روسیه, کاری

اطلاع از شرایط اخذ ویزای کار یکساله روسیه

اطلاع از شرایط اخذ ویزای کار یکساله روسیه

به منظور اخذ ویزای کار یکساله روسیه باید چه اقداماتی در اولویت قرار گیرد؟ پروسه لازم برای دریافت چنین ویزای چه مدت طول می کشد؟ مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای مربوط چقدر است؟ در ادامه در نظر داریم به طور کلی به بررسی اطلاعات کامل در این زمینه پرداخته و مطالب ارزشمندی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، با ما همراه باشید.

با دریافت ویزای کار یکساله روسیه می توانید از مزیت چنین ویزایی بهره مند شده و امکان مهاجرت و دربافت اقامت روسیه را به دست آورید. توجه کنید که امکان کاریابی و بهره مندی از فرصت های شغلی برای افرادی که ویزای کار یک ساله را دارند بسیار آسان است.

شما با استفاده از این ویزای کاری می توانید به شغل مد نظر و مناسب با تخصص خود دست یابید، به طور کامل اقامت در این کشور را به دست آورید. افرادی که بودجه کافی به منظور مهاجرت به کشور های دیگر از جمله روسیه را ندارند، تنها گزینه ی مطلوب برای سفر آن‌ها، انتخاب فرصت های شغلی و یا تحصیلی است.

کشور روسیه با داشتن اقتصاد قدرتمند یک مکان ایده آل برای رشد و اشتغال زایی خواهد بود. شما با هر تخصصی که دارید می توانید در این کشور به فرصت های کاری مختلفی دست یابید.

به منظور مهاجرت از طریق دریافت ویزای کار یکساله روسیه به این کشور سعی کنید ابتدا با شرایط و اطلاعات کامل در این راستا آشنا شوید تا بتوانید از به وجود آمدن هرگونه سهل انگاری در مرحله ی بعدی جلوگیری کنید.

شرایط اخذ ویزای کار یکساله روسیه

به منظور ویزای کار یکساله روسیه باید پروسه ی خاصی در نظر گرفته شود. خط و مشی های خاصی برای این منظور در نظر گرفته شده است، شما می توانید با دریافت ویزای کار یکساله روسیه، امکان اقامت در این کشور را برای یک بازه ی زمانی خاص داشته باشید. شرکت های بین المللی در این کشور معمولا در جذب اتباع خارجی به عنوان نیروی کار، استقبال بسیاری نشان می دهند.

اطلاع از شرایط اخذ ویزای کار یکساله روسیه

اطلاع از شرایط اخذ ویزای کار یکساله روسیه

ویزاهای مختلفی برای دسترسی به فرصت های شغلی در این کشور اطلاق می شود، شما در هر یک از این روش ها مجبور هستید که توجه یک کارفرما را به دست آورید. با استفاده از سایت های کاریابی می توانید با دریافت نظر یک کارفرما در یک کسب و کار مربوط به شغل خود، اقداما دریافت ویزای کار یکساله روسیه را در پیش بگیرید. دعوت نامه ای که از سوی کارفرما ارائه می شود می تواند پروسه ی صدور ویزای یاد شده را تسهیل بخشد.

پس از آماده کردن مدارک درخواستی و طی شدن اقدامات لازم برای بررسی و ارزیابی، در یک بازه ی زمانی مشخص می توانید به ویزای مربوط دست یابید. جهت تمدید ویزای صادر شده نیز می توانید به اداره مهاجرت روسیه در این کشور مراجعه کنید و اقدامات لازم را دنبال کنید.

مدارک مورد نیاز برای ویزای کار یکساله روسیه

به منظور صدور ویزای کار یکساله روسیه لازم است مارک ویژه ای را به کنسولگری روسیه ارائه دهید. توجه کنید هر گونه نقص و جعل در مدارک یاد شده می تواند پروسه ی صدور ویزا را با مشکل مواجه کرده و یا به طور کامل امکان دریافت این ویزا را از شما سلب کند. از جمله مدارک لازم برای ویزای کار یکساله روسیه می توان موارد زیر را در نظر گرفت:

 •  تکمیل فرم درخواست ویزا
 •  ارائه ی دعوت نامه
 •  ارائه ی مدرک شناسایی
 •  عکس ویزایی
 •  بیمه نامه
 •  نامه عدم سو پیشینه
 •  نامه تمکن مالی

کارشناسان ما اطلاعات کامل با توجه به شرایط لازم در مورد مدارک درخواستی نیز ارائه خواهند داد. با ما می توانید از پروسه ی صدور ویزای کار یکساله روسیه مطمئن باشید. از جمله مشاغل پرطرفدار در روسیه نیز می توان موارد زیر را نام برد:

 1.  مهندس IT
 2.  مدیر منابع انسانی
 3.  مدیر فروش
 4.  مدیر مالی
 5.  مهندس عمران
 6.  حسابدار
 7.  مدیر تجاری
 8.  مهندس نفت و گاز
 9.  مترجم چند زبانه

میزان حقوق در روسیه

اطلاع از شرایط اخذ ویزای کار یکساله روسیه

اطلاع از شرایط اخذ ویزای کار یکساله روسیه

میزان حقوق در کشور روسیه با توجه به نوع کار و شرکت مربوط و فاکتورهای مختلف متفاوت است، ولی با در نظر گرفتن این موضوع که هزینه ی زندگی در روسیه در مقایسه با سایر کشورها بسیار مقرون به صرفه است، فرد با یافتن شغل مطلوب می تواند زندگی استانداردی داشته باشد.

میزان دستمزد در طی 12 ماه عنوان کاری

 •  52,000 یورو مدیر منابع انسانی
 •  46,000 یورو مهندس IT
 •  27,500 یورو حسابدار
 •  36,500 یورو مهندس عمران
 •  39,500 یورو مدیر مالی

مشاغل پردرآمد در روسیه

 1.  عنوان حرفه درآمد ماهیانه
 2.  ناخدای کشتی 500،000 روبل
 3.  فرمانده هواپیما 320،000 روبل
 4.  رئیس فناوری در صنعت استخراج طلا 312،000 روبل
 5.  سرمربی تیم هاکی روی یخ 300،000 روبل
 6.  مدیر سایت ساخت 250،000 روبل
 7.  دندانپزشک 200،000 روبل
 8.  مدیر ریسک 200،000 روبل
 9.  مهندس برق 195،000 روبل
 10.  تحلیلگر فناوری اطلاعات 190،000 روبل
 11.  کمک خلبان هواپیما 180،000 روبل

موسسات کاریابی در روسیه

موسسات کاریابی مختلفی به صورت آنلاین خدمات دسترسی به شغل های مختلف را برای افراد دنبال کار قرار داده است. با بهره مندی از چنین وب سایت هایی می توانید با کارفرمایان مختلفی در ارتباط باشید و در صورت جلب توجه آنها با رزومه ی ارسالی، به شغل مورد نظر دست یابید.

از جمله مهم‌ترین سایت های معتبر کاریابی در روسیه می توان موارد زیر را نام برد :

 1. www.oficinaempleo.com
 2.  www.infoempleo.com
 3.  www.monster.es
 4.  www.bebee.com/jobs
 5. www.iagora.com
 6. www.lapaspb.com
 7. www.primereple.com
 8. www.thinkspain.com/jobs-Russia
 9. www.expatica.com/new/es/jobs
 10. www.indeed.es

برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی کار در روسیه مراجعه کنید.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

سوالات متداول

1.آیا ویزای جستجوی کار موجود است؟

 • چنین ویزایی در کشور روسیه مد نظر نمی باشد.

2.آیا محدودیت سنی خاصی برای صدور ویزای کار یکساله روسیه است؟

 • افرادی که کمتر از 40 سال سن دارند معمولا به راحتی می توانند از فرصت های کاری بهره مند باشند.

3.پروسه ی صدور ویزای کار یکساله روسیه چقدر طول می کشد؟

 • با توجه به مدارک ارائه شده مدت زمان صدور این ویزا متغیر است، ولی ما در صدد آن هستیم که در اسرع وقت بتوانید ویزا مد نظر خود را دریافت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *