انگلستان, سرمایه گذاری در

اقامت انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری

اقامت انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری

دریافت اقامت انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری، یکی از گزینه‌های مهاجرت به این کشور است. انگلستان در نظام اقتصادی جهان، نقشی تعیین کننده داشته است. ثبات اقتصادی در این کشور یکی از دلایلی است که گرایش به سرمایه‌گذاری در این کشور بیشتر کرده است.

سرمایه‌گذاران کشور انگلستان علاوه بر تامین امنیت این کشور، می‌توانند سودآوری زیادی داشته باشند. اقامت در انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری گزینه‌ای پیچیده است که باید آن را از طریق راهنمایی و مشاوره با وکلای مجرب دنبال کرد. افراد زیادی از طریق سرمایه‌گذاری در انگلستان اقدام به دریافت ویزا و اقامت در این کشور می‌کنند. اقامت انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری و اخذ ویزای انگستان و دریافت تابعیت این کشور انواع مختلف و شرایط خاص خود را دارد.

روش‌های دریافت اقامت انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری

در انگلستان، سه روش برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شده است که به آن‌ها اشاره خواهد شد.

۱-اقامت انگلستان از طریق تاسیس شرکت

اقامت از طریق تاسیس شرکت و کارآفرینی از ویزاهای پرطرفدار برای سرمایه‌گذاری در این کشور است. چون این ویزا از سیستم امتیازبندی پیروی می‌کند، متقاضی این نوع اقامت باید دارای امتیاز ۹۵ باشد. برای دریافت اقامت سرمایه گذاری در انگلستان، باید در این کشور سرمایه‌ای به ارزش ۲۰۰هزار دلار در بانک‌های معتبر این کشور داشت. داشتن این مقدار پول می‌تواند در حدود ۷۵ امتیاز برای فرد تامین کند، بنابراین این مقدار سرمایه باید متعلق به خود فرد و یا خانواده او بوده و متقاضی بتواند مالکیت خود را در این زمینه اثبات کند. در این نوع سرمایه‌گذاری فرد باید به زبان انگلیسی تسلط داشته و مدارکی برای اثبات آن داشته باشد.

متقاضی سرمایه‌گذاری باید توان مالی جهت پرداخت هزینه‌های زندگی خود را داشته و آن را اثبات کند. اگر متقاضی و همراهان وی خارج از کشور انگلستان باشند، مبلغ مورد نظر برای آن‌ها با کسانی که داخل این کشور هستند متفاوت خواهد بود. وقتی شخص متقاضی مدارک مورد نظر خود را به همراه یک طرح اقتصادی ارائه کرد پروسه ویزای خود را آغاز می‌کند و در پایان برای راه‌اندازی شرکت و کسب و کار خود، مبلغ مورد نظر را پرداخت کرده و در این زمینه اقدام خواهد کرد. مدت زمان دریافت این ویزا سه سال و نیم است و فرد در این مدت می‌تواند ۲فرصت شغلی ایجاد کند و ویزای خود را به مدت ۲ سال تمدید کرده و با داشتن ۵سال سابقه اقامت در این کشور، اقامت دائم انگلستان را به دست آورد.

۲- سرمایه‌گذاریinvestor

این نوع اقامت انگلستان، بر امتیازبندی استوار است. برای دست ‌یابی به این نوع از اقامت در انگلستان، فرد متقاضی باید ۷۵امتیاز کسب کند تا واجد شرایط سرمایه‌گذاری در این کشور شناخته شود. اقامت انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری اینوستور شرایط خاص خود را دارد. برای دست یابی به این موقعیت باید سرمایه فرد در حدود ۲میلیون پوند باشد. داشتن این مورد می‌تواند ۳۰ امتیاز برای فرد داشته باشد. این سرمایه باید در یک بانک یا موسسه مالی معتبر بوده و قابلیت انتقال به انگلستان را داشته باشد.

برای گرفتن امتیاز سرمایه‌گذاری در انگلستان، باید اوراق قرضه، اوراق سهام و اوراق دولتی را ارائه داد تا بتوان ۳۰امتیاز کسب کرد. همچنین فرد می‌تواند ۱۵امتیاز را قبل از پایان یافتن ۳ماه از زمان دریافت ویزای سرمایه‌گذاری در این کشور بپردازد. برای دست یافتن به این نوع از اقامت، فرد باید دارای حساب بانکی در انگلستان باشد.

از مزایای دریافت این نوع از اقامت انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری، نیاز نداشتن به مدرک زبان انگلیسی است و لزومی ندارد متقاضی برای تامین هزینه همراهان خود مبلغ خاصی را در حساب بانکی خود قرار دهد. در این نوع از مهاجرت، فرد می‌تواند همسر و فرزندان زیر ۱۸سال را با خود همراه کند. این ویزا، مدت زمانی ۳ساله داشته و تا ۲ سال دیگر تمدید خواهد شد. اگر فرد در حدود ۵میلیون سرمایه داشته باشد در مدت ۳سال می‌تواند اقامت دائم انگلستان را دریافت کند. اقامت در انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری با صرف کردن هزینه‌های زیاد امکان‌پذیر بوده و می‌تواند تابعیت این کشور را کسب کند.

۳- سرمایه‌گذاری post study work

برای دریافت این نوع از اقامت، باید فرد متقاضی در مجموع ۹۵امتیاز داشته باشد. بنابراین فردی می‌تواند در انگلستان اقامت از این نوع داشته باشد که در حدود ۵۰هزار پوند سرمایه نقد داشته و از سازمان‌ها و موسسات انگلیس این مبلغ را دریافت کند. چنانچه متقاضی این میزان از سرمایه را داشته باشد باید ثابت کند سرمایه متعلق به او یا خانواده اوست.

اشخاصی که در انگلستان تحصیل کرده‌اند برای دریافت ویزا واجد شرایط بوده و با ایجاد یک کسب و کار در این کشور می‌توانند اقامت دائم دریافت کنند. برای دریافت این نوع از اقامت انگلستان، فرد باید مدرک زبان داشته باشد و مدارک مالی خود را در این زمینه اثبات کند. همچنین فرد متقاضی باید ثابت کند که توانایی پرداخت هزینه‌های شخصی خود در کشور انگلستان را دارد.

برای دریافت اقامت انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری در این روش، باید یک طرح توجیه اقتصادی ارائه کرد. با ارائه‌ی مدارک، فرد می‌تواند برای خود، خانواده و فرزندان کمتر از ۱۸سال خود اقدام کند. مدت این ویزا سه ساله است و فرد در این مدت ۲فرصت شغلی ایجاد می‌کند و ویزای وی برای ۲سال تمدید شده و بعد از ۵سال دائمی خواهد شد.

متقاضیان اقامت در انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری بهتر است بدانند که این نوع از سرمایه‌گذاری با ریسک همراه است. متقاضیان دریافت این نوع از سرمایه‌گذاری باید گزینه‌های کم‌ریسک را برای خود در نظر بگیرند. برای مثال: از طریق تحصیل و یا روش‌های دیگر مهاجرت وارد این کشور شوند و با حضور در انگلستان و آشنایی با شرایط و قوانین این کشور، برای جذب سرمایه‌گذاری در این کشور اقدام کنند.

اخذ اقامت انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری از روش‌های محبوب برای مهاجرت به این کشور است. افرادی که دارای سابقه کار بوده و در زمینه تجاری اقدام می‌کنند شانس بهتری برای مهاجرت دارند. بنابراین با داشتن این سابقه، می‌توانند از شرایط بهتری برای دریافت ویزا برخوردار شوند. اگر متقاضیان اقامت در انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری ایده‌ای را ارائه دهند که مناسب تشخیص داده شود، مسیر کوتاه‌تری را برای دست‌یابی به هدف، طی خواهند کرد.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

به این نوشته امتیاز بدهید post

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *