استرالیا, تحصیلی

شرایط تحصیل رایگان در استرالیا

تحصیل رایگان در استرالیا

یکی از شرابط خوب استرالیا داشتن تحصیل رایگان در استرالیا است. هر فردی به دنبال تحصیل در یکی از بهترین و معتبرترین دانشگاه های جهان می باشد که با داشتن مدرک معتبر از این دانشگاه ها بتوانند آینده ی خود را با داشتن شغل بسیار خوبی بسازند. اگر شما نیز به دنبال ادامه تحصیل در یکی از بهترین و عالی ترین دانشگاه های جهان هستید می توانیم برای شما پیشنهاد خوبی را داشته باشیم.

یکی از کشورهای که سطح علمی دانشگاه های آن از رتبه ی خوبی برخوردار می باشد کشور استرالیا می باشد. که شما می توانید اسامی دانشگاه های کشور استرالیا را در بین 100 دانشگاه برتر جهان مشاهده کنید. دانشگاه های کشور استرالیا با داشتن بهترین و با تجربه ترین اساتید جهان توانسته اند نظر و توجه جامعه علمی و بیشتر دانشجویان را به سوی خود جلب کرده است و تحقیقات و پژوهش های بسیار زیادی در این دانشگاه ها انجام گرفته. در حال انجام گیری می باشد که تاثیر این پژوهش ها و تحقیقات برای کل جامعه علمی دنیا غیر قابل انکار می باشد. همچنین یکی از راحت ترین و ساده ترین راه های مهاجرت به استرالیا می باشد که بسیاری از افراد آن را انتخاب می کنند.

مهاجرت تحصیلی به استرالیا

تحصیل رایگان در استرالیا

تحصیل رایگان در استرالیا

تحصیل در استرالیا یکی از بهترین فرصت هایی می باشد که شما می توانید با به دست آوردن این فرصت علاوه بر به دست آوردن مدرک معتبر در سطح جهان، می توانید در یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین کشورجهان نیز زندگی کنید و از استاندارد های بسیار بالای زندگی در این کشور بهره مند شوید. شما می توانید تمام سوالات متداول در مورد تحصیل در استرالیا را با مراجعه حضوری به سازمان مهاجرت آوات و گرفتن وقت مشاوره، با همکاران ما در میان بگذارید.

همکاران ما در این سازمان می توانند بهترین و به روزترین اطلاعات را در مورد تحصیل رایگان و شرایط تحصیل رایگان در اختیار شما قرار دهند تا شما با توجه به این اطلاعات به دست آورده بتوانید بهترین و صحیح ترین تصمیم را در مورد مهاجرت تحصیلی خود به استرالیا بگیرید. این مقاله سعی بر آن دارد که در مورد تحصیل رایگان و بورسیه های تحصیلی در این کشور توضیحاتی را برای شما عزیزان ارائه داده است و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ما را تا آخر این متن یاری نمایید.

تحصیل رایگان در استرالیا

بیشتر دانشجویان و متقاضیان مهاجرت به استرالیا به دنبال تحصیل رایگان در استرالیا هستند چرا که با این کسب امتیاز تحصیل رایگان در استرالیا می توانند به صورت رایگان در این کشور به تحصیل بپردازید و هیچ گونه هزینه ای را برای تحصیل خود پرداخت نکنند.

تحصیل رایگان در استرالیا یکی از بزرگ ترین و مهم ترین فرصت های بی نظیری می باشد که افراد و دانشجویان می توانند آن را به دست بیاورید. از مهم ترین دانشگاه های که در ایالت های کوئینزلند و استرالیای غربی واقع شده اند، بورسیه ها و تحصیل رایگانی را برای دانشجویان بومی و غیر بومی خود ارائه می دهند.

همچنین طبق قوانین و مقررات موجود در این کشور تحصیل رایگان برای تمام دانشجویان کشورهای مختلف از سراسر دنیا یکسان می باشد و هیچ فرقی بین نژادها و زبان های مختلف گذاشته نخواهد شد. اگر شما نیز به دنبال تحصیل رایگان در استرالیا هستید بهتر است بدون اتلاف وقت درخواست خود را مبنی بر تحصیل رایگان در استرالیا ارائه دهید که در مناسب ترین زمان به درخواست شما پاسخ دهند.

هزینه ها

با توجه به بالا بودن هزینه های زندگی و تحصیلی در کشور استرالیا، بسیاری از دانشجویان نگران این هزینه ها هستند. این موضوع به یکی از بزرگ ترین دغدغه های دانشجویان متقاضی تحصیل در استرالیا می باشد.که کشور استرالیا با ارائه تحصیل رایگان به دانشجویان این امکان را به آن ها می دهند تا بتوانند بدون پرداخت هزینه ی به ادامه تحصیل در این کشور بپردازند.

دانشگاه های استرالیا با ارائه فرصت تحصیل رایگان به دانشجویان فقط هزینه های تحصیل را پرداخت نمی کند بلکه هزینه های زندگی دانشجویان را نیز پرداخت می کنند. شما برای دریافت تحصیل رایگان در استرالیا بایستی شرایط لازم را داشته باشید که در صورت نداشتن یکی از بندهای این شرایط نمی توانید فرصت و شانس تحصیل رایگان در استرالیا را به دست آورید.

شرایط لازم تحصیل رایگان در استرالیا

همان طور که در بخش های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد. تحصیل رایگان خواسته و آرزوی بسیاری از دانشجویان کشورهای مختلف می باشد. از مهم ترین شرایط لازم تحصیل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1

داشتن مدرک زبان معتبر (نمره ی قبولی در آزمون تافل حداقل 7 باشد).

2

ارائه مدارک تحصیلی قبلی

3

ارائه ویزای تحصیل استرالیا

4

ارائه مدارک شناسایی از جمله شناسنامه و کارت ملی

5

ارائه پاسپورتی که حداقل 12 ماه اعتبار داشته باشند.

6

ارائه گواهی مبنی بر عدم داشتن سوء پیشینه

7

ارائه گواهی پزشکی و بیمه تحصیلی

شما می توانید با داشتن مدارک و شرایط ذکر شده در فوق، به راحتی فرصت و شانس تحصیل رایگان را به دست بیاورید. نکته ای که بایستی به آن توجه داشته باشید این است که در ارائه مدارک فوق بسیار توجه و دقت کنید. چرا که در صورت مواجه شدن با مدرک فیک و جعلی مسئولان کشور استرالیا طبق قوانین با شما برخورد خواهند کرد که این امر قطعا به ضرر شما تمام خواهد شد.

مقاله پیشنهادی: ویزای تحصیلی استرالیا

بورسیه های تحصیلی در استرالیا

تحصیل رایگان در استرالیا

تحصیل رایگان در استرالیا

کشور استرالیا برای دانشجویانی که قصد تحصیل رایگان در این کشور را دارند بورسیه های خاصی را ارائه می دهد. از جمله این بورسیه های می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اعطاییه استرالیا
 • برنامه آموزش تحقیقات دولتی استرالیا
 • کمک هزینه تحقیق زنان APEC استرالیا

شما می توانید با با دریافت یکی از بورسیه های تحصیلی در استرالیا می توانید، به صورت رایگان در این کشور به ادامه تحصیل بپردازید. نکته ی مهمی که بایستی تمام دانشجویان به آن توجه داشته باشند این است که زبان انگلیسی خود را گسترش دهند. چرا که زبان انگلیسی پایه اصلی تحصیل در استرالیا می باشد که دانشجویان بایستی این موضوع را جدی بگیرند.

مزایای بورسیه تحصیلی استرالیا

بورسیه تحصیلی استرالیا مملو از مزایای خواهد بود که سبب پیشرفت روز افزون دانشجو خواهد شد. یکی از مزایای بورسیه تحصیلی استرالیا کم هزینه بودن آن است. چرا که بدون پرداخت هیچ هزینه دانشگاهی امکان تحصیل در آن وجود خواهد داشت و هیچ گونه مشکلی در دانشگاه پیش نخواهد آمد.

دولت استرالیا جهت بهبود وضعیت دانشجویان و مخصوصا دانشجو هایی که بورسیه تحصیلی استرالیا این کشور را نیز دارند. این امکان را می دهند که به کار کردن نیز بپردازند، اما باید در نظر داشته باشید که این کار کردن محدود بوده و نمی توانید کل روز مشغول به کار کردن شوید.

با استفاده از این روش هم حقوق بورسیه دریافت کرده و هم می توانید از طریق کار کردن پول کسب نماید.

از دیگر مزایای بورسیه تحصیلی استرالیا داشتن استاد راهنمای شخصی می باشد که کمک بسزایی در انجام کار های علمی از وی درخواست خواهید کرد و شما را در نوشتن مقاله های مد نظرتان یاری خواهد رساند.

مدارک و شرایط لازم جهت اخذ بورسیه تحصیلی

فرد متقاضی باید شرایط ذکر شده در پرونده را داشته باشد. تمامی مدارک را بدون کم و کاست به مراکز مربوطه ارائه دهد. در ادامه به برخی از شرایط لازم جهت اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا اشاره کرده ایم:

1

دانشگاهی که آخرین مدرک را از آن دریافت نموده اید. باید در لیست دانشگاه های درجه 1 قرار داشته باشد و مدرک تحصیلی خود را به این مرکز ارائه نمایید.

2

داشتن سابقه کاری کمک بسزایی در پذیرش خواهد گذاشت که می تواند در قالب مقاله، کتاب، ترجمه، کار تحقیقاتی و … باشد.

3

رزومه باید بدون هیچگونه مشکل بوده باشد و به صورت دقیق تهیه شده باشد.

4

داشتن نمره زبان در اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا بیش از دیگر ویزا های استرالیا حائز اهمیت می باشد، که هر دانشگاه مخصوص به خود ممکن است نمره به خصوصی درخواست نماید. شرط پذیرش بورسیه تحصیلی استرالیا از نظر زبان داشتن حداقل نمره تافل 105 و یا دیگر مدارک هم تراز با آن می باشد.

5

داشتن انگیزه امری ضروری به حساب می آید که باید بدون کم و کاست به مراکز مربوطه ارائه گردد.

برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی بورسیه تحصیلی استرالیا نگاهی بیندازید.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

سوالات متداول

1. شرایط تحصیل پزشکی در استرالیا چیست؟

 • افرادی که علاقه مند به تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه های استرالیا هستند می بایست یک دوره فاندیشن یکساله را بگذرانند. همچنین این افراد موظف خواهند بود دوره های پیری مدیکال را طی کنند که برای شروع آن نیاز به مدرک آیلتس 5.5 خواهند داشت.

2. کدام یک از  دانشگاه های استرالیا شهرت جهانی دارند؟

 • دانشگاه های معروف استرالیا شامل دانشگاه های گروه هشت و همچنین دانشگاه سیدنی و دانشگاه با سابقه وسترن با داشتن رتبه 89 در دنیا از جمله دانشگاه های مطرح دراسترالیا می باشند.

3. اولین قدم برای دریافت ویزای تحصیلی چیست؟

 • در ابتدا دانشجو باید در یکی از دانشگاه های استرالیا مورد پذیرش قرار گرفته و ثبت نام کند. ارائه تاییدیه ثبت نام در دانشگاه مربوطه جهت صدور ویزا الزامی است.

4. امکان  کار پس از تحصیل در استرالیا وجود دارد؟

 • تا 18 ماه پس از پایان تحصیلات، دانشجویان می توانند به دنبال کار بگردند و مشغول به کار شوند .

5. دانشجویان خارجی در استرالیا می توانند همراه داشته باشند؟

 • بله این امکان وجود دارد. حتی اگر همراه متقاضی مدرک زبان و سابقه ی کاری داشته باشد میتواند مشغول به کار هم شود.

6. امکان اخذ اقامت دائم با ویزای تحصیلی استرالیا وجود دارد؟

 • ویزای تحصیلی به تنهایی نمیتواند منجر به اخذ اقامت دائم شود. در صورتی که این ویزا به ویزای کاری تبدیل شود امکان این کار وجود دارد.

7. تحصیل در دانشگاه های استرالیا برای افراد دارای تابعیت این کشور نیز هزینه به همراه دارد؟

 • در صورتی که دانشجو و والدین او تابعیت استرالیا را داشته باشند می توانند در برخی از مقاطع به صورت رایگان تحصیل کنند.

8. هزینه ی دریافت ویزای تحصیلی استرالیا چه میزان است؟

 • هزینه ای که باید برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا پرداخت کرد چیزی کمتر از 700 دلار استرالیا می باشد.
5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *