روسیه

هزینه ی ثبت شرکت، افتتاح حساب بانکی و جواز کار در روسیه

هزینه ی ثبت شرکت، افتتاح حساب بانکی و جواز کار در روسیه

به منظور اطلاع از هزینه ی ثبت شرکت، افتتاح حساب بانکی و جواز کار در روسیه با ما همراه باشید در ادامه در نظر داریم به طور کلی به بررسی برخی از مهم‌ترین شرایط موجود در این زمینه بپردازیم و راهنمایی کاملی را ارائه دهیم.
ثبت شرکت در کشور روسیه می تواند یک گزینه ی مهم برای بسیاری از کسب و کار ها باشد، با ثبت شرکت و جواز کار در روسیه صادرات شما با اطمینان و امنیت بیشتری به این کشور انتقال خواهد شد. به منظور ثبت علائم تجاری نیازمند طی شدن پروسه ی ویژه ای هستید. مدارک مهمی برای این امر از شما درخواست می شود.

اقدامات مربوط به هزینه ی ثبت شرکت، افتتاح حساب بانکی و جواز کار در روسیه را با مراکز و شرکت های معتبر نهایی کنید تا از پروسه ی مربوط مطمئن باشید، هرگونه سهل انگاری در این زمینه می تواند به زیان گزافی منجر شود. سودجویان بسیاری می باشند که به دنبال فریب افراد بوده و در صدد آن هستند که با ارائه ی ترفند های مختلف افراد را گول بزنند. ما به عنوان یکی از شرکت های معتبر مفتخر آن هستیم که در همه ی این سال ها توانسته ایم با ارائه ی خدمات عالی، رضایت شما عزیزان را به دست آوریم.

مراحل ثبت شرکت در روسیه شامل چه مواردی می باشد؟

هزینه ی ثبت شرکت، افتتاح حساب بانکی و جواز کار در روسیه

هزینه ی ثبت شرکت، افتتاح حساب بانکی و جواز کار در روسیه

به منظور ثبت شرکت در روسیه مراحل ویژه ای در نظر گرفت می شود که با توجه به نوع شرکت می تواند متغیر باشد. از جمله مهمترین مراحل ثبت شرکت در روسیه می توان موارد زیر را در نظر گرفت:

 1.  ارائه پاسپورت و البته طرح اقتصادی
 2.  صدور گواهی مربوط به ثبت شرکت
 3.  صدور گواهی دارایی
 4.  تعیین کردن نوع نظام مالیاتی
 5.  اساسنامه شرکت
 6.  صدور بیمه تامین اجتماعی
 7.  ارائه محل شرکت و همچنین معرفی اعضاء
 8.  ثبت در روزنامه رسمی

کارشناسان ما با توجه به شرایط موجود می توانند اطلاعات کاملی در زمینه ی هزینه ی ثبت شرکت، افتتاح حساب بانکی و جواز کار در روسیه ارائه دهند. مطمئن باشید که ما در نظر داریم که شما کمترین هزینه را برای این منظور پرداخت کنید. پروسه ی ثبت شرکت در یک بازه ی زمانی کوتاهی انجام می شود.

اطلاع از هزینه ی ثبت شرکت، افتتاح حساب بانکی و جواز کار در روسیه

هزینه ی ثبت شرکت، افتتاح حساب بانکی و جواز کار در روسیه به پارامترهای مختلفی وابسته است ولی اگر اصول کار را ندارید ممکن است گرفتار پرداخت خسارت های گزافی نیز در این مرحله باشید. با توجه به نوع شرکتی که قصد دریافت علامت تجاری را دارید، می توانید راهنمایی کاملی در مورد هزینه های درخواستی به دست آورید.
به منظور دریافت راهنمایی لازم در مورد هزینه ی ثبت شرکت، افتتاح حساب بانکی و جواز کار در روسیه همین اکنون با ما با شماره های موجود در تماس باشید، از مشاوره ی کارشناسان ما در این زمینه بی بهره نمانید تا بتوانید از به وجود آمدن هرگونه مشکل بعدی جلوگیری کنید.

انواع شرکت های تجاری در روسیه شامل چه مواردی می باشد:

شرکت

حداقل اعضا

حداکثر اعضا

حداقل سرمایه اولیه مد نظر

زمان ثبت

1

شرکت با مسئولیت محدود

 

1 نفر

50 نفر

10 هزار روبل

2 هفته

2

شرکت سهامی خاص

1 نفر

نامحدود

10 هزار روبل

حدود 2 ماه

3

شرکت سهامی عام

1 نفر

نامحدود

100 هزار روبل

حدود 6 ماه

4

نمایندگی / شعبه

1 نفر

5 نفر خارجی

سرمایه اولیه نیاز نیست

از 2 هفته تا 2 ماه

مدارک لازم برای ثبت شرکت در روسیه

هزینه ی ثبت شرکت، افتتاح حساب بانکی و جواز کار در روسیه

هزینه ی ثبت شرکت، افتتاح حساب بانکی و جواز کار در روسیه

مدارک ویژه ای به منظور ثبت شرکت در روسیه از شما درخواست خواهد شد که از جمله مهم‌ترین مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در روسیه می توان موارد زیر را نام برد:

 1.  اسکن پاسپورت اصل شده سهامدار مربوط
 2.  اصل شناسنامه به همراه ترجمه آن با تایید سفارت
 3.  اصل گواهی سلامت و ارائه ی آزمایش ایدز و همچنین هپاتیت
 4.  ترجمه رسمی از 2 قبوض دولتی موجود
 5.  نشانی محل اقامت دائم
 6.  زمینه فعالیت شرکت
 7.  اسم شرکت
 8.  تعیین نوع سیستم مربوطه ی مالیاتی
 9.  حق امضا
 10.  طرح اقتصادی
 11.  تعیین نوع مالیاتی
 12.  مفاصا حساب مالیاتی در کشور ایران
 13.  سوابق بیمه کاری و البته مدیریتی

هر گونه نقص و یا جعل در مدارک ارائه شده می تواند به دردسرهای بسیاری منجر شود به همین دلیل دقت لازم را داشته باشید. دریافت راهنمایی کاملی می تواند این اطمینان را فراهم کند که پروسه ی ثبت شرکت شما در این کشور به راحتی و با اطمینان کامل انجام خواهد شد. کشور روسیه با اقتصاد قدرتمند و فرصت های مطلوب برای سرمایه گذاری توانسته است توجه بسیاری از تاجران و سرمایه گذارها را به دست آورید. شما با کمترین محدودیت می توانید اقدامات ثبت علامت تجاری کسب و کار خود را در این کشور نهایی کنید.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

سوالات متداول

1. هزینه ی ثبت شرکت، افتتاح حساب بانکی و جواز کار در روسیه چقدر است؟

 • هزینه ی پرداخت شده برای این منظور به فاکتورهای مختلفی وابسته است، همکاران ما می توانند برآورد مشخصی در مورد هزینه های مورد نیاز در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

2. مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در روسیه چقدر است؟

 • در صورتی که اقدامات به صورت فوری انجام شود در مدت کمتر از 6 ماه می توان پروسه ی مربوط را نهایی کرد ولی در حالت عادی ممکن است نیازمند 16 ماه باشیم.

3. هزینه ی ثبت شرکت، افتتاح حساب بانکی و جواز کار در روسیه در یک مرحله پرداخت می شود؟

 • با توجه به پروسه ی مربوط در هر مرحله مجبور به پرداخت هزینه ی خاص خواهید بود. مطمئن باشید که با ثبت علامت تجاری مربوط سود کافی به دست خواهید آورد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *