انگلستان, تحصیلی

خرید ملک در انگلستان

اگر شما به دنبال خرید ملک در انگلستان برای ادامه زندگی و یا سرمایه گذاری درانگلستان و  اخذ اقامت انگلستان، برای افزایش اعتبار و خدمات شخصی در انگلستان هستید.

قیمت خرید هر ملک در انگلستان از خانه های لوکس، خانه های روستایی و آپارتمان ها متفاوت بوده و با توجه به سرمایه اولیه و درآمد شخص توسط موسسات مشاوره املاک کشور انگلستان راهنمایی هایی، جهت خرید ملک در انگلستان صورت می گیرد.

پیشنهاد ما برای افرادی که می خواهند خرید خود را محدود کنند و مدت زمان کمی را برای جست و جو و خرید ملک در انگلستان صرف کنند این است که از ابتدا تصمیم بگیرید که چه نوع ملکی می خواهید و حداقل تعداد اتاق خواب مورد نظرتان را انتخاب کنید.

فرایند خرید ملک در انگلستان

برای خرید ملک در انگلستان ابتدا باید توان مالی بالایی داشته باشید و میزان هزینه مورد نیاز برای خرید خانه در کشور انگلستان کمی دلهره آور است مخصوصا اگر شما اولی بار باشد که از انگلستان ملکی را خریداری می کنید.
شما می توانید از جدول زمانی ما برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد پروسه خرید ملک در انگلستان و هزینه های احتمال استفاده کنید.
این جدول زمانی به انگلستان، ولز و ایرلند شمالی اعمال می شود.

  1.  پیدا کردن ملکی که فروشی است و می توانید در اختیار بگیرید.
  2.  ارائه یک پیشنهاد
  3.  ترتیب دادن، گرفتن یک وکیل و نظر سنجی و گرفتن مشاوره
  4.  پیشنهاد نهایی و وام مسکن
  5.  قرار داد مبادله
  6.  تکمیل مرحله نهایی

در مرحله اول در مورد هزینه ها فکر کنید که چگونه می توانید با تغییر و بهبود وضعیت مالی خود و یا با افزایش نرخ بهره وام مسکن روبرو شوید، مراقب باشید که خودتان را تحریم نکنید.به یاد داشته باشید که صرفه جویی شما نه تنها باید سپرده را پوشش دهد، بلکه هزینه هایی مانند هزینه وام مسکن و مهر و موم املاک در انگلستان را نیز در بر بگیرد.

خرید ملک در انگلستان به واسطه وکیل

آیا امکان خرید ملک به صورت غیر حضوری و از طریق وکیل امکان پذیر است؟
خریداران خارجی چگونه می توانند ملک را توسط وکیل خریداری کنند؟
اگر شما بریتانیایی نیستید و علاقمند به خرید ملک  هستید می توانید اموال را در خانه و توسط وکیل حقوقی خریداری کنید، حتی اگر ساکن کشور انگلستان نباشید.
وکیل کار حقوقی در اطراف ملک را انجام خواهد داد و او همچنین موظف است به بررسی مشکلات خانه بپردازد و این که خانه مورد نظر تا چه میزان نیاز به تعمیر دارد و این مشکلات ممکن است هزینه های خرید ملک را تحت تاثیر قرار دهد و شما بخواهید به عقب برگردید و قیمت خانه را تغییر دهید.

شما می توانید از این اطلاعات برای درخواست کاهش قیمت استفاده کنید و حتی ممکن است مشاوره املاک، ملک را با قیمت پایین تری ارزش گذاری کند.
گفته شده است که خرید ملک توسط وکیل ساده تر است در صورتی که شما خریدار نقدی باشید یعنی نیاز به درخواست وام یا قرض اضافی نداشته باشید، در غیر این صورت درخواست برای وام مسکن بسیار سخت می باشد.

بنابراین اگر شما خریدار هستید و به دنبال خرید ملک  هستید نیاز است که شما درک کاملی از بازار املاک انگلستان داشته باشید و همین طور مهم است که شما به یاد داشته باشد با توجه به اینکه پوند در حال حاضر نسبتا ارزان است قیمت ملک در انگلستان همواره نسبتا بالا است و همان طور که مستحضر هستید، قیمت ملک در هر کشوری با توجه به شهر، بزرگی یا کوچکی و نوع منطقه متغیر است.

آیا شما مشتاق خرید ملک در لندن هستید؟

خرید ملک در لندن با توجه به اینکه لندن شهری بزرگ و پایتخت کشور انگلستان است نیاز به سرمایه زیادی نسبت به خرید ملک در شهر های کوچک دارد.
شما باید به طور کامل تحقیق کنید اگر می خواهید خانه رویایی خود را بیابید و آن را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید، اما فرصت های زیادی وجود دارد و شما باید بدانید که از کدام منطقه لندن می خواهید ملک بخرید و در میزان بودجه خود را نیز در نظر داشته باشید.

در شرایط فعلی، بسیار از فروشندگان ملک در لندن برای پذیرش پیشنهادات زیر قیمت درخواست اصلی باید واقع بین باشند.
یکی از مزایای خرید ملک در لندن این است که چگونه قیمت ملک در دو منطقه که بسیار به یکدیگر نزدیک هستند، می تواند به شدت متفاوت باشد.

این معمولا به این دلیل است که یک منطقه بسیار شیک است، در حالی که دیگری کمتر از آن است.افرادی که توان مالی خرید ملک را ندارند به اجاره کردن خانه روی می آورند، اما اگر توان مالی پرداخت هزینه خرید ملک را داشته باشید بهتر است که ملک را خریداری کنید چون هزینه اجاره ای که شما به صورت ماهانه پرداخت می کنید در سال و به صورت کلی بسیار بالاتر از هزینه خانه می شود.

شرایط گرفتن وام مسکن

در صورت نبودن هزینه مهاجرت به انگلستان و هزینه کافی برای خرید ملک، شروع به فکر کردن برای گرفتن وام مسکن را همیشه در ابتدای کار قرار دهید چون ممکن است وقت گیر باشد و شما مجبور باشید مبلغ مورد نیاز برای وام خرید ملک در انگلستان را رزرو کنید.
پس از اینکه شما درخواست وام مسکن دادید وام دهنده موظف است اطلاعات لازم برای بهره وام را در اختیار شما قرار دهد و همچنین طی هفت روز پس از بررسی به شما خبر دهد که این میزان وام برای خرید ملک با توجه به شرایط شما مناسب است و یا نه.
فراموش نکنید که گزارش اعتبار خود را قبل از درخواست وام مسکن چک کنید وام دهندگان گزارش اعتبار شما را برای دادن وام در نظر می گیرند.

در صورتی که همه چیز بر اساس برنامه ریزی انجام شده درست پیش برود و شما واجد شرایط اخذ وام برای خرید ملک باشید وام مسکن خود را دریافت می کنید.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای لازم را به شما عزیزان بیان می کنند.

به این نوشته امتیاز بدهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *