تحصیل رایگان در اتریش و آلمان

تحصیل رایگان در اتریش و آلمان

تحصیل در اتریش یا آلمان؟ این سوالی است که ذهن بسیاری از دانشجویانی که به فکر تحصیل در کشورهای دیگر هستند را بسیار به خود مشغول کرده است. لازم است بدانیم که تحصیل در این دو کشور تقریبا شرایط یکسانی دارد.لذا تفاوت چندانی وجود ندارد. دراین مقاله سعی در مقایسه ی این دو کشور و شرایط تحصیلی دانشجویان در این کشورها را داریم.

خواندن ادامه

دریافت اقامت پس از تحصیل در آلمان

دریافت اقامت پس از تحصیل در آلمان

سوالات زیادی در خصوص اقامت پس از تحصیل در آلمان وجود دارد و متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل همواره بدنبال اطلاعاتی در خصوص اقامت پس از تحصیل در آلمان میباشند.در این نوشته قصد داریم در خصوص  اقامت پس از تحصیل در آلمان , شرایط و مزایای اقامت در این کشور و…مطالب و اطلاعات مختصری را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

خواندن ادامه

تحصیل در آلمان با دیپلم

تحصیل در آلمان با دیپلم

کشور آلمان یکی از صنعتی ترین کشورهای جهان بوده که با واقع شدن در غرب قاره اروپا از پیشرفته ترین و مدرن ترین کشورهای جهان می باشد. کشور آلمان از امنیت اجتماعی و اقتصادی بسیار بالایی برخوردار است به طوری که نرخ تورم و بیکاری در این کشور نزدیک به صفر بوده و همین امر سبب شده است که افراد بسیار زیادی برای داشتن آینده ی درخشان به سوی این کشور مهاجرت کنند.یکی از راه های مهاجرت به آلمان گرفتن ویزای دانشجویی و تحصیل در آلمان با دیپلم است.در این مقاله قصد داریم به شرایط و قوانین تحصیل در این کشور با مدرک دیپلم بپردازیم. با ما همراه باشید.

خواندن ادامه

تحصیل در آلمان بدون مدرک زبان

تحصیل در آلمان بدون مدرک زبان

کشور آلمان به دلیل داشتن دانشگاههای مطرح و معتبر بسیار مورد توجه دانشجویان سراسر دنیا قرار دارد.اما یکی از دغدغه های اصلی دانشجویانی که قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای آلمان را دارند, موضوع زبان است.برای تحصیل در دانشگاههای دولتی آلمان باید زبان آلمانی بدانید و این موضوع به دلیل سخت بودن زبان آلمانی به یکی از مشکلات دانشجویان تبدیل شده است.
ما دراین مقاله قصد داریم به تحصیل در آلمان بدون داشتن مدرک زبان آلمانی بپردازیم.کشور آلمان برای جذب دانشجویان بیشتر و پیشرفت در زمینه های علمی شرایطی را فراهم کرده است تا افرادی که با زبان آلمانی آشنایی ندارند هم امکان تحصیل در این کشور را پیدا کنند.در این مقاله به شرایط و ضوابط درخواست ویزا برای تحصیل به زبان انگلیسی در این کشور می پردازیم.تا پایان همراه ما باشید.

خواندن ادامه

مدارک ویزای دانشجویی آلمان

مدارک ویزای دانشجویی آلمان

کشور آلمان بیش از سیصد موسسه آموزشی دارد و این موضوع باعث شده است .که آلمان کشوری مطرح در زمینه آموزش عالی باشد و مقصد بسیاری از دانشجویانی که علاقمند به تحصیل در خارج می باشند .
برای دریافت ویزای تحصیلی آلمان باید ابتدا فرد پذیرش را از دانشگاه آلمان دریافت کند.شرایط و مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی موضوعی است که در این مقاله به آن میپردازیم.با ما تا پایان این مقاله همراه باشید .

خواندن ادامه

ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

ویزای تحصیلی آلمان بدون مدرک زبان

بر اساس قوانین سفارت آلمان در خصوص متقاضیانی غیر آلمانی که زبان آنها آلمانی یا انگلیسی نیست بدین شکل است که این افراد با ارائه مدرک زبان آلمانی در سطح B1 و یا شرکت در دوره های زبان آلمانی یا انگلیسی می توانند اقدام به اخذ ویزای آلمان نمایند و این ویزای تحصیلی را دریافت کنند.در نتیجه متقاضیانی که دارای مدرک زبان نیستند می توانند بدون داشتن  مدرک زبان ویزای تحصیلی ﺁلمان را دریافت کنند و  در دانشگاه های این کشور پذیرش بگیرند. فقط این متقاضیان باید در حین پذیرش یک دوره زبان را نیز بگذرانند.

خواندن ادامه

اقامت آلمان از طریق تمکن مالی

اقامت آلمان از طریق تمکن مالی

مدتی است که اخذ اقامت آلمان از طریق تمکن مالی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. زیرا این روش مهاجرت با سایر روش ها تفاوت بسیاری دارد. آسان بودن این روش یکی از مهمترین دلایلی است که باعث شده افراد به آن توجه ویژه داشته باشند. اگر کسی بخواهد از راه های دیگر مانند ثبت شرکت یا خرید ملک به  آلمان مهاجرت کند باید ثابت کند که به میزان کافی در  آلمان توان مالی خواهد داشت. ولی در این روش ، کافیست فرد ثابت کند که در کشور خودش از تمکن کافی برخوردار است و ملزم به انتقال اموال خود به کشور آلمان نیست. در نتیجه می توان گفت مهاجرت از این طریق ریسک کمتری دارد و راحت تر امکان پذیر اس.

خواندن ادامه

پذیرش تحصیلی آلمان

شرایط دریافت پذیرش تحصیلی آلمان

یکی از راه های مهاجرت به کشور آلمان ، تحصیل می باشد که امروزه بسیاری از جوانان و دانشجویان جهان و ایران به دنبال اخذ پذیرش در یکی از دانشگاه های  آلمان هستند و سعی بر آن دارند تا بتوانند با اخذ پذیرش به این کشور مهاجرت کرده و فرصت یک زندگی فوق العاده و تحصیلی بی نظیر را تجربه کنند.دانشجویان می توانند در مقاطع بسیار مختلفی به ادامه تحصیل بپردازند که از جمله این مقاطع می توان به دوره کارشناسی، دوره کارشناسی ارشد و دوره دکترا اشاره کرد. بیشترین پذیرش هایی که به این کشور صورت می گیرد در مقاطع ارشد و دکتری می باشد.

خواندن ادامه

شرایط کار پس از تحصیل در آلمان (2020)

شرایط کار پس از تحصیل در آلمان

کشور آلمان با داشتند مدرن ترین و پیشرفته ترین امکانات آموزشی و تحصیلی سالانه پذیرای هزاران دانشجوی غیر بومی از کشورهای مختلفی می باشد و دانشجویان در رشته های مختلفی از جمله مهندسی مواد، مهندسی برق، داروسازی، دندانپزشکی و حقوق و غیره به تحصیل می پردازند و آرزوی بیشتر آن ها پیدا کردن شغل مناسب با رشته ی تحصیلی و اخذ اقامت دائم در این کشور می باشد چرا که همگی به خوبی می دانند زندگی در آلمان یکی از بهترین فرصت هایی می باشد که نصیب هر کسی نمی شود.

خواندن ادامه

وکیل مهاجرت به آلمان

دلیل استفاده از وکیل مهاجرت به آلمان چیست؟

برای مهاجرت به آلمان استفاده و به کارگیری از یک وکیل ضروری است. زیرا یکی از مشکلاتی که امروزه بسیاری از متقاضیان اخذ ویزای آلمان دارند نبود یک وکیل خبره برای کمک به متقاضیان و دادن اطلاعات در این راه است.;کمبود اطلاعات و ناآگاهی از برخی قوانین و شرایط باعث مشکلات زیانباری برای فرد و اینده ایی که مورد تصور است, خواهد شد.لذا حضور یک وکیل با تجربه نه تنها لازم است بلکه تضمینی برای آرامش خیال شما خواهد بود.

این کمبود اطلاعات متقاضیان شامل مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا، هزینه ها، مراحل اداری دریافت ویزا و … می باشد که وکیل مهاجرت این اطلاعات را در اختیار متقاضیان مهاجرت قرار می دهد.

خواندن ادامه

اقامت آلمان از طریق ازدواج

اقامت آلمان از طریق ازدواج

یکی از راحت ترین و ساده ترین راه ها و روش های اخذ تابعیت کشور آلمان , ازدواج می باشد. برای اخذ اقامت از این طریق بایستی فرد متقاضی با یکی از شهروندان کشور آلمان که اقامت دائم و تابعیت این کشور را دارد، ازدواج نماید. از طرف دیگر فردی که اقامت تابعیت این کشور را دارد بایستی توان مالی کافی را برای شروع یک زندگی داشته باشد و به نیازهای دولتی هیچ گونه کمکی نداشته باشد.

خواندن ادامه

شرایط و راه های اخذ اقامت آلمان

شرایط و راه های اخذ اقامت آلمان

آلمان به دلیل جمعیت بسیار زیاد و رو به پیری درخواست مهاجرت از بسیاری از کشورها از جمله کشور ایران را قبول داشت و طی مدت زمانی مهاجران بسیاری وارد کشور آلمان شدند .اما در حال حاضر اقامت آلمان و مهاجرت به این کشور امری دشوار به نظر میرسد.اخذ اقامت آلمان شرایط و قوانینی دارد که در این مقاله به طور مفصل به آن میپردازیم.

خواندن ادامه