ثبت شرکت, لهستان

ثبت شرکت در لهستان

ثبت شرکت در لهستان

 ثبت شرکت در لهستان یکی از راههای مهاجرت به کشور لهستان میباشد.کشور لهستان در قلب اروپا قرار گرفته است و به خاطر موقعیت جغرافیایی و همسایگی با کشورهایی همچون آلمان , اوکراین , لیتوانی و جمهوری چک و اسلواکی مقصد مناسبی برای افرادی میباشد که قصد مهاجرت به کشور اروپایی را دارند , ویزای تحصیلی لهستان و ویزای توریستی لهستان جزء رایج ترین نوع ویزاهای این کشور میباشد , اما افرادی نیز علاقمند به سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در لهستان میباشند و میخواهند در این کشور کسب و کاری را را ه اندازی نمایند تا بتوانند در کنارکار آفرینی اقامت این کشور را کسب نمایند ,

ما در این مقاله توضیحات کلی در خصوص مراحل ثبت شرکت در لهستان , مدارک لازم جهت ثبت شرکت در لهستان , مزایای ثبت شرکت در لهستان و چگونگی انجام ثبت شرکت در لهستان را خدمتتان ارائه خواهیم داد .

ثبت شرکت در لهستان

برای انجام ثبت شرکت در لهستان این کشور جذاب و دیدنی باید ابتدا اطلاعات کاملی در زمینه های اقتصادی و کسب و کار و تجارت آن بدست آورید تا بر اساس اطلاعات بدست آمده بتوانید در خصوص نحوه فعالیت شرکت برنامه ریزی کرده تا موفقیت هر چه سریعتر نصیبتان گردد .

برای کسب اطلاعات در زمینه اقتصاد کشور لهستان و کسب و کار در این کشور شما میتوانید با کارشناسان مجرب ما مشورت نمایید و اگر تمایل به عقد قرارداد دارید با افتخار آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشیم , کارشناسان مجرب ما تمامی اطلاعات در خصوص رشد اقتصادی این کشور و شرایط کار آفرینی و درصد موفقیت فعالیت تجاری شما را خدمتتان عرض خواهند کرد و در تمامی مراحل ثبت شرکت در لهستان همراهیتان خواهند کرد تا هر چه سریعتر به موفقیت برسید .

توصیه ما به شما عزیزانیی که قصد ثب شرکت در لهستان را دارید این میباشد که شما میتوانید برای بدست آوری اطلاعات جامع , یک سفر کوتاه مدت از طریق ویزای توریستی لهستان به این کشور داشته باشید تا از نزدیک شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در این کشور را مشاهده نمایید , شما میتوانید در این سفر از علاوه بر شرایط کاری , شرایط زندگی , هزینه های زندگی و نحوه برخورد مردم لهستان با افرادخارجی را مشاهده نمایید و این موضوع میتواند به شما کمک شایانی در رسیدن به اهدافتان داشته باشد .

لهستان

کشور لهستان در سالهای اخیر دارای رشد اقتصادی مناسبی بوده است , تولیدناخالص داخلی این کشور بالغ بر۶میلیارد دلار میباشد که  این رشددر سال های اخیر بیشترین افزایش را داشته است .

این کشور محصولاتی مانند ماشین آلات , حیوانات زنده و مواد غذایی و.. را به دیگر کشورها صادر میکند واقتصاد این کشور بر روی صادرات و واردات لهستان اداره میشود .

بهتر است بدانید که کشور لهستان مناسبترین کشوربرای سرمایه گذارانی میباشد که میخواهند ثبت شرکت در لهستان را انجام دهند چرا که دولت لهستان امکانات ویژه ای را برای سرمایه گذارن خارجی و ورود سرمایه خارجی فراهم آورده است , بهتر است بددانید که یکی از روش هایی که شما میتوانید به سرعت اقامت  اروپا را اخذ نمایید , ثبت شرکت در لهستان میباشد .

انواع ثبت شرکت در لهستان

 • ثبت شرکت در لهستان به صورت سهامی 

ثبت شرکت در لهستان به صورت سهامی مناسب شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ طراحی شده است , برای ثبت شرکت سهامی در لهستان باید اجازه از دادگستری لهستان دریافت نمایید , قوانین مربوط به این شرکت همانند دیگر شرکت های سهامی میباشد , اینگونه شرکت ها مناسب فروشگاه های زنجیره ای , کارخانه ها و فروشگاه های کشت و صنعت مناسب میباشد .

 • ثبت شرکت در لهستان با مسئولیت محدود 

ثبت شرکت در لهستان با مسئولیت محدود یکی از محبوبترین نوع ساختار شرکتی میباشد که در این کشور سرمایه گذاران خارجی از آن استفاده میکنند , البته باید خاطر نشان کنیم که این نوع ساختار در تمام دنیا برای سرمایه گذاران خارجی محبوب میباشد چرا که این نوع شرکت ها مناسب کسب و کارهای کوچک طراحی شده است و امکان شراکت برای چند سهامدار در این نوع شرکت ها وجود دارد , نکته قابل توجه ای که باید خدمت شما عرض نماییم این است که هزینه ثبت شرکت در لهستان با مسئولیت محدود حداکثر ۲۰۰۰یورو میباشد .

 • ثبت شرکت در لهستان به صورت مشارکت مدنی

ثبت شرکت در لهستان به صورت مشارکت مدنی برای را ه اندازی کسب و کارهایی مناسب میباشد که محدود هستند و برای مجوز کسب این نوع شرکت ها را به ثبت میرسانند , این نوع سرمایه گذاری برای خارجی ها قابل ثبت میباشد .

 • ثبت شرکت در لهستان به صورت تاسیس شعبه شرکت خارجی

ثبت شرکت در لهستان به صورت تاسیس شعبه شرکت خارجی نیز دیگر ساختاری میباشد که محبوبیت دارد چرا که افرادی که در کشور ی دیگر شرکتی به ثبت رسانده باشند , طبق قوانین کار و اداره مهاجرت لهستان میتوانند کسب و کار خود را نیز در لهستان از طریق تاسیس شعبه ترویج دهند , البته باید خاطر نشان کنیم که این نوع ساختار طبق قوانین خاص باید اداره شود به طور مثال تمام قرارداد ها و خرید و فروش هایی که در شرکت شعبه انجام میگیرد باید تحد نظر شرکت مادر اداره شود و در واقع شرکت شعبه هیچ گونه مسئولیتی در قبال قرارداد ها و خرید و فروش ها نخواهد داشت و طرف اصلی قرارداد ها شرکت مادر میباشد و شرکت شعبه به عنوان یک شرکت واسطه عمل خواهد کرد .

مراحل ثبت شرکت در لهستان

ثب شرکت در لهستان باید طبق مراحلی گام به گام سپری شود , انجام این مراحل نیازمند مشور با یک وکیل مجرب در زمینه ثبت شرکت در لهستان میباشد که شما را از پیچ و خم های این مسیر مطلع سازد تا بتوانید با موفقیت آن را سپری کنید .

شما در ابتدا باید نامی مناسب برای شرکت خود با توجه به نوع فعالیت تجاری انتخاب نمایید , به خاطر داشته باشید که این نام نباید قبلا به ثبت رسیده باشد در واقع نباید تکراری باشد و بهتر آن است که از ایده های نو بهره مند شوید .

بعد از انجام این مرحله شما باید برای دولت لهستان طرح توجیهی اقتصادی و یا همان بیزنس پلان طراحی و تهیه کنید , در واقع شما با این عمل برنامه کاری خود را به دولت لهستان ارائه خواهید داد , شما باید در این طرح فعالیت تجاری خود را معرفی نمایید و کسب و کاری که قرار است راه اندازی کنید را به صورت کامل توضیح دهید و اهداف این کار را ذکر کنید , توجه داشته باشید که باید شما در این طرح انتظاراتی که از کار و کار آفرینی  وایده ای که دارید را در این طرح بیان نمایید .

بعد از تایید بیزنس پلان شما باید محلی را به عنوان محل کار در لهستان مشخص کنید , شما میتوانید به صورت حقیقی ملکی را اجاره و یا خریداری کرده و در اساسنامه شرکت که در دفاتر اسناد رسمی به ثبت خواهد رسید , مشخص کنید , توجه داشته باشید که باید آدرس شرکت شماره تلفن و فکس , نام شرکت , مدیر عامل , تعداد سهامداران به همراه آدرس دقیق محل سکونت تمامی آنها و میزان سرمایه هر کدام و قوانین کار و مزان ساعات کاری و…. در اساسنامه ذکر گردد .

بعد از انجام مراحل بالا شما باید در اداره مالیات لهستان ثبت نام نمایید تا کد شناسایی مالیاتی در یاغت کنید , توجه داشته باشید که این کد هویتی شما محسوب میشود و در صورتی که آن را اخذ نکنید نمیتوانید هیچ گونه فعالیتی را در لهستان آغاز کنید .

طبق قوانین ثبت شرکت ها در اروپا شما باید مدارک خود را به سفارت لهستان جهت دریافت ویزا ارائه دهید و بعد از بررسی مدارک برای شما یک ویزای یک ساله صادر میگردد و این ویزا موقت است و به معنای دریافت اقامت دائم لهستان نخواهد بود .

بعد از اینکه ویزا را دریافت نمودید میتوانید به لهستان بروید و کسب و کار خود را در آن کشور آغاز نمایید و طی این یک سال شما اگر بخواهید ویزا برایتان تمدید گردد باید گزارش مثبتی از عملکرد شرکت تهیه و ارائه دهید تا در صورت اثبات آن برایتان ویزا تمدید گردد .

توجه داشته باشید که شما بعد از گذشت سه سال اگر هیچ گونه تخلف مالی و مالیاتی نداشته باشید و مالیات های خود را به موقع پرداخت کرده باشید میتوانید برای اقامت دائم از طریق ثبت شرکت در لهستان اقدام نمایید و همچنین اگر همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال دارید نیز میتوانید اقامت دائم آنان را نیز از این طریق اخذ نمایید .

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در لهستان

 • گذرنامه معتبر متقاضی و همراهان
 • کارت شناسایی متقاضی و سهامداران
 • گواهی سلامت پزشکی
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • بیزنس پلان
 • سند مالکیت
 • پیرینت حساب
 • کپی از آخرین مدرک تحصیلی
 • تکمیل فرم ثبت شرکت در لهستان

یکی دیگر از روش هایی که به سرعت میتوانید ثبت شرکت در لهستان را انجام دهید خرید شرکت در لهستان میباشد , این روش برای افرادی که میخواهند به سرعت مراحل انجام گردد مناسب میباشد , تنها نکته ای که در این روش باید به آن دقت شود این است که شما باید اطلاعات کاملی از بازار های اروپا داشته باشید و همچنین شرکتی که قرار است خریداری نمایید سابقه خوبی داشته باشد چرا که میتواند فعالیت تجاری شما را تحد تاثیر قرار دهد .

مالیات در لهستان

طبق قوانین همه کشورها شرکت های محلی و خارجی موظف به پرداخت مالیات میباشند در همین راستا کشور لهستان هم نیز مشمول این موضوع میگردد اما باید خدمت سرمایه گذاران خارجی عرض نماییم که میزان نرخ مالیا در این کشور به نسبت دیگر کشورهای اروپایی پایین میباشد , البته شایان ذکر است که نرخ مالیات در هر کشور براساس نوع فعالی تجاری و بزرگی و کوچکی شرکت مشخص میشود و به طور کلی متغیر میباشد اما میانگین مالیات بر درآمد در لهستان ۱۹ درصد میباشد .

مزایای ثبت شرکت در لهستان

 • با ثبت شرکت در لهستان شما مالکیت صد در صد را بدست خواهید آورد بدون آنکه نیازی به شریک محلی داشته باشید .
 • شما با ثبت شرکت در لهستان میتوانید به بازار های اروپایی دسترسی پیدا کنید .
 • در واقع شما دارای یک برند اروپایی خواهید شد .
 • میتوانید از طریق ثبت شرکت در لهستان اقامت این کشور را اخذ نمایید .
 • بعد از گذشت ۵سال میتوانید پاسپورت دوم خود را بدست آورید .
 • ثبت شرکت در لهستان به عنوان سریعترین راه برای اخذ اقامت دائم میباشد .
 • میتوانید به راحتی بدون دریافت ویزا به کشورهای اروپایی رفت وآمد کنید .
 • میتوانید از خدمات رفاهی و خدمات درمانی در سراسر کشورهای اروپایی بهره مند شوید .
 • از مشکلاتی همانند تحریم برای همیشه راحت خواهید شد .
 • میتوانید به هر کجای دنیا که میخواهید با دریافت ویزا سفر کنید .
 • میتوانید در بانک های این کشور افتتاح حساب انجام دهید .

اگر شما تنها میخواهید اقامت دائم لهستان را کسب کنید بهتر است از روش های دیگر اخذ اقامت این کشور استفاده کنید و زمانی که بخواهید کسب و کاری جدید را همراه با اخذ اقامت داشته باشید گزینه ثبت شرکت در لهستان بهترین روش میباشد که شما را میتواند به اهدافتان برساند .

این مقاله برای عزیزانی که قصد ثبت شرکت در لهستان را دارند تنظیم گردید ه است , در صورت داشتن هر گونه سوال و ابهامی میتوانید با شماره های موسسه تماس گرفته و با کارشناسان مربوطه مشورت نمایید و تمامی سوالات خود را جویا شوید .

شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل به مشاوره حضوری با تنظیم وقت قبلی با کادر موسسه و وکلای مجرب ما از نزدیک آشنا شوید و به صورت کامل اطلاعات خود را از کارشناسان و وکلای ما , تکمیل نمایید .

ساعات کاری موسسه از شنبه تا پنجشنبه از ساعات ۹ صبح الی 18 عصرمیباشد , کارشناسان ما صادقانه به سوالات شما پاسخ خواهند داد و بهترین و مناسب ترین راه که با شرایط شما همخوانی داشته باشد را برایتان پیشنهاد میکنند کافی است به ما اطمینان کنید , خواهید دید که چگونه دلسوزانه امور شما را پیگیری خواهیم کرد و همانند برخی از موسسات سود جو به فکر منافع خود نخواهیم بود .

خدمات موسسه شامل اخذ ویزای کاری , اخذ ویزای تحصیلی , اخذ ویزای توریستی , اخذ ویزای سرمایه گذاری , وقت سفارت , پذیرش از دانشگاه ها , خرید ملک و ثبت شرکت در برترین کشورهای دنیا میباشد , همین امروز با ما تماس بگیرید

برای مشاوره با وکیل مهاجرت به آمریکا با ما تماس بگیرید.

 

به این نوشته امتیاز بدهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =