مهاجرت

کشورهای ارزان برای مهاجرت

امروزه مهاجرت با هدف های مختلفی صورت می گیرد.بعضی از افراد برای تحصیل به کشورهای دیگر مهاجرت می‌کنند، برخی برای داشتن اوضاع اقتصادی بهتر و دلایل مختلف که در نهایت تصمیم به مهاجرت می‌گیرند. در این بین کشورهای مهاجرت پذیر شرایطی را وضع می‌کنند که افرادی از کشورهای دیگر به این کشور مهاجرت کنند.در ادامه با کشور های ارزان برای مهاجرت آشنا خواهید شد با ما همراه باشید.

 

کشور ترکیه

 

کشور ترکیه یکی از کشور های مناسب برای مهاجرت ایرانیان می باشد زیرا به دلیل عدم نیاز به ویزای رفت و آمد یک انتخاب عالی به شمار می رود و خانواده فرد شما نیز می توانند به سادگی فضای رفت و آمد را ایجاد کنند.

 

بهترین کشور برای تحصیل تنها شامل کشورهای اروپایی و آمریکایی نیست،شما می توانید کشور ترکیه را نیز به عنوان یک کشور مناسب برای تحصیل نیز در نظر داشته باشید.

 

کشور قبرس

 

کشور قبرس دومسن کشور مناسب برای مهاجرت ایرانیان می باشد بهترین راه برای به دست آوردن اقامت در قبرس، خرید ملک است که ارزش آن حداقل 300000 یورو باید باشد.در کنار این، شما باید از طریق یک بانک در قبرس اثبات کنید که حداقل سرمایه شما 30000 یورو است، که این مبلغ را از خارج از کشور به دست آورده اید.

 

همچنین باید درآمد سالانه خود را در گردش حسابی به عنوان تمکن مالی نشان دهید.حدود دو ماه طول می کشد تا برای اقامت مدارک و سوابق شما در این کشور تایید شود.

 

کشور مکزیک

کشور مکزیک یکی از کشورهای قاره‌ی آمریکا است .و به عنوان سومین کشور مناسب برای مهاجرت ایرانیان می باشد. این کشور زیبا برای سفرهای توریستی بسیار مناسب و شناخته شده است.مکزیک نسبت به کشورهای منطقه‌ی خود هزینه‌های زندگی کمتری دارد به‌طوری که با حدود 7۰۰ دلار می‌توانید هزینه‌های اجاره‌ی خانه و خورد و خوراک و حمل‌ونقل خود را بپردازید.

 

کشور مکزیک به‌عنوان کشوری متوسط محسوب می‌شود که مردم آن در حالتی متعادل زندگی می‌کنند و از لحاظ درآمد و فاصله‌ی طبقاتی در یک سطح هستند. اگر بتوانید در این کشور یک شغل معمولی پیدا کنید، می‌توانید به راحتی از پس هزینه‌های آن بربیایید و یک زندگی معمولی داشته باشید.

 

کشور اکوادور

کشورهای ارزان برای مهاجرت

کشورهای ارزان برای مهاجرت

چهارمین کشور مناسب برای مهاجرت که به شما پیشنهاد می کنم کشور اکوادور است.اکوادور جذابیت هایی در دنیای کهن دارد که شما را به حال و هوای سال های 1950 می برد. زندگی سالم، ساکنان مهربان، خدمات عالی و شهر های مدرن (Quito و Cuenca) سبب شده اکوادور به چهارمین شهر برتر برای زندگی ارزان تبدیل شود.

 

آب و هوا در اکوادور بسیار متنوع است و هر نوع آب و هوایی که در نظر داشته باشید می توانید در یک نقطه از این کشور بدست آورید.

 

 

کشور قزاقستان

 

پنجمین کشور مناسب برای مهاجرت قزاقستان است که با چین و روسیه هم مرز است و جمعیتی بالغ بر ۱۸.۲ میلیون نفر دارد منابع نفت، زغال سنگ و آهن، اقتصاد ملی این کشور را فعال و ثروتمند کرده است.قزاقستان به دلیل پایین بودن هزینه های مواد غذایی و کالاهای مصرفی کشوری ارزان برای زندگی است که مهاجران را به سوی خود جذب می کند.

 

کشور گرجستان

 

ششمین کشور مناسب برای مهاجرت که شرایط مهاجرت را برا مردم راحت کرده است گرجستان است. این کشور علاوه بر طبیعت و جاذبه های بکر و زیبایی که برای گردشگری دارد نیز شرایط مساعدی برای زندگی هم دارد. در سال های اخیر هم که تفلیس و باتومی از محبوب ترین مقاصد گردشگری برای ایرانیان به حساب می آیند. قله های ناهموار، روستاهای فوق العاده و طبیعت زیبا از دلایل مهم پیشرفت صنعت گردشگری گرجستان می باشد که عامل جذب مهاجران به این کشور شده است.

 

کشور هند

 

هفتمین کشور مناسب برای مهاجرت که شرایط مهاجرت را برا مردم راحت کرده است هند است که یکی از کم‌هزینه‌ترین کشورهای جهان است.

 

هزینه‌ی زندگی متوسط در هندوستان حدود ۵۰۰ دلار است. غذا و سیستم حمل‌ونقل در این کشور بسیار ارزان است. پس اگر بتوانید شغلی در این کشور پیدا کنید، خیلی راحت می‌توانید از پس هزینه‌های زندگی در این کشور  بربیایید و همچنین اندوخته‌ای هم برای روز مبادا ذخیره کنید.

 

کشور کلمبیا

 

هشتمین کشور مناسب برای مهاجرت کلمبیا است که به پناهگاهی برای مهاجران تبدیل شده است. دسترسی به مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه در سطح جهانی، دسترسی به سبک زندگی ارزان در کلمبیا، این کشور را محبوب کرده است.

 

اگر دوست دارید در یک آب و هوای تابستانی زندگی کنید، شهر Medellin را به شما پیشنهاد می کنیم. شهری سبز و مدرن که مرکز رستوران های عالی و تئاتر و موزه های متنوع است.

 

کشور اسپانیا

 

کشورهای ارزان برای مهاجرت

کشورهای ارزان برای مهاجرت

نهمین کشور مناسب برای مهاجرت که شرایط مهاجرت را برا مردم راحت کرده است اسپانیا می باشد.زیباترین سواحل اروپا در اسپانیا قرار دارد.که سواحل زیبا، خورشید همیشه درخشان و سطح زندگی بالا مکان بسیار مناسبی را برای مهاجرت فراهم کرده است.

 

سازمان بهداشت جهانی، سیستم بهداشت و درمان اسپانیا را به عنوان یکی از بهترین ها جهان بر شمرده است. برای زندگی در اسپانیا، شهر های متنوعی مطرح است. از شهر های بزرگ و هنری تا شهر های کوچک اسپانیایی مانند Jerez در جنوب اسپانیا که بسیار برای زندگی مقرون به صرفه هستند که این کشور را به کشوری مهاجر پذیر تبدیل کرده است.

 

 

کشور اوکراین

 

کشور آخری که مناسب ترین شرایط را برای مهاجرت دارد اوکراین می باشد اگر بخواهید یکی از کشورهای اروپایی را برای اقامت انتخاب کنید، اوکراین یکی از معدود کشورهای اروپایی است که هزینه‌ی زندگی در آن پایین است.

 

ولی سطح درآمد در این کشور نیز پایین است و قابل مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی نیست. متوسط حقوق افراد در اوکراین چیزی حدود ۴۰۰ الی ۵۰۰ دلار است که تقریباً یک‌چهارم حقوق متوسط مردم در کشورهای پیشرفته‌ی اروپایی است که این کشور را به کشوری مهاجر پذیر تبدیل کرده است.

به این نوشته امتیاز بدهید post

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *