سرمایه گذاری در, قبرس

چگونگی ثبت شرکت در قبرس شمالی

چگونگی ثبت شرکت در قبرس شمالی

ثبت شرکت در قبرس شمالی یکی از راه های سرمایه گذاری در کشور قبرس به حساب می آید. کشور قبرس به دلیل دارا بودن شرایط مناسب اجتماعی نظر مهاجرین را به خود جلب کرده است. سالانه متقاضیان بسیار زیادی از روش‌های مختلفی به کشور قبرس مهاجرت می کنند. متقاضیان می‌توانند از طریق کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری به قبرس مهاجرت کنند. متقاضیان از راه های مختلفی می توانند در کشور قبرس سرمایه گذاری کنند. از راه های مختلف سرمایه‌گذاری در کشور قبرس می توان به خرید اوراق قرضه دولتی، ثبت شرکت و خرید ملک در این کشور اشاره کرد. می توان گفت بهترین و مناسب ترین راه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ثبت شرکت در قبرس شمالی است. در اینجا قصد داریم اطلاعات بیشتری در زمینه ی ثبت شرکت در قبرس را در اختیار شما قرار دهیم. با داشتن آگاهی می توانید ثبت شرکت در قبرس را مطمئن وبا خیالی آسوده انجام دهید.

چگونگی و شرایط ثبت شرکت در قبرس شمالی

"چگونگی

متقاضی برای سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در قبرس  باید ابتدا طرح تجاری مناسبی را به دولت کشور قبرس ارائه دهد. این طرح تجاری باید جدید باشد. به عبارت دیگر طرح تجاری ارائه شده توسط فرد متقاضی نباید توسط شخص دیگری قبلاً ارائه شده باشد. متقاضی در طرح تجاری هدف خود را از ایجاد این کسب و کار بیان می کند. همچنین متقاضی میزان بودجه مورد نیاز طرح تجاری را تعیین می کند. بنابراین متقاضی با ارائه طرح تجاری مناسب می تواند نظر دولت قبرس را جلب کند. پس از جلب نظر دولت قبرس متقاضی می تواند برای ثبت شرکت در قبرس شمالی اقدام کند.
ثبت شرکت در قبرس نیازمند دانش بالا در زمینه امور حقوقی است. توصیه ما به شما این است که برای ثبت شرکت حتما از مشاور و وکیل مجرب استفاده کنید. متقاضیان با مشاوره و راهنمای وکیل مجرب می توانند با خیالی آسوده تر نسبت به ثبت شرکت در کشور قبرس اقدام کنند. از طرفی شما با داشتن وکیل کار آمد و مشاور مجرب می توانید تمام پروسه های ثبت شرکت در قبرس را قانونی و بدون مشکلات احتمالی انجام دهید.

اقامت قبرس از طریق ثبت شرکت در قبرس شمالی

همانطور که در بالا اشاره کردیم کشور قبرس با دارا بودن کیفیت بالا در زندگی توانسته است نظر متقاضیان را برای اخذ اقامت جلب کند. متقاضیان از طریق ثبت شرکت در قبرس شمالی می‌توانند در کشور قبرس سرمایه گذاری کنند. اما جالب است بدانید که امکان اخذ اقامت کشور قبرس از طریق ثبت شرکت در قبرس برای متقاضیان وجود ندارد. بنابراین ثبت شرکت در قبرس شمالی تنها یک راه سرمایه‌گذاری برای متقاضیان به حساب می‌آید. متقاضیانی که قصد اخذ اقامت کشور قبرس را دارند می‌توانند از طریق خرید ملک در قبرس اقدام کنند. متقاضیان با خرید ملک در قبرس شمالی می توانند در مدت زمان کوتاهی به اقامت کشور قبرس و تابعیت آن دست پیدا کنند.

نکات مهم ثبت شرکت در قبرس شمالی

قبل از ثبت شرکت در قبرس شمالی بهتر است شرایط اقتصادی و سیاسی کشور قبرس را از جنبه های مختلف بررسی کنید. بررسی شرایط اقتصادی کشور قبرس در اخذ تصمیم گیری صحیح بسیار اهمیت دارد. در اینجا به برخی موارد مهم شرایط اقتصادی کشور قبرس اشاره می کنیم.

"چگونگی

نرخ تورم در کشور قبرس

یکی از شاخص های بسیار مهم ثبت شرکت در قبرس شمالی این است که به نرخ تورم کشور قبرس توجه داشته باشید. به عبارت دیگر نرخ تورم میزان تغییرات کشور قبرس را در بهای مصرفی یک کالا برای مصرف کننده تعیین می کند. کشورهایی که نرخ تورم کمتر از 2 را دارند کشورهای مناسبی برای سرمایه‌گذاری به حساب می آیند.

نرخ مالیات در کشور قبرس

یکی از شاخص های مهم سرمایه گذاری در کشور قبرس مطلع شدن از نرخ مالیات آن می باشد. برخی مالیات مهم از قبیل مالیات بر درآمد، مالیات بر درآمد شرکت ها و … بسیار اهمیت دارند. بنابراین توصیه می کنیم قبل از ثبت شرکت در قبرس از نرخ مالیات آن مطلع شوید.

نرخ رشد اقتصادی در کشور قبرس

یکی از شاخص های مهم برای سرمایه‌گذاری در کشور قبرس نرخ رشد اقتصادی این کشور است. نرخ رشد اقتصادی در واقع نشان دهنده میزان بازدهی مشاغل مختلف در اقتصاد این کشور می باشد. بنابراین هر چقدر نرخ رشد اقتصادی کشور قبرس بیشتر باشد کشور مناسب تری برای سرمایه گذاری خواهد بود.

نرخ بیکاری در کشور قبرس

"چگونگی

از دیگر شاخص های مهم تاثیرگذار نرخ بیکاری کشور قبرس می باشد. پایین بودن نرخ بیکاری کشور قبرس نشان دهنده این است که مشاغل و حرفه های این کشور در شرایط بسیار مناسبی قرار دارند. به عبارت دیگر وضعیت اقتصادی کشور قبرس از لحاظ اقتصادی بسیار مناسب است.

هزینه های مورد نیاز ثبت شرکت در قبرس

به طور کلی برای ثبت شرکت در قبرس شمالی به 1.000 یورو جهت پرداخت هزینه های اداری نیازمند خواهید بود. از طرفی متقاضی باید سرمایه اولیه برای شروع به کار داشته باشد. میزان سرمایه اولیه با توجه به نوع شرکتی که متقاضی تاسیس می کند متفاوت است. برای مثال حداقل میزان سرمایه اولیه برای شرکت های صادرات و واردات و امور تجاری ۱۷۱ هزار یورو می باشد. اما میزان سرمایه اولیه برای شرکت های خدماتی ۶۵ هزار یورو است.

همچنین متقاضی باید هزینه‌های استخدام حسابدار و هزینه انجام امور مالیات شرکت را عهده دار شود. متقاضیان ثبت شرکت در قبرس باید هزینه اجاره ملک برای دایر شدن شرکت خود را در نظر داشته باشند. به طور کلی افرادی که قصد ثبت شرکت در قبرس شمالی را دارند باید حداقل ۲۵۰ هزار یورو داشته باشند.

مزایا و معایب ثبت شرکت در قبرس شمالی

ثبت شرکت در قبرس با مزایا و معایب خاصی همراه است. در اینجا یکسری مزایا و معایب را برای شما بیان خواهیم کرد. از مزایای ثبت شرکت در قبرس  می توان به امکان زندگی مطلوب، شرایط اقتصادی مناسب، نرخ مالیات پایین، عضویت کشور قبرس در اتحادیه اروپا و امکان زندگی در کشورهای اروپایی اشاره کرد. اما از معایب ثبت شرکت در قبرس می توان به سرمایه اولیه بالای مورد نیاز، وجود تنش های قبرس شمالی و قبرس جنوبی، عدم امکان اخذ اقامت قبرس و عدم عضویت کشور قبرس در کشورهای عضو شنگن اشاره کرد.

برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی شرایط تابعیت و اقامت قبرس نگاهی بیندازید.

در پایان

برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص چگونگی دریافت مشاوره از کارشناسان آوات و خدمات ما در زمینه امور مهاجرتی کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و… می توانید در ساعات کاری از طریق شماره های ثابت نوشته شده در سایت با همکاران ما تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی های آن ها استفاده فرمایید. اگر خواستار دریافت مشاوره هستید، می توانید با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی آوات از آن بهره مند شوید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *