آلمان, کاری

پذیرش نیروی کار در آلمان

پذیرش نیروی کار در آلمان

برای پذیرش نیروی کار در حال حاضر، در کشور ما جوانان زیادی هستند که با مشکل بیکاری سر و کله می زنند و بدنبال کاری می گردند که بتوانند نیاز زندگی خود را تامین سازند. پذیرش نیروی کار در بعضی از کشورها مثل آلمان و درصد نرخ بیکاری بسیار کم است و تقریبا بیشتر افراد در آنجا مشغول به کار هستند و می توانند به راحتی کسب درآمد کنند. برای همین، ما با تایید وزارت کار و رفاه موسسه هایی را دایر کردیم تا بتوانیم به اعزام و پذیرش نیروی کار در این کشور بپردازیم و جوانان را مشغول به کار کنیم.

معمولا محیط کاری در این کشور قانون هایی دارد که باید فرد پذیرفته شده رعایت کند. البته تمامی شرایط کاری با نظم پیش می رود و مدیریت قوی برای آن در نظر گرفته می شود که به نفع نیروی کار است.

در آلمان زمان و حقوق بسیار دقیق و طبق قانون آن کشور پیش می رود و تقریبا تمام کارگران وقت شناس هستند و به درستی کار خود را انجام می دهند. پس اگر می خواهید برای ثبت نام و پذیرش نیروی کار در آلمان اقدام کنید با ما همراه باشید.

پذیرش نیروی کار آلمان

پذیرش نیروی کار آلمان

مدرک زبان برای کار در آلمان باید چگونه باشد؟

همان طور که می دانید هر کشوری به زبان خودش صحبت می کند و اگر کسی برای زندگی و یا کار به آن کشور مهاجرت کند، باید قوانین و زبان آن ها را هم یاد بگیرد. اما، پذیرش نیروی کار در آلمان سخت گیری زیادی ندارد و لازم نیست که زبان آلمانی را بطور کامل مسلط باشید.

یک نیروی کار باید تا حدی زبان آلمانی را یاد بگیرد که بتواند در حد روزمره کارهایش را پیش ببرد و دچار مشکل نشود. پس، در زمینه زبان پذیرفته شدگان نگرانی زیادی نباید داشته باشند و می توانند با خیال راحت و با کمی آموزش در آلمان مشغول به کار شوند.

در کشور آلمان نیاز به پذیرش نیروی کار زیاد است، اما اولویت با بیکارانی است که مدرک شغلی معتبر و بالایی دارند. به طور مثال، معلمی و پزشکی در اولین اولیت قرار می گیرند که به راحتی جذب می شوند. لذا، موسسه ما در استخدام نیروی کار تلاش خود را می کند تا بتواند امکان کار متقاضیان را با مدرک های مختلف در آلمان فراهم کند.

درآمد و حقوق انواع مشاغل در آلمان چگونه است؟

معمولا هر فردی که برای پذیرش نیروی کار در آلمان تایید می شود مدرک خاصی دارد. پس طبق همان مدرک تحصیلی و شغلی که به آن علاقه دارد مشغول به کار می شود. تمامی حقوق ها و درآمدها در آلمان زیاد است و تقریبا همه نیروها از کسب و کار خود راضی هستند.

مشاغل زیادی وجود دارد که درآمد آن ها بسیار بالاست. از جمله این شغل ها شامل:

 1. مهندسان
 2. مدیران فروش
 3. معلمان
 4. کارمندان
 5. پزشکان و …

این مشاغل بیشترین حقوق را دارند. کارگران نیمه وقت و تمام وقت هم با اضافه کار حقوق خود را با قوانین آن کشور دریافت می کنند که خوشبختانه تا بحال بیشتر نیروها از درآمد خود راضی بوده اند.

موسسات کاریابی ارزان

Cheap employment agencies

Cheap employment agencies

موسسه و هیئت های زیادی دایر شدند که به استخدام و پذیرش نیروی کار به آلمان می پردازند و هر کدام با شرایط و قیمت بخصوصی مشتریان را جذب خود می کنند، اما هدف ما این است که شما جوانان را با کمترین هزینه ها به این کار برسانیم تا بتوانید نیازهای خود را برطرف سازید.

شما می توانید با قیمت های کاملا ارزان اخذ و مدرک خود را برای کار در آلمان با شرایط عالی بگیرید. در ضمن برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی های لازم با ما ارتباط برقرار کنید.

برای مطالعه ی بیشتر در مورد موسسات کاریابی به مقاله ی موسسات کاریابی آلمان نگاهی بیندازید.

مدارک مورد نیاز برای کار در آلمان

نسخه ای از فرم درخواست ویزای کاری آلمان که توسط متقاضی پر شده باشد.

ارائه ویزاهای تاریخ گذشته ای که تا کنون توسط متقاضی اخذ شده است.

عکس با زمینه سفید، ترجیحا جدید باشد.

شناسنامه به همراه کپی آن

بیمه پزشکی

گواهی مبنی بر نداشتن سوء سابقه

دعوتنامه در صورت وجود داشتن

ارائه آخرین مدرک تحصیلی

ارائه رزومه ی کاری

مدرک آلمانی

فیش واریزی

پرینت حساب بانکی

گرفتن وقت سفارت

برای آگاهی بیشتر: اخذ ویزای کار آلمان

بهترین روش ثبت نام نیروی کار در آلمان

در حال حاضر روش های زیادی وجود دارد که شرایط پذیرش نیروی کار در کشورهای خارجی مثل آلمان را فراهم می سازد که یکی از بهترین روش ها آنلاین و مستقیم است. روش آنلاین همان روش اینترنتی است که مشاوران با در اختیار گذاشتن اطلاعات لازم می توانند شما را بهتر راهنمایی کنند.

در این روش واسطه ای وجود ندارد که پول کلانی از شما بگیرد تا شما را ثبت نام کند. لذا به راحتی می توانید با هزینه کم و با مدرک مورد نیاز در پذیرش نیروی کار موفق شوید.

استخدام به صورت اینترنتی

یکی از بهترین و سریع ترین راه هایی که می توان به هدف برسید و خود را در موسسه های پذیرش نیروی کار در آلمان ثبت نام کنید و از شرایط و قوانین اطلاع پیدا کنید، روش اینترنتی است.

خوشبختانه بعضی از مراکز معتبر توانسته اند در این زمینه کار خود را به شکل مناسبی انجام دهد و درصدی از کارجویان را مشغول به کار کنند. بنابراین، شما هم می توانید همین حالا به صورت آنلاین در هر مکانی که هستید با این سایت تماس گرفته و به ثبت نام و پذیرش نیروی کار در آلمان بپردازید.

ویزای جستجوی کار آلمان (job seeker) یا ویزای کاریابی

در این روش برای پیدا کردن کار در آلمان، ابتدا  باید با اخذ ویزای جستجوی کار (Job Seeker) وارد این کشور شوید سپس به شما مجوز اقامت 6 ماهه در این کشور داده می شود تا در این فرصت، به صورت حضوری به جستجوی کار در آلمان بپردازید و در صورتی که توانستید شغل مورد نظر خود را پیدا کنید و با کار فرمای آلمانی قرارداد ببندید مجوز اقامت بلند مدت کاری برای شما صادر می شود.

برای مطالعه یبیشتر درباره ی این موضوع به مقاله ی ویزای جستجوی کار آلمان (ویزای job seeker آلمان) مراجعه کنید.

بهترین شهرهای آلمان با درآمد بالا

نرخ بیکاری در بعضی کشورها مثل آلمان بسیار کم است و از نظر اقتصادی هر ساله این کشور پیشرفت زیادی دارد. آلمان دارای شهرهای زیادی است که در بیشتر آن ها شرکت ها و کارخانجات پیشرفته ای دارد که نیروهای ماهر و نیمه ماهر مشغول به کارند.

شهرهای آلمان همچنان در حال پیشرفت هستند و با تکنولوژی روز دنیا سریع تریع ترین امکانات فراهم می شود. اگر بخواهیم چند شهر پردرآمد را نام ببریم نظیر: برلین، مونیخ، کلن، هامبورگ و … هستند که نیازشان به پذیرش نیروی کار خیلی بیشتر از شهرهای دیگر است.

بنابراین، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از شهرها و شرایط آن شهر برای کار با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

کار در رشته ی فیزیو تراپی در آلمان

رشته فیزیوتراپی در آلمان از آن دسته رشته هایی است که متقاضیان زیادی دارد. داشتن اطلاعات در خصوص کار در آلمان مخصوصا رشته های پزشکی که متقاضیان زیادی را به همراه دارد از مهم ترین مسائل برای متقاضیان جویای کار در آلمان و اروپا است. افرادی که در رشته پزشکی در دانشگاه های اروپای تحصیل نموده باشند و مدرک تحصیلی از دانشگاه های معتبر اروپایی داشته باشند شانس بیشتری برای ویزای کار آلمان خواهند داشت.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله ی کار در رشته فیزیوتراپی در آلمان نگاهی بیندازید.

هزینه اخذ ویزای کاری در آلمان

گرفتن ویزا و پذیرش نیروی کار در آلمان بسیار آسان شده است و شرکت های مختلف در صدد این هستند که بتوانند شرایط خوبی را برای مشتریان فراهم سازند تا با هزینه های کم بتوانند نیاز خود را برطرف سازند.

البته، شرایط اقتصادی باعث شده کمی قیمت ها بالا رود، اما می توان با در ارتباط بودن موسسه های معتبر با نازلترین قیمت به این هدف رسید. چون برخی از موسسات با داشتن نمایندگی امکان بهترین روش اخذ ویزا و پذیرش نیروی کار را برای متقاضیان فراهم می سازند.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

سوالات متداول

1. با نمره ی چند آیلتس می توان در آلمان کار پیدا کرد؟

 • با نمره ی آیلتس بالای 6 می توانید در کشور زیبای آلمان کار مورد نظر خود را پیدا کنید.

2. در چه مشاغلی می توان به راحتی در آلمان کار پیدا کرد؟

 • باتوجه به سابقه و گرایش رشته ی شما می توانید هر نوع شغلی را در آلمان پیدا کنید. برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی  لیست مشاغل مورد نیاز آلمان مراجعه کنید.

3. آیا داشتن سابقه ی کاری مرتبط با رشته ی تحصیلی در پذیرش نیروی کار در آلمان تاثیر گزار است؟

 • بله. داشتن سابقه ی کاری مرتبط با رشته ی تحصیلی شما بسیار تاثیر گزار و مفید است.

5/5 - (27 امتیاز)

 1. ندا گفت:

  سلام من ۱۲سال سابقه مربی ورزش دارم و مدرک آرایشگری هم دارم ۳۸سالمه میشه اقدام کنم

  1. مدیر وب سایت گفت:

   با درود و احترام
   برای شما می تونیم برای کشور عمان اقدام کنیم. البته اگر فقط کشور آلمان مد نظرتون هست باید ثبت شرکت کنید و خودتون کسب و کار راه اندازی کنید که شرایط سخت تری داره. برای دریافت راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 2. فاطمه شاکری گفت:

  سلام وقت بخیر.35ساله هستم، مهندس عمران.5سال سابقه کار برای کاری آلمان میتوانم اقدام کنم یانه

 3. ناصر گفت:

  سلام خسته نباشید
  من مدرک دیپلم دارم و راننده پایه یک هستم و بیش از ۱۰ سال سابقه کار دارم
  آیا میتونم برای ادامه کار در آلمان اقدام کنم ؟
  ممنون میشم راهنمایی ام کنید،

  1. مدیر وب سایت گفت:

   با درود
   در حال حاضر برای کشور کانادا امکان اقدام داریم. در صورت تمایل برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 4. امید گفت:

  سلام ایا کسی می تواند با ویزای توریستی وارد آلمان شود وبعد انجا دوره های فنی حرفه ای را بگذراند….منظورم آینه که ویزا را در اونجا تغییر بده ؟ ممنون

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام – میتوانید برای دریافت مشاوره با شماره های تماس ما از طریق واتس اپ تماس بگیرید

  2. احمد محمدنژاد گفت:

   سلام من مدرک بین المللی جوشکاری دارم بیش از ۱۵ ساله که جوشکاری میکنم البته تراشکاری هم بلدم تو کارهای ساختمانی آرماتور بندی سیمانکاری وبنایی هم تو همشون استادم برا کار در خارج از ایران کجامیتونین ببرین منو البته با حقوق خوب

   1. مدیر وب سایت گفت:

    با درود و احترام
    بهترین گزینه برای شما در حال حاضر کشور عمان می باشد. لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *