سرمایه گذاری در, مجارستان

قوانین ثبت شرکت در مجارستان

قوانین ثبت شرکت در مجارستان

سازمان مهاجرتی آوات ، سعی بر این دارد که در مقاله قوانین ثبت شرکت در مجارستان ،  اطلاعاتی از شرایط و قوانین ثبت شرکت در مجارستان در سال 2018 را در اختیار شما متقاضیان عزیز در امر ثبت شرکت در مجارستان ، قرار دهد و تا بتواند ابهامات ذهنی شما متقاضیان عزیز را در جهت قوانین ثبت شرکت در مجارستان برطرف سازد .

کشور مجارستان از دید سازمان مهاجرتی آوات

مجارستان کشوریست واقع  در اروپای مرکزی ، که بیش از ده میلیون نفر جمعیت را در خود جای داده است .

پایتخت این کشور ، بوداپست می باشد و از شهرهای مهم و اصلی مجارستان را می توان ، سگد ، میشکولتس ، دبرسن و گیور ، نام برد .

زبان اصلی مردم مجارستان ، مجاری می باشد و پول رایج در بین مردم این کشور ، فورینت می باشد .

کشور مجارستان ، از شمال ، از طرف جنوب و از غرب و شرق دارای کشور های هم مرزی می باشد و دارای  آب و هوایی معتدل است .

شهر بوداپست با بناهای تاریخی و عمارت های قدیمی خود ، همه ساله  مقاصد گردشگری و توریستی ، گردشگران می باشد یکی از شیوه های مهاجرت به کشور مجارستان ، ثبت شرکت در مجارستان می باشد که طبق  قوانین ثبت شرکت در مجارستان ، باید از طریق سرمایه گذاری انجام گیرد .

 

شرایط و قوانین ثبت شرکت در مجارستان در سال 2018

قوانین ثبت شرکت در مجارستان ، با احتساب ثبت VAT انجام می گیرد .

قوانین ثبت شرکت در مجارستان به این گونه می باشد که ثبت شرکت ظرف دو الی سه روز کاری انجام می گیرد .

طبق قوانین ثبت شرکت در مجارستان ، ثبت شرکت با سرمایه اندک انجام می گیرد و نیازی به سپرده گذاری نیز ندارد .

همواره کشور مجارستان ، تنها کشوریست در اروپای مرکزی که هزینه ثبت شرکت و پروسه اداری در آن طبق  قوانین ثبت شرکت در مجارستان ، بسیار پایین می باشد .

قوانین ثبت شرکت در مجارستان

طبق قوانین ثبت شرکت در مجارستان ، متقاضیان موظف می باشند به هنگام ثبت شرکت در مجارستان ، طی یک اساسنامه ، تمامی اطلاعات مربوط به شرکت اعم از نام تجاری شرکت ، آدرس و شماره تماس شرکت ، نوع فعالیت شرکت ، نام مدیر عامل و نام سهامداران و نام کارکنان شرکت ، تعداد شرکاء و سهامداران شرکت ، درصد سهم هر کدام از سهامداران شرکت و درصد سود از مالکیت شرکت ، حداقل سرمایه اولیه مورد نیاز برای ثبت شرکت ، میزان مالیات سالیانه ، حق بیمه کارکنان شرکت ، را قید نمایند .

البته لازم به ذکر می باشد که حداقل سرمایه اولیه مورد نیاز ارائه شده توسط متقاضیان سرمایه گذار برای ثبت شرکت در مجارستان ، باید از حداقل سرمایه اولیه مشخص شده توسط دولت مجارستان طبق قوانین ثبت شرکت در مجارستان ، بیشتر باشد .

متقاضیان ثبت شرکت در مجارستان باید قبل از ثبت شرکت خود ، یک قرارداد تقسیم سهام، درخواست ثبت شرکت و اساسنامه شرکت را تنظیم نمایند و یک نسخه از این قرار داد تنظیم شده فی مابین شرکا شرکت را به کنسولگری مجارستان  ارئه دهند .

همان طور در بالا ذکر گردید ، یکی از قوانین الزامی ثبت شرکت در مجارستان ، وجود یک ملک تجاری و یک مدیر که می تواند به صورت حقیق و یا حقوقی باشد . البته لازم به ذکر می باشد که در هنگام ثبت شرکت در مجارستان ، ارائه قبض تلفن محل فعالیت تجاری برای صحت آدرس محل فعالیت( شرکت ) الزامی می باشد .

متقاضیان طبق قوانین ثبت شرکت در مجارستان می توانند با ثبت شرکت در مجارستان ، بعد از مدتی برای اقامت دائم خود و خانواده خود اقدام نمایند .

اقتصاد کشور مجارستان

البته به طور کلی باید گفت که اقتصاد کشور مجارستان نسبت به دیگر کشور های اروپایی ، در حد متوسط می باشد اما متقاضیان با برنامه ریزی درست و زیرکی تمام در سرمایه گذاری ، می توانند به سود بسیار عالی دست پیدا نمایند .

اقتصاددانان بزرگ برای سرمایه گذاری در مجارستان با این تفکر به جلو حرکت می نمایند ، درست است که اقتصاد کشور مجارستان نسبت به دیگر کشور های اروپایی پایین می باشد اما با مدیریت درست و زیرکانه و حداقل  سرمایه گذاری در ثبت شرکت و مالیات های پرداختی پایین و با پرداخت ده درصد از سود شرکت به عنوان مالیات می توان به سود قابل توجهی دست یافت و درآمدزایی نمود .

 مدارک لازم جهت ثبت شرکت در مجارستان و اخذ اقامت مجارستان

ارائه اصل و کپی برابر اصل پاسپورت مدیر عامل و شرکاء و سهامداران شرکت

ارائه اصل و کپی برابر اصل مدارک شناسایی مدیر عامل و شرکاء و سهامدارران شرکت

ارائه اساسنامه شرکت

ارائه حواله پرداختی هزینه مربوط به ثبت شرکت در مجارستان

البته لازم به ذکر می باشد که تمامی مدارک ارائه شده جهت ثبت شرکت در مجارستان باید به صورت زبان انگلیسی ترجمه شده باشد و جهت ارائه به کنسولگری مجارستان در کشور مبدا ارسال گردد .

پروسه ثبت شرکت در مجارستان توسط متقاضیان در حدود شش ماه اداری طول خواهد کشید و پس از سه سال فعالیت تجاری در مجارستان ، می توانید بر ای اقامت دائم خود و خانواده خود ، اقدام نمایید .

انواع شرکت های مادر برای ثبت در مجارستان وجود دارند اما توصیه و پیشنهاد سازمان مهاجرتی آوات به شما متقاضیان عزیز ، ثبت شرکت با مسئولیت محدود در مجارستان می باشد که مالیات کمتر و ریسک کمتری در سود و زیان حاصله از درآمد شرکت برای متقاضیان ، وجود دارد .

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در باب قوانین ثبت شرکت در مجارستان ، در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

 

به این نوشته امتیاز بدهید post

نوشته های مرتبط

2 دیدگاه برای “قوانین ثبت شرکت در مجارستان

 1. نداحبیبی گفت:

  سلام لطفا هزینه ی دقیق ثبت شرکت در مجارستان را به یورو بفروایید چقدر هست ؟؟وآیابرای بازکردن حساب شرکتی برای ایرانیها در آن کشور مشکلی وجودندارد؟؟
  و آیا به صورت غیر حضوری و درشرایطی که شخص در ایران باشد امکان ثبت شرکت و کلیه مراحل کار وجود دارد ؟؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و درود
   جهت ثبت شرکت و افتتاح حساب مشکلی وجود ندارد. جهت ثبت شرکت نیاز به حضور ندارید اما در نهایت یک سفر باید به مجارستان داشته باشید. در مورد هزینه ها تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =