آفریقای جنوبی

مزایای شرکت در دوره زبان در ﺁفریقای جنوبی چیست؟

دوره زبان در ﺁفریقای جنوبی
ما در این مطلب می خواهیم پیرامون شرایط دوره زبان در آفریقای جنوبی را توضیح دهیم. بنابراین اگر شما نیز می خواهید زبان انگلیسی را در کشور آفریقای جنوبی مطالعه کنید و درباره شرایط، مدارس و موسسات زبان انگلیسی در این کشور اطلاعات کسب کنید.
می توانید با ما در این مقاله همراه باشید. از آنجایی که تحصیل در ﺁفریقای جنوبی به زبان انگلیسی طرفداران و متقاضیان زیادی دارد و بسیار محبوب است لذا ما در این قسمت به معرفی موسسات ارائه دهنده دوره های زبان انگلیسی در این کشور می پردازیم.
کشور آفریقای جنوبی بسیار مدرن و پیشرفته است. جمعیت این کشور مدرن 60 میلیون نفر، واحد پولش راند و زبان رسمی این کشور زبان انگلیسی می باشد. انگلیسی زبان جهانی است و افرادی که به این زبان مسلط هستند دارای یک امتیاز مثبت هستند. می توانند در طیف وسیعی از فرصت های شغلی مختلف مشغول به کار شوند. اما گذرندان دوره های زبان در کشورهای انگلیسی زبان برای افراد خارجی که قصد تحصیل در این کشورها را دارند بسیار گران و پر هزینه می باشد.

دوره بان در آفریقای جنوبی

دوره زبان در ﺁفریقای جنوبی

کشور آفریقای جنوبی در زمینه مراکز و دوره های زبان انگلیسی در سطح جهان یکی از فعال ترین ها می باشد. تحصیل و گذراندن دوره های زبان در کشورهای انگلیسی زبان مانند:
استرالیا، کانادا، انگلستان، آمریکا و نیوزلند بسیار پرهزینه است. از این رو دوره زبان در ﺁفریقای جنوبی یک جایگزین مقرون به صرفه برای تحصیل و یادگیری زبان برای بسیاری از متقاضیان تحصیل در این زمینه است.
حتی بسیاری از دانشجویانی که در دوره زبان در ﺁفریقای جنوبی شرکت می کنند از کشورهای اروپایی هستند. چرا که علاوه شرکت در این دوره ها علاوه بر مقرون به صرفه بودن از مزایای زیاد دیگری نیز برخوردار است.
زمانی که متقاضیان برای شرکت در دوره زبان در ﺁفریقای جنوبی ثبت نام می کنند وارد فرهنگ و میراث غنی این کشور می شوند. از این رو افرادی که برای تحصیل و یادگیری وارد این دوره می شوند می توانند از جاذبه های گردشگری این کشور نیز بازدید نمایند.
سبک دوره زبان در آفریقای جنوبی به صورت آموزش تعاملی انجام می شود و تبع آن یادگیری زبان در این دوره بسیار ﺁسان تر، سریع تر و سرگرم کننده می باشد. افرادی که متقاضی شرکت در دوره زبان در ﺁفریقای جنوبی هستند.
پس از ثبت نام و ورود به این کلاس ها، محیطی کاملا حرفه‌ای و دوستانه را تجربه خواهند کرد. قیمت و هزینه دوره زبان در آفریقای جنوبی با توجه به کوتاه مدت بودن یا بلند مدت بودن دوره ها و همچنین بسته به نوع مهارت و کلاس ها متفاوت می باشد.
لازم به ذکر است که متقاضیان شرکت در این دوره ها بدانند که یکی از مهم‌ترین بخش های سازماندهی دوره های زبان انگلیسی در این کشور، استفاده از ویزای دوره زبان در آفریقای جنوبی است.

مزایای آموختن زبان انگلیسی و شرکت در دوره زبان در آفریقای جنوبی

کالج های زبان در کشور آفریقای جنوبی از کیفیت های بسیار بالایی برخوردار هستند. این کشور از به چند دلیل برای تحصیل و یادگیری زبان انگلیسی جزء بهترین گزینه ها است که یکی از دلایل استفاده از زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی محاوره در آفریقای جنوبی است.

دوره زبان در ﺁفریقای جنوبی

کشور ﺁفریقای جنوبی دارای 11 زبان رسمی است که زبان انگلیسی در این کشور در تجارت و عرصه ی عمومی استفاده زیادی دارد. گذراندن دوره های زبان انگلیس در کشور ﺁفریقای جنوبی مزایای زیادی برای متقاضیان دارد.
موسسات زبان در این دوره ها نه تنها زبان انگلیسی را به متقاضیان یاد می دهند بلکه آن‌ها را با بسیاری از فرهنگ ها و آداب و رسوم غربی که با زبان و فرهنگ انگلیسی ارتباط دارند، آشنا می کنند.

از مزایای شرکت در دوره زبان در آفریقای جنوبی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

دوره زبان در ﺁفریقای جنوبی

 • تحصیل در کشور انگلیسی زبان: از آنجایی که یکی از زبان های رسمی این کشور انگلیسی است لذا به راحتی می توانید با مردم این کشور ارتباط برقرار کنید.
 •  دوره‌های آموزشی متنوع کوتاه مدت یا بلند مدت: از مزایای خوب این دوره ها تنوع در مدت زمان این دوره ها بدون نیاز به مدرک آیلتس است.
 •  هزینه مناسب و کم نسبت به سایر کشورها از مهم ترین مزایای شرکت در دوره زبان در ﺁفریقای جنوبی است. به گونه ای که حتی بسیاری از افراد اروپایی برای بهبود زبان خود به این کشور مهاجرت و در این دوره شرکت می کنند.
 •  شرایط مناسب برای اخذ ویزا از مزایای دیگر این دوره است. متقاضیانی که قصد شرکت در این دوره ها را دارند به راحتی می توانند برای خود و خانواده خود و حتی افراد دانشجو ویزا بگیرند.
 • بهره مندی از طبیعت فوق العاده زیبای کشور ﺁفریقای جنوبی
 •  امکان اقامت در کشوری که دارای امکانات مناسب و حتی تمام استانداردهای مدرنیته اروپا است.
 •  از دیگر مزایای شرکت در دوره زبان در آفریقای جنوبی امکان اقامت در کشوری که از چند دانشگاه بین المللی معتبر و جهانی برخوردار است و مدارک این کشور مورد تایید دانشگاه های معتبر جهان است.

انواع دوره زبان در آفریقای جنوبی

 • دوره های فشرده و غیر فشرده زبان آکادمیک
 • برگزاری دوره‌های زبان تخصصی برای شرکت در آزمون آیلتس و تافل
 • زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی و زبان انگلیسی برای خلبان ها
 • برگزاری دور­ه ‌های آموزشی زبان برای مشاغل خاصی مانند: بازاریابی، هتل داری و تجارت
 •  برگزاری دوره آموزش زبان برای مدرسین زبان (CELTA)

گرفتن ویزای دوره زبان در آفریقای جنوبی

در حال حاضر شرایط گرفتن ویزای دوره زبان در آفریقای جنوبی از گذشته بسیار ﺁسان تر شده است. مدت زمانی که برای این ویزاها صادر می شود شش ماهه می باشد که در صورت لزوم قابل تمدید است.

همچنین مدت زمانی که طول می شد تا ویزا صادر شود 45 روز می باشد. مدارک مورد نیاز برای دوره زبان در ﺁفریقای جنوبی عبارتند از:

دوره زبان در ﺁفریقای جنوبی

 •  ارائه گواهی از موسسه مورد نظر که نشان دهنده این است که متقاضی قصد شرکت در دوره زبان انگلیسی دارد.
 •  ارائه گذرنامه و دو قطعه عکس
 • ارائه بیانیه اصلی بانک که نشان دهنده تمکن مالی متقاضی برای اقامت و گذراندن دوره است
 • ارائه دعوت نامه موسسه زبان مورد نظر در آفریقای جنوبی
 •  ارائه گواهی و گزارش پزشکی و گزارش رادیولوژیک ( اشعه ایکس قفسه سینه )
 •  ارائه بیمه درمانی
 •  ارائه گواهینامه
 • متقاضیانی که قصد دارند همسر و فرزندان خود را نیز با خود ببرند باید گواهی ازدواج و گواهی تولد فرزندان خود را نیز ارائه دهند.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

به این نوشته امتیاز بدهید post

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *