استرالیا, مهاجرت

موسسه‌ی مهاجرت به استرالیا

موسسه مهاجرت به استرالیا

زندگی در دنیای امروزی سبب شده است که توجه به مهاجرت ضرورت بیشتری پیدا کرده و به عنوان یک نیاز مطرح شود. مراجعه به موسسه‌ی مهاجرت به استرالیا اتفاقی است که امروزه رقم خورده است. بنابراین متقاضیانی که به دنبال راهی برای ورود به کشورهای معتبر دنیا هستند می‌توانند از این طریق سرنوشت خود را تغییر دهند. بنابراین از همین رو است که باید به افرادی مراجعه کنند که در موسسه‌های مهاجرتی بوده و از روش‌های ورود به کشورهای دیگر مثل ویزای توریستی و یا ویزاهای تحصیلی و کاری و… در این زمینه آگاه باشند.

کارکرد موسسه‌ی مهاجرت به استرالیا

موسسه‌های مهاجرت به استرالیا مختلف هستند. کسی که می‌خواهد مهاجرت را در سطح جامعه بین‌الملل پیگیری کند باید با یک موسسه مهاجرتی قرارداد منعقد کرند که مجوز انجام خدمات حقوقی و بین‌المللی در زمینه مهاجرت داشته باشد. برخی از این موسسه‌ها فقط در یک زمینه خاص فعالیت می‌کنند. برای نمونه ممکن است یک موسسه مهاجرتی فقط در زمینه دریافت ویزای تحصیلی اقدام کند.

بنابراین موسسه مورد نظر فقط در این حیطه می‌تواند مشاوره داده و یا اقدامات لازم را برای متقاضی انجام دهد. این موسسات معمولا وکلایی دارند که به علم حقوق احاطه داشته و می‌توانند قوانین مربوط به مهاجرت را برای متقاضیان توضیح دهند.

برخی موسسات مهاجرت به استرالیا نیز هستند که در تمامی زمینه‌های مهاجرتی اقدام می‌کنند و متقاضیان از طریق مراجعه به آن‌ها می‌توانند از امتیازات مورد نظر بهره‌مند شوند. چیزی که متقاضیان مهاجرت به استرالیا باید به آن توجه داشته باشند این است که موسسات قانونی را از موسسات مشابه و کلاهبردار تشخیص دهند تا گرفتار نشوند.

موسسات مهاجرت به استرالیا

موسسه‌های مهاجرتی اغلب در سطح بین‌المللی فعالیت می‌کنند و معمولا موسساتی رسمی و ثبت شده در تهران هستند که مجوز رسمی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی را دارند. برخی از نمایندگی‌های انحصاری این دفاتر مهاجرتی تنها خدمات مهاجرت تحصیلی از کشور استرالیا را بر عهده دارند.

موسسه مهاجرت به استرالیا

موسسه مهاجرت به استرالیا

موسسه های مهاجرت به استرالیا با به کار گرفتن تجربه وکلای رسمی مهاجرتی، خدمات خود را در زمینه گرفتن ویزای دائم و موقت استرالیا ارائه می‌کنند. اگر قصد دارید برای کار در استرالیا، مهاجرت و یا تحصیل به کشور استرالیا بروید باید موسسه‌هایی که امکانات باکیفیتی برای فرد در نظر می‌گیرند را انتخاب کنید.

موسسه مهاجرتی نوع ویزای فرد متقاضی را با شرایط او می‌سنجد و فهرستی از مدارک مورد نیاز وی را در اختیار وی قرار می‌دهد. این موسسه کمک می‌کند تا مدارک متقاضی هرچه سریع‌تر آماده شده و آن‌ها را به اداره مهاجرت تحویل می‌دهند و در روند کار متقاضی را آگاه و به وی اطلاع‌رسانی می کنند.

امتیاز مهاجرت به استرالیا

شاید تا به امروز در خصوص امتیاز مهاجرت به استرالیا مطالبی شنیده باشید. برای آنکه بتوانید مهاجرت به استرالیا را با موفقیت انجام دهید باید در سیستم امتیاز بندی مهاجرت به استرالیا، حد نصاب نمره را کسب نمایید. برای بدست آوردن امتیاز بالا باید یک سری شرایط و مدارکی را داشته باشید که با ارائه و اثبات هر کدام دارای امتیازی خواهید شد که باید جمع این امتیازات به حد نصاب 60 امتیاز برسد تا بتوانید شرایط مهاجرت به استرالیا را داشته باشید.

نحوه امتیاز بندی به شرایط ذیل بستگی دارد و با توجه به آن‌ها شما می توانید بیشتر امتیازات را اخذ نمایید:

 • شرایط سنی:  از سن 18 سال تا 45 سال دارای امتیازات متغیر می باشند.
 • مدرک تحصیلی: از دیپلم، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دارای امتیازات متفاوت می باشد.
 • مدرک زبان آیلتس که هر چه مدرک آیلتس بالاتر باشد امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد.
 • در صورت سابقه کاری در کشور استرالیا شما می توانید امتیاز کسب نمایید.
 • اگر دارای اسپانسر شیپ می باشید شامل امتیاز می شوید.
 • اگر دوره ای از تحصیل را در استرالیا گذرانده باشید نیز شامل امتیاز می شوید.
 • اگر همسر متقاضی دارای مهارت وویا تخصصی باشد 5 امتیاز دریافت می کند.
 • گذراندن یک دوره تخصصی 5 امتیاز به همراه خواهد داشت.

شما باید بر اساس اطلاعاتی که در بالا به آن اشاره کردیم حد نصاب امتیاز را کسب کنید ولی در غیر این صورت شما اگر نتوانید امتیاز لازم را کسب کنید نمی توانید از هیچ یک از روش ها اقدام نمایید.

قبل از هر اقدامی ابتدا در موسسات مهاجرتی معتبر شرایط خود را باز گو کرده تا برای شما امتیازاتتان را محاسبه نمایند و بعد از جمع امتیازات خواهید فهمید که شرایط مهاجرت به استرالیا را خواهید داشت یا نه.

برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی مهاجرت به استرالیا نگاهی بیندازید.

موسسه‌ی مهاجرت به استرالیا چه خدماتی انجام می‌دهد

1- استفاده از وکلای مهاجرتی

برخی موسسه‌های مهاجرت به استرالیا خدماتی در زمینه مهاجرین در بدو مهاجرت و پس از آن ارائه می‌دهند. این موسسات از کارگزاران مسافرتی استفاده کرده و پرونده‌های مربوط به موکلان خود را بررسی کرده. پیچیدگی‌های فنی آنها را در نظر می‌گیرند. برخی از موسسات مهاجرت به استرالیا با استفاده از وکلای خود در همه دادگاه‌های تجدید نظر در زمینه ویزا و حصول نتیجه فرد را یاری می‌کنند. استفاده از وکیلان زبده و کارآموخته شانس قبولی فرد در پرونده‌ها را افزایش داده و ریسک موفق نشدن آنها را کم می‌کند.

2- نظارت بر امور مهاجرت

موسسه‌های مهاجرت به استرالیا از کیفیت بالایی در زمینه ارائه خدمات برخوردارند و در هر ماه سقف قبول مشتری آن‌ها تا یک حد خاص است. این موسسات گاهی فعالیت‌های مشمول قانون تجارت استرالیا را به عنوان. یک مرجع رسمی ارائه مجوز جهت فعالیت و نظارت به کارگزاران رسمی مهاجرت در کشور استرالیا را ارائه می‌دهند.

3- ارائه مشاوره به متقاضیان

از معمول‌ترین خدماتی که توسط موسسه‌ی مهاجرت به استرالیا به متقاضیان مهاجرت ارائه می‌شود و از کیفیت بالایی برخوردار است مشاوره به افراد است. این موسسات اطلاعات زیادی را جمع‌آوری کرده و در زمینه مهاجرت بهترین خدمات را ارائه می‌کند. این موسسات با ارائه خدمات مشاوره‌ای و سیستماتیک کردن امور خود سعی در ارائه بهترین خدمات به موکلین خود دارد.

5- عقد قرارداد برای انجام امور مهاجرت

یکی دیگر از خدماتی که موسسه‌های مهاجرت به استرالیا انجام می‌دهند، ارائه خدمات مهاجرتی است. بخشی از این خدمات عبارت از مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت در قالب تمامی روزهاست. مشاوره تخصصی با کارشناسان امور مهاجرت، عقد قرارداد برای انجام امور مربوط به مهاجرت برای موکلین خود با گارانتی و تضمین قانونی مربوط به آن و دیگر خدماتی که در زمینه حقوق بین‌الملل و زیر نظر وکلای مجرب و پایه یک انجام می‌شود.

موسسه مهاجرت به استرالیا

موسسه مهاجرت به استرالیا

از دیگر خدمات موسسه‌های مهاجرت به استرالیا که طی سال‌های اخیر بسیاری از خانواده‌های ایرانی را به سمت خود جذب می‌کند. امور مربوط به تحصیل و ویزای تحصیلی و اقامت فرزندان آنهاست که در سال‌های اخیر ذهن بسیاری از متقاضیان ایرانی را درگیر کرده است. افرادی که اهداف کوتاه‌مدت دارند برای ادامه تحصیلات فرزندان خود، دانشگاه‌های معتبر خارجی برنامه‌ریزی کرده و تاجران و با هدف توسعه کار و فراهم آوردن شرایط برای افراد. گزینه مهاجرت به عنوان هدفی بلند مدت پایه‌ریزی می‌کنند.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

سوالات متداول

1.دلایل مهاجرت به استرالیا چیست؟

 • آینده ی شغلی و همین‌طور وضع اقتصادی مطلوب استرالیا از جمله دلایل دیگر برای مهاجرت است. سرمایه گذاران و همین طور کار آفرینان هم به استرالیا مهاجرت می کنند که آمار آن ها در طی یک سال گذشته به 6500 نفر رسیده است.

2.شرایط اولیه ی مهاجرت به استرالیا چیست؟

 • یکی از اولین شرایط این است که سن نباید از 45 سال بیشتر باشد. دیگری این است کسی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارد باید شاغل نیز باشد. حتما باید مدرک تحصیلی داشته باشد.

3.چه روش هایی برای مهارجت به استرالیا وجود دارد؟

 • از جمله روش های مهاجرت به استرالیا از طریق: ازدواج، تولد، کار، سرمایه گذاری، تحصیل و حتی بعضی افراد فرزندان خود را در کشور خارجی به دنیا می آورند تا فرزند تابعیت آن کشور را بگیرد و جز شهروند آن کشور محسوب شود.

4.با دریافت ویزای سرمایه گذاری می توان اقامت دائم به دست آورد؟

 • بله با دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا می توانید. به صورت دائم در این کشور اقامت کنید.

5.حداقل سرمایه‌ی لازم برای دریافت ویزای سرمایه گذاری چه میزان است؟

 • برای دریافت این ویزا باید سن شما کمتر از 55 باشد و حداقل دارایی شما در مجموع برای دریافت این ویزا 800هزار دلار باشد

6.آیا هزینه ی زندگی در استرالیا بالاست؟

 • هزینه­ ی زندگی در این کشور بالاست ولی به نسبت آن نیز سطح درآمد بیشتر است و بالا بودن هزینه ­های زندگی تأثیر چندانی بر زندگی مردم ندارد.

7.آیا مدرک تحصیلی مورد نیاز برای کارآفرینی باید متناسب با حوزه ی فعالیت فرد متقاضی باشد؟

 • در روش امتیازدهی فردی که مدرک مرتبط با بیزینس و تکنولوژی دارد از امتیاز بیشتری نسبت به سایر رشته ها برخوردار است.

4/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *