سرمایه گذاری در, هلند

اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری چه شرایطی دارد؟

سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی

سرمایه گذاری ابزاری برای کسب دارایی است، اما فقط برای کسب دارایی استفاده نمی‌شود. هرکسی می‌تواند وارد یک برنامه‌ سرمایه‌گذاری شود و ابزارهای زیادی وجود دارد که می‌توان به‌ وسیله‌ آنها شروع کار با سرمایه‌ی کم را آسان کرد. در ادامه این مطلب شما با شرایط اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری آشنا خواهید شد با ما همراه باشید.

سرمایه‌گذاری به اولویت‌گذاری برای پول‌تان مربوط می‌شود. پول خرج کردن کار ساده‌ای است و باعث ایجاد خوشی‌های زودگذر می‌شود، برای مثال می‌توانید پول‌تان را صرف خرید وسایل جدید برای خانه کنید، به یک سفر تفریحی هیجان‌انگیز بروید یا در یک رستوران گران قیمت شام بخورید. همه‌ی این کارها فوق‌العاده هستند و زندگی شما را لذت‌بخش‌تر می‌کنند اما سرمایه‌گذاری مستلزم اولویت بخشیدن به آینده‌ی مالی در برابر خواسته‌های کنونی است.

سرمایه‌گذاری راهی است برای اینکه در دورانی که درگیر زندگی روزمره هستید مقداری پول کنار بگذارید تا برای شما کار کند و در آینده از دست‌رنج کارتان بهره ببرید. در حقیقت، سرمایه‌گذاری ابزاری است برای این که آینده‌ شادتری داشته باشید. هلند یکی از کشورهای مناسب برای سرمایه گذاری است که

کشور هلند

اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

هلند یکی از کشورهای مهم عضو اتحادیه اروپاست که دارای فرهنگ، هنر، اقتصاد و تجارتی غنی است. پایتخت هلند، امستردام است. کشور هلند شانزدهمین اقتصاد گسترده در دنیا را دارد و بین کشور های اروپای غربی یکی از پیشرفته ترین و پرجمعیت ترین کشورها به شمار می رود. هلند در شاخص های بین المللی آزادی رسانه ای، آزادی اقتصادی، پیشرفت انسانی و کیفیت زندگی بالاترین رتبه ها را دارد.

کشور هلند سابقه ای طولانی در تاب آوری اجتماعی دارد و به طور کلی به عنوان یک کشور لیبرال و آزادی گرا تلقی می شود. کشور هلند همواره یکی از محبوب ترین کشورهای اروپایی در زمینه جذب سرمایه گذاران خارجی قلمداد شده است و یکی از پنج سرمایه گذار بزرگ در ایالات متحده به شمار می رود. نرخ مهاجرت این کشور 2.0 مهاجر از هر 1000 شهروند در سال (2 درصد) است.

پاسپورت هلند یکی از با ارزش ترین و محترم شمرده ترین پاسپورت ها در جهان است و در رتبه 4 پاسپورت قدرتمند در جهان قرار دارد و می توانید بدون روادید به 173 کشور جهان از جمله آمریکا و انگلستان و تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید.

کشور هلند همواره یکی از محبوب ترین کشورهای اروپایی در زمینه جذب سرمایه گذاران خارجی قلمداد شده است و یکی از پنج سرمایه گذار بزرگ در ایالات متحده به شمار می رود. نرخ مهاجرت این کشور 2.0 مهاجر از هر 1000 شهروند در سال (2 درصد) است.

شرایط اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

 • یک سرمایه گذاری شخصی در هلند به مبلغ حداقل ۱،۲۵۰،۰۰۰ یورو نیاز دارد.
 • تاسیس یک شرکت نوآورانه
 • یک سرمایه گذاری شرکتی که به رشد یک یا چند شرکت نوآور کمک کند.
 • یک سرمایه گذاری دانه ای که مورد تایید وزارت امور اقتصادی هلند است.
 • یک سرمایه مشارکتی که بخشی از جامعه مشارکت شرکتی هلند است.
 • سرمایه گذاری در هلند باید به گونه ای باشد که در مدت 5 سال برای 10 نفر ایجاد اشتغال نماید.

مدارک مورد نیاز اقامت هلند از طریق ثبت شرکت

 • ارائه طرح اولیه شرکت در زمینه ایجاد مشاغل سود آور و جدید
 • مشخص کردن افرادی که در شرکت فعال هستند از جمله شرکا. در صورت پیش بینی، هیئت مدیره و مدیر عامل و کارمندان شرکت
 • مشخص کردن سهام هریک از افرادی که در ایجاد و راه اندازی این شرکت مشارکت دارند.
 • ارائه حداقل ۳سال سابقه کار و تجارت در کشور مبدا فرد متقاضی سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور هلند، که نشان دهنده تجربه کاری افراد در زمینه تجارت، بیزینس و
 • کارآفرینی می باشد.

افرادی که در حوزه تجارت و بیزینس تجربه کافی و لازم را ندارند باید مدارک زیر را ارائه دهند:

اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

 • ارائه سوابق مدیریتی در صورت داشتن سابقه
 • ارائه مدراک و دوره های کاری و فنی به همراه اطلاعات شخصی
 • ثبت شرکت در کشور هلند احتیاج به کسب حداقل امتیاز می باشد.
 • سابقه کاری ۳۰ امتیاز
 • مدارک تحصیلی، از حداقل لیسانس ۴۰ امتیاز
 • طرح شرکت یا تجارت ۳۰ امتیاز
 • به عنوان کارآفرین ۳۵ امتیاز، به عنوان مالک شرکت باشند ۳۰ امتیاز
 • به عنوان کارمند ۱۰ امتیاز

مزایای اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

امکان سفر به تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا
اجازه اقامت برای خانواده و فرزندان (زیر 21 سال)
امکان شهروند شدن هلند پس از 5 سال زندگی
آسان بودن انجام کسب و کار در اروپا

شرایط خرید ملک در کشور هلند

اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

برای خرید ملک در کشور هلند، باید ملک مورد نظرتان را مورد ارزیابی قرار دهید و بسته به میزان ارزش ملک مورد نظر در کشور هلند، میزان وام و میزان دارایی را سپری نمایید که این مذاکرات از طریق نماینده میان خریدار و فروشنده انجام می گیرد.

قیمت ملک در هلند، براساس قرارداد پیش فروش (koopovereenkomst) یا قرارداد موقت (voorlopige) در یک دفتر اسناد رسمی میان خریدار و فروشنده امضا می شود. ثبت انتقال مالکیت و تکمیل خرید ملک در دفتر اسناد رسمی صورت می پذیرد.

ثبت مالکیت برای شما در کشور هلند بین هزار تا ۳ هزار یورو هزینه دارد که به طور معمول هزینه نمایندگی توسط فروشنده پرداخت می شود و سپرده و وام های تعلق گرفته پس از ثبت قرارداد امضا می گردد.

پس از ثبت و امضای قرارداد میان خریدار و فروشنده بر اساس قوانین کشور هلند تا مدت ۷۲ ساعت به خریدار فرصت تغییر نظر و حق فسخ قرارداد امضا داده می شود و خریدار این فرصت را خواهد داشت تا در این زمان از خرید ملک مورد نظر صرف نظر نماید. پس از ۷۲ ساعت ملک خریداری شده به نام خریدار ثبت نهایی می گردد و امکان تجدید نظر دیگر وجود ندارد.

قیمت ملک در کشور هلند

قیمت خرید ملک یا آپارتمان در کشور هلند بسته به شهر و محل ملک (شهرهای اصلی، حومه شهر، منطقه و …)، اندازه و متراژ ملک و امکاناتی که در اختیار شما قرار می گیرد متفاوت است و بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار یورو محاسبه شده است.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *