روش های اقامتی, گرجستان

همه چیز در مورد اقامت گرجستان [2019]

اقامت گرجستان

اقامت گرجستان

سازمان مهاجرتی آوات تصمیم دارد مقاله همه چیز در مورد اقامت گرجستان ،را در اختیار شما متقاضیان عزیز قرار دهد . اقامت گرجستان با روش های های مختلفی صورت می گیردما در این مقاله به  آن ها اشاره می کنیم .ما در این مقاله  همه چیز در مورد اقامت گرجستان را برای شما بازگو میکنیم  لازم به ذکر است که اعلام کنیم یکی از بهترین راه های مهاجرت به گرجستان و اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت می باشد .

همه چیز در مورد اقامت گرجستان

راه های اقامتی گرجستان:

 

اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

متقاضیان می توانند با اخذ ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، و با اخذ کارت اقامتی یا  IDCard ، اقامت یک ساله گرجستان  را به دست آورند.ثبت شرکت در گرجستان به مدت یک ماه اداری طول میکشد و با فعال نگه داشتن شرکت و با پرداخت مالیات به موقع ، متقاضیان می توانند برای اخذ اقامت گرجستان اقدام کنند.اقامت گرجستان با دریافت کارت اقامتی ، یک ساله است و در صورت پرداخت مالیات به موقع ، اقامت سه ساله و بعد از آن اقامت پنج ساله به متقاضیان ارائه میشود.

متقاضیان می توانند برای کارآفرینی و سرمایه گذاری ، کشور گرجستان را انتخاب کنند و  با کارآفرینی در گرجستان اقامت گرجستان را به دست آورند . در کشور گرجستان برای راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی باید ثبت شرکت کنید و مالیات را به موع پرداخت نمایید.

همه چیز در مورد اقامت گرجستان: ثبت شرکت در گرجستان

متقاضیان حتی می توانند در هنگام ثبت شرکت در گرجستان و با پرداخت مالیات های سالانه خود به دولت مدت اخذ اقامت دائم گرجستان را هم برای خود و هم برای خانواده خود کاهش دهند و به طور مثال اقامت را  از شش سال به سه سال اقامت برسانند و سریع تر از زمان خود به اقامت دائم گرجستان دست یابند .

همه چیز در مورد اقامت گرجستان :خرید ملک در گرجستان

از دیگر راه های اقامت گرجستان ، خرید ملک است . البته خرید ملک در گرجستان دومین شیوه ی سرمایه گذاری بعد از ثبت شرکت می باشد . متقاضیان سرمایه گذاری و خرید ملک در گرجستان می توانند با خرید ملکی به مبلغ سی و پنج هزار دلار آمریکا در گرجستان ، کارت اقامت یک ساله را دریافت کنند.

البته لازم به ذکر می باشد که متقاضیان خرید ملک در گرجستان ، نیازی به پرداخت مالیات ندارند . اما در کشور گرجستان بنا به قانون وضع شده برای متقاضیان بین المللی خارجی ، شرطی وجود دارد ، که مالکیت ملک مسکونی خریداری شده تا زمانی که متقاضی اقامت یک ساله ی خود را تمدید نکند ، تغییر نیابد.

متقاضیان می توانند با خرید ملک در گرجستان بعد از سپری نمودن مدت زمان شش ساله در گرجستان ، اقدام  به اخذ پاسپورت گرجستان و اخذ تابعیت گرجستان نمایند .

 

به طور کلی طبق قوانین کشور گرجستان ، سرمایه گذار شخصی ست  ، که سرمایه ای معادل صد و بیست هزار دلار ، در بازار تجاری و اقتصادی گرجستان ، تزریق کند.البته کارآفرینان که مبلغ کمتر از صد و بیست هزار دلار دارند نیز می توانند در کشور گرجستان  برای راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی و  ثبت شرکت اقدام کنند و درخواست خود را برای اخذ اقامت گرجستان اعلام کنند.

از طرفی خرید ملک در گرجستان ، یکی از شیوه های مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود ، اما سرمایه گذاری غیر مستقیم و همان طور که گفته شد روشی ست برای اخذ اقامت در گرجستان .

اخذ اقامت گرجستان از طریق تحصیل

همچنین متقاضیان میتوانند با اخذ ویزای تحصیلی گرجستان به گرجستان مهاجرت نموده و اقدام به اخذ اقامت گرجستان کنند.با اخذ ویزای تحصیلی گرجستان ، دانشجویان فقط می توانند به مدت اعتبار ویزای خود در گرجستان مشغول به تحصیل باشند .

در ابتدا پس از پذیرش تحصیلی در دانشگاه های گرجستان ، متقاضیان اقدام به اخذ ویزای تحصیلی گرجستان می کنند، ویزای کوتاه مدت تحصیلی گرجستان به مدت یک ماه تا سه ماه به منظور ثبت نام در دانشگاه گرجستان و انجام پروسه اداری صادر میشود ، اما اعتبار ویزای بلند مدت تحصیلی گرجستان ، به مدت تحصیل شما در گرجستان بستگی دارد .

همه چیز در مورد اقامت گرجستان :اخذ ویزای تحصیلی گرجستان

لازم به ذکر است که متقاضیان با اخذ ویزای تحصیلی گرجستان مستقیما موفق به اخذ اقامت گرجستان نمی شوند ، بلکه دانشجویان  پس از  اتمام تحصیل  به مدت چند ماه وقت دارند تا به اداره مهاجرت مراجعه کرده و برای تبدیل ویزای تحصیلی گرجستان به ویزای کاری اقدام کنند و اقامت گرجستان را به دست آورند و بعد از یک سال مجددا کارت اقامتی گرجستان را تمدید کند.

متقاضیان پس از تمدید اقامت یک ساله خود در گرجستان ، می توانند کارت اقامتی خود را به صورت شش ساله تمدید کنند و بعد از اتمام شش سال می توانند برای اخذ اقامت دائم گرجستان و اخذ پاسپورت و شهروندی گرجستان اقدام کنند.

اخذ اقامت گرجستان از طریق ازدواج

اخذ اقامت گرجستان از طریق ازدواج در صورتی انجام میشود که ازدواج متقاضی با یک تبعه گرجی باشد ، البته لازم به ذکر می باشد که پروسه اخذ اقامت گرجستان از طریق ازدواج زن خارجی با یک مرد گرجستانی  نسبت به اخذ اقامت گرجستان از طریق ازدواج زن گرجی با یک مرد خارجی سریعتر انجام میشود.

پروسه اخذ اقامت گرجستان از طریق ازدواج زن گرجی با مرد خارجی از چند ماه تا حتی یک سال به دلیل حساسیتی که پلیس های مهاجرتی گرجستان دارند به طول می انجامد.

گرجی های ایرانی که ساکن فریدون شهر اصفهان می باشند ، بدون ویزا و با داشتن پاسپورت هم میهنی که توسط گرجستان برای گرجی های فریدون شهر صادر می شود ، می توانند وارد کشور گرجستان شوند و بعد از گذشت 2 سال از تردد در گرجستان و با رعایت قوانین وضع شده گرجستانی می توانند برای پاسپورت و شهروندی گرجستان اقدام نمایند .

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در باب همه چیز در مورد اقامت گرجستان  ، در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *