مهاجرت

کم هزینه ترین کشورها برای مهاجرت

منظور از مهاجرت افرادی هستند که از یک کشور به کشور دیگری برای همیشه منتقل می‌شوند.برای مهاجرت با هزیینه کم ابتدا باید کشورهایی که هزینه های کمتری را برای مهاجرت دارند را بشناسید سپس برای مهاجرت اقدام کنید که در ادامه با این کشورها و شرایط آن ها آشنا خواهید شد.

انواع روش‌های مهاجرت

  • روش تحصیلی
  • روش کاری
  • روش سرمایه‌گذاری
  • روش ازدواج و تولد
  • کشورهای ارزان برای مهاجرت

مهاجرت به مکزیک

مهاجرت به مکزیک یکی از گزینه های ارزان قیمت پیش روی شماست که ویزاپلاس به شما پیشنهاد می دهد. مکزیک که به عنوان یکی از کشورهای زیبا و دوست داشتنی برای ماه عسل شناخته می شود، هزینه های کمتری نسبت به کشورهای اطراف خود دارد و میانگین هزینه زندگی در این کشور چندان بالا نیست.

یعنی با این مبلغ شما می توانید هزینه های مربوط به حمل نقل و خورد و خوراک خود را به راحتی بپردازید. این کشور در دسته بندی کشورهای متوسط جهان است و زندگی مردم آن متعادل است و خبری از فاصله های طبقاتی سرسام آور نیست. برای زندگی در این کشور شما می توانید یک کار معمولی پیدا کنید و به راحتی یک زندگی معمولی در یک کشور زیبا داشته باشید.

مهاجرت به هند

مهاجرت به هند می تواند یکی از گزینه های ارزان قیمت برای شما باشد،چرا که هزینه های زندگی در این کشور پایین است و شما با درآمد تقریبا پایینی می توانید هزینه های مربوط به زندگی خود را پرداخت کنید.

به این ترتیب اگر شما یک شغل متوسط نیز در این کشور پیدا کنید، می توانید زندگی راحتی داشت باشید و حتی به کمی پس انداز فکر کنید. اما نکته بسیار مهمی که در مورد کشور هند باید به یاد داشته باشید.

جمعیت بسیار زیاد این کشور است که باعث می شود شما برای هر چیزی مجبور شوید که با دیگران رقابت کنید؛ از طرفی همین باعث شده است که فرصت شغلی در این کشور برای مهاجران به راحتی پیدا نشود.

مهاجرت به اوکراین

مهاجرت به اوکراین برای افرادی قصد رفتن به اروپا را دارند گزینه بسیار خوبی می باشد، چرا که نسبت به سایر کشور های اروپایی هزینه های زندگی در این کشور نسبتاً پایین می باشد (البته سطح درآمد نیز پایین تر از سایر قسمتهای اروپاست). حقوق متوسط افراد در این کشور تقریبا مناسب است که این مقدار یک چهارم سایر کشورهای اروپا می باشد.

کانادا کشوری پیشرفته و پهناور که هرساله به نیروی متخصص زیادی نیاز دارد. پس اگر درزمینه ای تخصص داشته باشید خیلی راحت می‌توانید در این کشور زندگی کنید.

کانادا هم مثل استرالیا، ازآنجایی‌که جمعیت مهاجر آن زیاد است، راحت‌تر می‌توانید با جامعه ارتباط برقرار کنید. مخصوصاً این‌که ایرانیان زیادی در این کشور وجود دارند و شما کمتر احساس غربت خواهید کرد.

مقاله پیشنهادی:چگونه مهاجرت کنیم؟

آلمان

مهاجرت با هزینه کم

مهاجرت با هزینه کم

آلمان یکی از صنعتی‌ترین کشورهای اروپا و جهان به شمار می‌رود. تعداد زیاد کارخانه‌ها، سطح کیفیت بالای زندگی و نرخ پایین بیکاری در این کشور باعث شده است یکی از مقاصد مهاجران نه‌تنها در ایران، بلکه در کل جهان باشد.

آلمان از لحاظ کارآفرینی همیشه در رتبه‌های اول جهان قرار گرفته است که از این رو نیروهای متخصص زیادی در این کشور مشغول به کار می‌باشند. اگر می‌خواهید بهترین کشور اروپایی را برای اقامت انتخاب کنید، قطعاً آلمان اولین کشوری است که به ذهنتان خواهد آمد.

استرالیا

مهاجران باعث پیشرفت زیادی در استرالیا شده‌اند و در حقیقت علت به وجود آمدن استرالیای مدرن را مهاجرت نیروهای متخصص به این کشور می‌دانند. استرالیا به سرزمین مهاجران نیز مشهور است.این کشور گویی از ملت‌های مختلفی تشکیل شده‌اند.

در صورت مهاجرت به استرالیا خواهید دید که ایرانیان زیادی در این کشور وجود دارند و ارتباط خوبی باهم در این کشور دارند. این ویژگی باعث می‌شود در این کشور کمتر احساس تنهایی کنید و بتوانید بیشتر با زبان کشور خود در این کشور صحبت کنید. از طرفی استرالیا کشوری بسیار پیشرفته است.

فرانسه هم مثل آلمان یکی از ارزان‌ترین کشورها برای تحصیل و زندگی محسوب می‌شود. متوسط هزینه‌ی تحصیل در فرانسه حدود ۳۰۰ یورو است ولی بیشتر دانشگاه‌های فرانسه کاملاً رایگان هستند و شما فقط باید هزینه‌ی زندگی در این کشور را بپردازید.این ویژگی‌های باعث شده است بیشتر ایرانیان، همیشه استرالیا را به‌عنوان یکی از مقاصد مهاجرت خود در نظر داشته باشند.

لهستان

لهستان یکی دیگر از کشورهای محبوب دانشجویان محسوب می‌شود. هزینه‌ی کم زندگی و تحصیل در این کشور باعث شده است یکی از ارزان‌ترین کشورهای اروپایی برای تحصیل و زندگی باشد. اگر برای تحصیل در این کشور اقدام کنید.

می‌توانید قبل از مهاجرت زبان لهستانی یاد بگیرید و در این کشور تحصیل رایگان داشته باشید. ولی اگر می‌خواهید به زبان انگلیسی در این کشور تحصیل کنید.
هزینه‌ی تحصیل در این کشور، ماهانه حدود ۲۰۰ یورو است که مقدار ناچیزی محسوب می‌شود. همچنین هزینه‌ی زندگی در این کشور حدود ۵۰۰ یورو در ماه است که کشوری ارزان برای زندگی به‌حساب می‌آید.

مقاله پیشنهادی:چگونه مهاجرت کنیم؟

استرالیا و نیوزلند

استرالیا و نیوزلند دو کشوری هستند که در جنوب شرقی آسیا قرارگرفته‌اند. این دو کشور، مخصوصاً نیوزلند در سال‌های اخیر پیشرفت‌های اقتصادی خوبی داشته‌اند که به همین سبب، به نیروی کار ماهر نیاز دارند.

از طرفی چون بیشتر جمعیت این دو کشور را افراد مهاجر تشکیل می‌دهند، مشکلات تبعیض نژادی نسبت به دیگر کشورها کمتر دیده می‌شود.سطح آسایش و آرامش در استرالیا و نیوزلند بسیار مطلوب است.

پرتغال

مهاجرت با هزینه کم

مهاجرت با هزینه کم

برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری در کشور پرتغال می‌توانید شغلی ایجاد کنید که منجر به اشتغال ۱۰ نفر در این کشور باشد. یا مبلغی معادل یک‌میلیون یورو را در بانک مرکزی این کشور سرمایه‌گذاری کنید. همچنین می‌توانید ملکی به ارزش نیم میلیون یورو خریداری کنید و از این طریق ویزای سرمایه‌گذاری دریافت نمایید.

مالت

برای مهاجرت و دریافت ویزای سرمایه‌گذاری در کشور مالت کافی است ملکی به ارزش 275 هزار یورو در این کشور خریداری کنید. در این صورت اقامت دائمی برای شما صادر خواهد شد.

لیتوانی

برای مهاجرت و سرمایه‌گذاری در لیتوانی کافی است ملکی به ارزش 250 هزار یورو خریداری کنید و مالیات پنج‌درصدی آن را پرداخت کنید. برای دریافت اقامت در این کشور می‌توانید با سرمایه‌گذاری در این کشور و یا خرید مسکن به ارزش 250 هزار یورو، ویزای سرمایه‌گذاری معروف به ویزای دی (D) اقدام کنید.

به این نوشته امتیاز بدهید post

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *