اتریش, سرمایه گذاری در

سرمایه گذاری در کشور اتریش

سرمایه گذاری در کشور اتریش

سرمایه گذاری در کشور اتریش یکی از بهترین موارد سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی است و برای این منظور دلایل خود را در ادامه همین مقاله آورده ایم تا افراد سرمایه گذار در داخل و خارج از ایران بتوانند از طریق این سرمایه گذاری اقامت اتریش را دریافت کنند.
اول از همه باید بگوییم که سرمایه گذاری در کشور اتریش نیازی به هیچ گونه انتقال وجه به بانک های اتریشی ندارد، موضوعی که برای اکثر کشورهای اروپایی وجود دارد این است که سرمایه شخص آن هم به مبلغ زیادی به یکی از بانک های کشور مربوطه واریز شود و پس از طی مراحل اداری اقامت به فرد داده می شود. اما چنین سبکی در کشور اتریش وجود دارد و افراد می توانند بدون انتقال سرمایه، اقامت دائمی کشور اتریش را به دست بیاورند. فقط باید برای دولت این کشور مشخص شود که فرد قصد سرمایه گذاری در کشور اتریش را دارد و یا این که می خواهد یک کسب و کار نوین و نوپا در این کشور به راه بیندازد.

چهار دلیل برای سرمایه گذاری در کشور اتریش

دلایل زیادی برای سرمایه گذاری در این کشور اروپایی موجود است اما در این جا 4 دلیل اصلی و مهم را برای سرمایه گذاری بیان کرده ایم.
1. کشور اتریش به تیم تحقیق و توسعه خود بسیار اهمیت می دهد و همیشه از نوآوران و فعالان اقتصادی که می خواهند با سرمایه گذاری خود کسب و کاری جدید را به راه بیندازند استقبال می کند. این شاید مهم ترین دلیل برای سرمایه گذاری باشد.

2. در سیستم مدیریتی این کشور، یک مشارکت همه جانبه در زمینه علمی، دانشگاهی، صنعتی و اقتصادی موجود است و شخصی که قصد سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار در این کشور را داشته باشد به بهترین شکل ممکن می تواند از این ظرفیت های همکاری در کشور اتریش استفاده کند.

3. تنها دلیل سرمایه گذاری این نیست که شخص بتواند در کشور مربوطه درآمد زیادی کسب کند و یا این که افراد زیادی را به منزله سرمایه ای که در اختیار دارد به سر کار بیاورد. شاید مهم ترین دلیل آن این است که شخص بتواند از سرمایه ای که کسب می کند به بهترین نحو ممکن بتواند استفاده کند و از زندگی خود بتواند لذت ببرد. متاسفانه برخی از سرمایه گذاران تنها به فکر در آوردن پول و سرمایه هستند و هیچ استفاده ای از این سرمایه نمی کنند.

باید بگوییم که کشور اتریش یکی از جذاب ترین کشورهای دنیا در زمینه تفریحات سالم و مهیج و هم چنین محیطی گرم و پویا برای خانوارهاست و شخصی که قصد سرمایه گذاری در اتریش را داشته باشد می تواند اوقات فراغت خود را در این کشور اروپایی به بهترین نحو ممکن سپری کند.

4.  آخرین دلیل که لازم دانستیم به آن اشاره کنیم سیستم درست آموزش و پرورش در اتریش است به طوری که سیستم سرمایه گذاری در این کشور نهی شده و برخلاف سایر کشورهای جهان به استعداد و خلاقیت و توان ذهنی افراد بیشتر بهاء داده می شود پس اگر شما سرمایه ای در اختیار دارید و می خواهید با توجه به استعداد ذاتی و درونی خود از این سرمایه بیش ترین استفاده را ببرید به نظر می رسد سرمایه گذاری از مناسب ترین و بهترین راه حل ها در این زمینه باشد.

روش های مختلفی برای سرمایه گذاری  وجود دارد که اشخاص با توجه به شرایط خود می توانند یکی از این راه ها را انتخاب کنند. اولین راه برای این روش سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در اتریش است. ساده ترین این روش ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اتریش است.

دومین راه اقامت خود حمایتی در اتریش است که برای این مساله باید شخص به دولت این کشور نشان دهد که توانایی زندگی در اتریش را با توجه به سرمایه ای که در اختیار دارد را دارا می باشد. معمولا در این روش میزان سرمایه اشخاص برای یک سال زندگی در کشور اتریش سنجیده می شود، اما سومین روش خرید ملک و املاک در این کشور است که نوعی سرمایه گذاری به حساب می آید. و آخرین روش دریافت کارت قرمز سفید قرمز در این کشور است.

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در این کشور راه های مختلفی دارد نخست باید تعیین کنید که هدف از ثبت شرکت شما چیست و این که در چه زمینه فعالیتی می خواهید فعالیت کند. شرکت های اتریش نیز انواع مختلفی دارد که در دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند. نخست شرکت های مشارکتی که با همکاری چندین نفر سرمایه گذار شروع به فعالیت می کند و دوم شرکت هایی که سفر تا صد کار اجرایی آن بر عهده یک نفر که اصطلاحا کارفرما نامیده می شود واگذار می گردد. برای ما ایرانی ها در حال حاضر محبوب ترین نوع ثبت شرکت در کشور اتریش همان شرکت با مسئولیت محدود است.

سرمایه گذاری از طریق خود حمایتی

برای این روش باید به دولت اتریش نشان دهید که از اوضاع مالی بسیار خوبی برخوردار است برای چنین کاری بایستی حداقل 22 هزار یورو در حساب خود در یکی از بانک های ایرانی داشته باشید و صورتحساب خود را به یکی از وکیل های اتریشی تحویل دهید. این روش برای افرادی پیشنهاد می شود که از وضع مالی بسیار خوبی برخوردار هستند و می خواهند به ساده ترین روش سرمایه گذاری اقامت در این اروپایی را به دست بیاورید. هم چنین دقت داشته باشید که در این روش نیازی به انتقال وجه خود به بانک های اتریشی ندارید فقط باید نشان دهید که از درآمد بالایی در کشور خود برخوردار هستید.

کارت قرمز سفید قرمز

این روش به افرادی پیشنهاد می شود که دارای مدرک تحصیلی بالا با مدرک زبان هستند یکی از مهم ترین مزایای دریافت این کارت این است که شما اجازه کار تمام وقت در کشور اتریش را خواهید داشت.

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

این روش جزء آخرین پیشنهادهای سرمایه گذاری محسوب می شود زیرا با خرید یک ملک اجازه اقامت در اتریش به شما داده نمی شود و تنها در یک سرمایه گذاری شریک خواهید بود و بعدها می توانید با فروش این ملک سود زیادی بکنید.

در پایان

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 17 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین شما می توانید فرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی می کنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

به این نوشته امتیاز بدهید post

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *