انگلستان, سرمایه گذاری در

ویزای tier1 انگلستان

ویزای tier1 انگلستان

ویزای tier1 انگلستان به صورت کلی در حیطه سرمایه گذاری در انگلستان  قراردارد که از دو طریق کلی قابل اقدام است ویزای tier1 انگلستان  (Entrepreneur)ویزای کار آفرینی ویزای tier1 انگلستان (Entrepreneur)ویزای کار آفرینی انگلستانشامل متقاضی اصلی و همراهان او اعم از همسرو فرزندان زیر ۱۸ سال می شود. مبلغ سرمایه اولیه برای کار آفرینی ۲۰۰ هزار پوند و مدت این ویزا ۳ سال و ۴ ماه می باشد و بعد از آن تا ۲ سال دیگر قابل تمدید است که عملاً در انتهای این زمان اقامت دائم انگلستان به شخص و همراهان او اعطا می شود.

شما پس از ۶ سال اقامت در انگلستان می توانید برای اخذ شهروندی و پاسپورت اقدام نمایید. اما اشخاصی که توانسته اند ۱۰ فرصت شغلی ایجاد کرده یا گردش مالی ۵ میلیون پوند در سال را داشته باشند، می توانند پس از ۵ سال از ورود در خاک انگلستان پاسپورت این کشور را دریافت کنند.

برای اینکه درخواست ما با شانس بالای موفقیت در اخذ ویزای tier1 انگلستان یا ویزای کار آفرینی انگلستان همراه باشد ، می بایست حداقل امتیازات مورد نیاز را بر اساس میزان سرمایه ، مهارت های زبان انگلیسی و داشتن پشتوانه کافی جهت هزینه های زندگی در انگلستان  به دست آوریم.

انگلستانرا عملاً می توان عامل توازن اقتصاد جهانی دانست. با قدرت پشتوانه پولی انکار ناپذیر و غیر قابل دستیابی حتی برای قوی ترین اقتصاد دنیا یعنی آمریکا، سرمایه گذاری در انگلستان یکی از راه هایی است که به صورت قانونی، ایمن و تحت نظر دولت انگلستان شما را به اقامت و در ادامه پاسپورت این کشور می رساند.

سازمان مهاجرتی آوات در امر اخذ ویزا و چگونگی اقدامات مورد نیاز به صورت کامل و تخصصی به شما مشاوره حقوقی خواهد داد. ما در امر افتتاح حساب، تهیه مستندات حقوقی و در خواست ویزای سرمایه گذاری در انگلستان به شما کمک و راهنمایی های لازم را خواهیم نمود.

نکته: الزامات زبان انگلیسی برای اخذ ویزای tier1 انگلستان: یا آیلتس ۵٫۵B1در سطح

هزینه های زندگی

متقاضیان می بایست جدای از سرمایه ۲۰۰ هزار پوند، هزینه های زندگی خود را برای مدت اقامت در انگلستان در حساب خود داشته باشنداشخاصی که از طریق ویزای Tier 1 Post Study Workers قبلاً وارد خاک انگلستان شده اند می توانند برای ویزای ۲۰۰ هزار پوندی اقدام و ویزای خود را تغییر دهند.

اشخاصی که از طریق ویزای تحصیلی در خاک این کشور هستند می توانند برای Tier 4 Student Visa با مبلغ ۵۰ هزار پوند Graduate Entrepreneurویزای کارآفرینی یا ویزای tier1 انگلستان اما در حالت خاص کارآفرینی تحصیلی اقدام کنند و ویزای خود را مادامی که در خاک انگلستان هستند تغییر دهند.

ویزای tier1 انگلستان و مهاجرت به انگلیس

با سه مبلغ ۲ میلیون پوند ، ۵ میلیون پوند و ۱۰ میلیون پوند قابل درخواست و اقدام می باشد. در قالب سرمایه گذاری با مبالغ فوق متقاضیان باید دارای یک حساب در انگلیس و یا یکی از بانک های مورد تایید این کشور بوده و این مبلغ را در هنگام آغاز درخواست در حساب خود داشته باشند.

بانک های مورد تأیید انگلستان در ایران بانک پاسارگاد و پارسیان می باشند.

الزامات کلی و آخرین تغییرات در سرمایه گذاری انگلستان به شرح زیر می باشد:

در این نوع از سرمایه گذاری متقاضیان ملزم به ارائه مدرک زبان نمی باشند.

از ابتدای سپتامبر ۲۰۱۵ ارائه مدارک مربوط به عدم سوء پیشینه نیز برای متقاضی اصلی الزامی است.

از آپریل ۲۰۱۵ سن قانونی و مجاز برای سرمایه گذاری در انگلستان از ۱۶ سال به ۱۸ افزایش یافت.

متقاضیان در صورت متحمل شدن خسارت یا ضرر در سرمایه گذاری ، نیازی به افزایش سرمایه نخواهند داشت. اما تمامی سرمایه ایشان باید در سرمایه گذاری با یکی از مبالغ فوق الذکر لحاظ شده باشد. فروش یا خرید سرمایه مجاز است.

از سال ۲۰۱۱ سرمایه گذاران خارجی با انگیزه بیشتری می توانند در انگلستان به فعالیت پرداخته و به اقامت دائم این کشور دست پیدا کنند. بدین ترتیب که هر چه میزان مبلغ بیشتری را برای سرمایه گذاری در انگلستان انتخاب نمایند مدت زمان بیشتری را می توانند بیرون از خاک انگلستان سپری کنند بی آنکه امتیازات اقامتی خود را از دست بدهند.

 برای ویزای tier1 انگلستان چگونه اقدام کنیم ؟

از تاریخ ۰۶ دسامبر ۲۰۱۴ متقاضیان می بایست حداقل امتیاز ۷۵ را برای اجازه درخواست این ویزا کسب نمایند که در صورت موفقیت ، واجد شرایط برای درخواست از طرق زیر خواهند بود:

ارائه مستندات مبنی بر اثبات داشتن حداقل ۲ میلیون پوند در حساب بانکی شخص متقاضی که در یکی از بانک های مورد تایید انگلستان و قابل انتقال به این کشور باشد.

مبالغ سرمایه می بایست از ۳ ماه قبل از درخواست در حساب شخص موجود باشد.

اگر مبلغ فوق کمتر از ۳ ماه در حساب شخص باشد باید مدارکی دال بر منبع دریافت این پول به دولت انگلستان ارائه شود: این منبع می تواند یکی از بند های زیر باشد:

 • هدیه
 • فروش مایملک
 • سود تجارت
 • ارثیه
 • مهریه
 • جایزه یا پاداش

مبلغ سرمایه حداقل ۲ میلیون پوند می بایست که تحت نظارت دولت انگلستان و بر اساس چهار چوب های تعریف شده به صورت فعال در شرکت های تجاری دارای مجوز به کار گرفته شود. این سرمایه گذاری باید ۳ ماه پس از آن که وارد انگلستان شدید به مرحله اجرا برسد.

سرمایه مربوطه باید قابل انتقال به انگلستان بوده بدین معنی که در یکی از موسسات مالی در انگلستان موجود و اگر این سرمایه خارج از انگلستان می باشد که باید آزادانه قابل انتقال به این کشور بوده و ممنوعیت خروج نداشته باشد. این سرمایه می تواند متعلق به همسر نیز باشد.

در صورتی که یکی از موارد زیر حادث شود درخواست مربوطه رد خواهد شد:

متقاضی اختیار سرمایه را نداشته باشد.

اموال به صورت غیر قانونی به دست آمده باشند.

وضعیت همراهان در ویزای tier1 انگلستان

می توانند خانواده خود را به عنوان همراه در کنار خود داشته باشند. Tier 1مهاجرین از طریق ویزای همراهان اجازه کار تمام وقت را در انگلیس دارند.

 • Tier 1مدت زمان ویزای سرمایه گذاری
 • این ویزا در ابتدا به مدت ۳ سال و ۴ ماه اعتبار ، صادر می شود.
 • مدت زمان مورد نیاز برای اخذ اقامت دائم انگلستان بسته به میزان سرمایه به شرح زیر می باشد:
 • ۵ سال مدت اقامت موقت با مبلغ ۱ میلیون پوند و در ادامه اقامت دائم اعطا می گردد
 • ۵ سال مدت اقامت موقت با مبلغ ۲ میلیون پوند و در ادامه اقامت دائم اعطا می گردد.
 • ۳ سال مدت اقامت موقت از زمانی که مبلغ ۵ میلیون پوند سرمایه گذاری می شود و در ادامه اقامت دائم اعطا می گردد.
 • ۲ سال مدت اقامت موقت از زمانی که مبلغ ۱۰ میلیون پوند سرمایه گذاری می شود و در ادامه اقامت دائم اعطا می گردد.

مدت مجاز غیبت در  ویزای tier1 انگلستان (Investor)

مهاجرین از طریق این ویزا تا ۱۸۰ روز در هر سال مجاز به ماندن در بیرون از خاک انگلستان می باشند بدون اینکه حقوق اقامتی خود را از دست بدهند.

درخواست تمدید

قوانین مهاجرت به طرز چشمگیری از تاریخ ۶ ژوئن ۲۰۱۴ در ویزای سرمایه گذاری تغییر یافته است.

قوانین تغییر ویزا :

اشخاصی که دارنده یکی از شرایط زیر می باشند مجاز به تغییر ویزای خود به ویزای سرمایه گذاری می باشند.

 • مهاجرین با تخصص بالا
 • Tier 1 (General)دارنده ویزای
 • Tier 1 (Entrepreneur)دارنده ویزای
 • Tier 1 (Post – Study Work)دارنده ویزای دارنده ویزای
 • بازرگانان
 • مخترعین
 • Tier 4 Studentدانده ویزای دانشجویی
 • دانشجوی در حال  تنظیم پایان نامه، دانشجوی دوره پرستاری
 • دارنده اجازه کار انگلستان
 • نویسنده، تنظیم کننده و یا هنرمند
 • سرمایه گذار

در نظر داشته باشید که قوانین تغییر شرایط ویزا بسیار صریح و محکم تنظیم شده اند و هیچ شخص دیگری تحت هیج شرایطی نمی تواند حالت اقامت خود را مادامی که در خاک انگلیس تغییر دهد، مگر در شرایط استثنایی و خاص

در انتها با در نظر گرفتن شرایط با ثبات اقتصادی در انگلستان و حمایت دولت در بحث کار آفرینی و همینطور اقامت تقریباً تضمین شده این کشور، می توان گفت: این بهترین گزینه سرمایه گذاری و در ادامه اخذ اقامت در بحث مهاجرت می باشد.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *