نیوزیلند

مهاجرت به نیوزلند

نیوزلند

این روزها امر مهاجرت به صورت یک امر طبیعی تبدیل شده است که افراد بسیاری سالانه به فکر آن هستند و دلایل هر یک نیز به نوبه خود متفاوت می‌باشد، افرادی که متقاضی مهاجرت هستند برای خود مقصدهای مشخصی را تعیین می‌کنند که با شرایط آن‌ها هماهنگی داشته باشد، کشور نیوزلند نیز به‌عنوان یکی از مقصدهای مناسب برای مهاجرت شناخته شده است و سالانه افراد بسیاری درصدد مهاجرت به نیوزلند می‌باشند،

مهاجرت به نیوزلند

افرادی که قصد مهاجرت به نیوزلند را دارند در واقع هدف خود را از مهاجرت به نیوزلند مشخص کرده‌اند و با توجه به شرایطی که دارند بهترین روش مهاجرت به نیوزلند را برگزیده‌اند، چرا که روش‌های مهاجرت به نیوزلند بسیار زیاد می‌باشد و افراد باید از طریق یکی ازاین‌روش‌ها که به صورت قانونی نیز می‌باشد اقدام به مهاجرت به نیوزلند کنند.

برای اینکه شما عملیات مهاجرت به نیوزلند را آغاز کنید باید قبل از هر اقدامی ابتدا درباره کشور مورد نظر خود تحقیقات لازم را آنجا داده باشید به این صورت که اگر از روش مهاجرت تحصیلی قصد اقدام دارید باید شرایط تحصیل در این کشور را کامل بدانید و بدانید که کدام دانشگاه شرایط بهتری را برای شما دارد و یا اینکه هزینه‌های زندگی در این کشور چه گونه است و شما قادر به پرداخت هزینه‌های این کشور خواهید بود و یا خیر بهتر است برای کسب اطلاعات لازم تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

وکیل مهاجرت به نیوزلند

همان‌طور که میدانید امر مهاجرت در سراسر دنیا امری دشوار و سخت می‌باشد و دارای مراحلی می‌باشد که هر فردی از عهده آن بر نخواهد آمد و باید از طریق افرادی که در این مسیر تجربه و دانش کافی دارند بهره گرفت، در سراسر دنیا وکیل‌هایی هستند که وظیفه آن‌ها راهنمایی مهاجران می‌باشد.

برای مهاجرت به نیوزلند بهتر است که بدانید باید شرایط شما سنجیده شود و با توجه به آن یک روش مناسب برای شما انتخاب شود این مراحل نیاز به راهنمایی دارد و این راهنمایی را تنها با یاری گرفتن از وکیل مهاجرت به نیوزلند می‌توانید بدست آورید، توجه داشته باشید که مهاجرت به نیوزلند دارای سختی و دشواری‌هایی می‌باشد که اگر نتوانید از عهده آن‌ها برآیید نمی‌توانید در این مسیر به موفقیت رسیده و دچار شکست می‌شوید.

برای همین باید قبل از هر اقدامی اطلاعاتی در زمینه‌های اقتصادی، کاری، زندگی، نحوه خوراک و… این کشور ا جمع‌آوری کنید این امر زمانی محقق می‌شود که شما از طریق ویزای توریستی نیوزلند به این کشور سفری کوتاه داشته باشید و از نزدیک با شرایط آشنا شوید و یا اینکه می‌توانید از طریق وکیل مهاجرت به نیوزلند این اطلاعات را بدست آورید ازاین‌روش ما وقت را از دست نخواهید داد و به‌راحتی می‌توانید در یکی از مؤسسات مهاجرتی معتبر در سطح کشور این اطلاعات را با یکی از وکلای مهاجرت دریافت نمایید.

موسسه ما با سال‌ها تجربه درخشان در تمام زمینه‌های مهاجرت و امور بین‌المللی آماده خدمات رسانی به عزیزانی می‌باشد که قصد مهاجرت به نیوزلند این کشور زیبا را دارند، کارشناسان و وکیل مهاجرت به نیوزلند در موسسه با راهنمایی‌هایی که برای شما انجام می‌دهد می‌تواند مسیر را برای شما هموارتر نموده و مسیر موفقیت را برایتان روشن کند.

امتیاز بندی مهاجرت به نیوزلند 

شاید تا به حال سیستم امتیازبندی برای مهاجرت به گوشتان خورده باشد و باید بدانید که این موضوع برای برخی از کشورها مانند استرالیا، نیوزلند و… می‌باشد که افرادی که قصد مهاجرت به این کشورها را دارند باید ابتدا در سیستم امتیازبندی مهاجرت به نیوزلند امتیاز لازم را کسب نمایند تا بتوانند مهاجرت به نیوزلند کنند.

در سیستم امتیازبندی مهاجرت به نیوزلند ۲۰۱۷ یک سری شرایطی باید متقاضی داشته باشید که با توجه به آن شرایط برای وی امتیازی در نظر گرفته می‌شود و بعد از جمع امتیازات فرد باید حد نصاب نمره را کسب کرده باشد تا بتواند به این کشور مهاجرت نماید.

در سیستم امتیازبندی شرایطی مانند سن، سابقه کاری، مدرک تحصیلی، مهارت شغلی، سابقه کاری در نیوزلند، سابقه تحصیل در نیوزلند و… دارای امتیاز می‌باشد که شما می‌توانید با کسب امتیاز در هر یک از این موضوعات، حد نصاب امتیاز که صد می‌باشد را کسب کرده و برای مهاجرت به نیوزلند اقدام کنید.

شایان ذکر می‌باشد که شما می‌توانید در شرایط دیگری امتیازات بیشتری کسب کنید به طور مثال اگر یکی از اقوام شما در نیوزلند اقامت دارد شما می‌توانید با اثبات این موضوع ده امتیاز کسب نمایید و یا اگر پیشنهاد کاری از یک کارفرما در این کشور داشته باشید شما ۵۰ امتیاز کسب خواهید کرد که نیمی از حد نصاب امتیاز می‌باشد.

حال در برخی موارد همسر شما از یک کارفرما در کشور نیوزلند پیشنهاد کاری دریافت می‌کند در این صورت به شما بیست امتیاز داده خواهد شد به‌طورکلی می‌توانید از هر یک از شرایطی که دارا هستید امتیازی را کسب کرده و با جمع آن می‌توانید به‌راحتی به کشور نیوزلند مهاجرت نمایید.

مهاجرت به نیوزلند از طریق تخصص ۲۰۱۸

یکی از روش‌های مهاجرت به نیوزلند از طریق تخصص می‌باشد که این روش مناسب برای افرادی می‌باشد که در زمینه‌ای دارای تخصص و مهارت می‌باشند و می‌خواهند از این مهارتی که دارند به بهترین شکل ممکن استفاده نمایند برای این دسته از افراد باید عرض نماییم که کشور نیوزلند مقصد مناسبی برایشان خواهد بود پس در ادامه همراه ما باشید.

مهاجرت به نیوزلند از طریق تخصص ۲۰۱۷ یک سری تغییراتی در آن اعمال گردیده است که افراد واجد شرایط باید بر اساس سیستم امتیازبندی مهاجرت به نیوزلند حد نصاب امتیاز را برای مهاجرت از طریق تخصص کسب نمایند.

باید توجه داشته باشید که برای جمع‌آوری امتیاز باید تمام دقت لازم را انجام دهید تا بتوانید بیشترین امتیازات را کسب کنید، شما می‌توانید با شرایط سنی، وضعیت شغلی، سابقه کاری، مدارک تحصیلی و در صورت داشتن پیشنهاد کاری از کارفرمای نیوزلندی بیشترین امتیازات را کسب کنید.

نکته‌ای که باید به آن توجه کنید میزان سن شما می‌باشد که نباید بالاتر ا ز ۵۵ سال و کمتر از ۱۸ سال باشد همچنین باید حتماً به زبان انگلیسی مسلط باشید این شرایط جزء مهم‌ترین شرایط امتیازبندی مهاجرت به نیوزلند می‌باشد که باید به آن دقت کنید و در صورت نداشتن یکی از آن‌ها نمی‌توانید برای مهاجرت از طریق تخصص اقدام نمایید.

همان‌طور که میدانید یکی از راه‌های ارتباطی در کار از طریق گفتاری برقرار می‌گردد و شما تا زمانی که نتوانید به زبان آنان مسلط باشید نمی‌توانید فرد موفقی به‌حساب بیایید.

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه‌گذاری

بی‌شک یکی از روش‌های مهاجرت به نیوزلند که مناسب افراد با سرمایه بالا می‌باشد، سرمایه‌گذاری می‌باشد و متقاضی این روش باید تمکن مالی داشته باشند تا بتوانند سرمایه‌گذاری موفقی در این راستا داشته باشند. افرادی که می‌خواهند در این کشور از طریق سرمایه‌گذاری مهاجرت نمایند باید بدانند که در این روش هم نیز باید در سیستم امتیازبندی حد نصاب امتیاز را کسب نمایند، در کل برای این کشور برای هر روش مهاجرتی باید متقاضیان در سیستم امتیازبندی موفق شوند تا راه مهاجرت آنان هموار گردد. در این نوع مهاجرت میتوانید یک شرکت در نیوزلند به ثبت رسانده و از این طریق اقدام به دریافت ویزای دائمی نیوزلند نمایید.

نیوزلند

نیوزلند

امتیاز لازم برای مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه‌گذاری

در این روش شما باید حد نصاب امتیاز که ۱۲۰ می‌باشد کسب نمایید و زمانی که بتوانید این امتیاز را کسب کنید برای شما و همراهانتان (همسر و فرزندان زیر ۲۰ سال) ویزای نیوزلند صادر می‌گردد و می‌توانید با آن‌ها به این کشور مهاجرت نمایید.

یکی از نکات مثبتی که می‌توان در این روش به آن اشاره نمود این است که می‌توانید از طریق مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه‌گذاری اقامت دائم این کشور را اخذ نمایید و از مزایای کسب اقامت دائم بهره‌مند شوید.

ویزای سرمایه‌گذاری در ابتدا برای شما به مدت سه سال صادر می‌گردد و بعد از اتمام این سه سال اگر شما گزارش مثبتی از عملکرد خود به دولت نیوزلند ارائه دهید می‌توانید برای اقامت دائم این کشور اقدام نمایید.

سرمایه‌گذاری در نیوزلند یک سری شرایطی را دارد که شما موظف هستید تا تمامی آن‌ها را طبق قوانین به صورت الزامی انجام دهید، یکی از این شرایط داشتن سرمایه به مبلغ حداقل صد هزار دلار می‌باشد و باید حتماً در جمع امتیازات به حدنصاب آن یعنی ۱۲۰ رسیده باشید، باید برای سرمایه‌گذاری یک برنامه کاری دقیق ارائه دهید و باید این را تضمین دهید که در ۵ سال ابتدایی دچار ورشکستگی نشوید. در آخر نکته‌ای که بسیار مهم می‌باشد نداشتن سوء پیشینه و عدم ارتکاب به جرم و جنایت می‌باشد.

البته شایان ذکر می‌باشد که بهتر است قبل از هر اقدامی ابتدا با مشاوران این امر مشورت نمایید و بهترین راه را با توجه به راهنمایی‌های آنان انتخاب کرده و مرحله‌به‌مرحله در این مسیر قدم بگذارید.

زندگی در نیوزلند

شاید برایتان جالب باشد که بدانید نیوزلند به‌عنوان سرزمین ابرهای سفید شناخته شده است، این کشور به‌عنوان یکی از خوش عکس‌ترین کشورها به‌حساب آمده است و دارای بهترین مناظر طبیعی می‌باشند، بیشتر افرادی که درصدد مهاجرت به نیوزلند می‌باشند در واقع برای کار و یا تحصیل به این کشور مهاجرت می‌کنند اما باید بدانند که شرایط زندگی در نیوزلند یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت آنان می‌باشد و باید قبل از هر اقدامی از شرایط زندگی در نیوزلند اطلاعات کافی بدست آورند.

هر فردی که از روش‌های گوناگون به این کشور مهاجرت می‌کند باید بداند که شرایط زندگی در نیوزلند به چه صورت می‌باشد و باید بدانند که در اولین قدمی که در این کشور می‌گذارد باید به دنبال مکانی به‌عنوان محل زندگی بگردد و در واقع باید بداند که اجاره خانه در نیوزلند به چه صورت می‌باشد.

برای کسب اطلاع شما باید عرض نماییم که شرایط زندگی در نیوزلند، وضعیت بهداشت، سطح زندگی در این کشور و مخارج زندگی در سطح خوبی قرار دارد و می‌توانید زندگی مناسبی را در این کشور آغاز نمایید.

این کشور دارای مردمی خون گرم می‌باشد که بسیار مهمان‌پذیر هستند و رفتار مناسبی را با مهاجران دارند ازاین‌رو می‌توانید این امید را داشته باشید که نیوزلند کشور نژادپرستی نیست.

پروسه مهاجرت به نیوزلند

همان‌طور که میدانید برای مهاجرت به کشوری باید طبق قوانین آن کشور رفتار نمایید و انجام این قوانین کمی زمان‌بر خواهد بود، کشور نیوزلند نیز برای مهاجران شرایط را کمی سخت‌تر کرده است . چرا که باید در سیستم امتیازبندی حد نصاب امتیاز را کسب نمایید و بعد از آن باید مدارک مورد نیاز را تکمیل نمایید و انجام تمام این مراحل بسیار طولانی خواهد بود و البته شایان ذکر است که روش‌های مهاجرت به نیوزلند متفاوت است و هر یک از آن‌ها دارای پروسه‌ای متفاوت می‌باشند.

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *