تحصیلی

ارزان ترین کشور ها برای تحصیل در رشته داروسازی

ارزان ترین کشور ها برای تحصیل در رشته داروسازی : ترکیه؛ آلمان، ایتالیا، فرانسه، اتریش، سوئد، دانمارک، فنلاند، نروژ، ایسلند و جمهوری چک. می باشند اما تعدادی از این کشور ها را برای شما عزیزان توضیح دادهی ایم با ما همراه باشید.

ارزان ترین کشور ها برای تحصیل در رشته داروسازی

مزایای تحصیل در داروسازی

در ذیل مزایای تحصیل در رشته دارو سازی بیان شده است.

صنعت کار

اغلب دوره های دارو شناسی و داروسازی 4 ساله می باشند و با تجربه کاری حقیقی در بسیاری از شرکت های داروسازی همراه هستند. شما برای این کار نقدا دستمزد دریافت می کنید.

کار در خارج

تعداد کمی از دوره ها نه تنها امکان یک سال کار در شرکت را برایتان فراهم می کنند بلکه به شما اجازه می دهند این کار را در خارج از کشور دنبال کنید.

مهارت های بین المللی

دانش و پژوهش دارویی مهارت هایی فراهم می کند که امروزه در هر کشور یا فرهنگی قابل استفاده می باشد. دستمزد پایه این رشته در بین تمام بخش ها بیشترین میزان میباشد. با افزایش تقاضا،این دستمزد در حدود متوسط بین المللی دستمزد ارشد می باشد.

جنبه اجتماعی

داشتن این مدرک موجب می شود که همچون دیگر رشته های علوم پزشکی بیشتر اوقات با افراد حقیقی در ارتباط باشید. افراد جامعه گرا از این رشته لذت خواهند برد.

مقاله پیشنهادی: درآمد داروسازی در کانادا

 

ارزان ترین کشور ها برای تحصیل در رشته داروسازی را بشناسید


روسیه

بهتر است بدانید تحصیل در روسیه واقعاً ارزان تر از آن چیزی است که فکر می کنید ؟ نه تنها مقرون به صرفه می باشد، بلکه روسیه آموزش با کیفیتی را ارائه می دهد.
که قابل مقایسه با تحصیل در اروپا است.دولت روسیه همچنین 15،000 فرصت بورس تحصیلی را برای دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در آن جا را دارند اختصاص می دهد.

در اینجا شما را با هزینه هایی که هنگام تحصیل در پزشکی در روسیه باید متحمل شوید آشناخواهم کرد. آیا تحصیل در این کشور مقرون به صرفه است ؟!
تحصیل مدرک پزشکی و داروسازی در روسیه می تواند به حداقل 2000 تا 6000 دلار آمریکا در سال برسد. در این جا برخی از ارزان ترین موسسات برای تحصیل پزشکی در روسیه آورده شده است که شامل:

• دانشگاه دولتی پزشکی ویتبسک ( Vitebsk State Medical University ).
• دانشگاه دولتی پزشکی استاوپول ( Stavropol State Medical University ).
• آکادمی پزشکی دولتی ایوانو ( Ivanovo State Medical Academy ).
• آکادمی پزشکی دولتی ولگاگراد ( Volgagrad State Medical Academy ).
• آکادمی پزشکی دولتی اشتراخان ( Ashtrakhan State Medical Academy ).

تحصیل در رشته پزشکی در روسیه به معنای این است که شما توسط بهترین پزشکان این کشور آموزش داده می شوید.همچنین می توانید تجربه بهترین امکانات و بیمارستان های روسیه که اکنون بسیاری از فارغ التحصیلان آن در بیمارستان های پیشرو در سراسر جهان مشغول به کار هستند،را داشته باشید.

ارزان ترین کشور ها برای تحصیل در رشته داروسازی شرایط تحصیل در دانشگاه چین

کشور چین یکی از سریع ترین اقتصاد های در حال رشد در جهان است. موسسات آموزشی چین به غیر از توانمندی های اقتصادی، در حال بدست آوردن و صعود به رتبه های برتر و به رسمیت شناخته شدن می باشند.

اگر می خواهید تحصیلات خود را در رشته پزشکی ادامه دهید، چین قطعاً باید در صدر لیست شما باشد زیرا نه تنها مقرون به صرفه بوده بلکه در موزات سایر موسسات غربی قرار دارد.

شرایط و هزینه تحصیل در دانشگاه چین

شهریه تحصیل داروسازی در چین می تواند به حداقل 2600 دلار در سال برسد.در این جا برخی از دانشکده های پزشکی در چین وجود دارد که مدرک پزشکی با شهریه کم را ارائه می دهند شامل:

• دانشگاه علوم پزشکی لوژو (Luzhou Medical University)
• کالج پزشکی شمالی سیچوان (North Sichuan Medical College)
• دانشگاه علوم پزشکی آنهویی (Anhui Medical University)
• دانشگاه یانگژو (Yangzhou University)
• دانشگاه علوم پزشکی نینگشیا (Ningxia Medical University)

یک چیز منحصر به فرد در مورد تحصیل پزشکی در چین وجود دارد و ان این است که می تواند فرصتی برای یادگیری طب سنتی و تکنیک های پزشکی باستانی را ارائه دهد.این شانس بزرگی برای شما است که بتوانید دانش خود را گسترش دهید.

مقاله پیشنهادی:تحصیل داروسازی در چین (2023)

ارزان ترین کشور ها برای تحصیل در رشته داروسازی شرایط تحصیل در دانشگاه قرقیزستان


قرقیزستان بخاطر چشم اندازهای زیبا و فرهنگ غنی آسیا بسیار معروف است.اگر بخواهید تحصیلات عالی خود را در حالی انجام دهید که برخی از زمان تعطیلات در طول ترم را به مسافرت اختصاص دهید.

این کشور یک مقصد تحصیلی عالی برای این کار است. این کشور همچنین طی سال های گذشته به خصوص برای دانشجویانی که مایل به اخذ مدرک داروسازی هستند بسیار محبوب شده است.

نه تنها شهریه دانشگاه های آن مقرون به صرفه است بلکه قرقیزستان تمام تجهیزات و امکانات مناسب را برای دانشجویان پزشکی خود در اختیار دارد.
در دانشگاه های قرقیزستان رشته داروسازی به زبان انگلیسی ارائه می شود. بیایید نگاهی بیندازیم به برخی از مقرون به صرفه ترین موسسات برای دریافت مدرک پزشکی در قرقیزستان با شهریه ای از 3000 تا 7000 دلار در سال که شامل:

• دانشگاه ایالتی اوش (Osh State University)
• دانشگاه دولتی پزشکی جلال آباد (Jalal-Abad State Medical University)
• آکادمی دولتی پزشکی قرقیز (Kyrgyz State Medical Academy)
• موسسه پزشکی آسیا (Asian Medical Institute)
• دانشکده بین المللی پزشکی، اسم بیشک (International School of Medicine, Ism Bishek)

یک خبر جالب انگیز دیگر برای شما این است که، هیچ گونه امتحان ورودی برای این که بتوانید مدرک پزشکی را در اینجا دریافت کنید، احتیاج ندارید.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

به این نوشته امتیاز بدهید post

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *