انگلستان, تحصیلی

تحصیل در مقطع دبستان در انگلستان

تحصیل در مقطع دبستان در انگلستان

کشور انگلستان از مراکز آموزشی از سطح عالی برخوردار است به همین خاطر افراد زیادی متقاضی تحصیل در مقطع دبستان در انگلستان می باشند و ادامه تحصیل در این کشور در تمام مقاطع امکان پذیر می باشد، با در نظر گرفتن اینکه تحصیل در کشور انگلستان که از امکانات آموزشی با کیفیت بالا و همچنین مدرسان و اساتید مجرب برخوردار است آینده‌ی تحصیلی کودکان را تضمین می کند بهترین گزینه برای والدینی می باشد که از عهده‌ی مخارج تحصیل و زندگی فرزندانشان در این کشور بر می آیند.

 شرایط تحصیل در مقطع دبستان در انگلستان

اغلب کشورهای قاره‌ی اروپا فقط در مقاطع مربوط به دانشگاه پذیرش دانشجو دارند در حالی که در کشور انگلستان برای والدینی که می خواهند فرزندان خود را از همان سال های ابتدایی در مدارس مدرن و معتبر ثبت نام نمایند این امکان را فراهم نموده که با برخورداری از شرایط تحصیل با کیفیت عالی به این هدف خود برسند و فرزندانشان را در رده‌ی سنی 6 و 7 سال در مقطع ابتدایی برای ادامه‌ی تحصیل به انگلستان بفرستند، شایان ذکر است که کودکانی که در رده‌ی سنی 4 تا 5 سال نیز هستند در این کشور می توانند تحصیل را شروع نمایند و در بهترین و پیشرفته ترین مجتمع های آموزشی ثبت نام نموده و آموزش ببینند نکته‌ی مهم و قابل توجه در این امر این است که وقتی کودکان از همان سال ابتدایی در انگلستان تحصیل نمایند در محیطی انگلیسی زبان به زبان انگلیسی تسلط کامل پیدا می کنند.

والدینی که تمایل دارند کودکان خود را جهت تحصیل در انگلستان ثبت نام نمایند این امکان برایشان وجود دارد که از طریق فرزندشان ویزای همراه انگلستان بگیرند، این روش یک راه عالی برای اشخاصی می باشد که تمایل به دریافت اقامت انگلستان اقامت دارند، ویزای همراه برای کشور انگلستان که ویزای گاردین انگلستان نیز نامیده می شود برای والدینی که فرزندشان را برای تحصیل در مقطع دبستان به انگلستان می فرستند به این شرط صادر خواهد شد که شغلی را در انگلستان پیدا کنند و به بیانی برای این افراد یک ویزای کار با یک ویزای تحصیل صادر خواهد شد که این ویزا به اندازه‌ی مدت زمان تحصیل فرزندشان قابل تمدید می باشد.

اطلاعاتی درباره‌ی تحصیل در مقطع دبستان در انگلستان

مدارس موجود در کشور انگلستان از سطح آموزشی بالایی برخوردار می باشند و این کشور تنها کشور در جهان می باشد که از لحاظ امنیتی مطمئن بوده و قادر است کودکان را در رده های سنی پایین برای تحصیل بپذیرد به عنوان مثال در کالج های معتبر کشور انگلستان بیشتر از 600 دوربین امنیتی نصب شده که دانش آموزان را در تمام نقاط کالج مورد نظارت قرار می دهند .

هزینه‌ی تحصیل در مدارس کشور انگلستان حدود 70 تا 80 میلیون است که این مبلغ تنها شامل مخارج کالج نیست و مخارج مربوط به پانسیون و منزل ، خوراک و وسایل درسی، بیمه و هزینه‌ی تحصیل را در بر می گیرد.

بعضی از مؤسسه های علمی وجود دارند که افرادی را که تمایل دارند فرزند خود را برای تحصیل در مقطع دبستان به انگلستان بفرستند به کالج هایی معرفی می کنند که با آن‌ها قرارداد دارند و معمولا مخارج سنگینی دارند که این امر از نظر اخلاقی به هیچ وجه درست نیست.

افرادی که تمایل دارند برای تحصیل فرزند خود در کشور انگلستان اقدام نمایند باید قبل از این کار در جستجوی کالج هایی باشند که هزینه های تحصیلی در آن ها مناسب باشد و لازم نیست در این خصوص مبالغ چشمگیری را صرف نمایند، تحقیق قبل از اقدام به این امر بسیار لازم و ضروری می باشد چون مسئله ای مهم می باشد که نیازمند توجه است.

نکته‌ی جالب توجه در مورد تحصیل در انگلستان این است که این اشخاص هنگامی که در رده های سنی پایین برای این کار اقدام می کنند نیازی به ارائه‌ی مدرک زبان ندارند و در همان مکان مربوط به تحصیل که مدرسه و کالج است زبان انگلیسی را نیز آموزش می بینند.

کودکانی که در رده های سنی پایین برای تحصیل در مقطع دبستان در انگلستان ثبت نام می شوند از لحاظ امنیت و رفاه اجتماعی در سطح بالایی قرار دارند و از نظر تفریحی و ورزشی نیز مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

با توجه به مطالبی که بیان شد پیشنهاد می شود که اگر آینده‌ی فرزندتان برایتان مهم است او را در مقطع دبستان برای تحصیل به انگلستان بفرستید تا به هدف های عالی برسد و مسیری روشن پیش رو داشته باشد و به تحصیلات عالیه دست یابد.

مطابق با نظام آموزشی که در کشور انگلستان وجود دارد تحصیل در این کشور در هر کدام از مقاطع نسبت به کشورهای دیگر یک سال کوتاه تر است و دانش آموزان و دانشجویان می توانند خیلی زودتر تحصیل خود را به اتمام برسانند و به بازار کار وارد شوند و در عین حال می توانند اقامت دائم کشور انگلستان را از طریق تحصیل اخذ نمایند و در این امر نسبت به دیگر افراد در اولویت اول خواهند بود.

کودکانی که از همان ابتدای تحصیل در مقطع دبستان در انگلستان ثبت نام می شوند از همه‌ی مزایا و حقوق کشور انگلستان در زمینه ی تحصیل برخوردار خواهند شد که این مزایا عبارتند از: بهداشت و درمان، بیمه‌ی تحصیلی و تمامی حقوق مربوط به شهروندان کشور انگلستان.

اشخاصی که تحصیل در انگلستان را برمی گزینند مجاز هستند برای همراهان خود که معمولا والدینشان هستند به منظور ویزای گاردین و سرپرستی اقدام کنند که از طریق روش هایی خاص صورت می گیرد و شرایط مخصوص به خود را دارد.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

به این نوشته امتیاز بدهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *