شرایط فاند تحصیلی آلمان

شرایط دریافت فاند تحصیلی در آلمان

شرایط تحصیل در آلمان با قوانین مختلف مراکز آموزشی این کشور مشخص می­شود. افرادی که دارای مدرک دیپلم هستند در صورتی می­توانند وارد کالج و دانشگاه­های آلمان شوند که در کنکور سراسری شرکت کرده و قبول شده باشند. کالج ­های آلمان دو ترمه هستند و آموزش در این کالج­ ها به زبان آلمانی انجام می­شود. متقاضیان تحصیل در آلمان در صورتی می­توانند مرحله کالج را نگذرانند و مستقیم وارد دانشگاه شوند که دانشجوی سال سوم در یکی از دانشگاه ­های آزاد ایران باشند.

Continue reading

تحصیل پرستاری در آلمان

تحصیل رشته پرستاری در آلمان

کشور آلمان به پرستاران خبره نیاز فراوان دارد با نگاهی اجمالی به بازار کار در آلمان مشاهده می کنیم که در بیمارستان ها و خانه های سالمندان نیاز مبرمی به نیروی کار ماهر در رشته پرستاری وجود دارد.

در حالیکه برای هر ده شغل موجود فقط سه متقاضی در این رشته وجود دارد. طبق برآوردی که مؤسسه تحقیقات اقتصادی در کشور آلمان انجام داده است  تا سال ۲۰۲۰ در حدود ۸۴۰۰۰ نفر کمبود برای رشته پرستاری در آلمان وجود خواهد داشت و کمبود در مورد مراقبت های بهداشتی به شدت احساس می شود.

Continue reading

تحصیل در باکو

تحصیل در باکو به چه صورت می باشد؟

می توان گفت سالانه دانشجویان زیادی برای تحصیل در باکو اقدام می کنند. آمار این دانشوجای در چند سال اخیر افزایش پیدا کرده است که دلیل آن فراهم بودن شرایط تحصیلی مناسب و امکانات مطلوب برای تحصیل در باکو می باشد. ارزان بودن شرایط زندگی در باکو دلیل استقبال و تمایل بسیار زیاد افراد برای تحصیل در باکو است.

Continue reading

تحصیل رشته پزشکی در آلمان

تحصیل رشته پزشکی در آلمان

در کشور آلمان دانشگاه های پزشکی بسیار معتبری وجود دارد که مورد تایید تقریباً همه دنیا می باشند، افرادی که تحصیل رشته پزشکی در آلمان را انتخاب می کنند، شانس اقامت در این کشور را دارند. به عبارتی تحصیل رشته پزشکی در آلمان باعث می شود که شما اقامت دائم را دریافت کنید.حضور اساتید و نخبه های مطرح در تمامی رشته ها دلیل دیگری برای برتری دانشگاههای آلمان است. دانشگاههایی که بهترین شرایط را برای دانشجویان فراهم میکن تا د بهترین شرایط و با خیالی آسوده نسبت به آینده ی شغلی به ادامه ی تحصیل بپردازند.

Continue reading