آلمان, کاری

لیست جدید مشاغل مورد نیاز آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

بسیاری از افرادی که به دنبال مهاجرت کاری به آلمان هستند، در پی یافتن لیست مشاغل مورد نیاز کشور آلمان می­ باشند تا بدین وسیله شانس خود را برای پیدا کردن کار در این کشور بسنجند. خوب است اول بررسی شود که چرا درصد بسیاری از مردم به دنبال این هدف و اخذ اقامت این کشور، از طریق کار هستند.

آلمان به دلیل داشتن تجارت و اقتصاد پویا و پایدار یکی از پرطرفدارترین کشورها برای کار و مهاجرت است. بازار کار برای نیروهای کاری و شرکت ­ها بسیار پررونق و گسترده است، نمایشگاه­ های تجاری جهانی در خیلی از مواقع آلمان را برای ارائه دستاوردهای خود انتخاب می­کنند و معاملات و توافقات تجاری موفقی در این کشور شکل می­گیرد. همه این­ها باعث جذابیت بازار کار آلمان شده است و از این رو بسیاری از افراد با جستجو در لیست مشاغل مورد نیاز کشور آلمان، در پی یافتن شغل مورد نظر خود در این کشور می­ باشند.

اقتصاد آلمان، اقتصادی قدرتمند

برای افراد متقاضی کار در آلمان، پیش از کندوکاو در میان لیست مشاغل مورد نیاز کشور آلمان، اطلاع از اقتصاد این کشور نیز لازم است. آلمان در حوزه اقتصاد حائز رتبه­ های جهانی بسیار ارزشمندی است از جمله این که می­توان این کشور را دارنده­ ی بزرگترین اقتصاد در قاره اروپا دانست که با داشتن رتبه 4ام در تولید ناخالص داخلی و رتبه پنجم در قدرت خرید برابر، جایگاه خود را در میان کشورهای جهان در این زمینه محکم کرده است.

آلمان در زمره بنیان­گذاران اتحادیه اروپا است که بعد از انقلاب صنعتی اروپا، توانست جایگاهی پایدار از لحاظ اقتصادی برای خود به دست آورد. آلمان در ادامه توانست با پیشتاز بودن در امر فناوری­ های نو و استقبال از پروژه­ های تحقیقاتی جدید، همچنان در حوزه اقتصاد رو به جلو حرکت کند.

در حوزه صادرات نیز آلمان حرف زیادی برای گفتن دارد از جمله این­که در سال 2014 توانست رتبه سوم صادرات را در جهان کسب کند و میزان صادرات خود را در آن سال به 28/1 تریلیون دلار برساند. این کشور با صادرات محصولاتی از جمله تجهیزات الکتریکی، محصولات شیمیایی، خودرو و ماشین­ آلات، تجهیزات حمل و نقل، محصولات دارویی و خوراکی و همین­طور پلاستیک، توانسته است به یکی از بزرگترین صادرکنندگان دنیا بدل شود.

ویزای جستجوی کار برای پیدا کردن شغل مناسب در آلمان

افرادی که با مطالعه لیست مشاغل مورد نیاز آلمان، به دنبال اشتغال در این کشور هستند، مسلماً باید درباره چگونگی ورود به این کشور برای پیدا کردن کار مطلوب خود نیز اطلاعات کافی داشته باشند. یکی از روش ­های اقامت در آلمان به منظور پیدا کردن شغل، اخذ ویزای جستجوی کار یا job seeker است.

این نوع از ویزا به متقاضی کار در آلمان اجازه می ­دهد به مدت شش ماه در آلمان اقامت داشته باشد و در این مدت از میان لیست مشاغل مورد نیاز آلمان به جستجوی کار مورد علاقه خود بپردازد.

اگر در این مدت بتواند یک پیشنهاد کاری مناسب دریافت کرده و قرارداد کاری ببندد، دولت آلمان نیز متقابلاً اجازه اشتغال و زندگی در آلمان را به او می ­دهد و می­تواند ویزای خود را به ویزای کار تبدیل کند.

لازم به ذکر است که داشتن ویزای جستجوی کار به معنی داشتن اجازه برای اقامت طولانی مدت و کار در آلمان نیست بلکه تنها فرصتی برای یافتن کار و تحقیق در کاریابی ­ها است.

اگر شما تخصص خاصی دارید و می خواهید به آلمان مهاجرت کنید توصیه می کنیم به مقاله ای با نام مهاجرت از طریق تخصص به آلمان مراجعه کنید.

چگونگی اخذ ویزای جستجوی کار

مشاغل مورد نیاز آلمان

مشاغل مورد نیاز آلمان

برای دریافت این نوع ویزا، باید مدارک مورد نیاز از جمله فرم درخواست، مدارک هویتی مانند: شناسنامه، پاسپورت معتبر، مدارک تحصیلی و ترجمه آن‌­ها و … آماده گردد و به تأیید سفارت آلمان برسد. در صورت تأیید شدن مدارک، مرحله بعد مراجعه به سفارت برای انجام مصاحبه است.

پیشنهاد می کنیم برای مطالعه ی بیشتر در این زمینه به مقاله ی ویزای جستجوی کار آلمان (job seeker) مراجعه کنید.

لیست مشاغل مورد نیاز کشور آلمان و راهنمای انتخاب شغل

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

مشاغل مورد نیاز آلمان

برای داشتن شانس بالا در پیدا کردن شغلی مناسب و مطلوب در آلمان و استفاده درست از ویزای جستجوی کار، آشنایی با لیست مشاغل مورد نیاز آلمان و پیدا کردن مشاغلی که در ارتباط با دانش و مهارت­ های فرد متقاضی است، مهم است. شغل هایی که در سال­ های اخیر بیشتر مورد نیاز صاحبان شرکت­ ها و کارفرمایان آلمانی بوده است، عبارت­ اند از:

مشاغل مورد نیاز مرتبط با جوش، فلزات و مهندسی

 1. مهندسی برق
 2. تکنولوژی ماشین­ها و سازه ­های الکتریکی
 3. کارگر فلز و جوشکار
 4. آموزش نجاری، لعاب­کاری و…
 5. ناظر برق و ناظر ساختمان
 6. متخصص دیوار سقف و تکنولوژی آب­بندی
 7. لوله ­کشی
 8. مهندسی صنایع
 9. کوره و سیستم ­های گرمایشی

 مشاغل مورد نیاز مرتبط با پزشکی

 1. کارشناس بهداشت، مراقبت و درمان
 2. شنوایی سنجی و بینایی سنجی
 3. پرستار متخصص
 4. توانبخشی و ارتوپدی
 5. پرستار انکولوژی
 6. پرستار بیهوشی

مشاغل مورد نیاز مرتبط با خودرو

 1. مهندسی مکانیک
 2. مهندسی خودرو و مهندسی فلزات
 3. انرژی، الکتریک و مکاترونیک
 4. ردیابی خودرو
 5. راننده لوکوموتیو

مشاغل مورد نیاز مرتبط با فناوری

 1. برنامه ­نویسی و توسعه نرم ­افزار
 2. فناوری اطلاعات، محاسبات و پردازش داده ­ها
 3. تدریس اتوماسیون صنعتی
 4. مشاغل مرتبط با فناوری اتوماسیون
 5. کارشناس رباتیک

دانلود لیست کامل مشاغل مورد نیاز آلمان White List September 2019

مقاله پیشنهادی: ویزای کار آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز کشور آلمان برای افرادی که مدرک قابل قبول تحصیلی دارند

مشاغل مورد نیاز آلمان

مشاغل مورد نیاز آلمان

افرادی که مدرک قابل قبول تحصیلی را دارا می باشند پیشنهاد های ویژه ای به همراه حقوق های بالا و عالی در بین عزیزان جویای کار دارند.

این مشاغل از لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2022 استخراج شده که در بین افراد محبوبیت خاصی دارد.

 • کار در ادارات آلمان که دستمزدی در حدود 33000 یورو در سال را برای افراد در بر دارد.
 • معلمین که علاقه به تدریس دارند که دستمزد آنها نیز در سال در حدود 58000 یورو می باشد.
 • حسابداری و حسابداران
 • کارشناس مالی و کارشناسان مالی
 • پرستاری (شغل های زیادی برای پرستاران وجود دارد).
 • تحقیقات علمی و محقق علمی
 • مهندسی عمران و مهندسین عمران

بررسی درآمد شغل ­های مختلف از میان لیست مشاغل مورد نیاز کشور آلمان

همان­طور که در بالا ارائه شد می­ توان دریافت که گستره مشاغل مورد نیاز کشور آلمان بسیار وسیع است. اکنون نوبت می ­رسد به بررسی درآمد شغل­ های مختلف که در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان آورده شده ­اند. میزان متوسط درآمد یک فرد در آلمان را شغل، سوابق کاری و تحصیلات او مشخص می­ کند. در کل می­ توان گفت در سال­ های اخیر طبق مطالعات، میانگین درآمد آلمانی ها در حدود ماهیانه 2 هزار یورو بوده است.

مقاله پیشنهادی: راه های مهاجرت به آلمان

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی مهاجرتی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

سوالات متداول

1. چرا کشور آلمان به دنبال جذب افراد متخصص است؟

 • کشور آلمان یک کشور صنعتی است و نیازمند به نیروی متخصص در همه ی زمینه ها می باشد. لذا با دادن امکانات و شرایط ویژه به دنبال جذب نیروهای متخصص از سراسر جهان است.

2. پیدا کردن کار در آلمان کار راحتی است؟

 • کشور آلمان پنجمین کشور صنعتی جهان است لذا نیاز به متخصصین بسیاری دارد. اگر در رشته ی خاصی تخصص دارید با کمی حوصله می توانید به شغل مورد نظرتان دست پیدا کنید.

3. حداقل دستمزد دز آلمان چقدر است؟

 • حداقل دستمزد در آلمان 2000 یورو است که در سال 2022 افزایش یافته است و البته که این مبلغ برای یک فرد دارای تخصص نیست.
4.7/5 - (33 امتیاز)

نوشته های مرتبط

 1. علیرضاآقامحمدرفیع گفت:

  اینجانب علیرضا اقا محمدرفیع حدود 20 سال سابقه کار دولتی در رشته مالی و بازرگانی دارم و به غیر کار دولتی دارای مغازه و پروانه تولید و پروانه کسب صنایع دستی در رشته ملیله سازری و عضو شورای عالی هنری صنایع دستی اصفهان و دارای مدارک متعدد فنی حرفه ای مدیر رستوران ،پذیرش و.. و همچنین همسرم دارای پروانه تولید صنایع دستی ملیله سازی با 7 سال سابق بیمه هنرمندی و 5 سال سلابقه تدریس در مدارس غیر انتفاعی بدون بیمه و دارای 36 سال سن است ضمنا ” پسر دختر دایی و دختر دایی من در کانادا هستند. لذا خواهشمند است مرا راهنمایی کنید ممنون .تلفن 09358****86

  1. مدیر وب سایت گفت:

   با درود و احترام
   مشاوران موسسه در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

 2. علی گفت:

  سلام من دیپلم معماری داخلی دارم و در کار تزئینات داخلی منزل به طور کامل وارد هستم آیا برای من شانسی وجود دارد؟

  1. مدیر وب سایت گفت:

   با درود و احترام
   با مدرک دیپلم امکان اقدام ندارید.

 3. مصطفی احمدی گفت:

  با سلام من مدرک کارشناسی مهندسی اجرایی از دانشگاه فنی حرفه ای دارم و همچنین سابقه همکاری با شرکت های خارجی انگلیسی و امریکایی دارم مدارک و گواهی هم موجوده.ایا شانس گرفتن ویزای کار در آلمان رو دارم؟

  1. مدیر وب سایت گفت:

   با درود
   باید رزومه شما توسط کارشناسان موسسه بررسی شود. البته رزومه خوبی دارید و امکان اقدام برای شما وجود دارد. برای دریافت آگاهی بیشتر لطفا تماس بگیرید.

 4. نازنین گفت:

  سلام بنده دیپلم دارم، مدرک خیاطی هم دارم،ایا بااین شغل میشه مهاجرت کرد؟ همراه مادرم و خواهرم؟

  1. مدیر وب سایت گفت:

   با درود
   باید شرایط شما کامل تر بررسی شود. لطفا از طریق واتساپ پیام بدهید یا فرم ارزیابی را تکمیل فرمایید.

 5. اطهر جلالی گفت:

  سلام.من‌۳۱ سالمه
  لیسانس زیست شناسی گرایش بیوشیمی دارم. ۷ سال سابقه کار در آزمایشگاه و ۵ سال سابقه بیمه دارم. ولی مدرک آیلتس ندارم. شانس کار و اقامت در المان را دارم؟

  1. مدیر وب سایت گفت:

   با درود
   متاسفانه رشته شما جزء رشته های مورد نیاز آلمان نیست. برای کار در آلمان هم نیاز به مدرک آیلتس ندارید و باید مدرک زبان آلمانی داشته باشید. پیشنهاد ما به شما این هست که برای مقطع ارشد در آلمان اقدام کنید در آن صورت چون مدرک ارشد را از آلمان اخذ کرده اید امکان کاریابی در این کشور را خواهید داشت. برای مشاوره بیشتر هم می توانید تماس بگیرید.

 6. حسین گفت:

  سلام ۳۷ ساله دارای مدرک فوق دیپلم جوشکاری، ۱۲سال سابقه جوشکاری tig,smaw, co2

  1. مدیر وب سایت گفت:

   با سلام
   برای مهاجرت کاری به آلمان باید مدرک لیسانس به همراه حداقل 3 سال سابقه کاری مرتبط داشته باشید.

 7. امیرحافظ رضایی گفت:

  سلام وقت بخیر من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و حدود 10 سال در رشته حسابداری مشغول به کار هستم و 35 سال سن دارم، آیا در آلمان میتونم کار مناسبی پیدا کنم؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و درود
   بدلیل همخوانی نداشتن سوابق کاری شما با رشته ی تحصیلی شما شانس شما برای کار در آلمان پایین است

 8. صدرالدین گفت:

  با سلام ببخشید بازار کار رشته اقتصاد در المان چگونه است؟؟ ایا کار در رشته اقتصاد فوری پیدا می شود؟؟ و دستمزد اقتصاددان در هر ماه چقدر است؟؟

  1. حجت نائبی گفت:

   سلام من ۱۶ سالمه میخام رشته ای برای تحصیل بردارم برای اقامت المان بنظرتون چ رشته ای بردارم.

   1. مدیر وب سایت گفت:

    با درود
    با توجه به اینکه در حال حاضر شما دانش آموز هستید و تا زمان دانشگاه زمان زیادی هست نمی توان پیش بینی کرد اما در حال حاضر رشته های پزشکی و پیراپزشکی با رشته های مهندسی بازار کار خوبی در آلمان دارند.

 9. یوسفی گفت:

  سلام من21سالمه دیپلم مکانیک دارم جوشکاری و کار با ماشین الات صنعتی بلدم کارت پایان خدمت هم دارم ایا شانسی برای دریافت ویزای کاری المان دارم؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و درود
   برای کار در آلمان باید حداقل مدرک لیسانس بعلاوه سابقه کاری مرتبط و همچنین دانش زبان آلمانی را داشته باشید

   1. عرفان گفت:

    با سلام بنده تمام این شرایط را دارا هستم و 22 ساله هستم.حداقل سرمایه برای اقامت چه مقدار؟

    1. مدیر وب سایت گفت:

     با درود
     لطفا برای مشاوره کامل تماس بگیرید.

 10. فرهاد گفت:

  سلام بنده دارای مدرک کارشناسی مهندسی شهرسازی ومدرک فنی حرفه ای درب وپنجره یوپی وی سی هستم و۲۵ساله ام ودرحال گرفتن مدرک b1زبان المانی هستم سه سال سابقه کاری درشرکت مهندسی پیمانکاری ساختمان دارم ولی پروانه اشتغال مهندسی ام روهنوز نگرفتم بااین شرایط شانسی برام قائل هستید؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و درود
   مهم ترین عامل برای پیدا کردن کار داشتن سابقه کاری مرتبط با رشته ی شما و همچنین سطح بالای زبان آلمانی است. در صورت داشتن این شرایط بله شما برای کار در آلمان شانس بالایی دارید

 11. امید گفت:

  سلام من تخصصم در زمینه تعمیرات لوازم خانگی مخصوصا لباسشویی های سامسونگ هستش
  خودمم در حال حاضر در خدمات سامسونک قم هستم ،
  ی سوالی داشتم، من مدرک المانی میخوام و حاضرم امتحانات تعمیرات لباسشویی انلاین بدم
  اول مدرک این کشور برام مهمه چه کاری انجام باید بدم، ؟شماره تماسم اینه؛ 09214314633 چون سرمون شلوغه ‌دیگ کاری هستش sms به من بدید بزرگواری کردید با سپاس فراوان

 12. عیسی گفت:

  سلام وقت خوش بنده قنادهستم بخش کیک سازی کیک تولد و ویترینی و دسر و ۱۵ سال سابقه کاری دارم کشوری هست که بتونم مهاجرت کنم و نیاز داشته باشن ممنونم میشم راهنمای کنید

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و درود
   با مشاورین ما تماس بگیرید

   همچنین با مطالعه مقالات سایت از قسمت انتخاب دسته بندی ها کشور مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و اطلاعات خودتان را در این زمینه افزایش دهید

 13. Ali گفت:

  سلام من رشته مهندسی شیمی ام 7 ماه سابقه کار با بیمه و حدود 2 سال گواهی کار بدون بیمه رو دارم
  سطح زبان آلمانی B1
  آیا میتونم واسه ویزا کار آلمان اقدام کنم؟

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام سابقه کار شما برای این کار کافی نیست

   با مشاورین ما تماس بگیرید

 14. Aryana گفت:

  سلام
  من برای المان میخوام برای دریافت ویزای جست و جوی کار و یا قرارداد کاری اقدام بکنم
  ۵ سال سابقه کاری باریستایی دارم. و مدرک بین المللی sca ( این مدرک بین المللی و مورد تایید اروپا، امریکا و کانادا هست) رو از ترکیه گرفتم.ا
  سطح زبان انگلیسیم متوسط هست و در حال فراگیری زبان المانی هستم .
  ۲۵ ساله هستم و تحصیلات دانشگاهی ندارم
  میخوام بدونم اگرسطح زبانم رو به b1 یا بیشتر برسونم‌شانس ویزا شدن رودرخصوص این شغل دارم.
  باریستا(تخصص در بار گرم) یا بار تندر (تخصص بار سرد و گرم و نوشیدنی های سرد هست)

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام بله امکان پذیر است

   با مشاورین ما تماس بگیرید

 15. حامد گفت:

  سلام وقت بخیر بنده ۸سال هست تابلو ساز وطراح انواع تابلوهای تبلیغاتی محیطی هستم آیا امکان مهاجرت وجود دارد لطفا راهنمایی نمایید
  سپاس

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و درود
   با مشاورین ما تماس بگیرید

 16. سجادسامانی گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت شما
  من 34 سالمه فوق دیپلم یا کاردان اتاق عمل هستم.با 9 سال سابقه کار در جراحی های ستون فقرات و مغزو اعصاب و2سال در جراحییهای ارتوپدی.متاهل دارای 2 فرزند دختر4ساله و پسر5 ماهه.
  درضمن نجار و mdf کارهم هستم.
  آیا میتونم برای مهاجرت کاری اقدام کنم؟

 17. مهستی گفت:

  باسلام و تشکر
  برای رشته غواصی و غواص ها هم راهی برای مهاجرت به آلمان هست آیا؟

 18. بهنام گفت:

  سلام روزتون بخیر من ۲۴سالمه کارشناسی عمران دارم غواص صنعتی سطح ۱و۲ هم هستم و نیاز مند کار در کشور اروپایی یا المانم ایا کاری هس ک براش اقدام کنم

 19. فرهاد گفت:

  سلام
  لیسانس مدیریت دولتی دارم
  ولی کار فعلی م دکور و کابینت سازی هستش
  12 سال مشغول این کار هستم و مدرک فنی حرفه ای رو هم دارم
  مهاجرت با ویزای کاری برای من امکان پذیر هست؟؟؟؟؟؟؟

 20. فرخنده گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  ایا برای گرفتن ویزای کار حتما باید در زمینه تحصیلی خود اقدام کنیم
  اگر مدرک فنی داشته باشیم اما مدرک تحصلیلی ما در ان زمینه نباشد امکان گرفتن ویزای کار فراهم است،؟
  و اطنکه مددرک تحصلیلی از دانشگاه های نظامی معتبر هستند؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و درود
   با توجه به شرایط شما اخذ ویزای کاری با ریسک بسیار بالایی همراه است

 21. علی گفت:

  با سلام
  بنده دارای مدرک راهبر درزین بصورت کاملا حرفه ای از راه آهن هستم با ۲ ماه سابقه کار، آیا امکان مهاجرت با ویزای کار برای من وجود دارد؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و درود
   میزان سابقه کار شما جهت مهاجرت کاری خیلی کمه

 22. هانی گفت:

  سلام.
  من 25سالمه و مدرک رشته مهندسی بهداشت محیط رو دارم از دانشگاه علوم پزشکی یزد. میخواستم بدونم برای رشته بنده شرایط مهاجرت هست؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و عرض ادب
   بله شما میتوانید در مقاطع بالاتر در رشته های مرتبط با رشته خودتون تحصیل کنید

 23. محمد گفت:

  سلام
  بنده کارانی برق هستم و رشته تهویه کار میکنم سیستم های سرد کنندهدو لوازم خانگی سر رشته دارم . خانم بنده هم پرستار بخش مراقبت های ویژه هست . میتونم با تجربه ای که در کار دارم شغل خودم را در کشور آلمان داشته باشم و اقامت دریافت کنم

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و درود
   اولین مسئله برای ویزای کاری با توجه به شرایط شما داشتن کارفرماست که یافتن کارفرما مقداری پیچیده است در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید

   1. فرحناز گفت:

    سلام لطفا شماره ای از دفتر و یا کارشناسان مهاجرت میزارید

    1. مدیر سایت گفت:

     سلام و درود
     با مشاورین ما تماس بگیرید

 24. حنانه گفت:

  سلام من کارشناسی HSE دارم با ۸ سال سابقه در بیمارستان امکان ویزای کاری در آلمان را میتوانم داشته باشم ،؟؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و درود
   کشور آلمان هر ساله لیست مشاغل مورد نیاز خودش رو اعلام میکنه لیست مشاغل رو چک کنید

 25. محمد خاوری کیا گفت:

  من ویژه بیل مکانیکی دارم دیپلم کامپیوتر 21سالمه آیا کار بیل مکانیکی در لوکزامبورگ خوب است.میتوان از این طریق ویزای کاری گرفت یا ویزای ازدواج

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و درود
   سوال شما بسیار کلی است پیشنهاد میشود با مشاوران ما تماس بگیرید

 26. یوسف گفت:

  با سلام .یوسف هستم .36 ساله.بنده مهنس پزشکی با گرایش بیو الکتریک هستم با 10 سال سابقه کار در بیمارستان به سمت مسول تجیزات پزشکی.خواستم ببینم شغل و شرایط بنده هم جزو مشاغل و شرایط مورد نیاز المان هست .با سپاس.

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و درود
   کشور آلمان هر ساله لیست مشاغل مورد نیاز خودش رو اعلام میکنه لیست مشاغل رو چک کنید

   1. میترا گفت:

    درود
    لینک لیست مشاغل مورد نیازش رو برام میفرستین؟

    1. مدیر وب سایت گفت:

     با درود و احترام
     لینک دانلود فایل داخل مقاله موجود هست. بنده دوباره میفرستم:
     https://awatlaw.org/wp-content/uploads/2019/03/whitelist_ba015790.pdf

 27. یلدا گفت:

  سلام. با دستیار دندان پزشکی و مدرک زبان ب۱ المانی ، میشه اونجا کار کرد ؟ من اونجا یه خونه هم رهن سه ساله دارم. اما درحال حاظر شیرازم.

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و درود
   مدارک شما باید مورد تایید کشور آلمان قرار گیرد و مشکلی در این مورد نیست

 28. حمید گفت:

  با سلام
  بنده کارشناسی برق گرایش کنترل دارم و حدود ۷ سال سابقه کار در نیروگاه بادی و انرژی های تجدید پذیر و دارم همچنین چندین مدرک از فنی حرفه لی ازجمله دوره سرکابل و مفصل ، ایمنی و بهداشت ویژه مسئولین ایمنی ، ارتعاش سنجی و شناخت روان کار ها و چندتا دیگه هم دارم
  میخواستم راهنمایی بفرمایید زمینه شغلی من در آلمان کار هست
  ممنون

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و درود
   این موضوع بستگی به میزان تخصص شما، سطح زبان شما و موارد دیگر بستگی دارد

 29. محسن گفت:

  سلام
  من لیسانس مهندسی نقشه برداری دارم و دارای پروانه اشتغال از سازمان نظام مهندسی و 13 سال سابقه کار مرتبط ، آیا میتوانم برای ویزای کار آلمان اقدام کنم ؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و عرض ادب
   تحت شرایطی بله جهت اطلاعات کامل با مشاورین ما تماس بگیرید

 30. علی گفت:

  باعرض سلام رشته من طراحی صنعتیه وخانمم فوق لیسانس ریاضیه آیا برای رشته ما درآلمان کار هست ممنون

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و درود
   لیست مشاغل مورد نیاز کشور آلمان را بررسی کنید

 31. مصطفي گفت:

  سلام
  من و همسرم باهم میخواستیم برای کاردر آلمان اقدام کنیم ، من فوق دیپلم معماری و شش سال درزمینه درب و کابینت و ابزارو یراق فعالیت دارم ، و خانمم فوق دیپلم حسابداری هستن و درزمینه اپراتوری کامپیوتر و اداری مسلط هستن ، همچنین درتلاش هستیم که هردوی مان مدرک درجه یک فنی حرفه ای هم دریافت کنیم ، لطفا راهنمایی بفرمایین چقدرشانس داریم برای ویزای کارآلمان ؟؟؟ ضمنا درحال فراگیری زبان آلمانی هستیم
  باتشکرفراوان ازشما

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و درود
   برای ویزای کار آلمان و کار در آلمان داشتن مدارک دانشگاهی و سوابق کاری مرتبط مهم هست شما باید این موارد رو داشته باشید

   1. نگین گفت:

    باسلام
    همسرم ۳۲ سالش هست و لیسانس عمران داره البته کاردانی دولتی و کارشناسی ݝیردولتی برای اخذ ویزای کار در المان چقدر سرمایه نیاز هست ؟؟ و آیا در حال حاصر هم برای این رشته کار هست؟؟

    1. مدیر سایت گفت:

     از طریق ویزای جست جوی کار میتونن اقدام کنن و در مدت زمان ۶ ماه کار مورد نظر خودشون رو پیدا کنن

 32. مصطفي بازاري گفت:

  سلام
  من و همسرم باهم میخواستیم برای کاردر آلمان اقدام کنیم ، من فوق دیپلم معماری و شش سال درزمینه درب و کابینت و ابزارو یراق فعالیت دارم ، و خانمم فوق دیپلم حسابداری هستن و درزمینه اپراتوری کامپیوتر و اداری مسلط هستن ، همچنین درتلاش هستیم که هردوی مان مدرک درجه یک فنی حرفه ای هم دریافت کنیم ، لطفا راهنمایی بفرمایین چقدرشانس داریم برای ویزای کارآلمان ؟؟؟ ضمنا درحال فراگیری زبان آلمانی هستیم
  باتشکرفراوان ازشما

 33. مرتضی گفت:

  سلام بنده رشته مهندسی کشاورزی گرایش علوم دامی خوندم 8سال سابقه کار در رشته مرتبط جوجه کشی دارم لطفا راهنمایی بفرمایین برا ی مهاجرت به آلمان برای رشته مرتبط هست ممنون

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام‌ و درود
   شما میتوانید از طریق ویزای جست و جوی کار اقدام نمایید

   https://awatlaw.com/german-job-seeker-visa/

 34. عباس گفت:

  سلام وقت بخیر
  من کاردانی برق صنعتی دارم و بیش از 6 سال هست ک سازنده دستگاه آب شیرین کن صنعتی هستم آیا حوزه ی کاری من در آلمان و اروپا جایگاهی داره؟میتونم با همین شغل برای ویزای کار اقدام کنم؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و درود
   مهم ترین موضوع اینه که سوابق کاری شما با رشته ی تخصصی شما مطابقت داشته باشه
   در این صورت میتوانید برای ویزای کاری اقدام نمایید
   لیست مشاغل مورد نیاز هم از طرف این کشورها اعلام میشه

 35. یوسف اسدی گفت:

  سلام من لیسانس مهندسی معدن از دانشگاه تهران دارم آیا میتونم واسه مهاجرت به آلمان اقدام کنم؟

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام رشته تان بسیار رشته خوبیه اما باید موارد دیگری نیز بررسی کرد و مهم هست که چه نوع ویزای رو مایل هستید که انتخاب کنید برای دریافت اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.

 36. کیومرث حقی گفت:

  سلام وقت شما بخیر در حال حاضر بنده در شرکت پپسی تحت عنوان تکنسین تعمیرات یخچالهای تبلیغاتی مشغول به کار هستم میخواستم از شما امکان مهاجرت به آلمان در شغل و کار من هست یا خیر ممنون

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام و درود
   شما میتوانید از شرایط ویزای جست و جوی کار در آلمان استفاده کنید
   البته باید رزومه شما بصورت کامل توسط کارشناسان بررسی شود

   پیشنهاد میکنیم مقاله » ویزای کار و کاریابی آلمان رو مطالعه بفرمایید

 37. babak گفت:

  باسلام من گواهینامه پایه 1دارم ایا میتونم برای کار در المان اقدام کنم

 38. عبدالرضا کریمی گفت:

  سلام مهندس عمران با سابقه حدود بیست سال میباشمسن من۴۸ سال لطفا راهنمایی بفرمائید.

 39. علی گفت:

  سلام من در زمینه تراشکاری وفرزکار کاری و تعمیر نگهداری تجربه 22 ساله دارم میخواستم به المان یا یکی از کشورهایی اروپایی مهاجرت کنم میخواستم راهنمایم کنید ممنون میشم

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام روز بخیر
   شما میتوانید برای مشاوره تخصصی با همکاران ما در موسسه تماس بگیرید.

 40. سید امین حسینی گفت:

  عرض سلام بنده نیازمند مهاجرت و شغل دارم که پذیرای کار از رده لیسانسی یا رده کارگری هم امکانش بود خواستارم لطفا راهنمای کنید

  1. مدیر سایت گفت:

   سلام روز بخیر
   شما میتوانید برای مشاوره تخصصی با همکاران ما در موسسه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *