روسیه

راهنمای ثبت برند در روسیه

راهنمای ثبت برند در روسیه

ثبت برند در روسیه به چه صورت انجام می شود؟ مزیت ثبت برند در این کشور چیست؟ برای ثبت برند در کشور روسیه باید چه پروسه ای در نظر گرفته شود؟ مدارک مورد نیاز برای این امر چیست؟ در ادامه در نظر داریم به طور کلی به بررسی برخی از مهمترین مزیت و مزایای ثبت برند در این کشور خواهیم پرداخت و اطلاعات مهمی در این باره ارائه خواهیم داد. با ما همراه باشید.

ثبت برند در روسیه دارای مزایای بسیاری است به همین دلیل سرمایه گذاران بسیاری در صدد انجام اقدامات ثبت تجاری کسب و کار خود هستند. یکی از مهمترین مزایای این روش آن است که مانع کلاهبرداری خواهد شد. کشور روسیه یک کشور پهناور و جزو قدرتمندترین کشور ها از لحاظ اقتصاد می باشد و همواره در حال رشد و پیشرفت است به همین دلیل توانسته توجه بسیار زیادی از افراد را به منظور ایجاد کسب و کار جدید و فرصت های شغلی مختلف جلب کرده است.

شما نیز علاقه مند به سرمایه گذاری در کشور روسیه هستید؟ بهتر است اقدامات ثبت برند در روسیه را جدی بگیرید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و دریافت راهنمایی کامل، تردید نکنید با ما با شمارههای موجود در تماس باشید تا بتوانید اطلاعات لازم را به دست آورید. اعتماد شما، سرمایه ما است به همین دلیل تلاش می کنیم که با ارائه ی خدمات عالی در این زمینه بتوانیم رضایت شما را به دست آوریم.

لازم به ذکر است که شرکت های مختلف در این زمینه فعالیت دارند و سودجویان نیز از قافله عقب نمانده اند و در صدد فریب افراد با پیشنهادهای وسوسه کننده هستند، به همین دلیل سعی کنید اقدامات ثبت برند  را با موسسات و شرکت های معتبر هماهنگ کنید زیرا در این صورت از کیفیت کار مطمئن خواهید بود.

پروسه ی ثبت برند در روسیه

راهنمای ثبت برند در روسیه

راهنمای ثبت برند در روسیه

ثبت برند در این کشور نیازمند طی کردن پروسه ی خاصی است که به طور کامل توسط کارشناسان ما در اختیار شما قرار داده می شود. ما در صدد آن هستیم که مراحل مربوط برای این اقدام در کوتاهترین مدت زمان، انجام شود. از جمله مهم‌ترین اقدامات لازم برای ثبت برند می توان موارد زیر را در نظر گرفت:

 •  انتخاب نام مناسب انتخاب نامی که در زبان روسی خوشایند باشد
 •  استعلام پروسه عادلی: 7 روز پروسه ی فوری: 1 روز
 •  گواهی در حال ثبت صدور گواهی موفت، حدود یک هفته بعد از تاریخ ثبت
 •  گواهی ثبت برند پروسه ی عادی: 12 ماه گواهی ثبت برند

پروسه فوری: 6 ماه 10 سال اعتبار دارد.

با ثبت برند می توانید از محصول یا خدمات ارائه شده توسط کسب و کار خودتان محافظت کنید، این امر به ویژه با پیشرفت و رشد شرکت شما می تواند بسیار موثر باشد. با ثبت برند همچنین می توانید اعتبار کسب و کار خودتان را نیز افزایش دهید. با ثبت برند در روسیه می توانید به راحتی اقدامات صادرات محصولات خود را به این کشور در اولویت قرار دهید و از هرگونه اقدام نامطلوبی برای این امر جلوگیری کنید.
به منظور ثبت برند و ثبت علائم تجاری در کشور روسیه لازم است که فرد شخصا در این کشور حضور داشته باشد، البته وکیل مربوطه نیز می تواند اقدامات لازم را انجام دهد. قابل ذکر است که در بیشتر مواقع چون حضور صاحب کسب و کار امری دشوار است و نمی توان به نمایندگان خارجی نیز اعتماد کامل داشت، به شما پیشنهاد می کنیم از مزیت کارگزارن مجرب در این زمینه غافل نباشید. به همین دلیل است که به طور جدی تاکید می کنیم با شرکت های معتبر در ارتباط باشید.

مزیت ثبت برند در روسیه

راهنمای ثبت برند در روسیه

راهنمای ثبت برند در روسیه

این کار مزایای بسیاری دارد به همین دلیل توانسته است، توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جلب کند. از جمله مهمترین مزیت ثبت برند در روسیه می توان موارد زیر را در اولویت قرار داد:

 •  داشتن مالکیت استفاده از ن برند
 •  جلوگیری از به وجود آمدن هرگونه کلاهبرداری
 •  جلوگیری از سوء استفاده ی دیگران
 •  افزایش ارزش و اعتبار کسب و کار مربوط
 •  دسترسی به فرصت های بازاریابی بین المللی و تجاری
 •  امکان برنامه ریزی با شرکت های مختلف به صورت بلند مدت

هر یک از مزیت های یاد شده به شما اجازه می دهد که در پیشرفت و رشد کسب و کار خود گام موثری بردارید. ما در صدد آن هستیم که اقدامات ثبت برند در این کشور در اسرع وقت صورت گیرد ولی بیشترین بازه ی زمانی 16 ماه است. با شماره های موجود با ما در تماس باشید تا از اقدامات کلی در این راستا مطلع شوید. مدارک ویژه ای نیز برای این امر از شما درخواست خواهد شد، هر گونه نقص در مدارک ارسالی می تواند پروسه ی ثبت برند در روسیه را با مشکل مواجه کند. ما اینجا هستیم که از به وجود آمدن چنین مسائل ناخواسته جلوگیری کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ی شرایط ثبت شرکت در روسیه مراجعه کنید.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

سوالات متداول

1.ثبت برند در کشور روسیه به چه مدت طول می کشد؟

 • در صورت ثبت فوری، 6 ماه و در حالت عادی 16 ماه طول خواهد کشید.

2.برای ثبت برند در این کشور، آیا شخص حقیقی هم قادر به ثبت برند است؟

 • خیر . فقط اشخاص حقوقی می توانند در اقدامات و پروسه ی ثبت علامت تجاری دخیل باشند.

3.ثبت برند در کشور روسیه به چه مدت اعتبار دارد؟

 • به مدت ده سال اعتبار دارد، البته بعد از آن نیز می توان اقدامات تمدید را نهایی کرد.

4.چند نوع برند داریم؟

 • در کشور روسیه ۳ نوع برند است:
  1- کلمه (حروف)
  2- تصویر(لوگو)
  3- کلمه – تصویر (ترکیبی)

5.هزینه ی ثبت برند در این کشور به چه فاکتورهایی وابسته است؟

 • • نوع برند
  • ثبت فوری یا عادی
  • انجام یا عدم انجام استعلام
  • تعداد طبقه کالا

6.منظور از طبقه بندی ببرند چیست؟

 • هر یک از محصولات تولیدی و یا خدمات ارائه شده توسط شرکت ها در یک برند خاص طبقه بندی می شود، به عنوان مثال پژو در طبقه ی خودرو دسته بندی می گردد. البته ممکن است شرکت دیگری نیز بتواند اقدامات ثبت برند را انجام دهد. طبقه بندی نیس دارای 45 طبقه بوده و میتواند بازه ی وسیعی از محصولات را در برگیرد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *