انگلستان, تحصیلی

بورسیه دندان پزشکی انگلستان

بورسیه دندان پزشکی انگلستان

هر دانشجویی که حتی کمی تحقیق در مورد تحصیل در خارج از کشور داشته باشد می داند که تحصیل در خارج از کشور بورسیه دندان پزشکی انگلستان ارزان نیست.

برای هزینه های پرواز، بیمه درمانی، ویزا و هزینه های پروسه ویزا، افزایش هزینه های شهریه در بیشتر دانشگاه ها و هزینه های سرسام آور زندگی شما به یک حساب بانکی پر از پول برای تحصیل در این کشور نیاز دارید.

اما اگر خانواده شما پول کافی نداشته باشند که برای تحصیل شما خرج کنند چه اتفاقی می افتد؟ نگران نباشید و رویای خود را از دست ندهید.راهی وجود دارد که به شما کمک می کند هزینه های تحصیل خود را پرداخت کنید.

در ادامه برخی از بهترین بورسیه های تحصیلی دولتی انگلستان وجود دارد که ممکن است شما برای آن‌ها واجد شرایط باشید.

بورسیه دندان پزشکی انگلستان

بورسیه دندان پزشکی انگلستان

بورسیه دندان پزشکی انگلستان

در کشور انگلستان برای تحصیل پزشکی دو بورسیه تحصیلی توسط دانشگاه LANCASHIRE مرکزی، بیمارستان دانشگاه NHS TRUST ایالت لانکاشایر و دانشگاه NORTH COLOMBIA ارائه می شود.این بورسیه تحصیلی به دانشجویان MBBS اهدا می شود و تمام هزینه های تحصیل و هزینه های پزشکی شما را پوشش می دهد.

همچنین 4 بورسیه تحصیلی دانشکده پزشکی توسط کالج علوم، تکنولوژی و پزشکی IMPERIAL ارائه می شود و برای دانشجویانی است که در زمینه تحصیلی خود دارای برتری هستند اما به حمایت و تشویق نیاز دارند.ارزش این بورسیه تحصیلی 1.000 پوند است و برای یک سال به دوره تحصیلات تکمیلی اهدا می شود.

مقاله پیشنهادی: شرایط بورسیه داروسازی در انگلستان

بورسیه تحصیلی GAIL GARDNER MCNEIL

این بورسیه تحصیلی توسط کالج علوم، تکنولوژی و پزشکی IMPERIAL ارائه می شود و برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی پزشکی است. ارزش کل این بورسیه تحصیلی 1500 برای یک سال است.

بورسیه تحصیلی DR COCKBURN

دو بورسیه تحصیلی DR COCKBURN برای دانشجویان دوره MBBS و دانشجویان ورودی پزشکی آکسفورد ارائه می شود. این بورسیه تحصیلی توسط انجمن سنت مری برای دانشجویانی که مصاحبه ها را گذارنده اند.

و مستقیما وارد سال سوم دوره شده اند ارائه می شود. این بورسیه تحصیلی به دانشجویان کالج علوم، تکنولوژی و پزشکی اهدا می شود. ارزش کل این بورسیه تحصیلی 300 پوند برای یک سال است.

بورسیه تحصیلی بین المللی دانشکده پزشکی HULL YORK

بورسیه دندان پزشکی انگلستان

بورسیه دندان پزشکی انگلستان

بورسیه تحصیلی دانشکده پزشکی HULL YORK برای دانشجویان بین الملل است. این بورسیه تحصیلی یک چهارم هزینه تحصیل سالهای اول و دوم دوره را پوشش می دهد.

این بورسیه تحصیلی برای دوره MBBS است و بر اساس شایستگی و نیاز مالی اهدا میشود و نیازی به بازپرداخت آن نیست.برای درخواست این بورسیه تحصیلی باید تمامی معیارها را داشته باشید.

بورسیه تحصیلی HORMSWORTH

این بورسیه تحصیلی توسط کالج علوم، تکنولوژی و پزشکی برای دانشجویان دوره MBBS و دانشجویان ورودی پزشکی آکسفورد ارائه می شود.

دانشجویانی که مستقیم وارد سال سوم دوره می شوند واجد شرایط این بورسیه تحصیلی هستند. ارزش کلی این بورسیه تحصیلی 900 پوند است که برای 3 سال اعطا می شود. برای گرفتن این بورسیه باید برای اثبات مهارت های فوق العاده خود مصاحبه انجام دهید.

بورسیه تحصیلی و کمک هزینه های تحصیلی بورسیه دندان پزشکی انگلستان

کالج KING لندن برای مقطع کارشناسی به دانشجویانی که در دوره سلامت جهانی و پزشکی عمومی ثبت نام کرده اند بورسیه تحصیلی اعطا می کند.

دانشجویان بین الملل می توانند برای این بورسیه تحصیلی درخواست دهند. ارزش کل این بورسیه تحصیلی 9.000 پوند است و به سطح تحصیلات قبلی و دلایلی که برای نیاز به این بورسیه تحصیلی ارائه می دهید بستگی دارد.

بورسیه تحصیلی JOHN ABERNETHY(BARTS)

این بورسیه تحصیلی به دانشجویان کارشناسی دوره MBBS/BS اعطا می شود. این بورسیه تحصیلی توسط کالج QEEN MARY لندن ارائه می شود. ارزش این بورسیه تحصیلی پزشکی 5.000 پوند در سال است.

و هر سال به دلیل پیشرفتهای رضایت بخش افزایش می یابد. این بورسیه تحصیلی برای دوره 5 ساله اعطا می شود.برای آن دو بورسیه تحصیلی پزشکی و یک بورسیه تحصیلی دندانپزشکی در دسترس است.

بورسیه تحصیلی MANSFIELD ADRES و صندوق AVEBURY MEMORIAL

بورسیه دندان پزشکی انگلستان

بورسیه دندان پزشکی انگلستان

این بورسیه تحصیلی از ترکیب دو جایزه، یکی بورسیه تحصیلی MANSFIELD ADRES و دیگری صندوق AVENBURY MEMORIAL تشکیل شده است.

این بورسیه تحصیلی به دانشجویانی که در دوره کارشناسی ارشد انگل شناسی یا کارشناسی ارشد حشره شناسی برای کنترل بیماری در دانشکده پزشکی HYGIENE & TROPICAL ثبت نام کرده اند اهدا می شود.

بورسیه دندان پزشکی انگلستان کالج علوم اجتماعی، سلامت و پزشکی KING لندن

کالج کینگ لندن به دانشجویانی که در دوره BA/BSC رشته بهداشت جهانی و پزشکی عمومی ثبت نام کرده اند بورسیه تحصیلی اهدا می کند.

ارزش کلی این بورسیه تحصیلی برای هر سال دوره کارشناسی 3.000 پوند است. دانشجویان بین الملل واجد شرایط درخواست هستند.

مقاله پیشنهادی: بورسیه تحصیلی در انگلیس

بورسیه دندان پزشکی انگلستان بورسیه تحصیلی بین المللی برای دانشجویان برتر

کالج علوم پزشکی و دندانپزشکی تعدادی بورسیه تحصیلی برای دانشجویان برتر رشته های تحصیلی خود ارائه می دهد. ارزش هر بورسیه تحصیلی 2.000 پوند است و برای یک سال اعطا می شود.

این بورسیه تحصیلی به تمام افراد که برای تحصیل در کالج علوم پزشکی و دندانپزشکی انتخاب شده اند تعلق می گیرد و برای دوره کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی و دندانپزشکی ارائه می شود.

بورسیه دندان پزشکی انگلستان نحوه ثبت نام و پذیرش بورسیه پزشکی انگلستان

پایگاه داده دوره های تحصیلی STUDY LONDON را برای پیدا کردن دوره مورد نظر خود جستجو کنید و نتایج را ذخیره کنید.
زمانیکه چند دوره در لیست کوتاه خود داشتید،برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر پروفایل دانشگاه های انتخابی را چک کنید.

از وب سایت دانشگاه های مورد نظر تان دیدن کنید و در مورد بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان بین الملل جستجو کنید.
اگر سوالات زیادی دارید می توانید با دانشگاه مورد نظر تماس بگیرید اما توجه داشته باشید که بعید است به درخواستهای کلی در مورد بورسیه تحصیلی پاسخ دهند، لطفا قبل از تماس با دانشگاه تحقیقات خود را در مورد بورسیه های تحصیلی انجام دهید.

زمانیکه می خواهید بورسیه دندان پزشکی انگلستان را برای خود پیدا کنید نکات زیر را در نظر بگیرید:

تمام بورسیه های تحصیلی انگلستان بر اساس نیاز مالی اهدا نمی شود، بیشتر آنها توانایی های علمی شما را ارزیابی می کنند.

شما تنها در صورتی می توانید برای بورسیه تحصیلی درخواست دهید که برای دوره مورد نظر تحصیل خود درخواست داده باشید.
خیلی از دانشگاه ها در اوایل سال مهلت درخواست بورسیه های تحصیلی را تعیین می کنند، بنابراین تحقیقات خود را زود شروع کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *