آفریقای جنوبی, تحصیلی, ویزای تحصیلی

راه های مهاجرت به کیپ تاون

مهاجرت به کیپ تاون

مهاجرت به کیپ تاون که از مهم ترین شهرهای کشور آفریقای جنوبی و یکی از سه پایتخت این کشور است. این شهر بسیار پیشرفته است و زندگی در این کشور از نظر رفاهی و کاری و تحصیلی برای بسیاری از افراد دنیا مناسب است.

از این رو امروزه مهاجرت به این کیپ تاون بسیار رایج شده است، افرادی که قصد اقامت به این شهر دارند سوالاتی در خصوص مهاجرت به کیپ تاون برایشان پیش می آید.

از این رو ما نیز در این مطلب شرایط مهاجرت به کیپ تاون را به اختصار توضیح می دهیم و به برخی از این ولات پاسخ می دهیم. بر این اساس اگر شما نیز متقاضی مهاجرت به کیپ تاون هستید می توانید با ما همراه باشید.

مهاجرت به کیپ تاون

شهر کیپ تاون

کیپ تاون یکی از زیباترین شهرهای دنیاست. این شهر پس از ژوهانسبورگ دومین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی است. کشور آفریقای جنوبی دارای سه پایتخت است که شهر کیپ تاون پایتخت پارلمانی این کشور است.

این شهر دومین مرکز اقتصادی آفریقای جنوبی نیز می باشد. این شهر فرصت های شغلی زیادی دارد از این رو سالانه مهاجران زیادی برای کار به این شهر مهاجرت می کنند. یافتن شغل مناسب یکی از مهم ترین دلایل مهاجرت به کیپ تاون محسوب می شود.

از آنجایی که متقاضیان مهاجرت به کیپ تاون به دنبال راه های مهاجرت به این شهر هستند لذا ما نیز در این قسمت برخی از روش های مهاجرت به کیپ تاون را توضیح می دهیم.

بررسی شرایط مهاجرت به کیپ تاون

کشور آفریقای جنوبی با اینکه در جنوب قاره آفریقا قرار دارد ولی یک کشور انگلیسی زبان است و به نمونه ای کوچک از زندگی آمریکایی و انگلیسی شهرت دارد. زبان انگلیسی از زبان های رسمی این کشور است و به تبع مردم شهر بزرگ و معروفی چون کیپ تاون نیز انگلیسی زبان هستند.

زندگی در این کشور و این شهر بسیار ارزان است و افرادی که مهارت و تخصص خصوصا در رشته های مهندسی داشته باشند به راحتی می توانند در شهر کیپ تاون زندگی کنند.

همچنین بهترین و معتبرترین دانشگاه های آفریقای جنوبی در شهر کیپ تاون است که دارای رنکینگ جهانی هستند. لذا این شهر به یکی از مقاصد مهم و رایج مهاجرت افراد دنیا تبدیل شده است.

از دیگر دلایل مهاجرت به این شهر وجود کالج ها و موسسات معتبر زبان انگلیسی می باشد که معتبرترین مدارک زبان در سطح دنیا را به فارغ التحصیلان خود اعطا می کنند.

متقاضیان با شرکت در این کالج ها به راحتی می توانند در این شهر و کشور آفریقای جنوبی اقامت داشته باشند یا حتی به کشورهای دیگری چون استرالیا و انگلستان مهاجرت کنند.

از این رو شرکت در این کالج ها نیز یکی دیگر از دلایل مهاجرت می باشد. در کل مهاجرت به کیپ تاون از راه های مختلفی امکان پذیر است که برخی از این روش ها را به اختصار توضیح می دهیم.

مقاله پیشنهادی: معرفی دانشگاه کیپ تاون

ویزای کالج زبان کیپ تاون

کشور آفریقای جنوبی از جمله کشورهای انگلیسی زبان است که دوره های زبان انگلیسی با مدارک معتبر را ارائه می دهد. از مهم‌ترین کالج ها و مراکز زبان این کشور در شهر کیپ تاون قرار دارد.

از آنجایی که هزینه شرکت در این کالج ها نسبت به سایر کشورهای انگلیسی زبان بسیار پایین تر است لذا علاقه مندان به یادگیری و آموزش زبان برای سپری کردن دوره زبان و گرفتن مدرک معتبر راهی این کشور و شهر کیپ تاون می شوند.

مهاجرت به کیپ تاون برای تحصیل زبان انگلیسی متداول تر است. این افراد پس از اتمام دوره خود به راحتی می توانند اقامت خود را نیز بگیرند.

مهاجرت به کیپ تاون

ویزای کار کیپ تاون

کشور آفریقای جنوبی به دلیل اینکه از نظر اقتصادی تحت حمایت ابر قدرت ها جهان چون انگلیس و آمریکا می باشد لذا میل به پیشرفت و بازسازی زیرساخت های خود دارد و از این رو تصمیم به جذب نیروی کار خارجی حرفه ای کرده است.

شهر کیپ تاون از بهترین شهرهای آفریقای جنوبی برای یافتن شغل مناسب است، لذا امروزه مهاجرت به کیپ تاون برای کار بسیار طرفدار دارد. در نتیجه امروزه بسیاری از افراد متخصص برای اخذ ویزای کار کشور آفریقای جنوبی و شهر کیپ تان اقدام می کنند.

 حداقل مدرک مورد نیاز برای گرفتن ویزای کار این کشور و شهر مدرک کاردانی می باشد، که برای این ویزا معمولا سابقه کار و رشته های مهندسی اولویت دارند.
رشته هایی که می توانند ویزای کار کیپ تاون را براحتی بگیرند و از شرایط کاری مناسب این کشور و شهر بهره مند شوند فارغ التحصیلان رشته هایی مانند: معماری، کشاورزی، برق، عمران، موسیقی و IT می باشند.

ویزای تحصیلی

از دیگر دلایل مهاجرت به کیپ تاون تحصیل در دانشگاه های معتبر این شهر است لذا معتبرترین و معروف ترین دانشگاه های کشور آفریقای جنوبی در این شهر واقع شده است.

به دلیل اینکه کشور آفریقای جنوبی انگلیسی زبان است دانشگاه های این کشور خصوصا شهر کیپ تاون نیز دروس خود را در مقاطع مختلف به این زبان ارائه می دهند، لذا کیپ تاون سالانه پذیرای بسیاری از علاقه مندان به ادامه تحصیل است.

متقاضیان برای  اخذ پذیرش در دانشگاه های این کشور و تحصیل در دانشگاه های کیپ تاون علاوه بر ارائه سوابق آموزشی باید مدرکی که ثابت کند به زبان انگلیسی مسلط هستند.

نیز ارائه دهد که معمولا این مدرک برای مقطع لیسانس مدرک ﺁیلتس با نمره 6 و برای مقاطع بالاتر مدرک ایلتس با نمره 5/6 یا 7 است.

البته همان طور که در بالا نیز ذکر کردیم بدون داشتن مدرک زبان نیز می توان در این شهر به ادامه تحصیل پرداخت چرا که می توان دوره زبان را در بهترین کالج های این شهر سپری کرد و مدرک ﺁیلتس معتبر و جهانی دریافت کرد.

از دیگر مزایای تحصیل در این شهر امکان کار دانشجویی به صورت هفتگی است که از این طریق دانشجویان براحتی می توانند هزینه تحصیل خود را پرداخت نمایند.

مهاجرت به کیپ تاون

مزایای مهاجرت

  •  از مهم ترین مزایا عدم نیاز به مدرک زبان برای مهاجرت می باشد.
  • حقوق بالای برخی از شغل ها و رشته ها
  • انگلیس زبان بودن مردم این شهر
  • شرایط زندگی مناسب و ارزان برای زوجین به صورتی که فقط یک نفر کار کند.
  • پیشرفته بودن و امکانات بسیار بالای این شهر

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

1.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *