انگلستان, تحصیلی

هزینه زندگی دانشجوی پزشکی در لندن

هزینه ی زندگی دانشجوی پزشکی در انگلستان

برای دانستن هزینه دانشجوی پزشکی در لندن اول باید با کشور انگلستان  آشنا شوید بریتانیای کبیر از چهار ایالت ولز و ایرلند شمالی و اسکاتلند و انگلستان تشکیل شده است. در سیاست و اقتصاد می توان گفت: این کشور از با ثبات ترین کشور های جهان است.

در شهر لندن علاوه بر کار مناسب فرصت های شغلی بسیاری به صورت کار پاره وقت برای دانشجویان این کشور فراهم است فاصله زمانی تهران تا لندن 6 ساعت می باشد.

هزینه زندگی دانشجویی در لندن انگلستان در سال موضوعی است که امروزه مورد توجه بسیاری از متقاضیان اخذ اقامت در کشور انگلستان قرار می گیرد.

سالانه بسیاری از افراد از روش های مختلفی مثل تحصیل، کار، ثبت شرکت، سرمایه گذاری و… به کشور انگلستان ورود می نمایند.

یکی از مواردی که مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد هزینه های مربوط به اقامت در این کشور می باشد.
برآورد هزینه زندگی در انگلستان به صورت عام و هزینه زندگی دانشجویی در انگستان به صورت خاص جز مواردی است که باید برای تحصیل مدنظر قرار دهید.

مقاله پیشنهادی: هزینه تحصیل پزشکی در انگلستان

هزینه زندگی دانشجوی پزشکی در لندن

بهتر است بدانید هزینه زندگی در انگلستان و در شهر لندن نسبت به سایر شهرهای کشور انگلستان بالاتر می باشد و اگر می خواهید در این شهر زندگی کنید باید برآورد مناسبی از میزان هزینه های خود پیش از سفر داشته باشید.

هزینه زندگی در شهر لندن بسته به سبک زندگی شما متفاوت خواهد بود و بین 1000 الی 1500£ (پوند) برآورد شده است.
این هزینه برای یک نفر در خارج از لندن و سایر شهرها بین 800 تا 1000£ (پوند) متغیر می باشد. میانگین حقوق ماهیانه در این کشور پس از کسر مالیات معادل 1700£ (پوند) می باشد.که می تواند هزینه های مربوط به زندگی شما را جبران نماید.

هزینه دانشجوی پزشکی در لندن

هزینه زندگی هزینه دانشجوی پزشکی در لندن

با توجه به اینکه محل اقامت شما در کشور انگلستان بخش قابل توجهی از درآمدتان را به خود اختصاص می دهد یکی از مهمترین موضوعات در بحث هزینه، هزینه مربوط به محل اقامت شما می باشد. در شهر لندن اجاره یا خرید ملک نسبت به سایر شهرها نظیر منچستر، بیرمنگام، لیدز و… گران تر است.

و برای شما پر هزینه تر می باشد، همچنین هزینه ها نسبت به مرکز یا خارج از شهر و همین طور متراژ ملک متفاوت می باشد.شاخص هزینه های اجاره ملک در کشور انگلستان 100.20% بالاتر از ایران می باشد.

این هزینه ها بسته به متراژ و سیستم ملک (به طور مثال داشتن عایق مناسب) ممکن است با افزایش همراه باشد. برای اجاره ملک در شهر لندن نیازی نیست مالیاتی بر روی اجاره ملک پرداخت نمایید.

هزینه اجاره آپارتمان تک خوابه در مرکز شهر لندن بین 750 تا 1000£ (پوند) و خارج از شهر بین 500 تا 750£ (پوند) می باشد که در صورتی که متراژ ملک بیشتر باشد این هزینه بیشتر خواهد شد.

بر اساس میانگین اعلام شده در سال این هزینه در شهر لندن بالای 1500£ (پوند) برآورد شده است. هزینه خرید هر متر مربع از ملک در مرکز شهر بین 3000 الی 4000£ (پوند) و خارج از شهر بین 2000 تا 3000£ (پوند) می باشد.

علاوه بر هزینه ملک، هزینه های جانبی نظیر هزینه آب و برق و سیستم های گرمایشی نیز باید مورد بررسی قرار گیرد که به صورت میانگین بین 150 تا 300£ (پوند) در ماه هزینه خواهد داشت.

هزینه های زندگی در شهر لندن شامل موارد ذیل است:

  • اقلام خوراکی هزینه ها اقلام خوراکی هزینه ها
  • یک وعده غذایی 13.07€ (یورو) 12 عدد تخم مرغ 2.02€ (یورو)
  • 3 وعده غذا برای 2 نفر 51.18€ (یورو) 1 کیلو پنیر محلی 5.90€ (یورو)
  • یک میان وعده در مک دونالد 5.98€ (یورو) 1 کیلو سینه مرغ 6.25€ (یورو)
  • یک فنجان کاپوچینو 3.92€ (یورو) 1 کیلو گوشت قرمز 8.18€ (یورو)
  • یک بطری نوشابه 1.34€ (یورو) 1 کیلو سیب 1.96€ (یورو)
  • یک بطری آب 0.99€ (یورو) 1 کیلو موز 1.17€ (یورو)
  • 1 لیتر شیر 0.98€ (یورو) 1 کیلو پرتقال 1.83€ (یورو)
  • 500 گرم نان 1.07€ (یورو) 1 کیلو گوجه فرنگی 1.89€ (یورو)
  • 1 کیلوگرم برنج 0.98€ (یورو) 1 کیلو سیب زمینی 1.24€ (یورو)

هزینه دانشجوی پزشکی در لندن هزینه حمل و نقل در شهر لندن

قیمت خرید و نگهداری خودرو در کشور انگلستان بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد، اما به دلیل نوسانات موجود در قیمت بنزین از خرید خودرو در کشور انگلستان استقبال نمی شود، در نتیجه بسیاری از افراد ترجیح می دهند از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

شهر لندن به عنوان شهری که جامع ترین شبکه حمل و نقل عمومی را دارا است که کرایه های گران تری را نسبت به سایر شهرهای دیگر دارد.

هزینه بلیط مترو در این کشور معادل 2.5 £ (پوند) و هزینه تاکسی تا یک کیلومتر بین 2 تا 3£ (پوند) می باشد که بسته به شهر متفاوت است.

مقاله پیشنهادی: هزینه تحصیل پزشکی در انگلستان

هزینه دانشجوی پزشکی در لندن

هزینه دانشجوی پزشکی در لندن بیمه در شهر لندن

مراقبت های بهداشتی در کشور انگلستان به علت موافقت نامه های بهداشتی امضا شده و به صورت رایگان در اختیار شهروندان کشور بریتانیا و مهاجرین کشورهای استرالیا، نیوزیلند و کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشور آلمان شهر لندن قرار می گیرد.

اگر به صورت قانونی بیش از یکسال در کشور انگلستان سکونت نمایید، می توانید از حقوق مربوط به مراقبت های رایگان در این کشور بهره مند شوید.

امکان بهره مندی از خدمات بهداشتی خصوصی برای کسانی که از خدمات بهداشتی رایگان استفاده نمی کنند وجود دارد و شما بسته به وضعیت سلامت و نوع خدمات بهداشتی با پرداخت هزینه می توانید از خدمات بهداشتی خصوصی استفاده نمایید.

هزینه معاینه پزشک خصوصی در این شهر از 70£ (پوند) شروع شده و قیمت دارو بسته به نوع آن متفاوت است به طور مثال قیمت یک جعبه آنتی بیوتیک 8£ (پوند) و یک رول قرص سرماخوردگی 3£ (پوند) می باشد.

هزینه دانشجوی پزشکی در لندن هزینه های مواد غذایی در لندن

اطلاع از هزینه های مواد غذایی و خوراک یکی از موارد اصلی در برآورد هزینه زندگی دانشجویی در شهر لندن محسوب می گردد.

هزینه یک وعده غذا در یک رستوران ارزان قیمت در این شهر برای یک نفر معادل 12 £ (پوند) و برای دو نفر در یک رستوران متوسط معادل 45£ (پوند) محاسبه می شود.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

به این نوشته امتیاز بدهید post

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *