آفریقای جنوبی

مزایای شرکت در دوره زبان در کیپ تاون

دوره زبان در کیپ تاون
ما در این مطلب به بررسی شرایط شرکت در دوره زبان در کیپ تاون می پردازیم. امروزه یادگیری زبان در کشور آفریقای جنوبی به دلیل هزینه کمتری که نسبت به سایر کشورهای انگلیسی زبان دارد متقاضیان زیادی را جذب خود کرده است.
همچنین این کشور به یکی از گزینه های بسیار مناسب برای تحصیل و یادگیری زبان انگلیسی تبدیل شده است. از جمله شهرهای کشور آفریقای جنوبی که بسیاری از مراکز زبان این کشور در آن شهر قرار دارد کیپ تاون می باشد.
شهر کیپ تاون از نظر موقعیت جغرافیایی در پایین ترین قسمت قاره آفریقا، در جایی که اقیانوس هند و اطلس به یکدیگر متصل می شوند قرار گرفته است. به همین علت ما در این مقاله مزایای شرکت در دوره زبان در کیپ تاون را توضیح می دهیم.
بنابراین اگر شما نیز متقاضی و علاقه مند به شرکت در دوره زبان در کیپ تاون هستید می توانید این مقاله را تا آخر مطالعه نمایید.

شرایط شرکت در دوره زبان در کیپ تاون

دوره زبان در کیپ تاون

یکی از مقصدهای پرطرفدار در بین دانشجویان و متقاضیان تحصیل و یادگیری زبان انگلیسی شرکت در دوره زبان در کیپ تاون است. شرکت در این دوره ها مزایای زیادی دارد.
از مزایای شرکت در دوره زبان در کیپ تاون این است که متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در کشور آفریقای جنوبی یا هر کشور انگلیسی زبان دیگر و یا حتی دانشگاه هایی که به زبان انگلیسی تدریس می کنند را دارند.
این امکان را برای خود فراهم می سازند که با ثبتنام و شرکت در این دوره ها و با تحصیل و یادگیری و این زبان و زندگی در یک کشور و شهر انگلیسی زبان خود را برای مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان مد نظر و تحصیل در دانشگاه های آن کشورها آماده سازند.

دوره زبان در کیپ تاون

از آنجایی که زبان رسمی کشور آفریقای جنوبی انگلیسی است و به تبع آن مردم شهر بزرگی همچون کیپ تاون نیز به زبان انگلیسی صحبت می کنند لذا بدیهی است که متقاضیانی که علاقه مند به تحصیل در این کشور هستند باید دارای سطوح مختلفی از معلومات زبان انگلیسی باشند.
معمولا برای افرادی که متقاضی تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان باشند داشتن مدرک زبان تافل یا آیلتس الزامی می باشد ولی این یکی از تفاوت های کشور آفریقای جنوبی با سایر کشورهای انگلیسی زبان است چرا که برای تحصیل در این کشور انگلیسی زبان داشتن مدرک زبان الزامی نمی باشد.
دلیل این امر نیز این می باشد که این کشور دارای مراکز زبان انگلیسی معتبری در شهرهای مختلف خود می باشد که شهر کیپ تاون یکی از شهرهای این کشور است و از چند مرکز معتبر زبان برخوردار می باشد.
کشور آفریقای جنوبی با برگزاری این دوره ها این امکان را برای دانشجویان و متقاضیان فراهم می سازد که با شرکت و یادگیری زبان انگلیسی در کالج های معتبر این کشور ﺁمادگی لازم برای موفقیت در آزمون آیلتس را کسب کنند و موفق به اخذ این مدرک شوند.
کشور آفریقای جنوبی دارای مراکز معتبر زبان انگلیسی زیادی است. شهر کیپ تاون که یکی از شهرهای این کشور است امروزه یکی از زیباترین شهرهای جهان از نظر گردشگری و فرهنگی محسوب می شود.
و بسیاری از از مراکز زبان ﺁفریقای جنوبی در این شهر قرار دارد. شرکت و تحصیل در دوره زبان در کیپ تاون برای علاقه مندان فواید و مزایای زیادی دارد که این مزایا عبارتند از: هزینه پایین این دوره ها، برگزاری دوره­ های زبان برای شغل های خاص مانند بازرگانان و تجار، همچنین برگزاری دوره­ های زبان عمومی و
تخصصی در این دوره ها نیز امکان پذیر است، از مزایای شرکت در دوره زبان در کیپ تاون امکان اخذ ویزا به همراه خانواده وجود دارد و کمک و راهنمایی جهت اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه ­های این کشور و سایر کشورهای انگلیسی زبان می باشد.

انواع کالج های شهر کیپ تاون

دوره زبان در کیپ تاون

برای شرکت در دوره زبان در کیپ تاون باید در کالج های این شهر ثبتنام نمود. یکی از بهترین کالج های شهر کیپ تاون که از بهترین های کشور آفریقای جنوبی نیز می باشد کالج زبان International House و کالج زبان IF  می باشند.
این کالج ها در سطح دنیا بسیار و معتبر و شناخته شده و بین المللی هستند و در آن ها کلیه دوره­ های عمومی و تخصصی زبان انگلیسی و دیگر زبان­ های خارجی برگزار می شود.
از دیگر ویژگی های بارز این کالج ها و شرکت در دوره زبان در کیپ تاون این است که اساتید کالج­ های ذکر شده از اساتید با تجربه کشورهای انگلیس و ایالات متحده آمریکا می­ باشند از این رو متقاضیان شرکت در دوره زبان در کیپ تاون از سراسر دنیا خصوصا از اروپا می باشند.
این کالج ها به قدری در دنیا شناخته شده می باشند که دارای بیش از 150 شعبه در 50 کشور دنیا هستند و به همین جهت از معتبرترین کالج ­های آموزش زبان در سراسر جهان می­ باشند. از این رو افرادی که متقاضی تحصیل در کشور آفریقای جنوبی هستند.
یا قصد شرکت در دوره های زبان انگلیسی این کشور را دارند می توانند ماجراجویی خود در آفریقایی جنوبی را در بزرگ ترین شهر این قاره و با ثبت نام در دوره زبان در کیپ تاون تجربه نمایند.
از دیگر مزایای دوره های آموزش زبان انگلیسی کیپ تاون برگزاری کلاس هایی است که در آن کلاس ها برنامه هایی برای کمک به متقاضیان جهت سازگاری با زندگی در آفریقای جنوبی و سایر کشورهای انگلیسی زبان گنجانده شده است.
همچنین از خصوصیات دوره زبان این است که با داشتن برنامه های کارآموزی به دانشجویان خود این امکان را می دهد که با کار در شرکت های محلی تجربه کاری انگلیسی را کسب کنند.

معتبرترین مدارس زبان در کیپ تاون

دوره زبان در کیپ تاون

· کالج EF: این کالج در سال 1965 تاسیس و هم اکنون دارای 116 شعبه در سراسر جهان می باشد. از برنامه های این کالج می توان به مواردی چون برنامه های آموزشی برای دوره‌ی دبیرستان، برای دوره‌ی کالج و دانشگاه، برای بزرگسالان و حرفه‌ای‌ ها و برای شرکت ‌ها و کمپانی‌ ها اشاره نمود.
از ویژگی های بارز این کالج ارائه مدرک زبانی است که مورد تایید معتبرترین دانشگاه های دنیا می باشد.
· کالج EC:  این کالج بسیار مدرن و مجهز به آخرین تکنولوژی ‌های آموزشی روز دنیا می باشد. دانشجویانی که در حال تحصیل در این کالج هستند از بیش از 140 کشور دنیا می باشند. از ویژگی های این کالج این است.
که متقاضیانی که سرعت یادگیری زبانشان در حد انتظار پیش نرود کلاس‌های خارج از برنامه بصورت کاملا رایگان ارائه خواهد کرد. دوره های این کالج معمولا فشرده و به مدت 3 تا 6 ماه است.
و دانشجویان را برای تحصیل و آمادگی برای آزمون های زبان آیلتس و تافل و همینطور شغل آینده آماده خواهد کرد. یکی از دوره های این کالج دوره اصلاح تلفظ و لهجه برای دانشجویان است.
· کالج IH: این کالج در سال 1953 تاسیس و از بزرگترین و قدیمی‌ترین مدارس تکمیل دوره های زبان در جهان است. این کالج دارای 150 شعبه در 52 کشور جهان است. تبدیل آموختن زبان به یک تجربه‌ی واقعی هیجان‌انگیز و چالش‌برانگیز است از اهداف این کالج است.
در نهایت افرادی که متقاضی شرکت در دوره زبان در کیپ تاون هستند فرقی نمی کند که در کدام کالج مشغول به تحصیل شوند چرا که این کالج ها بالاترین استانداردهای آموزش را ارائه می دهند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *