پذیرش نیروی کار در آلمان

پذیرش نیروی کار در آلمان

برای پذیرش نیروی کار در حال حاضر، در کشور ما جوانان زیادی هستند که با مشکل بیکاری سر و کله می زنند و بدنبال کاری می گردند که بتوانند نیاز زندگی خود را تامین سازند. پذیرش نیروی کار در بعضی از کشورها مثل آلمان و درصد نرخ بیکاری بسیار کم است و تقریبا بیشتر افراد در آنجا مشغول به کار هستند و می توانند به راحتی کسب درآمد کنند.برای همین، ما با تایید وزارت کار و رفاه موسسه هایی را دایر کردیم تا بتوانیم به اعزام و پذیرش نیروی کار در این کشور بپردازیم و جوانان را مشغول به کار کنیم.

Continue reading

3 نکته طلایی برای تحصیل دکترا در آلمان

3 نکته طلایی برای تحصیل دکتری در آلمان

تحصیل دکتری در آلمان به صورت رایگان می باشد از این رو داوطلبان بسیاری از جای جای جهان تمایل به اخذ پذیرش دانشگاه های آلمان دارند. مقطع دکتری مهمترین مقطع تحصیلی می باشد و طبیعتا رقابت آن دشوار تر از سایر مقاطع نیز خواهد بود. معمولا دانشگاه های آلمان دانشجویان فارغ التحصیل لیسانس خود را پذیرش می کنند و برای تکمیل ظرفیت از دانشجویان خارجی پذیرش خواهند کرد.

Continue reading

 اخذ ویزای کار آلمان از طریق پناهندگی

 اخذ ویزای کار آلمان از طریق پناهندگی

امروزه شاهد افزایش تعداد افرادی شده ایم که تمایل دارند از طریق پناهندگی اقامت آلمان را بدست آورند. بسیاری به قصد اخذ ویزای کار آلمان از طریق پناهندگی به این کار اقدام می نمایند چرا که پس از گرفتن اقامت اخذ ویزای کار آلمان راحت تر خواهد بود. پناهندگی در آلمان همانند سایر کشور ها نخواهد بود و دولت آلمان به ندرت پناهندگان را جهت اقامت قبول می کند.

Continue reading

 راه های قانونی برای مهاجرت به آلمان

 راه های قانونی برای مهاجرت به آلمان

امروزه افراد با هدف های مختلف به کشورهای مختلفی برای پیشرفت تحصیلی ،پیشرفت کاری و… مهاجرت می کنند.مهاجرت قانونی به آلمان هم جزو مهم ترین مقاصد مهاجرتی در سال های اخیر به شمار می رود و دولت آلمان نیز هر سال از پذیرش مهاجران استقبال می کند این کشور از شرایط مناسبی برای زندگی نیز برخوردارد است.روش های مختلفی برای مهاجرت به کشور آلمان وجود دارد که در ادامه با این شرایط و راه ها آشنا خواهید شد با ما همراه باشید.

Continue reading

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

لیست جدید مشاغل مورد نیاز آلمان

بسیاری از افرادی که به دنبال مهاجرت کاری به آلمان هستند، در پی یافتن لیست مشاغل مورد نیاز آلمان می­باشند تا بدین وسیله شانس خود را برای پیدا کردن کار در این کشور بسنجند. خوب است اول بررسی شود که چرا درصد بسیاری از مردم به دنبال این هدف و اخذ اقامت این کشور، از طریق کار هستند.

Continue reading

ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

بر اساس قوانین سفارت آلمان در خصوص متقاضیانی غیر آلمانی که زبان آنها آلمانی یا انگلیسی نیست بدین شکل است که این افراد با ارائه مدرک زبان آلمانی در سطح B1 و یا شرکت در دوره های زبان آلمانی یا انگلیسی می توانند اقدام به اخذ ویزای آلمان نمایند و این ویزای تحصیلی را دریافت کنند.در نتیجه متقاضیانی که دارای مدرک زبان نیستند می توانند بدون داشتن  مدرک زبان ویزای تحصیلی ﺁلمان را دریافت کنند و  در دانشگاه های این کشور پذیرش بگیرند. فقط این متقاضیان باید در حین پذیرش یک دوره زبان را نیز بگذرانند.

Continue reading

تحصیل رایگان در اتریش و آلمان

تحصیل رایگان در اتریش و آلمان

تحصیل در اتریش یا آلمان؟ این سوالی است که ذهن بسیاری از دانشجویانی که به فکر تحصیل در کشورهای دیگر هستند را بسیار به خود مشغول کرده است. لازم است بدانیم که تحصیل در این دو کشور تقریبا شرایط یکسانی دارد.لذا تفاوت چندانی وجود ندارد. دراین مقاله سعی در مقایسه ی این دو کشور و شرایط تحصیلی دانشجویان در این کشورها را داریم.

Continue reading

دریافت اقامت پس از تحصیل در آلمان

دریافت اقامت پس از تحصیل در آلمان

سوالات زیادی در خصوص اقامت پس از تحصیل در آلمان وجود دارد و متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل همواره بدنبال اطلاعاتی در خصوص اقامت پس از تحصیل در آلمان میباشند.در این نوشته قصد داریم در خصوص  اقامت پس از تحصیل در آلمان , شرایط و مزایای اقامت در این کشور و…مطالب و اطلاعات مختصری را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

Continue reading

تحصیل در آلمان با دیپلم

تحصیل در آلمان با دیپلم

کشور آلمان یکی از صنعتی ترین کشورهای جهان بوده که با واقع شدن در غرب قاره اروپا از پیشرفته ترین و مدرن ترین کشورهای جهان می باشد. کشور آلمان از امنیت اجتماعی و اقتصادی بسیار بالایی برخوردار است به طوری که نرخ تورم و بیکاری در این کشور نزدیک به صفر بوده و همین امر سبب شده است که افراد بسیار زیادی برای داشتن آینده ی درخشان به سوی این کشور مهاجرت کنند.یکی از راه های مهاجرت به آلمان گرفتن ویزای دانشجویی و تحصیل در آلمان با دیپلم است.در این مقاله قصد داریم به شرایط و قوانین تحصیل در این کشور با مدرک دیپلم بپردازیم. با ما همراه باشید.

Continue reading

تحصیل در آلمان بدون مدرک زبان

تحصیل در آلمان بدون مدرک زبان

کشور آلمان به دلیل داشتن دانشگاههای مطرح و معتبر بسیار مورد توجه دانشجویان سراسر دنیا قرار دارد.اما یکی از دغدغه های اصلی دانشجویانی که قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای آلمان را دارند, موضوع زبان است.برای تحصیل در دانشگاههای دولتی آلمان باید زبان آلمانی بدانید و این موضوع به دلیل سخت بودن زبان آلمانی به یکی از مشکلات دانشجویان تبدیل شده است.
ما دراین مقاله قصد داریم به تحصیل در آلمان بدون داشتن مدرک زبان آلمانی بپردازیم.کشور آلمان برای جذب دانشجویان بیشتر و پیشرفت در زمینه های علمی شرایطی را فراهم کرده است تا افرادی که با زبان آلمانی آشنایی ندارند هم امکان تحصیل در این کشور را پیدا کنند.در این مقاله به شرایط و ضوابط درخواست ویزا برای تحصیل به زبان انگلیسی در این کشور می پردازیم.تا پایان همراه ما باشید.

Continue reading