دیگر شهرهای استان کوستادل است.

این شهر را پاتوق پولدارها نامیده‌اند. این پولدارها تنها اسپانیایی نیستند، بلکه از سراسر جهان برای سرمایه‌گذاری به این کشور می‌آیند و این مکان فرصت‌های بیشماری را در اختیار افرادی از سراسر دنیا قرار داده که در این شهر سرمایه‌گذاری کنند. ماربیا از آب و هوای خوبی برخوردار است. این شهر زمستان‌های ملایم و تابستان‌های دلپذیری دارد. این شهر مکانی مورد توجه توریست‌ها بوده و زمین‌های گلف آن طرفداران بسیاری دارد.

بی‌نظیرترین کشتی‌های تفریحی دنیا در ساحل این شهر بوده و بهترین جا برای هنرپیشه‌های هالیوود محسوب می‌شود. این شهر مکانی بی‌نظیر و رویایی است و یکی از جاهایی است که سرمایه‌گذاری در آن در شهر اسپانیا می‌تواند نتیجه بخش بوده بلکه سود سرشاری را عاید صاحبان سرمایه در این شهر کند.

خرید ملک در اسپانیا اگر اطلاعات کافی در مورد این شهر داشته باشید و پول کافی هم برای خرید ملک داشته باشید کار سختی نیست و هدفی است که برای شما قابل دست‌یابی است، اما برای سهولت در کار خود اطمینان از ایمنی در سرمایه‌گذاری خرید خانه کار خود را با یک مشاور و متخصص در میان بگذارید زیرا افراد سودجو همه جا هستند و ممکن است برای شما مشکل ایجاد کنند.

خرید ملک در اسپانیا

اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک

یکی از مواردی که متقاضیان مهاجرت را به خرید ملک سوق می‌دهد هزینه‌های بالای اجاره خانه در اروپا می‌باشد و متقاضیان مهاجرت مخصوصاً افرادی که تمکن مالی بالایی دارند با انتخاب این راه هم به اخذ اقامت خود کمک می‌کنند و هم با خرید یک ملک هزینه‌های اجاره ماهیانه خانه را کم می‌کنند.

البته امکان اخذ اقامت از طریق خرید ملک در تمامی کشورهای اروپایی وجود ندارد و بسیاری  کشورهای اروپایی صرفاً با خرید یک ملک به فرد مهاجر اقامت اعطا نمی‌کنند، اما کشور اسپانیا کشوری است که از طریق خرید ملک ویزای طلایی یا گلدن ویزا اعطا می‌کند.

افرادی که متقاضی خرید ملک در اسپانیا هستند باید ملکی به ارزش حداقل ۵۰۰ هزار یورو خریداری کنند تا بتوانند تقاضای ویزای طلایی نمایند.

خرید ملک در اروپا و بالاخص اسپانیا را می‌توان علاوه بر اینکه راهی برای اخذ اقامت و ویزای طلایی اسپانیا دانست، گزینه‌ای مناسب برای سرمایه‌گذاری است.

شهرهایی مانند: مادرید، بارسلونا و یا والنسیا گزینه‌هایی مناسب برای خرید ملک هستند.

خرید ملک در اسپانیا گزینه‌ای فوق‌العاده مناسب و راحت برای اخذ ویزای اسپانیا و سرمایه‌گذاری در اسپانیاست و از طرفی با خرید ملک در اسپانیا می‌توان یک زندگی رویایی در کشوری با شرایط آب و هوایی فوق‌العاده استثنایی و مدرن برای خود و اعضای خانواده رقم زد.

نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت است این است که بسیاری از مؤسسات اعلام می‌دارند که خرید ملک در اسپانیا به هیچ عنوان تبدیل به اقامت اسپانیا نخواهد شد، اما باید بگوییم که با خرید ملک در اسپانیا می‌توان ویزای طلایی اسپانیا را دریافت کرد که تحت شرایطی می‌توان آن را به اقامت اسپانیا و در نهایت به شهروندی اسپانیا تبدیل کرد.

نکته‌ی دیگری که در بحث اخذ اقامت از طریق خرید ملک اسپانیا باید به آن توجه داشت این است که مجموع سرمایه‌گذاری در زمینه خرید ملک به مرز ۵۰۰ هزار یورو برسد یعنی می‌توان با خرید چندین ملک به ارزش مجموع ۵۰۰ هزار یورو اقدام به اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک کرد.

از طرفی خرید ملک در اسپانیا در صورتی که بخواهد به اخذ اقامت منجر شود باید بدون استفاده از وام‌های بانکی باشد.

از مزیت‌های اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک می‌توان به امکان زندگی و رفت‌وآمد در اتحادیه اروپا و کشورهای عضو شنگن، عدم محدودیت در مدت زمان ماندن در کشور اسپانیا و نیاز به حضور در خاک اسپانیا، امکان اخذ اقامت برای تمام اعضای خانواده، امکان تحصیل در کشور اسپانیا و سایر کشورهای عضو شنگن، امکان تبدیل به اقامت اسپانیا و اروپا برای شخص اصلی و تمامی اعضای خانواده و…

شهرهای مناسب برای خرید ملک در اسپانیا

شهرهایی مانند: مادرید، بارسلونا و یا والنسیا گزینه‌هایی مناسب برای خرید ملک هستند.

خرید ملک در اسپانیا گزینه‌ای فوق‌العاده مناسب و راحت برای اخذ ویزای اسپانیا و سرمایه‌گذاری در اسپانیاست و از طرفی با اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک می‌توان یک زندگی رویایی در کشوری با شرایط آب و هوایی فوق‌العاده استثنایی و مدرن برای خود و اعضای خانواده رقم زد.

نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت است این است که بسیاری از مؤسسات اعلام می‌دارند که خرید ملک در اسپانیا به هیچ عنوان تبدیل به اقامت اسپانیا نخواهد شد، اما باید بگوییم که با خرید ملک در اسپانیا می‌توان ویزای طلایی اسپانیا را دریافت کرد که تحت شرایطی می‌توان آن را به اقامت اسپانیا و در نهایت به شهروندی اسپانیا تبدیل کرد.

حداقل سرمایه مورد نیاز

نکته‌ی دیگری که باید به آن توجه داشت این است که مجموع سرمایه‌گذاری در زمینه خرید ملک به مرز ۵۰۰ هزار یورو برسد یعنی می‌توان با خرید چندین ملک به ارزش مجموع ۵۰۰ هزار یورو اقدام به اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک کرد.

از طرفی خرید ملک در اسپانیا در صورتی که بخواهد به اخذ اقامت منجر شود باید بدون استفاده از وام‌های بانکی باشد.

در پایان

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 17 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین شما می توانیدفرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی می کنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

5/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مرتبط

یک دیدگاه ثبت کنید برای “خرید ملک در اسپانیا

 1. ya3in گفت:

  سلام وقتتون بخیر من میخواستم از طریق خرید ملک به اسپانیا مهاجرت کنم ولی کارت پایان خدمت ندارم باید چکار کنم؟

  1. مدیر وب سایت گفت:

   با درود
   لطفا برای راهنمایی بهتر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *