آفریقای جنوبی

هزینه کالج زبان در آفریقای جنوبی چگونه است؟

هزینه کالج زبان در آفریقای جنوبی

ما در این مطلب در مورد هزینه کالج زبان در آفریقای جنوبی توضیح می دهیم. از آنجایی که هزینه کالج زبان در آفریقای جنوبی بسیار پایین تر از سایر کشورهای انگلیسی زبان است.

لذا سالانه متقاضیان زیادی از سرتاسر جهان حتی از کشورهای اروپایی برای شرکت در این کلاس ها و دوره ها به این کشور مهاجرت می کنند. شرکت در این دوره ها علاوه بر هزینه مقرون به صرفه مزایای دیگری نیز دارد که ما در این مطلب در مورد مزایای آن نیز توضیح می دهیم.

بنابراین اگر شما نیز متقاضی شرکت در دوره های زبان در کشور آفریقای جنوبی هستید و می خواهید اطلاعات لازم در خصوص هزینه کالج زبان در آفریقای جنوبی را به دست آورید می توانید با ما تا آخر این مطلب همراه باشید.

هزینه کالج زبان در آفریقای جنوبی

هزینه کالج زبان در آفریقای جنوبی و گذراندن دوره زبان در آن

کشور آفریقای جنوبی ثروتمندترین و غنی ترین ترین کشور قاره آفریقا است. این کشور از کالج های معتبر و بین المللی زیادی برخوردار است از این رو این کشور پیشرفته و مدرن یک گزینه بسیار مناسب برای یادگیری و گذراندن دوره های زبان انگلیسی است.

همچنین متقاضیان توجه داشته باشند ویزایی که برای این دوره ها صادر می شود ویزای تحصیلی است. لذا کشور آفریقای جنوبی یک کشور پیشرفته برای اخذ ویزای تحصیلی بشمار می رود. هزینه کالج زبان در آفریقای جنوبی بسیار مناسب است.

متقاضیان و دانشجویان به دلایل زیر راحت تر و ﺁسان تر می توانند زبان انگلیسی را در این کشور یاد بگیرند:

هزینه کالج زبان در آفریقای جنوبی

  •  زبان انگلیسی یکی از زبان های رسمی این کشور است و قرار گرفتن در این محیط یادگیری زبان انگلیسی را برای دانشجویان آسان تر می کند
  •  کلاس ها و دوره های زبان کالج های کشور آفریقای جنوبی بر اساس روش ها و متدهای مدرن و به روز دنیا تدریس می شود.
  • کالج های کشور آفریقای جنوبی معتبرترین مدارک زبان در جهان مانند آیلتس را صادر می کنند. این علت نیز یکی از دلایل مهم است که سالانه دانشجویان زیادی جذب کالج های کشور آفریقای جنوبی می شوند.

بهترین کالج ها و دوره های زبان کشور آفریقای جنوبی در شهرهای کیپ تاون، ژوهانسبورگ و پروتوریا وجود دارد که معمولا ثبت نام در این کالج ها در چهار ترم انجام می شود.

از این دوره ها به عنوان کورس تحصیلی نیز یاد می شود چرا که ویزای صادر شده از سوی کشور آفریقای جنوبی برای این دوره ها ویزای تحصیلی است، کشور آفریقای جنوبی از فعال ترین مراکز زبان انگلیسی در جهان برخوردار است.

هزینه کالج زبان در آفریقای جنوبی نسب به مزایایی که این دوره ها دارند برای اکثر متقاضیان مقرون به صرفه و پایین است. تمامی افراد علاقه مند به تحصیل و یادگیری زبان انگلیسی در تمام سنین می توانند در این کالج ها ثبت نام کنند. معیارهایی چون کلاس ها، مهارت ها و کوتاه مدت یا بلند مدت بودن دوره ها هزینه کالج زبان در آفریقای جنوبی را تعیین می کند.

هزینه کالج زبان در آفریقای جنوبی

کالج های آفریقای جنوبی

از دیگر معیارهایی که هزینه کالج زبان را تعیین می کند هزینه ثبت نام و جزوات آموزشی و کتاب ها می باشد. همچنین دانشجویان و متقاضیان در طول گذراند دوره زبان در این کشور احتیاج به خوابگاه یا مسکن دارند که باید هزینه آن را نیز بپردازند.

ولی چون هزینه زندگی و اجاره خانه در کشور آفریقای جنوبی مناسب است دانشجویان هزینه زیادی بابت اجاره خانه نمی پردازند. تعداد افراد نیز یکی دیگر از ملاک های تعیین کننده هزینه کالج زبان در ﺁفریقای جنوبی می باشد.

اینکه متقاضی تنها در این کشور مشغول گذراندن دوره زبان شود یا دو نفر یا اینکه به همراه خانواده قصد گذراندن این دوره را دارد. در کل هزینه کالج زبان در آفریقای جنوبی برای دانشجویان نسب به سایر کشور ها نظیر انگلستان، آمریکا و کانادا بسیار ارزان تمام می شود.

و اخذ ویزای تحصیلی برای متقاضیان بسیار ﺁسان است. مدت زمان دوره های کالج های آفریقای جنوبی از دو هفته تا یک سال متغیر می باشد. زیرا برخی از کالج های آفریقای جنوبی برای متقاضیانی که می خواهند سریع تر این زبان را یاد بگیرند دوره های فشرده برگزار می کند.

ویزاهایی که برای دوره های زبان در آفریقای جنوبی 6 ماهه می باشد و زمانی که مجددا اقدام به ثبت نام شود به ﺁسانی قابل تمدید است.

هزینه کالج زبان در آفریقای جنوبی و معرفی کالج های این کشور از برجسته ترین کالج های زبان در شهر کیپ تاون است که برای ثبت نام و ورود به کالج های زبان این شهر نیازی به داشتن مدرک زبان ﺁیلتس نمی باشد و متقاضیان در هر سطحی که هستند می توانند در این کالج ها ثبت نام و دوره زبان این کالج ها را بگذرانند.

هزینه کالج زبان

هزینه کالج زبان در آفریقای جنوبی

درکالج های زبان کشور آفریقای جنوبی از اساتید برجسته بهره گرفته می شود و این اساتید در آموزش و آموختن زبان انگلیسی به دانشجویان کشورهای مختلف بسیار مجرب و توانمند هستند.
از آنجایی که هزینه کالج  در این کشور بسیار مناسب است و دانشجویان زیادی متقاضی شرکت در این کلاس ها هستند لذا ما در اینجا به معرفی برخی از کالج های برجسته کشور آفریقای جنوبی می پردازیم:
  • کالج زبان LAL: این کالج که به معنی زبان و اوقات فراغت است که هدف از این نام گذاری این است که دانشجویان باید از کلاس بیرون روند و از مهارت های جدید خود لذت ببرند. تجربه تدریس در این کالج بیش از 30 سال می باشد. اساتید در این کالج با مهارت و خلق ایده های نو و جدید مهارت های ارتباطی دانشجویان را افزایش می دهند.
  •  کالج زبان UCT: این کالج دوره های زبان انگلیسی شامل دوره های آموزشی IELTS ، TOEFL ، FCE یا CAE را به متقاضیان ارائه می دهد.
  • کالج زبان Good Hope Studies: این کالج که به معنی امید بخش است دارای دو مرکز اصلی در شهر کیپ تاون است. معلمان و اساتید این موسسه همه دارای مدرک CELTA یا دلتا هستند.
  •  آکادمی انگلیسی آکسفورد: هدف و تمرکز این موسسه برای ﺁزمون و گرفتن مدرک آیلتس متقاضیان است. این موسسه برای افزایش اعتماد به نفس متقاضیان و موفقیت در کار آن ها از صحبت و نوشتن و حتی واکنش های آنها تست می گیرد.

کالج زبان Interlink، موسسه زبان دورزبان، موسسه زبان Bay، کالج زبان Avenue English و مرکز زبان Eurocentres از دیگر کالج های کشور آفریقای جنوبی می باشند که هم معتبر و هم هزینه بسیار مناسبی دارند.

اگر شما نیز متقاضی شرکت در این دوره ها هستید و می خواهید از هزینه کالج زبان در آفریقای جنوبی مطلع شوید می توانید از معتبرترین موسسات مهاجرت کسب اطلاعات کنید.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

به این نوشته امتیاز بدهید post

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *