ازدواج, روسیه

دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج با دختران روسی

دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج با دختران روسی

شما باید برای دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج با دختران روسی، اطلاعات لازم را داشته باشید و سپس از طریق این روش اقامت خود را دریافت کنید. در واقع همه شما به خوبی می دانید یکی از روش های مهاجرت به هر یک از کشورهای دنیا ازدواج است. این روش از جمله روش های آسان و بی دردسر است که شما با استفاده از این روش می توانید اقامت روسیه را دریافت کنید. در طی این چند سال گذشته روند جنسیتی که در کشور روسیه وجود داشته است، برابر نبوده و رشد جمعیت با دختران تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است.

بر همین اساس افراد زیادی هستند که به فکر دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج با دختران روسی، می افتند. اگر شما در کشور ایران ساکن هستید و در کشور روسیه معشوقه یا نامزد دارید، به راحتی می توانید تابعیت این کشور را دریافت نمایید. زمانی که با نامزد خود ازدواج کنید شرایط اقامت در این کشور را به دست می آورید، اما باید بدانید این روش اقامت شرایط خاص خودش را دارد که در ادامه توضیحات بیشتری را ارائه می دهیم.

شرایط دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج با دختران روسی

دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج با دختران روسی

دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج با دختران روسی

برخی از مهمترین شرایطی که شما در مورد دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج با دختران روسی، باید بدانید عبارت می باشد از :

1. شرایط عمومی :

ازدواج یکی از روش های اقامت در کشور روسیه به شمار می رود که در بازه زمانی بسیار کوتاهی می توانید از آن استفاده کنید. بر اساس قوانین دولتی افراد می توانند زمانی که با دختران روسی ازدواج کردند تابعی خود را به دست آورند. در گام اول بهتر است شما یکی از دختران روسی را به عنوان نامزد انتخاب کنید و شرایط ازدواج با را او را مهیا سازید.

یکی از نکاتی که در این مورد اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به آن دقت داشته باشید. این است که نباید از نامزدی شما تنها چند ماه بگذرد، بلکه چند سال باید با او نامزد باشید، در این صورت آفیسر اداره مهاجرت پذیرش شما را قبول نمی کند. در واقع باید بدانید اگر آفیسر متوجه شود که شما برای اقامت می خواهید با دختران روسی ازدواج کنید به شما تابعیت نمی دهد.

شما باید مدارک لازم که نشان دهد با این دختر نامزدی دیرینه ای دارید و هدفتان تنها ازدواج است را به آفیسر ارائه دهید.

2. شرایط دریافت تابعیت :

بر اساس قوانین حقوقی اگر شما با نامزد خودتان در کشور روسیه ازدواج کنید. می توانید اقامت و تابعیت خود را در این کشور به دست آورید.

از جمله مهمترین نکاتی که در این مورد باید به آن توجه داشته باشید این است که برای دریافت تابعیت، حتما به مراکز اسناد رسمی ازدواج مراجعه کنید. تنها گواهی ازدواج در کلیسا شرایط شما را تثبیت نمی کند و این گواهی ازدواج باید به صورت قانونی باشد. شما برای ازدواج کردن در کشور روسیه نیازی نیست ویزای خاصی را دریافت کنید. با هر نوع ویزایی می توانید به این کشور رفته و با یکی از دختران روسی که علاقه دارید ازدواج کنید. همچنین برای دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج با دختران روسی، می توانید به کشور سومی بروید و در سفارت روسیه آن کشور ازدواج خود را به ثبت برسانید.

با ثبت رسمی ازدواج فرد می تواند برای همیشه در کشور روسیه حضور داشته باشد. برای ازدواج با دختران روسی فرد موظف است که 3 سال رابطه خود را نگه دارد، بعد از 3 سال به او اقامت و شرایط اقامت را می دهند.

مدارک لازم برای دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج

شما برای اینکه اقامت کشور روسیه با ازدواج را به دست آورید. باید مدارک مورد نیاز خود را به اداره مهاجرت روسیه تحویل دهید.

اولین مدرک که اهمیت بسیار زیادی دارد گذرنامه تان می باشد که این گذرنامه حداقل باید یک سال گواهی داشته باشد. اگر پسر و یا دختر قبلا ازدواج کرده اند باید مدارک ازدواج قبلی خود را هم نیز ارائه دهند.

لازم به ذکر است که هر یک از مدارک ازدواج قبلی را باید به طور کامل ارائه دهند تا اداره مهاجرت مطمئن شود فرد دیگر در زوجیت فرد دیگری نیست. همچنین فرد باید نشان دهد که با نامزد خود رابطه طولانی مدت داشته است و هدف از ازدواج با او تنها دریافت اقامت نمی باشد.

عکس ها، چت ها، ایمیل ها و … نشان دهنده این مسئله مهم می باشد که شما باید به اداره مهاجرت روسیه تحویل دهید.

روند دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج با دختران روسی

دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج با دختران روسی

دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج با دختران روسی

در اولین گام بعد از اینکه مدارک شما جهت دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج با دختران روسی، تایید شود. به مدت 30 الی 60 روز باید صبر کنید.

اگر شما در یک کشور سوم ازدواج خود را به ثبت رسانده اید. باید به کشور روسیه بروید و دیگر مراحلی که سفارت از شما درخواست می کند، را به صورت کامل انجام دهید. خدمات ثبت دفاتری که در کشور روسیه حضور دارند و مدارک شما را می خواهند، باید ترجمه شده آن‌ها را دریافت نمایند. بنابراین مدارک خود را به صورت ترجمه شده تحویل اداره مهاجرت دهید.

بعد از اینکه مدارک شما به صورت کامل ثبت شد باید برای دریافت اقامت تان تلاش نمایید. یکی از نکاتی که در این مورد اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به آن دقت داشته باشید این است که باید 3 سال از ازدواج شما گذشته باشد تا تابعیت روسیه ای را دریافت کنید، همچنین تمامی مدارک شما باید به صورت ترجمه شده و دارای مهر تایید باشد.

شما می توانید بعد از ازدواج با دختران روسی و دریافت اقامت تان، اقدام به دریافت پاسپورت روسی نمایید. همچنین شما می توانید از تمامی حقوقی که افراد روسیه ای از دولت دریافت می کنند، بهره مند شوید. یکی از مهمترین این حقوق، تحصیل رایگان در تمامی دانشگاه های روسیه می باشد. همچنین شما اجازه دارید که تمام وقت در این کشور مشغول به کار شوید. شما در این سه سال بهتر که بتوانید زبان روسی را به خوبی یاد بگیرید تا بتوانید با افراد ارتباط برقرار نمایید.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

3/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *