اقامت, انگلستان

هزینه اقامت در انگلستان

هزینه اقامت در انگلستان

شما نیز قصد زندگی و مهاجرت به انگلستان را دارید؟ آیا با هزینه اقامت در انگلستان آشنا نیستید و کلی سوال در این رابطه برایتان بوجود آمده؟ آیا می خواهید به اروپا برای تحصیل و کار و زندگی بروید؟نیازمند راهنمایی برای اقامت در انگلستان هستید؟ما در این مقاله هزینه اقامت در انگلستان را به طور کامل بررسی می کنیم و نگاه تازه ای به این موضوع داریم.

 انگلستان کشوری ارزان یا گران؟

هزینه اقامت در انگلستان بخصوص لندن تقریبا از گران ترین مکان های جهان برای زندگی هستند. البته هزینه زندگی در انگلستان به شرایط و موقعیت افراد بستگی دارد ولی باید این نکته را مورد توجه قرار داد که آمادگی مالی برای اقامت در انگلستان از مهم ترین نکات به شمار می رود و از این جهت باید آمادگی لازم را داشته باشیم.

ما اطمینان داریم شما برای تهیه هزینه اقامت در انگلستان سخت تلاش کرده اید تا بتوانید مبلغی را برای این امر به دست آورید ولی شاید این مبلغ خیلی هم کافی نباشد و نیازمند پول بیشتری باشید.

آمادگی لازم برای هزینه اقامت در انگلستان

به غیر هزینه یافتن کار در انگلستان که از الویت و اهمیت خاصی برخوردار است برای هزینه هایی که در زیر به آن‌ها اشاره می کنیم آمادگی لازم را به دست آورید:

محل زندگی و خانه ای که می خواهید در آن زندگی کنید. البته با صرفه جویی در هزینه های جاری می توانید پس از مدتی اقامت در انگلستان خانه ای مناسب برای زندگی تهیه کنید.

هزینه خوراک و غذا

هزینه های حمل و نقل

هزینه تفریح و اوقات فراغت

هزینه های اولیه زندگی و اقامت در انگلستان

برای هزینه اقامت در انگلستان به دقت برنامه ریزی کنید و پلان های خاصی برای آن‌ها در نظر بگیرید.

در انگلستان استفاده از مسکن و محل زندگی مشترک و همچنین استفاده از حمل و نقل عمومی می تواند تا حد زیادی در هزینه های شما تاثیر بگذارد و هزینه های شما را به طور چشمگیری کاهش دهد.

میانگین هزینه مسکن در انگلستان

ما در این قسمت میانگین هزینه اقامت در انگلستان را به صورت 4 ناحیه آورده ایم تا دید کلی نسبت به این هزینه ها به صورت ناحیه ای داشته باشید:

اجاره آپارتمان یک خوابه  

اجاره سوئیت و مسکن های اشتراکی

 

 

 

 

900 تا 1000 پوند

 

350 تا 450 پوند ( فردی)

 

550 تا 720 پوند ( دو نفره)

 

شرق انگلستان

 

850 تا 960 پوند 350 تا 430 پوند (فردی)

 

450 تا 690 پوند ( دونفره)

غرب انگلستان
750 تا 900 پوند 350 تا 500 پوند ( فردی)

 

500 تا 700 پوند (دو نفره)

 

شمال انگلستان
720 تا 840 پوند 450 تا 600 پوند ( فردی)

 

720  تا 840 پوند (دو نفره)

جنوب انگلستان

هزینه های خوراک در انگلستان چگونه است؟

متوسط صورت حساب مواد غذایی در هفته: 80تا100پوند

میانگین هر وعده غذایی: 8تا12پوند

میانگین هر وعده در رستوران ها: 12تا25پوند

هزینه های حمل و نقل در انگلستان به چه میزان است؟

هر هفته بین 1تا6 منطقه: میانگین هزینه هفتگی20 تا60پوند

هر ماه 1تا 2 منطقه:میانگین هزینه هفتگی10تا32پوند

هزینه های سرگرمی و تفریحات به طور متوسط چقدر است؟

سینما: 10تا15پوند

تئاتر: 25پوند

کلوب ها: 10تا40پوند

کنسرت: 15پوند

علاوه بر این ها هزینه اقامت در انگلستان می تواند شامل مواردی باشد که اگر به آنها توجه نکنید به راحتی بودجه و پس انداز شما را کاهش می دهد.

عموم هزینه اقامت در انگلستان در بدو ورود ما شامل چه مواردی است؟

هزینه هایی که در هنگام ورود شما ایجاد می شوند:

احتمالا در شروع اقامت خود در انگلستان محل اقامتی از پیش تعیین نکرده اید و برای اینکه بتوانیددر جست و جوی مسکن مناسبی باشید مجبور خواهید بود چند شب را در هتل ها و مسافرخانه ها به سر ببرید که به طور میانگین هر شب 11 پوند می باشد.

مبلغی به عنوان رهن خانه اجاره ای

از مهمترین هزینه های شما خواهد بود. برای اجاره مسکن برای مدت مشخص علاوه بر اجاره ماهیانه باید در ابتدا مبلغی به عنوان رهن خانه پرداخت کنید که حداقل 1500پوند هزینه برای شما دربردارد.

هزینه های حمل و نقل داخل شهری برای یافتن شغلی مناسب

لزوما برای زندگی در انگلستان نیازمند شغلی مناسب با درآمد کافی خواهید بود. برای شروع این امر باید مبلغی برای حمل و نقل درون شهری به جهت جست و جو برای یافتن شغل داشته باشید تا برای یافتن شغل و جا به جایی دچار مشکل نشوید که بی توجهی به این امر مشکلات بعدی را برای شما در پی خواهد داشت.

گوشی همراه

برای اینکه بتوانید به راحتی با افراد و خانواده خود در ارتباط باشید نیازمند گوشی همراه خواهید بود. برای خرید گوشی همراه و سیم کارت مورد استفاده مبلغی باید در نظر بگیرید البته به این نکته توجه کنید که برای خرید سیم کارت باید مبلغ اولیه ای به عنوان شارژ سیم کارت و راه اندازی آن داشته باشید. این امر نیز منجر به افزایش هزینه اقامت در انگلستان در بدو شروع خواهد شد.

هزینه اینترنت

احتمالا حداقل ترین مورد شما برای استفاده از اینترنت یافتن فرصت شغلی مناسب خواهد بود. برای این امر باید بسته های اینترنتی را خریده و یا از کافی نت ها استفاده کنید. البته اگر لپ تاپ یا گوشی هوشمند داشته باشید برخی از کافه ها و رستوران ها وای فای رایگان در اختیار شما قرار می دهند که این امر در بدو اقامت شما می تواند موجب کاهش هزینه های جاری شما شود.

هزینه های مربوط به خرید لباس

امیدواریم شما لباس کافی و مناسب با فصل را همراه خود داشته باشید که در غیر این صورت شاید لازم باشد مبلغی نیز بابت خرید لباس صرف کنید.

هزینه های اولیه غذا و خوراک

در هفته های اول به دلیل اینکه شاید محل زندگی شما مشخص نباشد و یا اینکه در جست و جوی کار باشید مجبور شوید در خارج از خانه غذا میل کنید که این امر به هیچ وجه به صرفه نیست زیرا هزینه غذا و رستوران در انگلستان تقریبا زیاد است. برای اینکه مبلغ زیادی را صرف این امر نکنید می توانید از فست فود هایی که در مکان های مجلل نیستند و ارزان تر هستند استفاده کنید.

البته برخی افراد نرفتن به رستوران های گران قیمت و یا استفاده محدود از تفریحات گران را صرفه جویی می دانند که برای فردی با بودجه نسبتا پایین و مشخص این امر چندان معقول نیست.

اگر دانشجو هستید

اگر مشغول تحصیل در انگلستان هستید و کارت دانشجویی دارید می توانید از بسیاری از تخفیفات استفاده کنید. مانند: تخفیف بلیط سینما، موزه و باشگاه های ورزشی، دقت کنید که کاهش یک دلار در هزینه سینما منجر به افزایش یک دلاری و قدرت هزینه شما در بخش دیگر می شود.

استفاده از تخفیفات پنهان

در هنگام خرید بلیط سینما و یا هر بلیط دیگری پشت بلیط را با دقت بخوانید شاید تخفیفی مربوط به یک رستوران در آن باشد و همچنین از خوش گذرانی و ساعت ها ماندن در کلوب های شبانه بپرهیزید که به شدت هزینه اقامت در انگلستان را طی مدت طولانی افزایش داده و منجر به مشکلات عدیده ای می شود. همچنین برای مسافرت های بین شهری خود برنامه داشته باشد و سعی کنید در اوایل و اواسط هفته سفرها را انجام دهید.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *