کاری, مجارستان

کارآفرینی در  مجارستان

در این مقاله می پردازیم به بررسی کارآفرینی در مجارستان. کشور مجارستان با داشتن وسعتی در حدود 93030 کیلومتر مربع یکی از کوچک ترین کشورهای جهان می باشد. این کشور توسعه یافته از اقتصاد بسیار قدرتمندی برخوردار می باشد به طوری که نرخ بیکاری و تورم در مجارستان نزدیک صفر بوده و عضو اتحادیه شنگن است، بنابراین برای سفر به این کشور بایستی ویزای شنگن اخذ و تهیه نمود.

سالانه شاهد مهاجرت ها و سفرهای بسیار زیادی به مجارستان هستیم که هر یک از این سفرها با اهداف خاصی شکل می گیرد. کشور مجارستان با داشتن سطح زندگی بسیار بالا و شرایط اقتصادی خوب، بستر خوبی برای پیشرفت و ترقی دارد و این امر نیز سبب شده است مهاجرت های بسیار مختلفی به این کشور صورت بگیرید.

از جمله مهاجرت هایی که در حال حاضر به کشور  مجارستان در حال شکل گیری است می توان به مواردی از جمله مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت از طریق کار و مهاجرت از طریق کارآفرینی اشاره کرد. امروزه در کشورهای در حال توسعه از جمله کشور خودمان شاهد وضعیت بسیار آشفته و نا بسامان اقتصادی هستیم که این موضوع تهدید بسیار بزرگی برای سرمایه گذاران و کارآفرینان می باشند چرا که نمی توانند برنامه ریزی های بلند مدتی را پیش بینی کنند و هدف مشخصی را برای آینده ی شرکت خود ترسیم نمایند.

این عامل باعث شده است که کارآفرینان به دنبال سرمایه گذاری در کشورهای خارجی باشند که از لحاظ اقتصادی به ثبات مشخصی رسیده اند. در میان کشورهای خارجی که بستر مناسبی برای کارآفرینی دارند، می توانیم به کشور  مجارستان اشاره کنیم.  مجارستان زمینه و بستر لازم را برای افرادی که به قصد کارآفرینی به این کشور مهاجرت می کنند، آماده کرده است و با حمایت های بسیار شگفت انگیز از این افراد سعی بر آن دارد تا با جذب این افراد بتواند به صنایع و اقتصاد خود رونق ببخشد.

اگر شما نیز به دنبال شروع یک کسب و کار جدید در یک کشور خارجی هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که کشور  مجارستان را در اولویت های انتخابی خود قرار دهید. در ادامه مطالب سعی بر آن داریم تا در مورد کارآفرینی در  مجارستان و شرایط کارآفرینی در  مجارستان اطلاعاتی را برای شما دوستان علاقمند و گرامی ارائه دهیم. با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

کارآفرینی در مجارستان

همان طور که در بخش های قبلی نیز اشاره شد، وضع مناسب اقتصاد کشور  مجارستان سبب شده است بسیار از کارآفرینان به دنبال تاسیس کسب و کار در کشور  مجارستان هستند چرا که این کشور با داشتن فرصت های پیشرفت بسیار زیادی، این امکان را به افراد می دهد تا در مدت زمان بسیار کمتری به موفقیت های چشمگیری دست یابی پیدا کنند.

همچنین توجه داشته باشید که مهاجرت کارآفرینی به  مجارستان یکی از راه های قانونی و مطمئن برای مهاجرت به این کشور و به دست آوردن اقامت و تابعیت دائم این کشور می باشد.

شما می توانید با کارآفرینی در  مجارستان به راحتی اقامت این کشور را برای خود و خانواده ی خود اخذ کنید و به عنوان یکی از شهروندان این کشور، از مزایای زندگی کردن در  مجارستان بهره مند شوید.

شما می توانید با کارآفرینی در مجارستان با سرمایه گذاران و کارآفرینان دیگر آشنا شده و با همدیگر کارهای بزرگی را انجام داده و سود زیادتری را به دست بیاورید. مسئولان کشور  مجارستان نیز با وضع کردن قوانین منعطف برای مهاجرانی که با قصد کارآفرینی در  مجارستان به این کشور سفر می کنند، سعی بر آن دارد تا از تمام حق و حقوق این مهاجرین حمایت کرده و شرایط مناسبی را برای شروع کار آن ها فرآهم نماید.

شرایط کارآفرینی در  مجارستان

برای کارآفرینی در  مجارستان بایستی یک سری شرایط خاصی را داشته باشید چرا که بدون داشتن این شرایط نمی توانید به کارآفرینی در  مجارستان بپردازید. در ادامه برخی از شرایط کارآفرینی در  مجارستان را بازگو خواهیم کرد:

 • اخذ گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه
 • اخذ گواهی مبنی بر نداشتن بیماری
 • ارائه مدرک زبان مجاری معتبر و در صورت نیاز مدرک زبان انگلیسی
 • ارائه پرینت از صورت حساب چند سال اخیر
 • اصل مدارک شناسایی و پاسپورت
 • اخذ و دریافت ویزای کارآفرینی کشور مجارستان
 • ارائه مدارک تحصیلی معتبر
 • داشتن مهارت خاصی در زمینه ای که می خواهید در آن حوزه کارآفرینی کنید.

نکات مهم در کارآفرینی در  مجارستان

شما با کارآفرینی در  مجارستان می توانید فرصت یک زندگی در یکی از بهترین کشورهای دنیا را نیز داشته باشید. کشور  مجارستان با داشتن آب و هوای بسیار معتدل و زیبایی های بی نظیر خود، فرصت زندگی بسیار فوق العاده ای را به افراد بومی و غیر بومی خود ارائه می دهد. نکات مورد توجهی که باید در مهاجرت کارآفرینی به مجارستان به آن توجه داشته باشید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • احترام گذاشتن به فرهنگ، آداب و رسوم کشور مجارستان
 • مطالعه در مورد قوانین و فرهنگ این کشور که این امر سبب می شود هنگام مهاجرت به مجارستان دچار شوک فرهنگی نشوید.
 • همیشه و مدارک شناسایی و ویزای خود را به همراه داشته باشید
 • سعی کنید علاوه بر زبان مجاری زبان انگلیسی را نیز یاد بگیرید.
 • بعد از تاسیس کسب و کار خود، آن را به ثبت برسانید و اساسنامه ی شرکت خود را دریافت کنید.
 • هدف خود از کارآفرینی و تاسیس کسب و کار را به شکل واضح بیان کنید.

با مهاجرت های کارآفرینی به کشور  مجارستان و تزریق ارز به این کشور و تاسیس کسب و کارهای جدید، تولید ناخالص داخلی این کشور افزایش یافته و این موضوع به نفع اقتصاد کشور  مجارستان می باشد به همین دلیل کشور  مجارستان نیز با به وجود آوردن شرایط راحت برای کارآفرینان سعی دارد تا نظر آنان را به سوی خود جذب کند.

در پایان

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 17 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین شما می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی می کنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

به این نوشته امتیاز بدهید post

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *