انگلستان, انگلیس, تحصیلی

تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان

تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان

تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان

چرا تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان را انتخاب می کنید؟در مدارس انگلیس به شما آموزش های عالی را ارائه می دهند که به شما کمک می کنند که مهارت های خود را افزایش دهید و به دانشگاه را پیدا کنید.کلیه مدارس شبانه روزی مجاز به رعایت استاندارد های سختگیرانه تصویب شده از سمت دولت انگلستان از نظر کیفیت آموزش ، امکانات و مراقبت های دانشجویان هستند.بسیاری از مدارس شبانه روزی در انگلستان، دارای ساختمان های زیبا با ترکیبی از معماری سنتی و مدرن هستند.

امکانات عالی کمک می کند که دانشجویان زندگی مناسبی داشته باشند و تجربه های عالی کسب کرده و در عین حال در کنار درس مهارت زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشند.تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان شامل دانش آموزان محلی و بین المللی می باشد.ترک کشور و خانواده در سنین کودکی و جوانی باید دلهره آور باشد ، بنابراین چگونه تحصیل در  انگلستان برای دانش آموزان و خانواده آنها اطمینان می دهد که بهترین زندگی را برای آنها فراهم می آورد؟
مدارس  انگلستان از پذیرش دانش آموزان بین المللی استقبال می کنند.

دانش آموزان شبانه روزی بهکسانی گفته می شود که در مدرسه تحصیل و زندگی میکنند و بسیاری از آنها ممکن است به مدت 8 سال کشور خود را ترک کرده باشند.
دانش آموزان روزانه به کسانی گفته می شود که با والدین خود در خانه زندگی می کنند و فقط برای تحصیل به مدرسه می روند و در پایان روز از مدرسه به خانه باز می گردند.
این ترکیب باعث ایجاد فضای مناسب اجتماعی شده است.
بنابراین چه اقداماتی در تحصیل مدارس شبانه روزی انگلستان صورت گرفته است تا دانش آموزان خوابگاه و زندگی در آن مکان را به عنوان خانه هایشان احساس کنند؟
بطور کلی دانش آموزان در طی تحصیل در مدارس شبانه روزی توسط کارکنان نظارت می شوند و میتوانند در فعالیت های مورد نیاز و مورد علاقه خود شرکت کنند.
اقامت در یک مدرسه شبانه روزی باعث میشود که شما با دانش آموزان دیگر ساکن آنجا یک خانواده را در کنار هم تشکیل بدهید، لازم به ذکر است که دختران و پسران در مکان های جداگانه ساکن می شوند.

خوابگاه ها دارای چندین اتاق به صورت تک نفره یا اشتراکی هستند و همچنین دارای حمام با امکانات شست و شوی مجهز هستند.
بسیاری از خوابگاه ها دارای فضای باز برای ورزش ، استراحت و تفریحاتی چون بازی فوتبال ، بیس بال و یا رقص و پیانو و یا انجام هر هنر دیگری برای دانش آموزان هستند.
افرادی که در حال تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان هستند معمولا برای تعطیلات تابستان و کریسمس کنار خانواده یا سرپرست خود می روند.
چه چیزی باعث می شود که کودکان با دوری از خانواده و کشورشان کنار بیایند و با شرایط جدید اخت شوند؟

مشغول نگه داشتن دانش آموزان و فراهم کردن فعالیت هایی که با انجام آنها شاد میشنود و لذت می برند.
کارکنان خوابگاه ها بیشتر وقت خود را صرف اوقات فراغت دانش آموزان می کنند و به آنها کمک می کنند که به سرعت برای خود دوستانی پیدا کنند.

مدارک لازم برای تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان

مدارک تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان به سه طبقه تقسیم شده است:
1) آموزش ابتدایی برای کودکان 4یا 5 ساله تا 11تا 13 ساله است .شما ممکن است آن را به عنوان مدارس پیش دبستانی و یا مدارس ابتدایی بشناسید.
2) آموزش متوسطه برای دانش آموزان 11تا13 ساله است. شما ممکن است آن را به عنوان دبیرستان بشناسید.
3) دو سال آخر دبیرستان برای دانش آموزان 14 تا16 ساله است. برای کسب مدرک GCSE
مدارس شبانه روزی طیف گسترده ای از موضوعات شامل ریاضی ، علوم تاریخ ، جغرافیا، نمایش نامه ، ادبیات و زبان های خارجه را آموزش می دهند.
همه ی این مدارک تحصیلی توسط دانشگاه ها و کارفرمایان در انگلستان و سراسر جهان بسیار مورد توجه هستند.

نحوه درخواست برای تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان

چگونه باید برای تحصیل در مدارس شبانه روزی درخواست بدهیم؟
درخواست تحصیل در مدارس شبانه روزی به صورت مستقیم باید به مدارس ارسال شود، شما میتوانید به وب سایت مدارس مراجعه مرده و یا با آنها تماس بگیرید تا در مورد مدارک مورد نیاز و نحوه ثبت نام در مدارس شبانه روزی و حتی نحوه پذیرش در این مدارس را جویا شوید.
برنامه های کاربردی برای مدارس دولتی معمولا به وسیله مقامات محلی اداره می شوند.
تحصیل در مدارس دولتی رایگان است اما برای تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان باید هزینه پرداخت شود،

این هزینه ها شامل هزینه حمل و نقل عمومی ، اقامت ، غذا ، نوشیدنی ، استفاده از ماشین لباس شویی و .. می باشد که شما میتوانید تحصیلات خود را با تامین بورس تحصیلی در مدارس شبانه روزی ادامه دهید.
تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان ممکن است با گرفتن امتحان ورودی راه باشد یا نیاز به گذراندن یک دوره یادگیری زبان انگلیسی باشد ، پس لازم است که شرایط ورود به این مدارس را از قبل به وسیله وب سایت مدرسه بررسی کنید.

ویزای مورد نیاز برای تحصیل در انگلستان

بیشتر دانش آموزان و دانشجویان بین المللی برای تحصیل در انگلستان نیاز به اخذ ویزای تحصیلی یا همان ویزای TIRE4 دارند.
والدین می توانند برای اخذ ویزای تحصیلی فرزند خود اقدام کنند در صورتی که سن فرزندشان بین 6 تا 17 باشد در غیر این صورت برای افراد 17 سال خود فرد باید تقاضا دهد که با توجه شرایط فرد مورد نظر به درخواست او پاسخ داده می شود.
برای تحصیل در انگلستان ، فرزندانی که سن بین 6 تا 17 سال را دارند حضور یکی از والدین پدر یا مادر فرزند در محل تحصیل مورد نیاز می باشد.

فراموش نشود که ایمنی دانش آموزان و فرزندان همیشه از اهمیت زیادی برخوردار بوده است و بدین منظور یک برنامه جامع برای هدایت دانش آموزانی که قصد تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان را دارند، در چند هفته اول برای حفظ آرامش و امنیت آنها صورت میگیرد، این برنامه شامل مواردی مانند آگاهی از قوانین زندگی در انگلستان ، پیشگیری از جرم و جنایات، آگاهی از ایمنی در جاده و خیابان ها و… می تواند باشد.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 18 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید همچنین شما می توانید فرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی میکنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

منبع: سفارت انگلستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *