کاری, هند

ویزای کاری هند – یافتن شغل در هند

ویزای کاری هند

پیدا کردن فرصت شغلی در هند

راه های مهاجرت به هند

به طور کلی کشور هند ، به کشوری معروف می باشد که در مقابل نیرو کار خارجی رفتار تدافعی از خود نشان می دهند. از سویی دیگر فسادی که در سیستم اقتصادی و تجاری و کسب و کار کشور هند دیده می شود ، از مشکلات بزرگی می باشد که متقاضیان بین المللی خارجی به هنگام شروع کسب و کار و یا کارآفرینی در هند با آن مواجه می شوند .

به طور کلی هزینه های زندگی در این کشور ، در حداقل سطح خود قرار دارد اما با این حال ، نرخ بیکاری و فقر در این کشور چشمگیر می باشد .متقاضیان  کار در هندوستان  نیز مانند سایر کشورهای دیگر ، با پرداخت به موقع مالیات ، می توانند بعد از سپری شدن مدت زمانی برای اخذ اقامت  کاری هندوستان اقدام نمایند .

اما متقاضیان کار در هندوستان در پرداخت مالیات طبق قوانین باید عمل نماید، در هند اگر سطح حقوق یک نیروی کار خارجی بیست و پنج هزار روپیه یا کمتر باشد ، از پرداخت مالیات معاف می باشد. اما اگر سطح درآمد یک نیروی کار خارجی از بیست و پنج هزار روپیه بیشتر باشد طبق درصد مشخص شده زیر نظر اداره مالیات هند، باید مالیات پرداخت نمایند . به طور مثال اگر در آمد نیروی کار پنجاه هزار روپیه باشد ، طبق قوانین اداره مالیات هند ، موظف به پرداخت 20% از درآمد خود به مالیات می باشند .

به طور کلی ویزای  کار در هندوستان در ابتدا به صورت چهار ماهه صادر می شود و متقاضیان با دریافت دعوت نامه کاری رسمی از یک کارفرمای حقیقی و یا حقوقی در هند می تواند با ارائه دیگر مدارک مربوطه به همراه دعوت نامه کاری به کنسولگری هند مراجعه و برای تمدید ویزای کاری اقدام نماید .

مدارک لازم به جهت اخذ ویزای  کاری هندوستان

 • ارائه اصل و کپی برابر اصل مدارک شناسایی
 • ارائه اصل و کپی برابر اصل پاسپورت
 • ارائه عکس
 • ارائه رزومه تحصیلی
 • ارائه رزومه کاری به همراه سوابق کاری
 • ارائه CV و انگیزه نامه

متقاضیان کار در هندوستان می توانند برای کاریابی در هند به موسسات کاریابی و یا آژانس های کاریابی در هند و یا با مراجعه به سایت های کاریابی در هند به دنبال اخذ ویزای کاری هندوستان باشند . البته متقاضیان باید توجه داشته باشند که استاندارد های کاری هند در سطح جهانی و بین المللی نیست ، درست می باشد که هزینه زندگی و تحصیل در هند بسیار پایین می باشد اما از نظر فرهنگ برخورد با افراد خارجی ، در سطح خیلی پایین قرار دارند .

البته لازم به ذکر می باشد که در کشور هند ، جایگاه های مناسب کاری بیشتر در مراکز آموزشی و دانشگاه ها دیده  می شود و متقاضیان می توانند با استفاده های از سایت های کاریابی در هند و ارسال مدارک به صورت آن لاین به این مراکز ، شانس خود را در پیدا نمودن کار در یکی از این مراکز آموزشی امتحان نمایند .

نکته بسیار جالب این می باشد که در کشور هند غالب بر 90% از مردم این کشور علاوه بر زبان هندی و مادری خود ، تسلط کاملی بر زبان انگلیسی دارند و با تسلط کافی به محاوره و گفتگو با یکدیگر می پردازند .

 ویزای تحصیلی در هند

به طور کلی درخواست ویزای  کاری هندوستان ، بسیار پایین می باشد و متقاضیان کار در این کشور به دلیل مشاهده ی فسادی که در سیستم اداری و سرمایه گذاری هند وجود دارد و یا حالت تدافعی که با نیروی کار خارجی و یا کارآفرینان در هند وجود دارد ، شرایط ریسکی غیر قابل جبرانی برای متقاضیان  کار در هندوستان به وجود می آید ، اما درخواست   ویزای تحصیلی در هند نسبت به بقیه ویزاهای مهاجرت به هند ، بیشتر به چشم می خورد .

 

شما عزیزان می توانید سوالات خود را، در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه برای “ویزای کاری هند – یافتن شغل در هند

 1. مصطفی گفت:

  با سلام
  من میخوام برای تحصیل به همراه همسر و فرزندم به هند برم.میخواستم بدونم میشه همزمان کار هم کنم؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام روز بخیر
   شما میتوانید برای مشاوره تخصصی با همکاران ما در موسسه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × یک =