روسیه, کارآفرینی

شرایط کارآفرینی در روسیه

کارآفرینی در روسیه

در این چند سال چشم انداز کارآفرینی در روسیه بسیار تغییر پیدا کرده است و کارآفرینان بسیار زیادی برای کار به روسیه می روند و به عنوان اتباع خارجی در این کشور اقامت دارند. کشور روسیه برای اینکه سرمایه گذاران بیشتری را جذب کند از این روش اقامتی استفاده می نماید، در واقع آن‌ها سرمایه خود را برای کار کردن وارد این کشور کرده و همین مسئله برای دولت روسیه مزیت های زیادی دارد.

هر یک از افرادی که می خواهند با استفاده از این روش در کشور روسیه اقامت داشته باشند باید به خوبی اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند.

در این صورت بدون هیچ مشکلی می توانند در این کشور اقامت داشته باشند و سود خوبی هم به دست آورند. موسسه های مهاجرتی به خوبی در زمینه کارآفرینی در روسیه اطلاعات لازم را دارند و می توانند به شما در این مورد مشورت های لازم را ارائه دهند.

در این صورت بدون شک در کمترین زمان می توانید در کشور روسیه اقامت داشته باشید و ویزای خود را دریافت کنید. برای دریافت این نوع از اقامت اطلاعاتی را در ادامه بیان می کنیم تا شما آگاهی بیشتری در مورد این روش اقامتی داشته باشید.

قوانین کارآفرینی در روسیه

کارآفرینی در روسیه

کارآفرینی در روسیه

هر یک از اشخاصی که می خواهند ی بیزینس خاص در کشور روسیه داشته باشند باید آن را در نهادی که مشخص شده ایت به ثبت برسانند. ثبت رساندن آن بیزینس بر اساس نوع فعالیت آن‌ها می باشد که باید به خوبی با نوع فعالیت خود آشنایی داشته باشند.

شرکت های متنوع بسیار زیادی وجود دارد که سرمایه گذاران زیادی را به عنوان کارآفرینی در روسیه استخدام و جذب می کنند. شرکت های محدود و شرکت های سهامی مشترک یکی از مهم‌ترین و اصلی ترین شرکت هایی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند و وظیفه مهمی بر عهده دارند.

علاوه بر این باید بدانید شرکت های تجاری زیادی هم وجود دارند که به طور معمول برای پروژه های بسیار کوچک آن‌ها را تاسیس می کنند. شما خودتان می توانید به عنوان یک کارآفرین فعال در این کشور مشغول به فعالیت شوید. تنها باید به خوبی با شرایط و مراحل آن آشنایی داشته باشید تا اختلالی در کارای شما به وجود نیاید.

دقت داشته باشید که برای ثبت شرکت شما باید 7 مرحله را طی کنید،‌ هر یک از این مراحل مشکلات و دغدغه های خاص خودشان را دارند. بهتر است به خوبی با آن‌ها آشنایی داشته باشید تا کارهای خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. موسسه های مهاجرتی در این زمینه به شما کمک می کنند تا تصمیم درستی بگیرید.

مراحل ثبت کارآفرینی

برای دریافت یک کارت اقامت جهت کارآفرینی در روسیه باید آدرس ثابت خود را در ابتدا ارائه دهید. تعریف نوع شغلی که شما می خواهید انتخاب کنید اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به آن نهایت دقت و توجه را داشته باشید.

هر یک از اسنادی که برای ثبت کارآفرینی مورد نیاز است را باید آماده سازید. همچنین دقت داشته باشید که آن‌ها به روسی ترجمه شده باشند. در واقع باید بدانید هر یک از مدارک مورد نیاز جهت کار آفرینی را باید به زبان روسی ثبت کنید.

این مورد یکی از مهم‌ترین مراحل آن می باشد، مدارک مالیاتی خود را هم باید به اداره مهاجرتی ارائه دهید. محل اقامت شما یکی از مهم‌ترین محل هایی می باشد که شما باید مدارک خود را به آن محل ارائه دهید.
دریافت کردن مدارک ادغام، بعد از دریافت مدارک و تایید شدن آن به افراد ارائه می گردد. در این صورت فرد می تواند فعالیت خود را آغاز کند. افتتاح حساب یکی از مهم‌ترین مراحلی می باشد که باید به آن هم توجه داشته باشد. زمانی که حساب را باز کردید می توانید فعالیت های تجاری خود را آغاز نمایید.

هر فردی مجاز نیست که در این کشور افتتاح حساب داشته باشد. به همین دلیل باید در ابتدا اقدام به دریافت ویزا نماید، در واقع بیشتر کشورها دارای این قانون مهم هستند و شما باید به خوبی این مسئله را در نظر داشته باشید.

متقاضیان می توانند حساب خود را در یکی از بانک هایی که می خواهند از آن طریق تجارت خود را آغاز نمایند باز کنند.

مقدار مبلغی که شما باید برای کارآفرینی در حساب خود داشته باشید بستگی به فعالیت شما در این کشور دارد.

هزینه و سرمایه مورد نیاز

بودجه های مالی شما جهت کارآفرینی در روسیه باید در یک حساب سپرده قرار بگیرد. این مبالغ که شما واریز می کنید باید دارای منشا و منبع مالی مشخص شده ای باشد. مدارک مالی یکی از مهم‌ترین مدارکی است که جهت کارآفرینی باید آن را به اداره مهاجرت تحویل دهید.

اوراق بهادار یکی از دیگر مدارک مالی می باشد که برای پشتوانه مالی خود می توانید آن‌ها را آماده کنید و تحویل دهید.

اینکه دولت روسیه مطمئن شود شما می توانید هزینه های خود را پرداخت کنید، امر بسیار مهمی است و به همین دلیل باید به شرایط مالی خود دقت زیادی داشته باشید. در واقع هر یک از انواع کارآفرینی که شما انتخاب می کنید، به مدارک خاصی نیاز دارد و شما باید به خوبی به آن دقت داشته باشید.

قوانین اقامت و کسب تابعیت با کارآفرینی در روسیه

کارآفرینی در روسیه

کارآفرینی در روسیه

شما زمانی که به عنوان یک کارآفرین ویزای خود را می خواهید دریافت کنید. می توانید نوع 1 ساله و یا سه ساله آن را دریافت کنید، البته که باید بدانید این ویزا تا 5 سال هم تمدید می شود، این اقامت در ابتدا موقت است.

ولی باید بدانید که بعد از مدتی به دائم تبدیل می شود، آن دسته از کارآفرینانی که می خواهند به کشور روسیه بروند می توانند. همسر و فرزندان خود را که زیر 18 سال دارند را هم همراه خود ببرند. افراد بعد از 5 الی 6 سال می توانند پاسپورت روسیه ای خود را دریافت کنند، تا با استفاده از آن پاسپورت به عنوان یک فرد روسیه ای شناخته شود.

البته که باید بدانید بسیاری از کشورها پاسپورت دوم را به افرادی که در کشور خود اقامت دارند ارائه می دهند، ولی قوانین خاص خودشان را دارند.

برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی ویزای کار روسیه مراجعه کنید.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

به این نوشته امتیاز بدهید post

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *