اسپانیا, کاری

اخذ ویزای کار در اسپانیا

اخذ ویزای کار در اسپانیا

اخذ ویزای کار در اسپانیا

یکی از راه های مهاجرت به اسپانیا ، اخذ ویزای کار در اسپانیا است ، که این روش یکی از پر تقاضا ترین روش های مهاجرتی ست .اسپانیا کشوری پیشرفته و مدرن در بین کشور های اروپایی ست  و هر ساله جمعیت کثیری اشتیاق فوق العاده ای برای مهاجرت به اسپانیا را پیدا می کنند .با ما همراه باشید تا در ارتباط با راه های مهاجرت به اسپانیا ، اخذ ویزای کار در اسپانیا و شرایط کاریابی 2019 در اسپانیا ، بیانگر اطلاعات لازم برای شما متقاضیان عزیز باشیم

کشور اسپانیا در قسمت جنوب غربی قاره اروپا واقع شده است ، این کشور متشکل از شبه جزیره ای به نام ایبریا می باشد . جالب است بدانید کشور پرتغال تنها کشور هم مرز در این شبه جزیره با کشور اسپانیا می باشد .

زبان اصلی این کشور ، اسپانیایی ست ، البته زبان های دیگری به نام زبان کاتالانی در شمال شرق این کشور و زبان گالیسین در شمال غربی این کشور رایج می باشد . پایتخت کشور اسپانیا ، که یکی از مدرن ترین شهر های جهان است ،  مادرید نام دارد .

حکومت این کشور از قدمت زیادی برخوردار و از ابتدا پادشاهانه بوده است  . مذهب اسپانیایی ها ، مسیحی ست اما مذاهب رایج دیگری نیز در بین مردم اسپانیا ، به چشم می خورد .

روش های متفاوتی برای مهاجرت به اسپانیا وجود دارد که بنا به شرایط متقاضیان ، امکان پذیر ترین روش برای مهاجرت به اسپانیا به آن ها ارائه می شود .

روش های مهاجرت به اسپانیا

از روش های  مهاجرت به اسپانیا ، می توان به اخذ ویزای ازدواج با تبعه اسپانیایی ، اخذ ویزای تحصیلی در اسپانیا ، اخذ ویزای کار در اسپانیا ،  اخذ ویزای سرمایه گذاری و خرید ملک در اسپانیا و پذیرش بورسیه تحصیلی در اسپانیا اشاره نمود .

شما اگر قصد مهاجرت به کشور اسپانیا را دارید و می خواهید برای پذیرش در کشور اسپانیا ، در خواست اخذ ویزای کار در اسپانیا  را ارائه دهید ، ابتدا باید در خواست یا دعوت نامه ای از یک شرکت معتبر اسپانیایی جهت اخذ ویزای کار در اسپانیا را داشته باشید و این موضوع برای افراد متقاضی که عضو کشور های اتحادیه اروپا نمی باشند ، دشوار است . البته بعد از دریافت دعوت نامه کاری اسپانیا و پذیرش اجازه  کار در اسپانیا ، می توانید در خواست ویزای کار در اسپانیا را ، مطرح نمایید .

البته لازم به ذکر است ، پذیرش کاری متقاضی در اسپانیا فقط منوط به داشتن مهارت ها و توانایی هایی متناسب با شغل مورد نظر می باشد ، پس باید مهارت ها و توانایی های متقاضی در سطح بالایی  قرار گیرد .

برای در خواست ویزای کار در اسپانیا ، ابتدا باید فرم در خواست ویزای کاری خود را کامل نمایید و به همراه رزومه کاری و مدارک شناسایی خود و خانواده خود ، به کنسولگری اسپانیا ارائه دهید البته اگر تقاضای کاری متقاضی از کشور اسپانیا ، مورد قبول واقع شد ، طبق مصاحبه ای که فی مابین آفیسر اسپانیا و متقاضی انجام می گیرد ، نتایج نهایی اعلام می گردد ، البته در این مصاحبه ، متقاضی باید اطلاعات و رزومه های کاری خود را به طور کامل و مرتب و با اعلام سوابق کاری خود ، ارائه  نماید .

توصیه موسسه حقوقی و بین المللی آوات به متقاضیان عزیز این می باشد ، بهتر است در ارائه رزومه کاری و مهارت های خود در اولین وقت مصاحبه در کنسولگری اسپانیا ، دقت لازم را به عمل آورید ، چون با کوچکترین اشتباه ممکن است اخذ ویزای کار در اسپانیا ، به تعویق بیافتد .

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در اسپانیا

 • ارائه در خواست ویزای کار در اسپانیا
 • عکس
 • اصل و کپی برابر اصل پاسپورت
 • اصل و کپی برابر اصل کارت شناسایی
 • دعوت نامه رسمی کار در اسپانیا
 • عدم سوء پیشینه
 • قرار داد تنظیم شده بین شرکت معتبر اسپانیایی و متقاضی کار
 • تاییدیه سلامت بیمه ای

تقریبا زمان پاسخگویی به درخواست ویزای کار در اسپانیا برای متقاضی ، یک ماه کاری می باشد .

البته متقاضی بعد از اخذ ویزای کار در اسپانیا می توانند به مدت ۸ ماه اقامت و کار در اسپانیا برای اقامت ۵ ساله خود و خانواده خود اقدام نماید .

در زمان اخذ ویزای کار در اسپانیا ، متقاضی باید در کشور اسپانیا حضور به عمل آورد و متقاضی به محض حضور در اسپانیا باید دارای بیمه درمانی برای خود و خانواده ی خود باشد .

البته لازم به ذکر است ، پرکاربرد ترین مشاغلی که می توان به عنوان کار در اسپانیا به آن ها مشغول شد ، در                   رشته های : پزشکی ، فنی ، مهندسی ، حسابداری و مدیریت و حتی گردشگری نیز می باشد .

قانون وضع شده اسپانیا در ارتباط با اخذ ویزای کار در اسپانیا

برای اخذ ویزای کار در اسپانیا ، متقاضی باید از سوی کارفرما یا شرکت معتبر اسپانیایی ، دعوت نامه کاری دریافت نماید . هر چه متقاضی در کشور اسپانیا ، مهارت و توانایی های خود را در سطح بالا قرار دهد ، شانس اخذ ویزا کار و کاریابی در موقعیت های شغلی مناسب نیز به مراتب بیشتر خواهد شد .

متقاضی باید در تسلط به زبان اسپانیایی همه ی توان خود را بگذارد ، زیرا این امکان را برای متقاضی فراهم می آورد که بتوانید با مردم اسپانیا ارتباط و محاوره ی بیشتری داشته باشید .

پس از اتمام اعتبار ویزای کار در اسپانیا ،  متقاضی برای تمدید ویزای کار خود به اداره مهاجرت مراجعه و برای تمدید اقامت اسپانیا اقدام می نماید . البته این امر در صورتی انجام پذیر است که رضایتی فی مابین کارفرما یا شرکت با شخص متقاضی وجود داشته باشد در غیر این صورت ، متقاضی باید به کاریابی بنا به مهارت و توانایی های خود در اسپانیا مشغول گردد و قرار داد کاری جدیدی برای او تنظیم گردد .

مزایای اخذ ویزای کار در اسپانیا

اخذ ویزا کار در اسپانیا ، برای متقاضی و خانواده وی ، امکان زندگی و کار را فراهم می آورد و با سپری کردن ۵ سال زندگی به طور متوالی دراسپانیا ، به اقامت دائم اسپانیا خواهند رسید .

مهاجرت به اسپانیا

 مقالات مرتبط با تحصیل در اسپانیا:

 1. مدارک لازم جهت اخذ پذیرش در اسپانیا
 2. کار ضمن تحصیل در اسپانیا
 3. تحصیل و اعزام دانشجو به اسپانیا
 4. قوانین و شرایط تحصیل داروسازی در اسپانیا
 5. تحصیل دراسپانیا

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *