انگلستان, کاری

مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان

مدارک مورد نیاز ویزای کار انگلستان

مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان

امروزه با سخت تر شدن شرایط مهاجرت به کشور های اروپایی و سخت گیری های که توسط اتحادیه اروپا برای مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان صورت می گیرد بهترین راه برای مهاجرت اخذ ویزای کار می باشد. اما باید در نظر داشته باشید که گرفتن ویزای کار یا همان مجوز کار در کشور انگلیس با توجه به شرایط و مدارک خاصی امکان پذیر می باشد.

برای این که بتوانید در کشور انگلیس سرمایه گذاری کرده و به راه اندازی کسب و کار بپردازید در ابتدای راه نیاز به فراهم کردن مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان دارید و از همه مهم تر شما با اخذ این ویزا می توانید در کشور انگلیس اقامت دائم داشته باشید.

اگر شما قصد مهاجرت به کشور انگلیس را دارید و یا می خواهید ویزای کار انگلیس را بگیرید ما اینجا شما را در مورد تهیه  مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان راهنمایی می کنیم.

مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان در سال 2019 دچار تغییراتی اساسی نسبت به قبل از سوی اتحادیه اروپا شده است.

شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای کار انگلستان چیست؟

با توجه به این که اخذ ویزای کار در انگلیس شرایط ویژه و سختی هایی دارد داشتن یک دعوت نامه کاری و یا پیشنهاد کاری از سوی شرکت های انگلیس می تواند امتیاز خوبی برای شما باشد.

و اما مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان بدین شرح می باشد

-ترجمه رسمی و اصل تمام مدرک های شناسایی فرد درخواست کننده ویزای کار در انگلیس

_ترجمه رسمی مدرک های تحصیلی شخص که آزاد شده و اکنون در دسترس او می باشد

_ توانایی مالی بالا داشتن و سرمایه در دسترس حداقل 200 میلیون تومان

_دارا بودن یکی مدارک زبان انگلیسی مورد تایید کشور انگلیس ،حداقل مدرک آزمون آیتلس 6 (مهارت داشتن در مکالمه زبان انگلیسی)

_دارا بودن مدرک تحصیلی رشته دانشگاهی ترجمه شده (شامل جزییات واحد های درسی تئوری و عملی)

_ترجمه رسمی و اصل مدارک شغلی (گواهی اشتغال به کار ، حکم بازنشستگی ،فیش حقوقی ،جواز کسب و…)

_دو قطعه عکس که مربوط به سال جاری باشد با زمینه سفید 5*6

_فرم اینترنتی درخواست ویزای کار در انگلیس و برگه تاییده نوبت

_یک نسخه کپی از تمام مدارک بالا برای روز نوبت در سفارت انگلیس اجباری می باشد

_مدارک از طرف اسپانسر درکشور انگلیس ( دعوت نامه به همراه کپی پاسپورت شخص دعوت کننده از کشور انگلیس ،مدارک شغلی ،گواهی استغال به کار و درآمد، فیش حقوقی ، پرینت حساب بانکی، اجاره نامه یا سند مالکیت ملک محل سکونت در انگلیس ،آخرین برگ مالیات پرداختی به دولت انگلیس ، چند عدد قبوض پرداختی (برق ،گاز و…) )

نکات مهم

بهتر است یاد آوری کنیم که از سپردن مدارک خود به موسسات غیر قانونی و اشخاصی که از صحت فعالیت آنها اطلاع کسب نکرده اید جدا خود داری کنید.

امروزه موسساتی و دفاتری در اکثر نقاط کشور با عنوان  اخذ ویزا برای کشور های مختلف  شروع به فعالیت کرده اند که از این بین دفاتری هم وجود دارند که با گول زدن افراد و دادن قول اخذ ویزای در کمترین زمان برای آنها اقدام به کلاه برداری از اشخاصی که قصد مهاجرت دارند را می کنند پس فراموش نکنید که قبل از هر اقدامی تحقیقاتی از دفاتری که به آنها مراجعه می کنید انجان دهید تا با اطمینان خاطر بقیه مراحل را به صورت درست و قانونی پشت سر بگذارید تا به مشکل برخورد نکنید.

کشور انگلیس در چند دهه اخیر یکی از پیشرفته ترین و مهم ترین کشور ها در زمینه اقتصاد و سیاست ، فناوری و… می باشد که رشد روز افزون آن در میان کشور های اروپایی بسیار چشم گیر است.

مهاجرت کاری در کشور انگلیس

مهاجرت به کشور انگلیس با اخذ ویزایانگلستان یکی از پر متقاضی ترین ویزا ها برا مهاجرت می باشد .

پس از گذراندن مراحلی که در بالا بیان شد در صورت موفق شدن و تایید شدن مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان از سوی سفارت کشور انگلیس به فرد متقاضی ویزای موقت و یا به صورت محدود داده می شود که آن شخص اگر در مدت زمان تعیین شده در کشور انگلیس در جستوجوی کار باشد و بتواند از سوی شرکت ها و یا ادارات دیگر  توسط کارفرمای آنها استخدام و  قرار دادی را با آن شرکت ببندد  می تواند در آن کشور ساکن شود اما در صورتیکه موفق به پیدا کردن کار نباشد موظف است که بعد پایان مدت زمان تعیین شده آن کشور را ترک کند.

باید توجه داشته باشید که افراد متقاضی با توجه به نوع شغلی که در کشور انگلیس یافته و  استخدام می شوند ویزای کاری و نوع مدارک افراد در شغل های مختلف مدارک لازم برای ویزای امتیاز بندی مختلفی دارد و شخص باید بتواند امتیاز لازم برای اخذ ویزای کاری از طریق مدارک لازم برای ویزایانگلستان را کسب کند.

اما در صورتیکه که قبلا هم ذکر شد پیشنهاد کاری از سوی شرکت های انگلیس وجود داشته باشد که کارفرمای آن شرکت متقاضی دعوت به همکاری با یک شخص باشد و مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان آن شخص و مدارک کاری خود در این کشور را به سفارت کشور انگلیس ارسال کند. که به مراتب این روش هم سختی هایی دارد که کارفرما موظف است از مدت ها قبل آگهی استخدام مربوط به شغل پیشنهادی یا مورد نیاز شرکت خود را اطلاع رسانی کند و در صورتیکه فردی از خود کشور انگلیس که تابعیت انگلیسی داشته باشد متقاضی برای این شغل نباشد کارفرمای آن شرکت می تواند با ارسال دعوت نامه و دریافت مدارک لازم اشخاص برای ویزای کار انگلستان کارمند جدیدی از سوی کشور های دیگر را جذب کند که در صورتی که شانس با شما یار باشد در این صورت کار های ویزای کاری شما به راحتی  پیش رفته و در کوتاه ترین زمان با مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان می توانید مجوز کار در کشور انگلیس را به دست آورید. که احتمال این موفقیت بسیار پایین می باشد چون در چند دهه اخیر بومی گزینی اولویت مهم استخدام در شرکت های انگلیس می باشد.

همچنین بعضی از افراد که برای تحصیل به کشور انگلیس رفته اند و از دانشجویان دانشگاه های آنجا می باشند می توانند با کامل کردن مدارک لازم برای ویزای کارانگلستان و رزومه خود را به اتحادیه این کشور برای تایید ارسال کنند که از طرفی چون این افراد ویزای تحصیلی دارند و در صورت درست وکامل بودن مدارک لازم برای کارانگلستان راحت تر از سایرین می توانند ویزای کاری گرفته و بطور دائم در کشور انگلیس مشغول به کار شوند.

منبع: سفارت انگلیس

 

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 3 =