آمریکا

هزینه زندگی در آمریکا

هزینه زندگی در آمریکا 2020

در این مقاله هزینه زندگی در آمریکا به صورت بخش بندی شده اعلام شده است. بخش اول مربوط به هزینه زندگی در آمریکا از نظر خوراک و بخش های بعدی به ترتیب هزینه حمل و نقل، اجاره و خرید ملک، هزینه پوشاک  و هزینه ای که به صورت ماهیانه در منزل نیاز است بررسی شده است.
هزینه های اعلام شده در وضعیت میانگین همه شهرهای آمریکا بوده و به طور متوسط میانگین گیری صورت گرفته است. هزینه ها در وضعیت تقریبی قرار دارد و استفاده از اعداد و ارقام تنها برای شفاف سازی رویکرد زندگی در آمریکا و مقایسه آن با ایران است. مبرهن است که برخی از قیمت ها به صورت لحظه ای تغییر می کنند و باید اطلاعات به روز باشد.

هزینه زندگی در آمریکا در یک نگاه

هزینه زندگی در آمریکا 75.87 درصد بیشتر از ایران است. این رقم در وضعیت نسبی قرار دارد و مبرهن است که به صورت روزانه تعرفه و سبک زندگی در هر دو کشور متفاوت خواهد بود. اجاره خانه در آمریکا به نسبت ایران بیشتر است.

هزینه زندگی در آمریکا مربوط به خوراک

رستوران ها در آمریکا در سه دسته بندی ارزان، متوسط و گران قیمت از نظر کیفیت دسته بندی شده اند. شما برای صرف غذا در یک رستوران ارزان قیمت در آمریکا نیاز به هزینه 15.00 دلاری دارید، اگر بخواهید یک رستوران میاده رده را انتخاب کنید و برای دو نفر غذا سفارش داده شود در حدود 55.00 دلار هزینه در بر می گیرد.
برای خرید یک بطری آب 0.33 لیتری می بایست در حدود 1.54 دلار هزینه در نظر بگیرید، نوشابه پپسی با همین حجم هزینه 1.89 دلاری دارد.

هزینه زندگی در آمریکا 2020

هزینه زندگی در آمریکا 

هزینه زندگی در آمریکا در بخش خوراک تنوع زیادی دارد.
برای خرید یک کیلوگرم برنج سفید، هزینه شما 4.03 دلار است. قیمت یک کیلوگرم پنیر محلی در آمریکا حدوداً 11.09 دلار تعیین شده است. سایر هزینه ها در لیست زیر برای شما آورده شده تا بتوانید بررسی بهتری داشته باشید.

کالاهای مورد نیاز

قیمت به دلار

1

سیب یک کیلوگرم

4.59 دلار

2

موز یک کیلوگرم

1.57 دلار

3

پرتقال یک کیلوگرم

4.05 دلار

4

سیب زمینی یک کیلوگرم

2.67 دلار

5

گوشت قرمز یک کیلوگرم

12.44 دلار

6

فیله مرغ یک کیلوگرم

9.07 دلار

شما برای خرید یک بسته سیگار مارلبرو 20 عددی می بایست 8.00 دلار در نظر داشته باشید.
رنج اعدادی که در این بخش و سایر بخش های مقاله دیده می شود در وضعیت میانگین و حدودی قرار دارد و بسته به نوع شهری که در آن زندگی می کنید و کیفیت کالا اعداد در محدوده تغییر قرار خواهند گرفت.

هزینه زندگی در آمریکا از نظر حمل و نقل

عبور و مرور بخش مهمی از نیاز روز هر شخصی است. افرادی که به صورت همه روزه نیاز به تاکسی و یا وسایل حمل و نقل عمومی دارند می بایست اطلاعات دقیقی در خصوص هزینه حمل و نقل داشته باشید.

هزینه زندگی در آمریکا 2020

هزینه زندگی در آمریکا 

در صورتی که از اتوبوس استفاده می کنید می توانید از بلیط های یک طرف حمل و نقل عمومی خریداری کنید که قیمت هر عدد بلیط به طور متوسط 2.25 دلار تعیین شده است. همینطور می توانید از بلیط های نامحدود ماهانه استفاده کنید که میانگین قیمت آن 70.00 دلار اعلام شده است.
استارت تاکسی (نرخ اولیه) در آمریکا 1.68 دلار ارزیابی شده است و تاکسی بابت هر یک ساعت انتظار یا تاخیر شما تعرفه ای در حدود میانگین 30 دلار در نظر می گیرد.

قیمت بنزین در آمریکا در محدوده 0.50 تا 1.01 قرار دارد و این محدوده بر اساس نوع بزنین و شرایط منطقه ای متغیر است.
شما اجازه اجاره ماشین نیز دارید و می توانید به واسطه قوانین موجود برای چند روز اتومبیل اجاره کنید.

 خرج کرد ماهانه

آماری که سایت نامبئو در این راستا به دست ما رسانده است اینطور نشان می دهد که هزینه آب و برق، زباله و گرمایش و سرمایه برای یک آپارتمان 85 متر مربعی به طور میانگین 161.76 دلار اعلام شده است که اگر تعداد نفرات بیشتر باشد این رقم به 300.00 دلار نیز می رسد و در صورتی که زندگی انفرادی یا بسیار کم جمعیت داشته باشید، هزینه اولیه زندگی در حدود 90.66 دلار اعلام شده است.

شما برای صحبت با تلفن به میزان یک دقیقه باید 0.14 دلار پرداخت داشته باشید. هزینه اینترنت نیز به طور متوسط 65.62 دلار اعلام شده است.

هزینه زندگی در آمریکا بر اساس اوقات فراغت و تفریح

کسانی که علاقه به استفاده از باشگاه تناسب اندام دارند می توانند هزینه یک ماهه 37.36 دلاری را پرداخت نمایند. همینطور این اجازه را خواهید داشت که زمین تنیس اجاره کنید و برای اجاره یک ساعت زمین تنیس در آخر هفته 16.03 دلار در نظر گرفته می شود. قیمت یک عدد بلیط سینما به طور متوسط 12.00 دلار است.

هزینه زندگی در آمریکا مربوط به لباس

هزینه زندگی در آمریکا 2020

هزینه زندگی در آمریکا

پوشاک بخشی از هزینه زندگی در آمریکا است. شما برای خرید یک شلوار جین به طور متوسط می بایست 44.01 دلار هزینه کنید، این هزینه به صورت تخمینی و برگرفته از یک جنس معمولی و عرف است و مبرهن است که اگر قرار به خرید جنس اصل و مرغوب باشد هزینه شما تا 65.00 دلار نیز افزایش خواهد داشت.
یک جفت کفش پیاده روی در آمریکا از 35.00 دلار قیمت گذاری می شود و کفش های مرغوب گاه به 100.00 دلار نیز می رسند. همینطور برای خرید یک جفت کفش چرم مردانه نیاز هزینه 96.34 دلاری برای شما اعلام می شود.

هزینه مربوط به اجاره و خرید خانه

در صورتی که یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر را انتخاب کرده باشید:
اگر قصد اجاره دارید هزینه شما 1352.27 دلار به طور میانگین بوده و در صورتی که قصد خرید داشته باشید می بایست 3145.04 دلار برای هر متر مربع در نظر بگیرید.

در صورتی که قصد خرید آپارتمان یک خوابه در خارج از مرکز شهر دارید:
هزینه شما برای اجاره 1082.10 دلار خواهد بود و برای خرید نیز برای هر متر مربع 2089.93 دلار در نظر گرفته می شود.

هزینه ها به صورت میانگین اعلام شده است و مشخص است که آپارتمان های سه خوابه قطعاً از نظر اجاره گرانتر هستند. مثلاً اجاره برای یک آپارتمان سه خوابه بیرون از شهر در حدود 1.718.50 دلار هزینه نیاز است و در مرکز شهر نیز هزینه 2170.85 دلاری را در نظر می گیرد.

پیشنهاد می کنیم به مقاله ی هزینه تحصیل در آمریکاهم نگاهی بیندازید.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *