مهاجرت

بهترین وکیل مهاجرت

موسسه حقوقی آوات با همکاری با اساتید حقوقی، قضات سابق دادگستری و وکلای پایه یک دادگستری  فعالیت خود را در قالب موسسه حقوقی در تهران آغاز نمود. مباحث فنی و حقوقی از قبیل پرونده های حقوق بین الملل، دعاوی بین المللی، قرارداد های خارجی، اخذ نمایندگی (لایسنس) از شرکت های خارجی، کاریابی بین المللی، اعزام نیروی کار، مشاوره در اخذ پذیرش تحصیلی، سرمایه گذاری خارجی، خرید سهام شرکت های خارجی، خرید ملک، ثبت شرکت، خرید بیزنس، خرید پاسپورت آمریکای جنوبی و مبحث فوق العاده فنی استارت آپ ویزای کانادا و استارت آپ ویزای اروپا و کلیه روش های تعریف شده قانونی برای بدست آوردن اقامت اروپا، اقامت کانادا و اقامت استرالیا از جمله خدمات موسسه حقوقی آوات می باشد که در ادامه بیشتر با فرآیند مهاجرت و بهترین وکیل مهاجرت آشنا خواهید شد، با ما همراه باشید.

مهاجرت چیست؟

بهترین وکیل مهاجرت

بهترین وکیل مهاجرت

مهاجرت به معنای جا به جایی افراد از منطقه ای به منطقه دیگر است. امروزه مهاجرت به عبارتی اطلاق می شود که افراد بتوانند از یک کشور به کشور دیگری نقل مکان کنند.

بهترین وکیل مهاجرت کیست؟

وکیل مهاجرت به معنی نماینده مهاجرت می باشد. وکیل مهاجرت در برخی امور و بعضی کشورها برای نماینده بودن نیاز به مدارک و مجوزات خاص آن کشور دارد.

مسلم است بهترین وکیل مهاجرت می تواند فردی باشد که علاوه بر حقوقدان بودن و اعتبار داشتن در ایران در کشور مقصد نیز رفت و آمد داشته و با شرایط کلی آنجا نیز آشنا باشد.

انواع مهاجرت

برای مهاجرت لازم است بدانید که مهاجرت انواع مختلفی دارد که انواع آن شامل : مهاجرت تحصیلی (ویزای دانشجویی)، مهاجرت کاری (ویزای کار)، مهاجرت سرمایه گذاری (ویزای سرمایه گذاری)دارد و یا از طریق ثبت شرکت است.

مهاجرت از طریق پناهندگی

البته مهاجرت از طریق پناهندگی نیز این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده، که این روش خطرات زیادی دارد و به هیچ وجه این روش را به شما پیشنهاد نمی کنیم.

مهاجرت دلایل مختلفی دارد سال ها است که افراد بنا به دلایل مختلف از جمله بیکاری، شرایط سیاسی، اقتصادی، یافتن رژیم سیاسی مطلوب خود مهاجرت را انتخاب می کنند.

تحصیل کرده ها و علاقه مندان به تحصیل به دلایل کیفیت بهتر تحصیل در برخی از دانشگاه ها به کشورهای مختلف مهاجرت می کنند تا بتوانند در دانشگاه ها و با شرایط تحصیلی بهتری درس خود را ادامه دهند برخی برای یافتن کار بهتر و زندگی بهتر اقدام به مهاجرت می کنند.

استفاده از بهترین وکیل مهاجرت چه مزایایی دارد؟

بهترین وکیل مهاجرت

بهترین وکیل مهاجرت

یک وکیل مهاجرت می تواند به سریع تر پیش رفتن پرونده شما کمک کند. استفاده از وکیل مهاجرت مزایای زیر را دارد که شامل :

با مراجعه به یک وکیل مهاجرت متخصص، کارهای ضروری برای مهاجرت به کشورهای دیگر، راحت تر و سریع تر انجام می شود و خیالتان راحت است که یک وکیل قانونی فقط از دریچه های قانونی وارد شده و راه شما را آسان تر می سازد.

به طور مثال از نظر دولت کانادا ، باید خود شخص و یا مشاوران و وکلای رسمی کانادا برای امور مهاجرت با درخواست ویزا اقدام کنند.

فعالیت آژانس های مسافرتی و یا شرکت هایی که یک ایمیل به اسم شما درست کرده و به جای شما درخواست می دهند کاملا غیر قانونی است.

داشتن مجوز

داشتن مجوز وکیل مهاجرت از کشور مبدا و مقصد باعث می شود به افراد کلاهبردار که در خارج از کشور برای انجام کارهای مهاجرت اقدام می کنند.

وکیل مهاجرت با راهنمایی های خود به شما کمک می کند کلیه کارهای لازم را قبل از سفر انجام دهید و به آسانی از کشور خود خارج شوید، همچنین با ارتباطات قانونی ای که در کشور مقصد دارد می تواند راه شما را در کشور مقصد هموار سازد.

صرفه جویی در هزینه ها

کمک گرفتن از وکیل مهاجرت باعث می شود استرس کمتری داشته باشید و باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود، زیرا وکیل موظف است که برای تمامی هزینه ها شفاف سازی کامل برای موکل خود داشته باشد و هزینه های پنهانی در کار نخواهد بود.

و شما را به خوبی از روندهای قانونی مطلع می کند و مرتبا از شرایط و قوانین جدید آگاه می سازد.

وکیل مهاجرت بین المللی کارهای لازم برای مهاجرت را با توجه به اوضاع و احوال خاص هر منطقه انجام می دهد، یعنی اینکه به شرایط سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و جغرافیایی کشور توجه می کند.

مشاوره تخصصی

وکیل مهاجرت می تواند درباره اینکه شما کدام یک از راه های مهاجرت را انتخاب می کنید، شما را راهنمایی کند و به شما مشورت دهد.

البته باید در نظر بگیرید برای صرفه جویی در هزینه ها همیشه نیازی به حضور وکیل مهاجرت ندارید و انتخاب یک وکیل مهاجرت اجباری نیست، اما به هیچ عنوان به آژانسها و یا شرکت هایی که به جای شما یک ایمیل درست می کنند و هویت شما را پنهان می کنند اعتماد نکنید.

برای انجام کارهای اداری و حقوقی

حضور وکیل مهاجرت برای انجام کارهای اداری و حقوقی مهاجرت به قدری ضروری و مهم است که در بعضی از کشورها، استفاده نکردن از دانش و مهارت های وکیل مهاجرت و کمک گرفتن از افراد فاقد صلاحیت و مجوزهای قانونی، جرم تلقی می شود و برای دو طرف مجازات هایی در نظر گرفته خواهد شد.

سرعت بخشیدن به روند پرونده

وجود وکیل مهاجرت حرفه ای و با تجربه می تواند به شما کمک کند که کارهای لازم برای مهاجرت را سریع تر انجام دهید و راحت تر بتوانید از کشور خود خارج شوید، اگر قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را دارید، بهتر است از وکلای حرفه ای مهاجرت مشورت بگیرید.

به نتیجه رساندن پرونده

مهاجرت کردن تغییر بزرگی در زندگی افراد است، بعد از مهاجرت شما باید زندگی در محیطی با فرهنگ متفاوت، قوانین متفاوت، آب و هوای متفاوت و قوانین اجتماعی متفاوت را تجربه کنید.

برای داشتن بهترین لحظات در کشور جدید، بهتر است قبل از سفر از یک وکیل مهاجرت متخصص و ماهر مشورت بگیرید و با کمک او کارهای لازم برای مهاجرت را انجام دهید. وکلی باتجربه موسسه حقوقی آوات می توانند شما را در این زمینه کمک کنند و روند پرونده شما را سرعت ببخشند.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

به این نوشته امتیاز بدهید post

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *