انگلستان, تحصیلی

دوره تحصیلی حقوق lpc در انگلستان

دوره تحصیلی حقوق lpc در انگلستان

دوره تحصیلی حقوق lpc در انگلستان یکی از بهترین و محبوب ترین دوره های آموزشی در این کشور اروپایی است. به همین دلیل ما بر آن شدیم تا شرایط و ضوابط مربوط به تحصیل در این دوره تحصیلی و هم چنین مدارک مربوط به آن را برای شما عزیزان تشریح کنیم.
دوره تحصیلی حقوق lpc در انگلستان یک دوره کارآموزی برای رشته تحصیلی وکالت است. در واقع اشخاصی که در این دوره تحصیلی شرکت می کنند بعد از اتمام دوره می توانند به عنوان شخص وکیل در کشور انگلستان و یا سایر کشورهای دنیا فعالیت کنند. دوره تحصیلی حقوق lpc در انگلستان یک دوره فشرده و میان مدت است که به صورت کارشناسی ارشد می باشد و دانشجو در این دوره مباحث تئوری و عملی مربوط به وکالت را به صورت کامل فرا می گیرد. پس از اتمام این دوره دانشجو می آموزد که چگونه می تواند قرار دادهای بین المللی را ببندد و یا در کنترل قرار دادن جلسات متعدد به همراه موکل خود را فرا می گیرد.

شرایط تحصیل در دوره تحصیلی حقوق lpc در انگلستان

تمامی دانشجویانی که در یکی از دوره های تحصیلی حقوق در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده اند می توانند در این دوره شرکت کنند، یکی از شرط های اصلی ثبت نام افراد در این دوره تحصیلی همین مدرک تحصیلی است هم چنین برای استخدام افراد در زمینه وکالت به توانایی و فن بیان آن ها بسیار توجه می شود و لازم است که دانشجوی ایرانی قبل از ورود به دوره تحصیلی حقوق lpc در انگلستان حتما مدرک زبان خود را دریافت کرده باشد.

مدت زمان دوره تحصیلی

اما مدت زمان لازم برای دریافت این مدرک تحصیلی در کشور انگلستان به صورت یک ساله و یا دو ساله است. یعنی اگر بخواهید به صورت فشرده این دوره تحصیلی را به اتمام برسانید می توانید در مدت زمان اندک یک سال مدرک تحصیلی آن را دریافت کند اما در برخی موارد ممکن است فرد به همراه تحصیل خود مشغول به کاری شود و این شخص می تواند از دوره های تحصیلی دو ساله استفاده کند.

شهریه

اما شهریه پرداختی برای این دوره تحصیلی ثابت است و تمامی دانشجویان خارجی و داخلی باید این شهریه را پرداخت کنند. متوسط شهریه ای که برای دوره تحصیلی حقوق در نظر گرفته شده است چیزی در حدود 12 هزار یورو است. البته در شرایط نادری پیش آمده که دانشجو تعهد داده که بعد از استخدامی این هزینه را پرداخت می کند. البته در این شرایط باید کارفرمای شخص هم تعهد بدهد که این هزینه را پرداخت خواهد کرد و بعدا از حقوق دریافتی دانشجو کم خواهد کرد.
به هر حال در کشوری مانند انگلستان می توان هم زمان هم مشغول به کار شد و هم این دوره تحصیلی را پشت سر گذاشت و در این زمینه دانشجو می تواند به سادگی هزینه های تحصیلی خود را با استفاده از شغل پاره وقت خود پرداخت نماید.

محتوای دوره تحصیلی حقوق lpc

یکی از مهم ترین مواردی که دانشجویان بین المللی می خواهند در رابطه با دوره تحصیلی حقوق lpc بدانند همان محتوای این دوره آموزشی است. در این دوره دانشجو با مباحث بسیار گسترده و جالبی آشنا خواهد شد که بعدا می تواند در شغلی که به عنوان وکیل استخدام شده است از این مباحث استفاده کند.
یکی از مهم ترین مباحث که در دوره تحصیلی حقوق lpc  یاد داده می شود قانون تجارت است.

این قانون شامل مشاوره و بررسی اسنادهای تجاری است که نقش پر رنگی را در تجارت بین المللی امروز ایفا می کند و هر وکیلی بایستی برای مطرح شدن شغل و کار خود در سطح جهانی با این موارد آشنا باشد.
اما قانون دوم که دانشجو در این دوره تحصیل در انگلستان  یاد می گیرد بررسی اسناد و مدارک مربوط به اداره ثبت و دارایی است. این قضیه نقش یک وکیل را به صورت کامل تعیین می کند و اگر دانشجو این مبحث را به درستی و به شکل عملی یاد بگیرد می تواند تا یکی دو سال آینده از این مورد استفاده های زیادی را ببرد و یکی از کاربردی ترین موارد مربوط به دوره تحصیلی حقوق lpc  همین مهارت و دانش کافی دانشجو در خصوص اسناد ملکی است.

اما بحث سوم که بسیار بر روی فرد در این دوره تحصیلی کار می شود همان تکنیک چگونه حرف زدن در دادگاه های قضایی است. این سلاح را باید هر کارشناس حقوقی به خوبی داشته باشد تا به وسیله آن بتواند از حق موکلین خود دفاع کند. بدون شک اگر هر وکیلی تکنیک خوب حرف زدن را بلد نباشد نمی تواند دانش و آگاهی خود را به دیگران منتقل کند و این می تواند به جنبه کاری و شغلی وی تاثیر بدی بگذارد و نمی توانیم شاهد پیشرفت این فرد در آینده باشیم.

مباحث مهم دیگری در دوره تحصیلی حقوق lpc یاد داده می شود که شامل امور مالی شرکتی، حقوق خانواده، مباحث مربوط به دعواهای جنایی و غیره است که دانشجوی این دوره تحصیلی به خوبی با این مباحث آشنا می شود و زمانی که به صورت عملی وارد این مباحث می شود می تواند با اندوخته تجربیات خود در این زمینه به یک وکیل حرفه ای تبدیل شود.

باید این نکته را یادآور شویم که برای پذیرش در دوره تحصیلی حقوق lpc بایستی حتما دانشجو در مصاحبه های قبل از ورود به این دوره شرکت کند تا سطح دانشجو توسط داوریم سنجیده شود و بعد از بررسی های نهایی سطح وی ابلاغ می شود البته لازم است این نکته را یادآور شویم که سوالات اصلی در این مصاحبه مربوط به رشته تحصیلی قبلی دانشجو در حقوق است به همین دلیل دانشجویانی که قبلا رشته های تحصیلی حقوق را پشت سر گذاشته اند شانس بیشتری برای قبولی در این مصاحبه دارند.

با خواندن نکات بالا متوجه شدیم که این دوره یکی از هیجان انگیزترین دوره های تحصیلی در کشور انگلستان است و تعداد متقاضیان زیادی خواهان ورود به دوره تحصیلی حقوق lpc  هستند.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

به این نوشته امتیاز بدهید post

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *