اتریش, تمکن مالی

تمکن مالی اتریش

تمکن مالی اتریش

افرادی که به دنبال تمکن مالی اتریش هستند می توانند ما را همراهی کنند تا اطلاعات خوبی را به دست بیاورند. کشور اتریش یکی از امن ترین و زیباترین کشورهای جهان می باشد. این کشور در قلب قاره اروپا واقع شده و با مقرر شدن سازمان هایی از جمله سازمان ملل در پایتخت این کشور می توان گفت که اتریش همانند قلب اروپا می باشد. سالانه هزاران نفر از کشورهای دیگر به خصوص کشورهای در حال توسعه به دنبال اخذ اقامت کشور اتریش هستند و برای به دست آوردن تابعیت این کشور راه ها و روش های بسیار مختلفی را امتحان می کنند. از مهم ترین این راه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– اخذ اقامت از طریق تحصیل
– اخذ اقامت از طریق کار
– اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری
– اخذ اقامت از طریق ازدواج
– اخذ اقامت از طریق تمکن های مالی

برخی از این راه های بسیار پیچیده و سخت بوده و برخی دیگر بسیار راحت می باشد که افراد با توجه به شرایط خود می توانند یکی از این راه ها و روش ها را انتخاب کنند. توجه داشته باشید که بستر و زیر ساخت های لازم برای مهاجرین در این کشور مهیا و آماده می باشد و مسئولان کشور اتریش سعی بر آن دارند تا از این افراد با آغوش گرم استقبال کنند. تمام حق و حقوق مهاجرین نیز وضع شده است و افراد نبایستی هیچ گونه نگرانی از بابت این موضوع داشته شند.

تمکن مالی اتریش

اگر به دنبال اقامت در کشور اتریش از طریق تمکن مالی اتریش هستید بایستی به مسئولان مربوطه در این کشور اثبات کنید که می توانید بدون کار کردن در این کشور، به زندگی خود ادامه دهید به عبارتی بایستی ثابت کنید که از نظر مالی تمام و کمال هستید. هر فردی که درآمد ماهیانه خود را ثابت کرد و این مبلغ طبق قوانین این کشور بود و مغایرتی نداشت در این صورت می تواند به زندگی خود در این کشور و اخذ اقامت دائم خود اقدام نماید و البته مقدار درآمد برای هر فردی در خانواده متفاوت خواهد بود؛ که شما عزیزان علاقمند به این موضوع می توانید با مراجعه به سازمان مهاجرت آوات مبالغ دقیق تر را به دست بیاورید.

یکی از مهمترین موضوعاتی که بایستی در تمکن مالی اتریش به آن توجه داشته باشید این است که تمام استان ها و شهر های این کشور سالانه سهمیه خاصی را برای تمکن مالی اتریش برای افراد متقاضی در نظر می گیرند؛ و این بدین منظور است که شما نمیتوانید در هر زمانی که دوست داشته باشید برای اقامت خود در اتریش از طریق تمکن مالی اتریش اقدام نمایید. برای آنکه از زمان دقیق اعطای تمکن مالی اتریش باخبر باشید می توانید با متخصصان ما در سازمان آوات مشاوره های لازم را داشته باشید. یکی از بهترین راه های مهاجرت به اتریش و به دست آوردن اقامت دائم این کشور، تمکن مالی اتریش می باشد که امروزه نیز مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. از مهمترین موضوعات دیگری که بایستی به آن اشاره کرد این است که در 5 سال اول زندگی خود در اتریش اقامت یکساله به شما تعلق خواهد گرفت و در سال دوم زندگی اقامت دو ساله، همینطور در سال سوم زندگی اقامت موقت سه ساله، در سال پنجم زندگی تان اقامت 5 ساله و بعد از آن اقامت دائم و تابعیت این کشور به شما تعلق خواهد گرفت.

مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت از طریق تمکن مالی اتریش

کشور اتریش برای اقامت از طریق تمکن مالی اتریش مبالغ مختلفی را در نظر گرفته است که این درآمد برای سرپرست خانواده ماهیانه حدود 2000 یورو، برای فرزندان 300 یورو و برای همسر 400 یورو می باشد؛ که اگر بتوانند این درآمد ها را اثبات کنند می توانند اقامت این کشور را از طریق تمکن مالی اتریش به دست بیاورند. منبع درآمد ها نیز می تواند از حقوق بازنشستگی، سود سپرده بانکی، سود سهام شرکت و اجاره نامه ملک باشد. از مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت از طریق تمکن مالی اتریش می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

– گواهی اشتغال سرپرست خانواده
– مدارک مبنی بر توانایی مالی سرپرست خانواده
– اخذ ویزای کشور اتریش برای تمام اعضای خانواده
– ارائه اصل مدارک شناسایی و پاسپورت
– 6 قطعه عکس از تمام اعضای خانواده
– گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه
– گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه بیماری
– ارائه مدرک زبان انگلیسی

شما می توانید با مهیا و فراهم کردن مدارک فوق به راحتی درخواست خود را مبنی بر اخذ اقامت از طریق تمکن مالی اتریش اعلام نمایید و همکاران ما نیز در موسسه ی آوات تمام تلاش خود را خواهند کرد تا با ارائه بهترین راهنمایی ها و مشاوره ها در کوتاه ترین زمان ممکن مقدمات سفر شما را آماده کنند. سخت ترین مراحل در تمکن مالی اتریش اخذ اقامت در سال اول زندگی می باشد که با داشتن مشاوران حقوقی بسیار خبره می توانید به راحتی از پس این مرحله بر بیایید. با توجه به محدود بودن تعداد پذیرش های تمکن مالی اتریش بایستی در بهترین و مناسب ترین زمان ممکن اقدام کنید که شانس و درصد موافقت با درخواست شما بیشتر باشد.

مزایای اخذ اقامت از طریق تمکن مالی اتریش

شما می توانید با اخذ اقامت از طریق خود حمایتی در اتریش از مزایای بسیار زیادی بهره مند باشید که از جمله مهمترین این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– تمکن مالی اتریش یکی از راحت ترین و قانونی ترین راه های اخذ اقامت در کشور اتریش می باشد.
– از پرداخت مالیات سالانه معاف خواهید بود
– هیچ گونه محدودیت سنی برای متقاضیان وجود ندارد
– فرصت رفت و آمد به کشورهای حوزه شینگن
– فرصت آشنایی با فرهنگ مردم اتریش
– به دست آوردن فرصتی بی نظیر و زندگی کردن در یکی از مدرن ترین کشورهای جهان
– بازدید از تمام اماکن گردشگری این کشور
– فرصت تحصیل در بهترین دانشگاه ها و کالج های کشور اتریش
– عدم نیاز به ثبت هیچ گونه شرکتی
– استفاده از بیمه های پزشکی در سطح بین المللی
شما می توانید با انتخاب این را برای اقامت خود در اتریش، از مزیت های فوق بهره مند شوید و لذت یک زندگی بسیار لاکچری و بی نظیر را داشته باشید. در این کشورهای فرصت های استثنایی برای شما و خانواده تان وجود دارد که اگر بتوانید اقامت  اتریش را به دست بیاورید، این فرصت ها نصیبتان خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 18 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید همچنین شما می توانید فرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی میکنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

منبع: سفارت اتریش

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *