انگلستان, انگلیس, تحصیلی

مهاجرت و شرایط لازم برای پذیرش انگلستان

مهاجرت و شرایط لازم برای پذیرش انگلستان

مهاجرت و شرایط لازم برای پذیرش انگلستان

آگاهی از نحوه اقدام به مهاجرت و شرایط لازم برای پذیرش انگلستان برای کسانی که متقاضی تحصیل در انگلستان هستند امری ضروری است. مهاجرت برای پذیرش انگلستان برای تعداد زیادی از افراد متقاضی اهمیت بالایی دارد زیرا دانشگاه های موجود در انگلستان در فهرست برترین دانشگاه های دنیا قرار گرفته اند و فرد متقاضی در صورت تحصیل در این دانشگاه ها قادر به دستیابی به بهترین موقعیت ها خواهد بود. فرد متقاضی با ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های کشور انگلستان از این امکان برخوردار خواهد بود که در مقاطع تحصیلی بالاتر مشمول بورسیه تحصیلی انگلستان گردد.

همچنین وی می تواند در تمامی کشورهای جهان در جستجوی مشاغل مناسب بوده و موقعیت های کاری خوبی را به دست آورد. بر این اساس اخذ شرایط لازم برای پذیرش انگلستان موجب می شود فرد متقاضی بتواند آینده ای روشن و درخشان را در ذهن خود تجسم نموده و به آن جامه عمل بپوشاند. حتی در صورتی که در آغاز امر هدف فرد متقاضی از رفتن به انگلستان مهاجرت برای پذیرش انگلستان نباشد می تواند از طریق احراز شرایط لازم برای پذیرش انگلستان در مسیر دستیابی به اهداف خود گام بردارد. در چنین شرایطی تحصیل در انگلستان به منزله پلی خواهد بود که زمینه اقامت در انگلستان را برای فرد متقاضی فراهم می نماید.

شرایط لازم برای پذیرش انگلستان در دانشگاه ها

کسانی که تمایل به مهاجرت برای پذیرش انگلستان دارند می بایست نسبت به چگونگی شرایط لازم برای پذیرش انگلستان اطلاعات کافی پیدا نموده و سپس دست به اقدام بزنند. تحصیل در هر یک از مقاطع تحصیلی که در دانشگاه های کشور انگلستان ارائه می شود نیازمند آن است که فرد متقاضی از شرایط لازم برای پذیرش انگلستان در آن مقطع تحصیلی برخوردار باشد. در این مجال درصدد آنیم که به بیان شرایط لازم برای پذیرش انگلستان در هر یک از مقاطع تحصیلی بپردازیم تا مسیر مهاجرت برای پذیرش انگلستان برای متقاضیان هموارتر گردد.

شرایط لازم برای پذیرش انگلستان در مقطع کارشناسی

مقطع تحصیلی کارشناسی در کشور انگلستان ۳ سال به طول می انجامد و شخص متقاضی می تواند پس از سپری کردن این مقطع تحصیلی به منظور آگاهی و کسب شرایط لازم برای پذیرش انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد اقدام نموده و امکان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دریافت نماید. افرادی که به منظور مهاجرت برای پذیرش انگلستان در مقطع کارشناسی به این کشور سفر می کنند می بایست جهت ورود به دوره تحصیلی مورد نظر مدرک زبان آیلتس ۵.۵ را ارائه نمایند.

لازم به ذکر است افرادی که مایل به کسب شرایط لازم برای پذیرش انگلستان در مقطع تحصیلی کارشناسی هستند نمی توانند در حین ادامه تحصیل در دانشگاه شخصی را به عنوان همراه در کنار خود داشته باشند. دانشجویانی که در مقطع تحصیلی کارشناسی در یکی از دانشگاه های انگلستان مشغول به تحصیل هستند می توانند از فرصت کار به مدت ۱۰ ساعت در طول یک هفته برخوردار باشند.

شرایط لازم برای پذیرش انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد

مهاجرت برای پذیرش انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد یکی از بهترین گزینه ها جهت ادامه تحصیل در انگلستان به شمار می رود زیرا طول دوره تحصیلی در این مقطع در دانشگاه های کشور انگلستان تنها ۱ سال است. چنانچه متقاضیان از شرایط لازم برای پذیرش انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد بهره مند باشند این موقعیت برای آنها مهیا خواهد بود که پس از سپری کردن تحصیلات خود در این مقطع تحصیلی به حدی از توانمندی و تجارب مفید دست پیدا کنند که از طریق آن گامی بلند به منظور ساختن آینده ای درخشان برای خود و خانواده شان بردارند.

از جمله شرایط لازم برای پذیرش انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد ارائه مدرک زبان آیلتس ۶.۵ است. اشخاصی که به منظور مهاجرت برای پذیرش انگلستان اقدام به عمل می آورند در صورت دارا نبودن مدرک زبان مربوطه می توانند در دوره های زبان ویژه ای که برای اخذ مدرک زبان برگزار می گردد شرکت نموده و از این طریق موفق به ارائه مدرک مربوطه شوند. همچنین شرکت در این دوره ها برای کسانی که قصد تغییر دادن رشته تحصیلی خود را دارند مفید و کارآمد بوده و این افراد قادر خواهند بود به آسانی با سپری کردن این دوره جهت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد اقدام نمایند. دانشجویانی که در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از دانشگاه های انگلستان هستند می توانند به میزان ۲۰ ساعت در طی یک هفته به اشتغال به کار در انگلستان بپردازند.

شرایط لازم برای پذیرش انگلستان در مقطع دکتری

در کلیه کشورهای جهان تحصیل در مقطع دکتری به مدت ۴ تا ۵ سال زمان می برد اما این مقطع تحصیلی به علت بهره مندی کشور انگلستان از سیستم آموزشی قوی و محکم در دانشگاه های این کشور در حدود ۲.۵ تا ۳ زمان خواهد برد. کسانی که با هدف مهاجرت برای پذیرش انگلستان در مقطع دکتری تصمیم به سفر به این کشور را می گیرند می بایست نسبت به ارائه مدرک زبان آیلتس ۶.۵ اقدام نمایند. گفتنی است افرادی که متقاضی تحصیل در مقطع دکتری در کشور انگلستان هستند چه در کشور انگلستان مدرک کارشناسی ارشد خود را اخذ کرده باشند و چه در هر کشور دیگری این مقطع را سپری کرده باشند می توانند در صورت احراز شرایط لازم برای پذیرش انگلستان در مقطع دکتری مشغول به ادامه تحصیل در دانشگاه های این کشور شوند. در کشور انگلستان قبل از تحصیل در مقطع دکتری دوره مقدماتی فوق العاده ای به اسم Pre-PhD وجود دارد که مدت زمان آن ۶ ماه می باشد.

این دوره مقدماتی برای اشخاصی که علم زیادی در رابطه با نحوه نگارش پروپوزال ندارند و تاکنون در زمینه پروپوزال نویسی و مقاله نویسی تجربه ای نداشته اند بسیار مفید خواهد بود. سپری کردن این دوره به فرد متقاضی کمک می کند که در مقطع دکتری موفق عمل نماید. کسانی که علاقه مند به تحصیل در این دوره می باشند قادر خواهند بود به ۳۰ ساعت کار در طول یک هفته پرداخته و از طریق کسب درآمد هزینه هایشان را به حداقل میزان ممکن برسانند. لازم به ذکر است یکی از مزیت های مربوط به مهاجرت برای پذیرش انگلستان در مقطع دکتری آن است که فرد متقاضی می تواند همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را در کنار خود داشته باشد.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 18 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید همچنین شما می توانید فرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی میکنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

منبع: سفارت انگلستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *