سرمایه گذاری در, فرانسه

سرمایه گذاری در فرانسه

سرمایه گذاری در فرانسه

یکی از راه های گرفتن اقامت در فرانسه می تواند سرمایه گذاری در فرانسه باشد. علاوه بر راه ها ی تحصیل در فرانسه و گرفتن اقامت از طریق خرید ملک و غیره، سرمایه گذاری در فرانسه از روش هایی است که به صورت عمده توسط افرادی که می خواهند به صورت خانوادگی و تزریق پول به کشور فرانسه اقامت فرانسه را به دست بگیرند ، استفاده می شود.
در ادامه به تفصیل دراین مقاله به توضیح و توصیف این روش پرداخته می شود و شرکت حقوقی و مهاجرتی آوات به شما خوانندگان عزیز یاری می رساند.

در این نوشته سعی شده است که تمام سوالات را در باب این مقوله و چگونگی سرمایه گذاری در فرانسه را شرح می دهد و شرایط گرفتن این نوع اقامت از طریق سرمایه گذاری در فرانسه به خوبی جواب داده خواهد شد و در صورت اینکه نیاز به مشاوره های تخصصی تری دارید، پیشنهاد می شود به شرکت مهاجرتی و حقوقی آوات مراجعه کنید.

سرمایه گذاری و آشنایی با اصول اولیه آن

درابتدا بهتر است با موقعیت جغرافیایی و فرهنگی فرانسه آشنا شوید تا ذهنیت بهتری نسبت به تحصیل در این کشور پیدا کنید. فرانسه کشوری درهمسایگی سواحل مدیترانه و اقیانوس اطلس می باشد. به همین روی آب و هوای معتدل و مرطوبی دارد و همان طور که متوجه شدید آب و هوای متفاوتی با ایران خواهد داشت.

با توجه به تاریخچه این کشور و شرایط آب و هوای خاص، فرهنگ متفاوت با ایران به ارمغان آورده است که البته بعد از مدت کوتاهی با ان وفق داده خواهید شد. در کل آب و هوای اروپایی فرانسه می تواند مورد علاقه بسیاری از افراد باشد.

فرانسه کشوری پیشرفته از نظر اقتصادی می باشید به همین دلیلی کیفیت و سطح رفاه بالای زندگی فرانسه به عنوان کشوری مناسب برای زیست شناخته می شود و مهاجرین زیادی از راه های مختلف برای گرفتن اقامت در فرانسه اقدام می کنند.
سرمایه گذاری در فرانسه و اخذ ویزای مربوط به آن از راه هایی است که همان طور که گفته شد؛ همواره مد نظر مهاجرین بوده است. افرادی که شرکتی در ایران یا هرجای دیگر دنیا دارا هستند و قصد تاسیس آن شرکت دراروپا دارند و می توانند از این طریق، اقامت تجاری برای خودشان و خانواده فراهم نمایند و از راه هایی است ک برای این نوع اقامت و مهاجرت پیشنهاد می شود.

نکته جالب و واجد اهمیت آن است که دولت فرانسه در تلاش است که بتواند شرایطی را فراهم آورد که افراد و متقاضیان مهاجرت به فرانسه بتوانند با استفاده از راه اندازی یک شغل یا شورای صنفی و حتی خرید ملک، از ویزای سرمایه گذاری  استفاده نمایند. برای اقامت دائم در فرانسه وارد عمل شوند.

سرمایه گذاری در فرانسه و استاندارد های ملزوم به رعایت

اولین مورد برای سرمایه گذاری این است که فردی که اقدام به سرمایه گذاری می نماید باید این اطمینان خاطر برای وی حاصل گردد که سرمایه گذاری منجر به سود وی شود. این نکته بسیار مهم است که خطراتی مانند: مصادره اموال یا قوانین ناعادلانه و اعمال آن ها صورت نگیرد.
همان طور که گفته شد؛ فرانسه دارای پایداری سیاسی و اقتصادی بسیار خوبی است. می توان نتیجه گرفت که این کشور برای سرمایه گذاری شرایط مطلوبی دارد و سرمایه گذاری برای یک سرمایه گذار در بازار های تجاری فرایند خوبی را در پی خواهد داشت. و نگرانی وی در مورد کسب سود بی مورد خواهد بود.

همچنین با توجه به مدارک و آماری که برای میزان موفقیت اقتصادی کشور فرانسه انجام شده است، سرمایه گذاری نتیجه خوبی داشته است.
سلب مالکیت فاکتوری است که در کشور ها از یک شروع می شود و تا 7 ادامه پیدا می کند، به ترتیب کم ریسک ترین تا پرریسک ترین می باشد. کشور فرانسه به عنوان کم ریسک ترین ها شناخته می شود.

نظام حقوق بین المللی در کشور فرانسه

در ادامه برخی فاکتور ها که دانستن آن ها برای سرمایه گذاری در فرانسه ضروری می باشد را تشریح و توصیف می کنیم.
GDP تولید داخلی
این فاکتور به این معنی است که می توانید با توجه به آن میزان تولید سرانه داخلی و رشد اقتصادی را بسنجید و بالاتر بودن این عدد از 35000 نشان دهنده پیشرفته بودن این کشور است.

مالیات

تاثیر میزان مالیات بر سود و درآمد یک شرکت از نکات مهمی است که باید به آن ها توجه شود. این بدین معنی است که هرچه میزان مالیات پرداختی توسط یک شرکت که اقدام به سرمایه گذاری کرده است پایین تر باشد، سرمایه گذاری در آن کشور درست و بهتر است.
در ادامه به توضیح برخی دیگر از راه های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه می پردازیم. در این مسیر شرکت مهاجرتی و حقوقی آوات سعی کرده است که به خوبی این مسیر ها را توضیح دهد.
سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه با توجه به موضوع مقاله حاضر خوانندگان و متقاضیان می توانند به دنبال راهی برای سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت باشند.

سرمایه گذاری در فرانسه از طریق اوراق قرضه

در این حالت سرمایه گذاری شما می بایست مبلغ حدود 10 میلیون دلار را برای گرفتن اقامت دائم خود سرمایه گذاری کنید.
مزایای این روش عدم نیاز به سابقه اقامت در فرانسه

  •  عدم نیاز به اقامت در مرت سرمایه گذاری.
  •  عدم نیاز به مدرک زبان یا مدرک تحصیلی.
  •  مجوز اخذ اقامت کوتاه مدت ( 2ماهه )
  •  امکان سرمایه گذاری به هر دو صورت فردی و شراکتی.
  •  امکان بهره برداری از امکانات ساکنین فرانسه برای خانواده های سرمایه گذار.

در پایان

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 17با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید  و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید همچنین شما می توانید فرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی می کنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

به این نوشته امتیاز بدهید post

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *