آفریقای جنوبی, کاری

مدارک لازم برای ویزای کار  آفریقای جنوبی

مدارک لازم برای ویزای کار آفریقای جنوبی

یکی از بهترین راه هایی که می توان به کمک آن در کشور  آفریقای جنوبی اقامت کرد ویزای کار آفریقای جنوبی است. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید جهت مهاجرت کاری به کشور  آفریقای جنوبی عزیمت کنید باید در ابتدا موفق به اخذ ویزای کاری این کشور شوید. خوب است بدانید اخذویزای کار  آفریقای جنوبی دارای مزیت های قابل توجهی است که در ادامه برای آشنایی بیشتر شما در رابطه با این موضوع  به بیان موارد مربوط به آن می پردازیم.

داشتن موقعیت شغلی مناسب و اشتغال به کاری که هم از نظر فعالیت شغلی و هم از لحاظ منفعت مالی، رضایت بخش باشد آرزوی هر فرد متقاضی کار است. مهاجرت کاری به کشورهای خارجی به منظور دستیابی به شرایط کاری بهتر، یکی از راه هایی است که افراد در مسیر تحقق این آرزو بر می گزینند.

آفریقای جنوبی به عنوان یکی از ثروتمندترین کشورهای قاره آفریقا و با بهره مندی از انواع گوناگون منابع طبیعی و دارا بودن ویژگی های مهم استراتژیک در بین کشورهای جهان، مقصد خوبی برای مهاجرت کاری متقاضیان علاقه مند به اشتغال در کشورهای خارجی به شمار می رود.

یکی از مهم ترین جنبه های مزیتی در مورد اخذویزای کار  آفریقای جنوبی عدم نیاز به داشتن مدرک زبان در مراحل صدور این ویزا است. شما می توانید بدون ارائه مدرک زبان نسبت به درخواست صدورویزای کار  آفریقای جنوبی اقدام نمایید و با طی کردن مراحل قانونی به راحتی ویزای کار این کشور را به دست آورید.

البته همان طور که می دانید برای پیشرفت در هر کار و  حرفه و داشتن تعامل مناسب با افراد جوامع مختلف، آشنایی به زبان مرسوم در میان شهروندان کشوری که قصد اقامت در آن را دارید به منزله راه ارتباطی موثری است که شما را در نیل به اهداف کاریتان یاری می کند. به همین جهت و با توجه به این که در کشور  آفریقای جنوبی زبان رسمی متداول در بین عموم مردم زبان انگلیسی می باشد آشنایی کافی به این زبان بین المللی می تواند برگ برنده شما در موفقیت در کسب و کارتان باشد.

از دیگر ویژگی های مثبتویزای کار  آفریقای جنوبی آن است که فرد می تواند بعد از اخذ ویزا و اشتغال به کار در  آفریقای جنوبی برای اقامت دایم در این کشور درخواست دهد. در صورتی که شما موفق به اخذویزای کار  آفریقای جنوبی شوید و به مدت ۵ سال در این کشور سابقه کاری داشته باشید می توانید برای اقامت دایم در این کشور وارد عمل شده و درخواست خود را به این منظور به مقامات  آفریقای جنوبی ارائه دهید.

همچنین اخذویزای کار  آفریقای جنوبی برای شما این مزیت را خواهد داشت که بتوانید به طور همزمان اعضای خانواده خود را جهت اقامت در این کشور به همراه داشته باشید. اداره مهاجرت کشور  آفریقای جنوبی برای کسانی که اقدام به مهاجرت کاری به  آفریقای جنوبی و اخذ ویزای کاری این کشور می کنند تسهیلاتی را در نظر می گیرد.

این تسهیلات به شکلی ارائه می شود که اجازه شروع فعالیت کاری برای افراد متقاضی کار در این کشور روند آسان تری به خود بگیرد.

مراحل اخذویزای کار  آفریقای جنوبی برای متقاضیان فعالیت اقتصادی در این کشور با سرعت خوبی قابل انجام بوده و شما می توانید با توجه به مشاغل متنوع موجود در بازار کار این کشور در پروسه ای سریع و کوتاه مدت نسبت به اخذ ویزا اقدام نمایید.

یکی از شرایطی که جهت اخذویزای کار  آفریقای جنوبی وجود دارد اخذ ویزای جستجوی کار است. اشخاصی که متقاضی دریافت ویزای کاری  آفریقای جنوبی هستند در ابتدا باید به منظور اخذ ویزای جستجوی کار در این کشور اقدام به عمل آورند. ویزای جستجوی کار به مدت ۶ تا ۱۲ ماه اعتبار داشته و دارندگان این ویزا می توانند تا زمان اتمام اعتبار آن برای پیدا کردن کار مورد نظر در کشور  آفریقای جنوبی اقامت کنند. چنانچه فرد متقاضی در این مدت بتواند شغل مورد نظر خود را بیابد قادر به اخذ ویزای کاری آفریقای جنوبی بوده و می تواند در این کشور مشغول به کار شود. در این شرایط خانواده فرد متقاضی از جمله همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال وی می توانند او را در این کشور همراهی کنند، اما اگر فرد به هر دلیلی موفق به یافتن شغل نشود الزامی است که خاک  آفریقای جنوبی را ترک کند.

راه های مهاجرت به آفریقای جنوبی:

مدارک لازم جهت اخذویزای کار  آفریقای جنوبی

کشور  آفریقای جنوبی برای افرادی که تمایل به کار و فعالیت اقتصادی در بازار کار این کشور دارند ویزای کار صادر می کند. از آنجایی که  آفریقای جنوبی در مسیر پیشرفت روزافزون در زمینه اقتصادی است و با توجه به کمبود نیروی کار داخلی ماهر و متخصص برای فعالیت در زمینه های شغلی مورد نیاز در این کشور، آفریقای جنوبی همواره تمایل زیادی برای به کارگیری نیروهای آماده به کار خارجی در بخش های مختلف اقتصاد خود دارد.

آفریقای جنوبی با توجه به شرایط و بسته به نوع ورود افراد متقاضی به بازار کسب و کار این کشور اقدام به صدور ویزای کار مورد نیاز برای این افراد می کند. برای اخذویزای کار  آفریقای جنوبی ارائه مدارک زیر الزامی خواهد بود:

  • اصل گذرنامه به همراه کپی آن که حداقل به مدت ۶ ماه اعتبار داشته باشد.
  • اصل شناسنامه و کارت ملی و کپی آن‌ها
  • عکس ۴×۳ با زمینه سفید که روتوش نشده باشد.
  • دعوتنامه کتبی از سوی کارفرمای مربوطه شامل قرارداد کاری و توافقات صورت گرفته بین طرفین
  • گواهی عدم سوء پیشینه کیفری فرد متقاضی
  • مدارک مربوط به سوابق تحصیلی متقاضی شامل تمامی ریزنمرات
  • سند ازدواج یا طلاق
  • داشتن حداقل تمکن مالی که از سوی سفارت اعلام شده است (با تاییدیه از طرف بانک)
  • تکمیل فرم درخواست ویزای کار
  • پرداخت کلیه هزینه های مربوط به اخذ ویزای کاری

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *