استرالیا, مهاجرت

اطلاعاتی درباره موسسه مهاجرت به استرالیا

اطلاعاتی درباره موسسه مهاجرت به استرالیا

اکثر کشور های دنیا هر سال مهاجران زیادی را به خود جذب می نمایند یکی از این کشور ها، استرالیا است. موسسه مهاجرت به استرالیا به افراد کمک می کند تا اطلاعات کافی در مورد موسسه مهاجرت به استرالیا را کسب نمایند و مهاجرت بی دغدغه ای داشته باشند.

اکثر ایرانی ها به این کشور زیبا مهاجرت می کنند و باعث شده یکی از بهترین مقاصد برای مهاجرت به حساب آید. شرایط این کشور از همه نظر برای زندگی کردن جز بهترین ها محسوب می شود برای مثال: دستمزدی که برای کار کردن در این کشور دریافت می نمایید 2 یا 3 برابر دستمزد در ایران است.
خدمات درمانی این کشور بسیار بالا است. نرخ تورم در استرالیا پایین است، دولت این کشور بهترین امکانات و شرایط را برای شهروندان خود قرار داده است.
 بسیاری افراد برای مهاجرت به استرالیا اقدام به ویزای مهارت، سرمایه گذاری و یا حتی تخصصی می کنند. زمانی که شما قصد مهاجرت به استرالیا را دارید.
در اولین مرحله بهتر است اطلاعات کاملی از شرایط و موسسه مهاجرت به استرالیا داشته باشید. امروزه بسیاری از موسسه ها با عنوان موسسه مهاجرت به استرالیا در حال فعالیت می باشند.
 در موسسه مهاجرت به استرالیا مشاورانی وجود دارد که می تواند شما را در زمینه ی مهاجرت به این کشور را راهنمایی کند. کار مشاورانی که در موسسه مهاجرت به استرالیا مشغول به کار اند این است که شرایط شما را بسنجند. این مشاوران به شما می گویند که آیا واقعا شرایط مهاجرت به استرالیا را دارا می باشید یا خیر.

مهاجرت به استرالیا

شما با تماس به موسسه مهاجرت به استرالیا می توانید بیشترین اطلاعات در رابطه با مهاجرت به این کشور را دریافت نمایید. در سال 2022 شرایط مهاجرت به استرالیا دچار تغییر شده است. ما در اینجا تمامی شرایط را ذکر می کنیم. لطفا مطالب را دنبال نمایید، این شرایط به شرح زیر می باشد.
یکی از اولین شرایط این است که سن نباید از 45 سال بیشتر باشد. دیگری این است کسی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارد باید شاغل نیز باشد. حتما باید مدرک تحصیلی داشته باشد و نکته ای که در این قسمت لازم به ذکر است این است که مدرک حتما باید با حرفه ای که در آن مشغول به کار است مرتبط باشد.
 این ها گزیده ای از شرایط مهاجرت به استرالیا می باشد. شما باید تمام این شرایط را دارا باشید تا بتوانید به استرالیا مهاجرت کنید. موسسه مهاجرت به استرالیا به شما در جهت جمع آوری مدارک لازمه برای مهاجرت کمک می نماید.
بسیاری از افراد با روش های متعددی به استرالیا مهاجرت می کنند. برای مثال: از طریق ازدواج، تولد، کار، سرمایه گذاری، تحصیل و حتی از طریق موسسه مهاجرت به استرالیا مهاجرت می نمایند.
بعضی افراد فرزندان خود را در کشور خارجی به دنیا می آورند تا فرزند تابعیت آن کشور را بگیرد و جز شهروند آن کشور محسوب شود. بعضی از دانشجویان به قصد تحصیل به استرالیا مهاجرت و بعد از مدتی اقامت دائم در آن جا را دریافت می کنند. مهاجرت به استرالیا و دیگر کشور های خارجی از طریق شرایطی که در قسمت بالا ذکر شده حتما صورت می گیرد.

شروط مهاجرت به کشور استرالیا از طریق تحصیل

شروط بسیاری جهت ویزای تحصیلی استرالیا دخیل خواهند بود که در ادامه به برخی از این شروط اشاره کرده ایم:

1

دانشجو بایستی پس از دریافت ویزای تحصیلی استرالیا نسبت به تکمیل عملیات ثبت نام به محض دریافت ویزا اقدام نماید البته می تواند این کار را در بازه زمانی دو ماهه نیز انجام دهد. دانشجو باید غیبت کمی در دوره داشته باشد و حضور کمتر از 80% وی در دانشگاه مشکل ساز خواهد بود همچنین باید در طی دوره نمرات قبولی را اخذ نماید.

2

دانشجو در طول دوران تحصیل باید بیمه بوده و تا پایان تحصیل از سازمان بیمه سلامت پشتیبانی شود.

3

دانشجو باید بضاعت مالی خود را جهت اقامت استرالیانشان دهد و به تعهد ارائه شده عمل کند.

4

در هنگام درخواست مهاجرت دانشجویی باید در خارج از استرالیا بوده باشید اما برای برخی افراد این شرط صادق نخواهد بود.

5

دانشجو باید هرگونه اطلاعات شخصی را به دانشگاه ارائه نماید از اطلاعاتی که باید دانشگاه از آن مطلع شود می توان به مطلع کردن دانشگاه از محل سکونت دانشجو اشاره کرد.

 برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی مهاجرت به کشور استرالیا مراجعه کنید.

دلایل مهاجرت به استرالیا چیست؟

اطلاعاتی درباره موسسه مهاجرت به استرالیا

اطلاعاتی درباره موسسه مهاجرت به استرالیا

به نظر شما چه چیزی باعث شده که اکثر مردم به کشور استرالیا مهاجرت نمایند؟ چرا سالانه تعداد مهاجرین به این کشور بسیار زیاد است؟ و جالب ترین سوال این است که چرا ایرانی های بیشتری به استرالیا مهاجرت می کنند؟
زمانی که شما قصد مهاجرت به کشوری را دارید تمام شرایط از جمله آب و هوای آن کشور را در نظر می گیرید. استرالیا آب و هوای بسیار مطلوبی دارد و آب و هوای این کشور می تواند یکی از دلایل مهاجرت باشد. استرالیا مطلوب ترین وضع اقتصادی را دارا می باشد.
آینده ی شغلی و همین طور وضع اقتصادی مطلوب استرالیا از جمله دلایل دیگر برای مهاجرت است. طبق بررسی های انجام شده نزدیک به 100 هزار نفر سالانه به این کشور مهاجرت می کنند.
 سرمایه گذاران و همین‌طور کار آفرینان هم به استرالیا مهاجرت می کنند که آمار آن ها در طی یک سال گذشته به 6500 نفر رسیده است. این کشور جز ایده آل ترین کشور ها برای زندگی می باشد زیرا تمام استاندارد های یک زندگی سالم را دارا است.
استرالیا مردم بسیار شادی دارد و هر ساله فستیوال و جشن ها و پایکوبی هایی در این کشور برگزار می شود.
استرالیا رتبه ی سوم جهان در زمینه ی تکنولوژی را کسب کرده است و این هم می تواند یکی از دلایل مهاجرت باشد.
طبق اطلاعات بدست آمده بیشتر کسانی که به استرالیا مهاجرت می کنند آسیایی می باشند و حدود 30 هزار نفر از بین این ها ایرانی هستند. ایرانی هایی که به استرالیا مهاجرت کردند در شهر های این کشور نظیر: سیدنی، آدلاید، بریزبین، ملبورن و … ساکن هستند. نکته ی جالب این است که عید نوروز ایرانی در این کشور برگزار می شود.

مهاجرت به استرالیا

از جمله دلایل دیگر مهاجرت به استرالیا این است که از امنیت اقتصادی و شغلی برخوردار است. هزینه ی زندگی در استرالیا ارزان است. استرالیا کشور تمیزی است و بهداشت در این کشور بسیار اهمیت دارد.
این کشور دارای رفاه اجتماعی می باشد. علاوه بر این که استرالیا مهاجران زیادی دارد بلکه هر سال تعداد زیادی توریست را به خود جذب می کند و مکان های دیدنی بسیار زیبایی نیز دارد.

موسسه مهاجرت به استرالیا

اطلاعاتی درباره موسسه مهاجرت به استرالیا

اطلاعاتی درباره موسسه مهاجرت به استرالیا

در ایران تعدادی اندک موسسه مهاجرت به استرالیا وجود دارد. وقتی که شما موسسه مهاجرت به استرالیا را در گوگل جستجو می کنید. متوجه می شوید که سایت های بسیار زیادی برای شما باز می شود.
امروزه مهاجرت بیشتر به صورت اینترنتی است. کم پیش می آید شما تابلویی با عنوان موسسه مهاجرت به استرالیا در شهرتان دیده باشید. در این سایت ها شماره تماسی وجود دارد که شما می توانید مستقیما به مشاوران موسسه مهاجرت به استرالیا صحبت کنید.
این مشاوران شما را به قوانین جدید مهاجرت آشنا می کنند و توصیه های لازم را به شما می دهند.بعضی از موسسه مهاجرت به استرالیا در مقابل اطلاعاتی که به شما می دهند مبلغی بسیار زیادی دریافت می کنند که این واقعا به صرفه نیست.

کارکرد موسسه مهاجرت به استرالیا

موسسه‌های مهاجرت به استرالیا مختلف هستند. کسی که می‌خواهد مهاجرت را در سطح جامعه بین‌الملل پیگیری کند باید با یک موسسه مهاجرتی قرارداد منعقد کردند که مجوز انجام خدمات حقوقی و بین‌المللی در زمینه مهاجرت داشته باشد. برخی از این موسسه‌ها فقط در یک زمینه خاص فعالیت می‌کنند. برای نمونه ممکن است یک موسسه مهاجرتی فقط در زمینه دریافت ویزای تحصیلی اقدام کند.

بنابراین موسسه مورد نظر فقط در این حیطه می‌تواند مشاوره داده و یا اقدامات لازم را برای متقاضی انجام دهد. این موسسات معمولا وکلایی دارند که به علم حقوق احاطه داشته و می‌توانند قوانین مربوط به مهاجرت را برای متقاضیان توضیح دهند.

برخی موسسات مهاجرت به استرالیا نیز هستند که در تمامی زمینه‌های مهاجرتی اقدام می‌کنند و متقاضیان از طریق مراجعه به آن‌ها می‌توانند از امتیازات مورد نظر بهره‌مند شوند. چیزی که متقاضیان مهاجرت به استرالیا باید به آن توجه داشته باشند این است که موسسات قانونی را از موسسات مشابه و کلاهبردار تشخیص دهند تا گرفتار نشوند.

برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی موسسه‌ی مهاجرت به استرالیا مراجعه کنید.

در پایان

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه از ساعات 9 الی 17با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

سوالات متداول

1.چه روش هایی برای مهاجرت به استرالیا وجود دارد؟

  • از جمله روش های مهاجرت به استرالیا از طریق: ازدواج، تولد، کار، سرمایه گذاری، تحصیل و حتی بعضی افراد فرزندان خود را در کشور خارجی به دنیا می آورند تا فرزند تابعیت آن کشور را بگیرد و جز شهروند آن کشور محسوب شود.

2.هزینه مهاجرت به استرالیا شامل چه مواردی می شود؟

  • داشتن بزاعت مالی مهم ترین موردی است که حتما باید به آن توجه نمود. هزینه ها بستگی به نوع مهاجرت شما خواهد داشت. مراحل اخذ ویزای استرالیا هزینه هایی خواهد داشت که باید پرداخت شوند. در مورد سایر هزینه ها می توان به هزینه هواپیما، تست پزشکی، ترجمه مدارک، حسابرسی و ارزش گذاری، وکیل مهاجرت و… اشاره کرد.

3.هزینه تحصیل پزشکی در استرالیا چه میزان است؟

  • متوسط هزینه برای رشته پزشکی در استرالیا حدود 70000دلار استرالیا سالانه تخمین زده شده است.

4.با ویزای تحصیلی در استرالیا می توان اقامت دائم دریافت کرد؟

  • ویزای تحصیلی به تنهایی نمی تواند منجر به اخذ اقامت دائم شود. در صورتی که این ویزا به ویزای کاری تبدیل شود امکان این کار وجود دارد.

5.امتیاز بندی مهاجرت به استرالیا به چه صورت است؟

  • برای آنکه بتوانید مهاجرت به استرالیا را با موفقیت انجام دهید باید در سیستم امتیاز بندی مهاجرت به استرالیا، حد نصاب نمره را کسب نمایید. برای بدست آوردن امتیاز بالا باید یک سری شرایط و مدارکی را داشته باشید که با ارائه و اثبات هر کدام دارای امتیازی خواهید شد.

6.دریافت مشاوره از موسسات مهاجرتی به چه صورت است؟

  • از معمول‌ترین خدماتی که توسط موسسه‌ی مهاجرت به استرالیا به متقاضیان مهاجرت ارائه می‌شود مشاوره به افراد است. این موسسات اطلاعات زیادی را جمع‌آوری کرده و در زمینه مهاجرت بهترین خدمات را ارائه می‌کند. این موسسات با ارائه خدمات مشاوره‌ای سعی در ارائه بهترین خدمات به موکلین خود دارد.

7.دلایل مهاجرت به استرالیا چیست؟

  • آینده ی شغلی و همینطور وضع اقتصادی مطلوب استرالیا از جمله دلایل دیگر برای مهاجرت است. سرمایه گذاران و همینطور کار آفرینان هم به استرالیا مهاجرت می کنند که آمار آن ها در طی یک سال گذشته به 6500 نفر رسیده است.

8.خرید ملک در استرالیا می توانند سبب دریافت اقامت این کشور شود؟

  • خیر. خرید ملک به تنهایی نمی تواند اقامت این کشور را به همراه داشته باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *