ویزای تحصیلی, ویزای کار

تبدیل ویزای تحصیلی به کاری

تبدیل ویزای تحصیلی به کاری

در بسیاری از موارد پیش می آید که دانشجویان ایرانی حین تحصیل یک موقعیت شغلی هم برای آنها ایجاد می شود که به فکر تبدیل ویزای تحصیلی به کاری می افتند.

خوشبختانه امکان تبدیل در بعضی کشورها وجود دارد، اما در کشورهای اروپایی این کار بسیار سخت گاهی غیر ممکن می باشد. ما در این مقاله تعدادی از این کشورها را که تبدیل ویزای تحصیلی به کاری در آنها امکان پذیر است، برای شما عزیزان توضیح داده ایم، با ما همراه باشید.

تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری

"</p

یکی از مزیت‌ های تحصیل در استرالیا این است دانشجویان بین المللی بعد از فارغ التحصیلی می توانند تا 18 ماه اجازه اقامت برای یافتن کار و یا و یا گسترش مهارت های زبان انگلیسی را داشته باشند.

در نظر داشته باشید متقاضیان کار با مدرک لیسانس در استرالیا ویزای کار دو ساله میگیرند.
متقاضیان با مدرک فوق لیسانس ویزای کار 3 ساله اخذ می کنند و متقاضیان با مدرک دکتری می توانند ویزای کاری 4 ساله بگیرند.

ویزای آموزش و تحقیق (402)

این ویزا مخصوص دانشجویان است با هدف اینکه توانایی ها و مهارت های کاری خود را تا 2 سال بیشتر کنند به شرطی که زیر نظر یک کارفرما حمایت شوند و از طریق کارفرما و با تایید ایشان اقدام به تبدیل ویزا امکان پذیر می شود.

ویزای منطقه ای و ویزای حمایت کننده (487)

شما با این ویزا می توانید اقامت دائم را دریافت کنید و به این صورت که 3 سال به شما امکان کار کردن در یک ناحیه تخصصی را می دهد و بعد از اتمام 3 سال با رعایت قوانین تبدیل ویزا امکان پذیر خواهد شد.

ویزای حامی ماهر (886)

این ویزا به دانشجویان اجازه درخواست اقامت دائم و کار را می دهد به شرطی که توسط یک کارفرما حمایت شوند. به این روش با رضایت کارفرما و از طریق کارفرما درخواست تبدیل ویزا صورت گرفته و اقدامات لازم برای تبدیل ویزای خود را انجام می دهید.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

به این نوشته امتیاز بدهید post

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *