سرمایه گذاری در, مجارستان

شرایط سرمایه گذاری در مجارستان در سال [2019]

شرایط سرمایه گذاری در مجارستان

شرایط سرمایه گذاری در مجارستان

مجارستان یکی از کشورهای بسیار پیشرفته و مدرنی می باشد با اینکه در طول جنگ های جهانی اول و دوم مورد حملات بسیار زیادی واقع شده بود و خسارت های بسیاری از جهت اقتصادی و اجتماعی به این کشور وارد شده بود، ولی با این حال توانست در دهه های اخیر پیشرفت بسیار خوبی را داشته باشد و از جمله کشورهای پرآوازه اروپا به شمار محسوب شود.

این کشور در همسایگی کشورهای از جمله اسلواکی و اسلووانی و اتریش واقع شده است. امروزه گردشگران و افراد بسیار زیادی برای بازدید از جاذبه های بی نظیر این کشور، بهمجارستان  مسافرت می کنند.

علاوه بر ورود گردشگران زیاد به این کشور، شاهد مهاجرت های بسیار زیادی نیز بهمجارستان  هستیم چرا که فرصت های شغلی و زندگی بسیار خوبی در انتظار مهاجرین می باشد.

راه ها و روش های بسیار زیادی برای مهاجرت به مجارستان  وجود دارد که از جمله ی این راه ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

–          مهاجرت از طریق ازدواج

–          مهاجرت از طریق تولد

–          مهاجرت از طریق تحصیل

–          مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

افراد با اهداف بسیار مختلفی تصمیم به مهاجرت دارند که یکی از پرطرفدارترین این راه ها مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد. دلایل بسیار زیادی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری وجود دارد که در بخش های بعدی راجع به آن توضیحات بسیاری را ارائه خواهیم داد.

سازمان مهاجرت آوات نیز سعی بر آن دارد تا با مشاوران بسیار مجرب و حرفه ای خود بتواند بهترین و صحیح ترین راه را برای مهاجرت شما عزیزان پیشنهاد دهد. هم چنین پاسخ های دقیق تر و به روزی را برای سوال های شما علاقمندان ارائه دهد. در ادامه مقاله به   مهاجرت به مجارستان  از طریق سرمایه گذاری و مزیت ها و شرایط لازم برای   مهاجرت به مجارستان  از طریق سرمایه گذاری پرداخته ایم. لطفا جهت کسب اطلاعات بهتر و مفیدتر با ما همراه باشید.

شرایط سرمایه گذاری در مجارستان

همان طور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره شد یکی از راه های  مهاجرت به مجارستان  ، از طریق سرمایه گذاری در این کشور می باشد. مهاجرت از این طریق یکی از پیچیده ترین و سخت ترین راه ها می باشد ولی با این حال افراد بسیاری برای مهاجرت خود به مجارستان  این راه را انتخاب می کنند چرا که پایداری و ثبات اقتصادی کشورمجارستان ، انگیزه ی زیادی را در افراد به وجود می آورد که برای کسب سود بیشتر و موفق شدن در صنعت خود، به کشورمجارستان  سفر کرده و در این کشور سرمایه گذاری نمایند.

البته بایستی این نکته را نیز در نظر داشته باشید که مسئولان مربوطه نیز در کشورمجارستان  تمام زیر ساخت های لازم را برای سرمایه گذاران خارجی مهیا کرده است و همین امر نیز مهاجرت افراد را راحت تر و بیشتر کرده است. افرادی که سرمایه خود را به اقتصاد این کشور تزریق می کنند، باعث کاهش تورم در اقتصادمجارستان  می شوند همچنین با تاسیس انواع کسب و کارهای مختلف نیز نرخ بیکاری نیز به شدت کاهش خواهد یافت بنابراین دولتمجارستان  از سرمایه گذاران خارجی نیز به اندازه سرمایه گذاران داخلی حمایت خواهد کرد.

شرایط و مدارک لازم

افراد بایستی یک سری شرایط لازم را برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری داشته باشند تا بتوانند با توجه به شرایط موجود اقدام به مهاجرت داشته باشند.از جمله شرایط و مدارک   مهاجرت به مجارستان  از طریق سرمایه گذاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–          سن متقاضیان بایستی بین 18 تا 55 باشد

–          ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه

–          ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه بیماری

–          ارائه صورت حساب بانکی به مدت 3 سال اخیر

–          مشخص کردن هدف از سرمایه گذاری

–          ارائه مدارک زبان معتبر

–          ارائه آخرین مدرک تحصیلی

–          اخذ و دریافت ویزای سرمایه گذاریمجارستان

–          داشتن سرمایه ای که دولتمجارستان  آن را تعیین کرده است.

افراد می توانند با داشتن شرایط و مدارک فوق اقدام به مهاجرت داشته باشند و بتوانند به راحتی به این کشور مهاجرت کرده و زندگی جدیدی را برای خود شروع کنند. هم چنین سرمایه گذاران بعد از مدتی می توانند خانواده ی خود را نیز بهمجارستان  دعوت کرده و برای آن ها نیز اقامت دائم بگیرد. فرزندان سرمایه گذاران می توان از تحصیل رایگانی در کشور برخوردار باشند.

شرایط سرمایه گذاری در مجارستان چگونه است

از مزیت های   مهاجرت به مجارستان  از طریق سرمایه گذاری می توانیم به موارد ذیل اشاره کنیم:

–          فرصت زندگی کردن در یکی از بهترین کشورهای جهان

–          سفر به کشورهای عضو شنگن

–          به دست آوردند اقامت و تابعیت دائم این کشور

–          استفاده از تسهیلات بسیار فوق العاده ای که دولتمجارستان  برای این گونه مهاجرین در نظر گرفته است.

–          یادگیری زبان مجاری

–          آشنایی با فرهنگ و مردممجارستان  از نزدیک

–          دستیابی به موفقیت های بسیار زیاد در حوزه ی کاری

–          نداشتن نگرانی در مورد وضع اقتصاد آینده کشورمجارستان

افرادی که از طریق سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت می کنند می توانند مزیت های فوق را به دست بیاورند و زندگی بسیار لاکچری و فوق العاده ای را در کشورمجارستان  تجربه کنند.

نکاتی درباره  شرایط سرمایه گذاری در مجارستان

متقاضیانی که به قصد سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت می کنند بایستی یک سری نکات را مورد توجه خود قرار دهند که از جمله نکات مورد توجه در   مهاجرت به مجارستان  از طریق سرمایه گذاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–          احترام گذاشتن به آداب و رسوم و فرهنگ مردم این کشور

–          رعایت کردن تمام قوانین و مقرراتی که وضع شده است

–          دوری و پرهیز کردن از قراردادهای که به ضرر سرمایه گذار و دولتمجارستان  می باشد.

–          پرداخت مالیات سالانه به شکل منظم و مرتب

 

این مقاله در مورد مهاجرت به مجارستان  از طریق سرمایه گذاری می باشد، علاقمندانی که قصد سرمایه گذاری در یکی از کشورهای خارجی را دارند می توانند بر روی گزینه مجارستان  تمرکز کرده و آن را در اولویت های انتخابی خود قرار دهند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *